Форум Рідного Міста

Не оповідання про ментальність українців

Зіронька - 23-6-2003 у 10:37

Про галичан вже чули. Про одеситів давно відомо.
Чи можна підвести риску під поняттям "українська ментальність", відкинувши сало і патологічно-історичну скупість?

Odarka - 23-6-2003 у 16:34

Цитата:
Першим відправив користувач Зіронька
Про галичан вже чули. Про одеситів давно відомо.
Чи можна підвести риску під поняттям "українська ментальність", відкинувши сало і патологічно-історичну скупість?


Українці працьовиті, раби (щодо ментальності), а так то вільні, залякані, ліниві, ображені, боягузи, сміливі, правдолюби, брехуни.
Вони ж різні. Ми різні. Рисок неварто підводити.:)

Олександр Ганущин - 23-6-2003 у 18:03

Ми таки дуже різні. Серед нас ті що люблять сало і зовсім не скупі. Ображених справді купа. Вільних найменше а от правдолюбів трохи є ...
Ми найкращі. Кажу так, бо кожна нація повинна себе хвалити. Бо як самі себе не похвалимо то хто?

Олексій Мачехін - 23-6-2003 у 19:53

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Ганущин
Ми найкращі. Кажу так, бо кожна нація повинна себе хвалити. Бо як самі себе не похвалимо то хто?


Ми найкращі.
Кажу так бо українець.
Хто вважає що українці не найкращі - українцем не є.

Nazar - 23-6-2003 у 20:23

А ви доречі дивились якось по 1 + 1 Останню барикаду про Бітлз, коли Один Пан(назвемо його так) сперечався з нашим Чайкою на таких наведеннях, що мол, що там Україна, що там Івасюк, що там ваші нікому невідомі Дивні, то все дуже дешево, воно не шумить. та й такі інші випади проти направду сильних Ромкових аргументів. До того, ця людина говорила українською без акценту, та й рахувала себе українцем, але чомусь постійно в своїй аргументації опиралась на нашу (українську) меншовартість. Мене то якось дуже неприємно вразило!
Ми українці - і це дуже гордо!
що можу ще сказати....

rost - 24-6-2003 у 23:16

Я абсолютно згоден з Одаркою -- ми всі різні. І давайте хай кожен відповідає за себе.
По моєму, це і є прояв меншовартості -- заяви типу ми українці(євреї, китайці, татари, росіяни...) найкращі.
В чому найкращі? Самі високі, самі вгодовані, чи самі розумні?
Бо інакше далеко можна зайти -- і злодії наші найкращі, і комуністи найкращі і т. д.

Ігор+ - 25-6-2003 у 02:01

Українців добре видно посеред інших націй, особливо коли наших мало і є з ким порівняти.
На жаль не завжди є чим похвалитися.

Олексій Мачехін - 25-6-2003 у 09:22

Цитата:
Першим відправив користувач rost
Я абсолютно згоден з Одаркою -- ми всі різні. І давайте хай кожен відповідає за себе.
По моєму, це і є прояв меншовартості -- заяви типу ми українці(євреї, китайці, татари, росіяни...) найкращі.
В чому найкращі? Самі високі, самі вгодовані, чи самі розумні?
Бо інакше далеко можна зайти -- і злодії наші найкращі, і комуністи найкращі і т. д.

Ми кращі тому, що українці.
Так, в нас є багато вад. Суспільство хворе, держава в ... ямі. Багато в чому ми винні самі, в чомусь і невинні. Але це лише привід працювати над собою а не заглядатись на сусідів, мовляв в тих гарно а ті краще а з тим поряд краще не стояти бо він гарніший.

Ми самобутні, ми унікальні, ми - українці. Скажімо навіть так: ми найкраші українці в світі. :P

Зіронька - 27-6-2003 у 10:21

А оте "Моя хата скраю", "Своя сорочка ближче до тіла", "Бог терпів- і нам велів"... Хіба не прояв національного характеру?

Олексій Мачехін - 27-6-2003 у 13:36

Так, прояв. Але не характеру а окремої риси.
До того ж остання приказка не є народною а перші дві розповсюджені чи не у всіх європейських народів.

rost - 29-6-2003 у 02:00

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Ми кращі тому, що українці.:P

Ну ми вже таке проходили-- марксистсько-ленінське вчення всесильне, тому що воно правильне...
Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy Багато в чому ми винні самі, в чомусь і невинні. Але це лише привід працювати над собою а не заглядатись на сусідів.:P

А це вже по суті. Я би хотів, що б більшість українців мислила саме так.
Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Ми самобутні, ми унікальні, ми - українці. Скажімо навіть так: ми найкраші українці в світі. :P

Гарно, влучно. Згоден на всі 100%