Форум Рідного Міста

CУМНО

111111 - 23-10-2002 у 22:12

Цей форум абсолютно не розкручений:(
І є напевно лише одним з тих привидів якими наповнений ІНЕТ, а шкода. Тут можна було б досить таки цікаво поспілкуватися і почитати щось нове що діється в нас

Ярема - 24-10-2002 у 10:54

В чому тоді справа 111111? (по питанню спілкування)
А щодо розкрученості то це в принципі питання часу - форум існує відносно короткий час.

Ярема - 24-10-2002 у 10:55

В чому тоді справа 111111? (по питанню спілкування)
А щодо розкрученості то це в принципі питання часу - форум існує відносно короткий час.

львівянин - 24-10-2002 у 15:44

До Яреми
Дублювання повідомлень покращує спілкування ? :D

Андрій Пелещишин - 24-10-2002 у 19:10


Цитата:

Цей форум абсолютно не розкручений:(


Я згоден з Вами, проте розкрутка Інтернет-проекту є не проста (і головна неспішна) справа (до речі, це один з напрямів моїх наукових досліджень у Львівській Політехніці). З цією ж проблемою я стикаюся як редактор ODP (http://dmoz.org) - базового суперпроекту WWW.

Проте я згоден з Яремою - розвиток Форуму більше залежить від Вас ніж від мене.

Проте, є ряд факторів, що обмежують коло потенційних учасників Форуму.
Зокрема, ми не бачимо місця на Форумі для
- хамства та образ;
- безпредметної дискусії та пустих розмов:
- використання ненормативної лексики, фені, сленгу;

Хотіли б ми щоб на сайті без неохідності не використовувалися іноземні мови та транслітерація, та багато чого іншого.

Зрозуміло, що у такому разі Форум дійсно багато втрачає, та чи варто за цим сумувати?

А взагалі, щодо Форуму я з Вами повністю згоден:

Цитата:

Тут можна було б досить таки цікаво поспілкуватися і почитати щось нове що діється в нас

Ігор Баранік - 14-9-2005 у 16:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від 111111
Цей форум абсолютно не розкручений:(
І є напевно лише одним з тих привидів якими наповнений ІНЕТ, а шкода. Тут можна було б досить таки цікаво поспілкуватися і почитати щось нове що діється в нас

Ну а тепер цей форум може дати фору багатьом сучасним привидам інету!

Люда Рева - 14-9-2006 у 14:41

А я б особисто так,не сказала! Мені відразу дуже сподобався цей форум. І дизайн у нього прикольний і почитати є що! Лише за перші дні спілкування тут, я дізналася багато цікавого.
А якщо тебе не влаштовує шановний "11111" то сорі...

tysovska - 14-9-2006 у 14:50

Єдине, що може напочатку трохи стримувати потенційних учасників, це заствака "Львів...Львів...Львів..." у лівому верхньому кутку сторінки. Але щойно вони добачать, що тут повно народу з різних куточків не то України, а й світу, як розуміють, що цей форум далеко не такий обмежений, яким може декому видатися.

Тарас Гулка - 14-9-2006 у 20:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Єдине, що може напочатку трохи стримувати потенційних учасників, це заствака "Львів...Львів...Львів..."


Доречі про цю заставку. Я думаю настав час запропонувати адміністрації її змінити. Свого часу цей малюночок я за 5 хв. намалював на прохання Андрія, бо треба було щось повісити. Тоді, наскільки я пригадую, форум дісно задумувався як суто Львівський.

Але сьогодні він розрісся до загальноукраїнського із львівським ухилом :)

Тому пропозиція до Андрія. А давай поміняємо цей малюночок (бо він таки трохи простенький). Для цього оголосимо конкурс серед форумчан (адже на форумі багато дизайнерів) і загальне обговорення.

Що на таку ідею скажуть форумчани ?

Тарас Задорожний - 15-9-2006 у 09:14

Хоч і теперішня заставка мені зовсім не заважає, але я не проти. Якщо будуть варті уваги проекти, то чому би й ні

Ярема П. - 15-9-2006 у 09:33

А я б її не міняв, мені навпаки заставка дуже імпонує. Просто і лаконічно.

Тарас Задорожний - 15-9-2006 у 10:27

Міняти просто заради факту заміни не варто.ю Лише в випадку якісного і приємливого для всіх варіанту. Можна оголосити конкурс, створити опитування ітд