Форум Рідного Міста

нарешті відбірковий тур фестивалю "Тарас Бульба" добігає до кі...

Odarka - 23-6-2003 у 15:49

3 липня, у четвер, відбудеться прес-конференція з приводу завершення відбіркових турів фестивалю „Тарас-Бульба”. О 18:00 у клубі-кафе „Лялька”.

Приходьте ми Вас будемо чекати:sing::sing::sing:

Nazar - 23-6-2003 у 19:01

Шкода, в мене якраз диплом...
Але постараюсь відразу після захисних справ примчати на концерт...

І що, можливо буде оголошено таки, хто ж буде представляти Львів на Тарасі Бульбі, бо повзуть чутки, що відомо то давно, але щоби витримати все як належить ще тягнуть...

Odarka - 24-6-2003 у 13:06

Звичайно, що переможців буде оголошено, якраз на прес-конференції. Прогнози щодо Львова не дуже втішні, тому б я хотіла, щоб ви, всі форумці були присутні, там можна буде висловлювати свою думку. Просто кажуть, що зі Льова пройшла тільки одна група. але побачимо...
Назар - дата помінялася - це буде 3 липня у четвер!:)

fish - 24-6-2003 у 16:57

можна буде зразу дізнатися результати?

Nazar - 24-6-2003 у 17:29

Одна група??????

Ну дають! Я вагався десять чи п"ятнадцять, а Вони одну:mad:

А третього липня буде і концерт тернопільчан, чи лише конференція? Дуже добре, що помінялась дата:)

Odarka - 25-6-2003 у 13:18

Результати будуть сказані на прес-конференції.
Тернопільчани будуть виступати 26 червня о 20:00 в Ляльці.
А 3 липня буде "Ніагара" та група "Над землею" (м. Київ), вони преможці київського відбіркового туру фестивалю "Тарас бульба"
Ще я вчора бачила гітариста з "Верховної зради", він казав. що вони пройшли на Тараса Бульбу, а відбурковий тур ще триває, так що судіть самі...:o

Nazar - 27-6-2003 у 07:15

А таки вчора були оголошені результати.
Як зазначив один з членів відбіркової комісії пан Юрій Шаріфов, в Дубно можуть їхати всі 36 колективів, лише п"ять з них поїдуть за кошти МО Дзиги, всі решта - за свій рахунок.

Отож, п"ятірка тих, хто поїде безкоштовно (без місць, просто список):
Kar na
Тетіс
Токсичний файл
Cord On
Ніагара

Також десятка тих, кого комісія відзначила та буде рекомендувати:

Без обмежень
Річ без господара
Перлина степу
Audi Sile
Базука Бенд
Птаха-project
Інший
Верховна зрада
Спліт Тейл
Тостер

fish - 27-6-2003 у 08:05

Це тільки список Тернопіль-Львів?
А десь можна спитати повний список рекомендованих до участі?

Nazar - 27-6-2003 у 09:33

Незнаю, Тетіс з Дрогобича, Перлина степу здається київська...

fish - 27-6-2003 у 11:39

ні, Перлина Степу - точно львівяни, я їх три тижні тому бачила на Мазепа-фесті у Полтаві.

Nazar - 27-6-2003 у 12:32

Отакої!
Небув я тоді присутній, коли вони проходили, та й непам"ятаю коли грали Тетіс, може й навіть неграли, бо коли мали бути, то не приїхали...
А взагалі, той відбіркоивй тур - то лише Львівський мав би бути, а інші мали б провести (за бажанням) в себе аналогічні тури, щоби неповторилась минулофестівська ситуація, коли групи - учасники вперше грали на сцені...
Були й такі...
І взагалі, хтось може знає щось про Перлину степу - Хто, Що, і Як? Ага - і Де можна їх почути?

fish - 27-6-2003 у 12:42

нууу... з першого прослуховування мені здалося, що таких гуртів багато. Ну типу Гайдамаків - таке щось.

fish - 27-6-2003 у 12:50

погано розумію ситуацію. Я тільки знаю, що відбіркові концерти проходили в Ляльці - більше ніде не чула. Це якщо минулого року учасників було як собак нерізаних, концерти з п"ятої до другої ночі (дві пісні на команду - при тому шо), то цього року зовсім мало буде?
Здається мені, там знов все буде як торік...

Василь - 29-6-2003 у 07:26

На всі концертах присутній не був. Але оце жюрі мені не сподобалось, або, мабуть, я нічого в музиці не "шарю".