Форум Рідного Міста

Проблема Вибору

Х/Б - 18-6-2003 у 13:53

Привіт всім, надибав на цей форум і вирішив троха пописати. Є в мене одна проблемка я собі дуже люблю Українську музику, звісно у їїпрофесійному вияві і мені здається що це не пагано. Але є невеличка складність. Справа в тому, що живу я на сході України, а саме в Сумах і тут нормальної української музики знайти наіть "днём с огнём"неможливо, я вже загубив надію на те що хоч коли небудь в Сумах з'явиться музика відмінна від шансону, або щось на зразок "дискотеки аварии...", а то і ще гірше "Верки Серд....." і що мені з цим робити я й не знаю.
Хотілось би дізнатись, як у Львові з цим
Буду вдячний за любу думку висловлену з цього приводу

Олексій Мачехін - 18-6-2003 у 14:00

Йой, як я тебе розумію!!!! В Києві та сама проблема.
У Львові?
Там як раз ти ніколи не дочекаєшся аварії чи Смердючки. Натомість саме там і тусується переважна кількість української музичної еліти.

Може від цього тобі стане легше?

Odarka - 18-6-2003 у 14:04

В Сумах мають продаватися майже всі альбоми "Плачу Єремії", Марічки Бурмаки, "Скрябін", "Тартак" - невже і цього там нема?

Олександр Ганущин - 18-6-2003 у 14:53

Тай середовищ там україномовних вистачає, що цю музику пропагують. Я добре свого часу знав Олега Медуницю, він очолював там місцеву Спілку Української Молоді. Гадаю, в них не тільки музика знайдеться

Хто шукає, той знайде

Роман Голощук - 18-6-2003 у 20:45

Цитата:
Першим відправив користувач Х/Б
Привіт всім, надибав на цей форум і вирішив троха пописати. Є в мене одна проблемка я собі дуже люблю Українську музику, звісно у їїпрофесійному вияві і мені здається що це не пагано. Але є невеличка складність. Справа в тому, що живу я на сході України, а саме в Сумах і тут нормальної української музики знайти наіть "днём с огнём"неможливо, я вже загубив надію на те що хоч коли небудь в Сумах з'явиться музика відмінна від шансону, або щось на зразок "дискотеки аварии...", а то і ще гірше "Верки Серд....." і що мені з цим робити я й не знаю.
Хотілось би дізнатись, як у Львові з цим
Буду вдячний за любу думку висловлену з цього приводу


Якщо важко знайти укр. музику в магазинах, та маєш можливість завантажити її з Інтернету. Зараз вже є досить якісних та різносторонніх музичних порталів. Де шукати дивись у темі А звідки ще можна завантажити MP3? .
Головне, щоб був швидкісний канал та бажання :)

Nazar - 18-6-2003 у 21:31

Та й саме з Вашого міста я вперше отримав концертні записи Братів Гадюкіних, а вже згодом (через рік) вони видали їх альбомом.

Олексіє, в нас так само страшне засилля тої гидоти на нотах, і нераз плююсь в крамницях з музикою, коли питаю що вних новенького...

А от в Тернополі в універмазі є маленький-премаленький відділ на другому поверсі "Свій до свого по своє", де виставлена НАША музика, і аж ніяк не а.рудницька, а дійсно то шо треба, і ТПВГ також є, навіть казали що демки можуть записати на касети...

fish - 19-6-2003 у 09:43

знайома тема. У нас в Запоріжжі до певного часу проблематично було навіть Скрябіна знайти, не те що "дійсно то шо треба"... Цього року потрошечку стало просочуватися (слава Богу), але такими темпами. З колєгою зайшли і ПОБАЧИЛИ касетку з Гайдамаками. Він купив собі, а я впіймала облизня: їх усього дві-три привезли на рідне Запоріжжя і хлопака забрав останній.