Форум Рідного Міста

Чи сподобався Вам виступ Віталія в бою з Люїсом?

Юрій Сєров - 22-6-2003 у 14:37


Віталій Кличко НАЙКРАЩИЙ БОКСЕР В СВІТІ !!!

Бравий - 22-6-2003 у 22:21

Віталій Кличко НАЙКРАЩИЙ БОКСЕР В СВІТІ !!!

Протягом довгого часу точилися суперечки на
рахунок найсильнішого в світі боксера. Сьогодні
21 червня 2003 року всі побачили, що Віталій -
НАЙКРАШИЙ !!! А те що перемогу присудили іншому
то все дурниці. Люісу повезло в другому раунді і
повезло, що Кличка зняли, а то я б йому не позаздрив.

Олексій Мачехін - 23-6-2003 у 09:13

Насправді (як на мене) шанси в обох були б рівні якби б Віталій оговтався після 6-го раунду, де пропустив два потужних удари.
Принаймні психологічно Віталій був кращім та Льюїс вже здавав позиції (про що свідчили акцентовані удари в розпанахану бров). Проте техніка була у Льюїса краща.
Так що я цілком розумію всіх, хто каже що бій не завершено - ніхто не знає хто б переміг - техніка чи воля до перемоги.

Нажаль, в наступнобу бої у Віталія шанси будуть менші.

Odarka - 23-6-2003 у 14:20

Я б посперечалася в кого техніка була краща, Віталій був добре підготований.
Люїс - був більш розхлябаний і самовпевнений. Він перелякався, бо несподівався такого сильного противника.
Віталій молодець. Просто в третьому раунді йому трішки не повезло. Як вже говорилося - це була перемога лікаря.
Я думаю, що Віталій виграє наступного разу, звичайно якщо Льюіс не відмовиться (читайте не злякається)!

Одарко...?!

Worman - 23-6-2003 у 16:27

Я й не знав, що ти прихильниця контактних видів спорту! :o Оце так... Мабуть тепер буду обережніший у висловлюваннях... :saint:

Рост - 25-6-2003 у 16:18

2 Worman
А що, якщо би Одарка не була прихильницею контактних видів спорту, ти б не стримувався у висловлюваннях? :)

Щодо бою.
Віталій мене здивував, бо він чи не вперше був краще підготовлений стратегічно і тактично, ніж його суперник. А тим більше такий суперник!
Люїс або старіє, або несерйозно віднісся до бою.
Шанси в Кличка на перемогу були. І гадаю, що в другому бою, якщо він буде, тих шансів таки поменшає.

Сам бій супер. Лупилися як легковаговики! :)
Справжнє шоу, а американції таке люблять, тому популярність Кличка в Гамериці різко зросте, напевно.

Keymone - 27-6-2003 у 15:35

а фейс Віталію розтовкли потужно... хоча не сумніваюся шо якби льюїс не був афроанглічанином [змінено цензурою] то і він не виглядав би краще...

а в брову бити підступно... тим більше коли вона розсічена:( капєц...

Олексій Мачехін - 27-6-2003 у 15:43

Ну як на те пішло то й Віталік один бій таким чином виграв.
Щоправда там все було майже зрозуміло й без того

Юрій Сєров - 27-6-2003 у 23:39

Матч реванш буде майже напевно. Для цього вже найшли 150 млн долярів. Проте як на мене, там буде набагато складніше.