Форум Рідного Міста

Сервер на базі Windows XP Pro!!!

Maluy - 22-6-2003 у 02:52

Підскажіть як мені задопомогою ХР розкинути нет по машинах які в сітці. щоб я міг контролювати трафік, за допомогою якої проги то робити як користуватись і де можна качнути???:rolleyes:

Сервер на базі Windows XP Pro!!! - Хм? Екстравагантно :)

Роман Голощук - 22-6-2003 у 21:07

Багато корисної інформації про користування WindowsXP міститься тут -
WinXP Faq
Щоб не дивитись в он-лайні, можна вищезазначений FAQ завантажити звідси: WinXPFAQ.zip

Рост - 24-6-2003 у 11:23

Я би не 20, а 200 раз подумав, і ... передумав робити сервер на ХР.
Ну не серврна це операційна система. Що потрібно для сервера? Зручність в налаштуванні і контроль за ОС - чемпіон Юнікс (в деяких випадках лінукс, наприклад, слакварка, в деяких фрішка). Повна прозорість - той самий чемпіон. А вже що стосується комунікаційного мервера - так йому взагалі рівних нема (я не рахую ціски і т.п. через їх дороговизну, та і, як на мене, в юніксі все ж простіші налаштування).
Так що думай. Хоча якщо з юніксом справи ніколи не мав, то немало часу треба, щоб його освоїти...

Maluy - 26-6-2003 у 08:49

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Я би не 20, а 200 раз подумав, і ... передумав робити сервер на ХР.
Ну не серврна це операційна система. Що потрібно для сервера? Зручність в налаштуванні і контроль за ОС - чемпіон Юнікс (в деяких випадках лінукс, наприклад, слакварка, в деяких фрішка). Повна прозорість - той самий чемпіон. А вже що стосується комунікаційного мервера - так йому взагалі рівних нема (я не рахую ціски і т.п. через їх дороговизну, та і, як на мене, в юніксі все ж простіші налаштування).
Так що думай. Хоча якщо з юніксом справи ніколи не мав, то немало часу треба, щоб його освоїти...



Та я вкурсі на рахунок того, але мені поставлена задача щоб це було на базі ХР і все!!!

Maluy - 29-6-2003 у 10:06

Підскажіть як саме краще можна розкидувати нет по мережі тобто, яка сама нормальна прога для того підходить.

Потрібно щоб можна було за допомогою неї різати швидкість, тобто повний контроль трафіка!!! :(

Maluy - 16-9-2003 у 22:40

Скажіть будласка яку проксю краще ставити ??? Для ХР про!! А також чим краще різати трафік???

Олекса Мандрівник - 3-11-2003 у 20:29

Якщо вже стоїть завдання створити сервер під майкрософтівською ОС, то може варто спробувати Win2000 Server? Вона має все те, що тобі наразі потрібно, але розбиратися з нею треба теж досить немало часу. А що стосується версії - то це практично та сама ХР, але з іншим інтерфейсом. Проблем з клієнтськими машинами під ХР не буде.

Maluy - 3-11-2003 у 22:38

Дуже дякою, за Ваші поради я всеж таки теж дотримуюсь тої думки що краще таки 2000 сервер. Тому вже починаю, все перобляти під 2000 ку, але це просто не є мої загцянки, а це бажання було мого начальства. Але я всежтаки переконав їх що краще тиждень помучитись але все класно зробити під 2000 сервером!!! :)

Олекса Мандрівник - 4-11-2003 у 14:11

2 Maluy: А як web-проксі для 2000 сервера можна спробувати Wingate Pro. Його можна зкачати з фірмового сайту (http://www.wingate.com). Тільки одна важлива особливість: вінгейт має окрім веб-проксі ще кипу сервісів. Так от, раджу повідключати їх всі, лишити тільки WWW proxy, Socks, і Remote Control Service (якщо відключити останній ти просто не зможеш підключитися до вінгейту навіть локально). Я сам мав дуже схожу ситуацію, коли замовник вперся в M$-платформу в якості сервера і вирішив її зв`язкою Win2kServer+WinGatePro. 4-й місяць працює, проблем великих немає (стукаю по дереву) :-).

Maluy - 4-11-2003 у 17:49

Цитата:
Першим відправив користувач Олекса Мандрівник
2 Maluy: А як web-проксі для 2000 сервера можна спробувати Wingate Pro. Його можна зкачати з фірмового сайту (http://www.wingate.com). Тільки одна важлива особливість: вінгейт має окрім веб-проксі ще кипу сервісів. Так от, раджу повідключати їх всі, лишити тільки WWW proxy, Socks, і Remote Control Service (якщо відключити останній ти просто не зможеш підключитися до вінгейту навіть локально). Я сам мав дуже схожу ситуацію, коли замовник вперся в M$-платформу в якості сервера і вирішив її зв`язкою Win2kServer+WinGatePro. 4-й місяць працює, проблем великих немає (стукаю по дереву) :-).


Я цілком погоджуюсь, але я рішив побробувати UserGate, особливо мені сподобалась 8 версія, правда детально не дивився до ВінГейта, але ЮзерГейт то тоже не погано!!!:)

От проблема тільки в тому що немає кряка!!!