Форум Рідного Міста

Чому хлопці кидають погляди на зустрічних дівчат?

Nuzzler - 25-6-2003 у 11:05

Коли хлопець йде вулицею і дивиться на дівчат, про що він думає в цей момент і навіщо він це робить?

Цікавить також думка дівчат про це. Як Ви ставитеся до того, що Ваш хлопець "випадково" поглядає на інших, коли йде з вами поруч або сам?

Чи є в тому львівська специфіка?

Круціфукс. - 25-6-2003 у 11:15

На мою думку, це все ускладнення, і навряд чи варто проводити подібні класифікації чи робити висновки. Якщо хлопець кидає погляд на зустрічну дівчину, це просто-напросто означає, що у нього відкриті очі.

Роман Голощук - 25-6-2003 у 11:27

Цитата:
Першим відправив користувач Круціфукс.
На мою думку, це все ускладнення, і навряд чи варто проводити подібні класифікації чи робити висновки. Якщо хлопець кидає погляд на зустрічну дівчину, це просто-напросто означає, що у нього відкриті очі.


Широко розплющені, чи "широко заплющенні очі"? ;)

Круціфукс. - 25-6-2003 у 11:35

Ну або так або інакше, принаймні до того моменту, поки вони не будуть широко сплющені колесами проїжджаючого КАМАЗу. Хлопці, оглядаючи дівчат, не забувайте слідкувати за дорожнім рухом! #)

(Кубрик = радикальний оффтопік)

Odarka - 25-6-2003 у 13:24

Мій брат мені сказав, що це у хлопців така природа закладена ще з давнини.
Але якщо хлопець закоханий і йому більше ніхто не потрібний він не буде глипати очима на інших кубіт.
Ми ж дівчата також дивимося на чоловіків...

Олексій Мачехін - 25-6-2003 у 13:50

Цитата:
Першою відправила користувач Odarka
Мій брат мені сказав, що це у хлопців така природа закладена ще з давнини.


Свята правда. Від того часу, коли для продовження роду стало статевим чоловіки стали заглядатись на жінок. І навпаки.

Цитата:
Першою відправила користувач Odarka
Але якщо хлопець закоханий і йому більше ніхто не потрібний він не буде глипати очима на інших кубіт.


Ну це не зовсім так...
Тобто заглядатись як на можливу пару, звісно, не буде. Проте звертати увагу обов'язково. Бо ж як ти не був закоханий, але краса милує погляд.
Ти ж не перестанеш слухати всю іншу музику якщо тобі надзвичайно подобатиметься якась одна група?:)

Зіронька - 25-6-2003 у 15:41

Цитата:
Першим відправив користувач Круціфукс.
Ну або так або інакше, принаймні до того моменту, поки вони не будуть широко сплющені колесами проїжджаючого КАМАЗу. Хлопці, оглядаючи дівчат, не забувайте слідкувати за дорожнім рухом! #)

(Кубрик = радикальний оффтопік)


Золоті слова!!!
А інстинкти свої стримувати треба-- енеоліт давно минув, товариші, якщо хто не помітив.

Odarka - 25-6-2003 у 16:52

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
[
[Ну це не зовсім так...
Тобто заглядатись як на можливу пару, звісно, не буде. Проте звертати увагу обов'язково. Бо ж як ти не був закоханий, але краса милує погляд.
Ти ж не перестанеш слухати всю іншу музику якщо тобі надзвичайно подобатиметься якась одна група?:)

Ні-ні! Не порівнюй дівчат з групою..Не треба...З мого досвіду...якщо кохаєш, то тобі просто ніхто більше не потрібний...навіть якщо цей обєкт краса неземна.
Ти напевно ніколи не кохав?:rolleyes:

Ігор+ - 26-6-2003 у 00:20

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
[
[Ну це не зовсім так...
Тобто заглядатись як на можливу пару, звісно, не буде. Проте звертати увагу обов'язково. Бо ж як ти не був закоханий, але краса милує погляд.
Ти ж не перестанеш слухати всю іншу музику якщо тобі надзвичайно подобатиметься якась одна група?:)

Ні-ні! Не порівнюй дівчат з групою..Не треба...З мого досвіду...якщо кохаєш, то тобі просто ніхто більше не потрібний...навіть якщо цей обєкт краса неземна.
Ти напевно ніколи не кохав?:rolleyes:


Дівчата того не зрозуміють. Я чесно кажучи не розумію чому б їм на хлопців задивлятися, а якщо вже має когось, то тим більше.
У хлопців то просто автоматичне, може навіть лишній раз пересвідчитись, що "моя краща".

polidrom - 26-6-2003 у 04:03

На гарних дівчат, кидав погляди, кидаю і кидати буду.

Олексій Мачехін - 26-6-2003 у 09:22

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Ні-ні! Не порівнюй дівчат з групою..Не треба...З мого досвіду...якщо кохаєш, то тобі просто ніхто більше не потрібний...навіть якщо цей обєкт краса неземна.
Ти напевно ніколи не кохав?:rolleyes:


Мабуть. Тільки чому я тоді одружений? :D
Одарочко, це почуття межує із естетичним задоволенням - коли дивишся на гарну жінку. :saint:

polidrom - 26-6-2003 у 09:35

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Одарочко, це почуття межує із естетичним задоволенням - коли дивишся на гарну жінку. :saint:

Я б сказав, це в тому числі і естетичне задоволення.

Odarka - 26-6-2003 у 14:20

O.K. в мене більше коментарів нема.

Хех...

Worman - 26-6-2003 у 18:09

А я не тільки поглядом кидаю, а ще й повертаю голову вслід за нею! :D

Андрій Пелещишин - 26-6-2003 у 20:45

Цитата:
мого досвіду...якщо кохаєш, то тобі просто ніхто більше не потрібний...навіть якщо цей обєкт краса неземна.


Якщо я на дієті, то чому не можу прочитати меню? (народна творчість)

Круціфукс. - 26-6-2003 у 21:40

Кохання = дієта.

Потенційно корисна фраза, занесу собі в архів. O)

fish - 27-6-2003 у 08:23

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
З мого досвіду...якщо кохаєш, то тобі просто ніхто більше не потрібний...

З мого - теж :)
Але я думаю, чоловік переживає кохання не зовсім так, як жінка. Не менш чи більш пристрасно, не менш чи більш легковажно, а просто трішки інакше.

Якщо б звернула увагу, що моє Серце оглядає :wow: зустрічних дівчаток, мені то просто було б цікаво, я б може пожартувала з того абощо. Чи то проблема, що споглядає?

Наталка - 30-6-2003 у 11:28

З цього приводу мені теж анекдот пригадався - як чоловік їсть очима зустрічних дівчат, а жінка йому говорить: нагулюй апетит, коханий, все одно вечеряти вдома будеш ;)

То, мабуть, дійсно, природа така в чоловіків - та і в жінок теж, якщо брати, наприклад, мене :) Ми з мамою постійно сваримось, якщо йдемо вдвох по вулиці і я усміхаюсь симпатичним хлопцям, а мама на те сичить "Ти заміжня". Заміжня, свята правда. Але не осліпла і не померла!

Олександр Ганущин - 30-6-2003 у 16:54

А як вам така тема у продовження балачки. Знаю хлопця у якого з особистим (читай статевим) життям завжди було все гаразд. Мав дівчину, пізніше одружився. Так от ідуть вони з товришами, всі на дівчат задивляються а він ні, і щось там торочить про своє. Йому кажуть: "... а як вона тобі.."
Він у відповідь "... не помітив..."
Йому "... ти що зовсім на дівчат не задивляєшся..."
Він " ... ні ікнколи, але ніколи не коментую.."
Йому "... але це ж МОДНО... ДИВИТИСЯ І ОБСМОКТУВАТИ ВГОЛОС ВСІ ДЕТАЛІ..."
Він "... кожному своя мода..."
В останньому твердженні схильний його підтримати :-)

Кутузік - 13-3-2004 у 12:59

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Ми з мамою постійно сваримось, якщо йдемо вдвох по вулиці і я усміхаюсь симпатичним хлопцям, а мама на те сичить "Ти заміжня". Заміжня, свята правда. Але не осліпла і не померла!


Дівчатам усміхатися можна, а хлопцям усміхатися - зась? :)

Святослав Шеремета - 13-3-2004 у 14:25

Чому дивляться? Весна на дворі!!!!!

Сергій Бєляєв - 13-3-2004 у 14:33

Яке взагалі має значення сімейний стан. Ідеш по вулиці, на зустріч приємна людина (дівчина чи хлопець), іде посміхається. Чому не подивитись: нічого не коштує, приємно, естетичне задоволення на цілий день.

P. S. А ще ж і познайомитись можна. (Я неодружений, тому тут мене ніщо не стримує).

Кутузік - 13-3-2004 у 14:46

Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв

P. S. А ще ж і познайомитись можна. (Я неодружений, тому тут мене ніщо не стримує).


А навіщо людей дратувати :)

Bullet - 13-3-2004 у 23:30

Я також поглядаю на дівчат і хлопців.. Люблю красиві речі...
Маю надію, шо я не збоченка, бо приносять задоволення і ті, і інші : ) (зпишу то на свій фах)

Dмитрик - 13-3-2004 у 23:58

2Bullet
Дозвольте не погодитись! Мене сприймають, отже, я існую ";)

Nazar - 14-3-2004 у 00:49

Відповідь на питання цієї теми добре озвучили кавеенщики в пародії на "Що? де? коли?"

"Тому що гладіолус!!!"

(с)(Зоряна).

Netti - 14-3-2004 у 14:03

А хіба дівчата не дивляться на хлопців?
Навіть, коли є хтось поруч....І нігчого тут такого....Погляд є оцінювальний....

Marjana Pjecuh - 14-3-2004 у 18:47

Дивитися на один одного, навіть незнайомого, приємним доброзичливим поглядом, це ж добре - незалежно від статті. Головне, щоб то не виглядало ніби чи то дівчина, чи то хлопець своїм поглядом "пристає". Ну і звичайно, щоб вголос коментарі услід не кидали, або хіба що приємні.

Хоча у нас не так вже й хлопці заглядають на дівчат. Все пізнається в порівнянні. От на Кавказі (була лише в Азербайджані) там так заглядають, так озираються, оглядаються і коментують або зразу на чай запрошують, що ти думаєш, невже я вже аж така "кидаюча" з хорошої точки зору. Спочатку почуваєш себе "принцесою", хоча це на початках. Місцеві жінки кажуть, що та надмірна увага старшенно набридає. Як то кажуть, що забагто, то нездорово.

Кавказці теж не можуть пояснити своєї надмірної уваги до дівчат. Кажуть, ну як на вас не можна задивлятися. Я їм кажу, що в нас (в Україні) до жінок аж так уважно не ставляться), а один таксист мені сказав, що просто наші чоловіки більше п"ють, ніж жінок люблять. І сказав, що в них чоловіки не п"ють, щоб мати змогу любити жінок.

Сергій Бєляєв - 14-3-2004 у 19:23

Не згідний. Не можна так однозначно відкидати візуальний контакт.

Marjana Pjecuh - 14-3-2004 у 21:56

я його хіба відкидаю?

Юрій Марків - 14-3-2004 у 23:10

Виженіть мене з цього форуму, та таки скажу - грає роль тестостерон! Бог дав чоловікові мозок і... хм... пеніс, та крові лише стільки, щоб працювати могло одночасно лише одне з них! :)

Dмитрик - 15-3-2004 у 00:02

2Efes
Відверто:rolleyes:

Кутузік - 15-3-2004 у 12:23

Вчора одна моя знайома жалілася, що за її 7-літнім чадом в київській школі бігала ціла зграя дівчаток, щоб поцілувати ! :)

-=IGO=- - 15-3-2004 у 12:24

Погляди можуть бути різні. І погляд на дівчину не обовязково має означати, що ти до неї пристаєш. А якщо навіть маєш свою дівчину чи дружину, то ти маєш повне право дивитись на інших, знайомитись з ними. Друзів ніколи небуває забагато. А як, наприклад, знайомитись хлопцям з новими дівчатами, якщо ти на неї навіть не подивився :). Та й таким чином хлопець може побачити наскільки ревнива своя дівчина, якшо вона в тебе є. Але це вже інша тема.

ЗОРЯНА - 15-3-2004 у 13:09

З приходом весни голови у чоловіків починають повертатися на щораз більший радіус:) Але всі без вийнятку починають розмову зі слова ДЄВУШКА, я кажу що я не розумію і питаю чи вони часом не турист з москви.

Олексій Мачехін - 15-3-2004 у 13:32

Ефесе, може для вас то новина, але у жінок також є тестостерон :D

Dmy - 15-3-2004 у 13:49

Цитата:
Першим відправив користувач Efes
Виженіть мене з цього форуму, та таки скажу - грає роль тестостерон!

Перед тим, як тебе виженуть, можеш вигнати мене, та таки скажу!
Тестостерон - не головне!
Головне - мати очі та ще добре виспатися. Відсутність будь-якого з компонентів дуже заважає кидати погляди на дівчат. Перевірено неодноразово.
Ще питання: "Чому саме на зустрічних дівчат?" Тому, що тих, які не зустрічаються, споглядати важче, а чоловік є істотою ледачою і завжди шукає найпростіши шляхи.
Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Ефесе, може для вас то новина, але у жінок також є тестостерон

А ти звідки знаєш?! Ти ж не жінка. Невже - "ботанік"?

Олексій Мачехін - 15-3-2004 у 14:02

Кляссс. Аби знати анатомію жінки треба бути ботаніком? Супер :)

Квіточки ви наші :)

Юрій Марків - 15-3-2004 у 14:05

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Ефесе, може для вас то новина, але у жінок також є тестостерон :D


Мабуть якщо ви таке кажете, то на цьому знаєтеся, то чого би я сперечався :) Однак може це не в прямому сенсі тестостерон, а щось з аналогічною (з адаптацією до анатомії, звісно) дією ? :D

Олексій Мачехін - 15-3-2004 у 14:46

справа в тім, що і чоловічі і жіночі гормони присутні у кожної людини, тільки в різних кількостях :)

Юрій Марків - 15-3-2004 у 15:07

Це висловлення, наскільки я пригадую з шкільного курсу анатомії, справедливе лише в розмові про ембріони. Пізніше ж, за виключенням розмаїтих аномалій типу гермофродитів, "зайві" гормони зникають, хіба ні?

Олексій Мачехін - 15-3-2004 у 15:17

Тестостерон відповідає за волосся. Ти бачив жінку без волосся???

Хоча я дійсно не впевнений що абсолютно всі гармони є у обох статей (як, наприклад, специфічні гормони при вагітності), але тестостерон - точно є :)

dr.Trollin - 15-3-2004 у 15:50

2 ЗОРЯНА "чи вони часом не турист з москви"

кхми.
(соціальноопитувально) А акщо воно - турист зі Львова (скажімо),

то як нонІшня молодь (власнтиво, молодички) вважають за прийнятне/приємне/заохочуюче/привабливе
звертання до себе??

тривіальне
дівчино/юннко/красуне/пєрсик заморський/ паннИчко/ граждАночка/молодичка/чічко ясноокая

або мо' щось куртуазійніше
ваша вельмишановна ясноокість/
чи можна хвильку уваги вашої смугляволицої примноусміхненності...

Наталка - 15-3-2004 у 16:26

Я бачу, весна пожвавлює цікаві теми - про погляди на дівчат, кохання, поцілунки... ;)

Volodymyr - 15-3-2004 у 16:31

Одним словом - ВЕСНА! :)
@->->-- чарівним панянкам ;)

ЗОРЯНА - 16-3-2004 у 14:15

Вчора мене питали як доїхати до Миколаєва... на трамваї:)

Captivitas - 16-3-2004 у 14:17

Цитата:
Першим відправив користувач ЗОРЯНА
Вчора мене питали як доїхати до Миколаєва... на трамваї:)


Мабуть це були екстремали-трамваєстопники:D

ЗОРЯНА - 16-3-2004 у 14:19

Ззовні були схожі на свідків єгови, але клялися-божилися що юристи, і вартової башти у них немає нажаль, лише цивільний кодекс:)

Asmera - 16-3-2004 у 14:20

І яку вони отримали відповідь? ;)

ЗОРЯНА - 16-3-2004 у 14:53

Показала де зупинка трамваю, нехай там сідають і з кондуктором вже домовляться:)

Asmera - 16-3-2004 у 14:59

Хех...цікаво, чи доїхали вони....:)

Олексій Мачехін - 16-3-2004 у 15:00

А чи пани звертались ДЄВУШКА???
Якщо ні, то можна було і проводити :)

ЗОРЯНА - 16-3-2004 у 16:44

Не зверталися:) Тільки про Миколаїв питали. Тому й показала де зупинка, ще й кіко то кільометрів тра їхати додала:)

-=IGO=- - 16-3-2004 у 17:04

ЗОРЯНА, а може вони з вами хотіли краще познайомитись?:)
І просто почали притворятися туристами...
Добре, що вони попались значить тверезі :)

Aleksandra Fink-Finowicka - 21-6-2004 у 13:09

У Варшаві донедавна іздили трамваї до Москви, але зараз цє кіно вже не "Москва", сьогодні цє кіно називаєся "Сілвер Скрін" :-)
До теми: А мені приємно, якщо мені человікі придівляються!
Не чиню опорі якхто на мене звертає увагу! Мій Войтек завжди хордий – бо ж їншим мужчизном дозволене тилкі дивітіся, а він може і ціловати!
Драма, що такі дозволь – якщо я сподобалась прошу придівляйтеся доволі довго – легко може бути неправільно зрозумити. Особліво тут даєся відчути правіло що всі люди чують – що ім потрібне почути.
Я завжди посміхаєся до себе, як мені нагадася одим Марюш, які дуже здівувався що в мене є хлопец – адже я вчесніше розповідала одну казку, про мого Войтека, всі, що її почули чогось зналі, же в мене є хлопец й його ім'я Войтек! Показалося Марюш казку чув, але чогось недочув, що цей Войтек, про якого розповідала – є моїм хлопцем:-)
Адже дівтеся на нас панові й хай вам це вистачає:-)

Tempika - 21-6-2004 у 13:20

...а я дивлюся на зустрічних чоловіків :-)) просто люблю спостерігати за людьми, і все тут.

jaguara - 21-6-2004 у 13:35

а я на вулицях переважно тим і займаюсь, що на чоловіків дивлюся, серед поляків їх просто нереально багато красивих, та й на поодиноких гарних дівчат теж (може якусь ідею зачіски чи чого запозичу :D), естетика ж яка! Ну ще там вивіски зрідка читаю... :)

Tempika - 21-6-2004 у 13:55

..спочатку дивлюся на мешти, потім на руки, потім на зачіску, а потім.... вже нічого не встигаю розгледіти,
бо пробігаю мимо... :-)))

Рост - 21-6-2004 у 14:48

Так-так... І про що ж кажуть мешти... руки... зачіска... ???

Tempika - 21-6-2004 у 15:16

...мешти говорять про матеріальний стан, форму стопи і її аристократичність... загалом взуття говорить про те,
як людина стоїть на землі... мусі бути чистим принаймні... руки... я люблю, щоб руки були гарні, але не дитячі,
трохи *мужикуваті*, вузлуваті і міцні... це говорить про те, як чоловік рулить своїм життям і своєю кобітою... мусять
бути чистими принаймні... :-) зачіска говорить про те, що у чоловіка в голові... чи знає, що йому пасує, що ні, чи
слідкує за модою, чи сліпо йде за нею, а чи дійсно виробив свій неповторний стиль... ну і теж, – принаймні волосся
повинно бути чистим... :-))

сумна - 21-6-2004 у 18:13

Гай-гай! От в чому моя помилка: я завше думала, що на вулиці треба дивитися під ноги, щоб не зашпортатися!
:lol:

Tempika - 21-6-2004 у 18:37

...а я ходжу в кросівках :-))

Kusakin M. - 22-6-2004 у 02:07

Чому б і не глянути на красиву дівчину, відчути її шарм. Чому б з нею не познайомитися і поспілкуватися? А не кинути на неї оком для мене щось з області фантастики...
Дорогі дівчата, я Вас обожнюю..

Tempika - 22-6-2004 у 07:43

..ну а що робити з некрасивими дівчатами?... :-))

Aleksandra Fink-Finowicka - 22-6-2004 у 11:15

2 Tempika ..ну а що робити з некрасивими дівчатами?... :-))
Пані Тетяно! Такіх нема! Я ж була остання некрасіва, але закохався у мене мій Войтек (це вже давно було) й якраз я стала красіва й щасліва.
Кожна дівчина й жінка є гарна!
Або може навпакі, не ми такі гарні, як пановє вразливе! Як б ми були отаке красіве – тож ми закохівалися б саме у себе, або одна в одней, а ж так не є (або дуже рідко). Ну, а закохуяться у нас человікі – бо ж воне вражливше за нас. Ми навіт й знати не зможеми які воне вражліве.

Tempika - 22-6-2004 у 11:20

...ні, ну щоб закохатися тре знати людину ближче... а є ж такі, на яких просто не звертають уваги...
та й хіба краса людини визначається тим, закохався хтось у тебе чи ні?... а я, мабуть, така
вразлива, як ті чоловіки... що з нами, вразливими кобітами, робити? :-))

Василь Яворський - 22-6-2004 у 12:19

Панове, хлопці просто милуються дівчатами!!!!... а мо просто - рехвелекс? хоча це так сумно...

Tempika - 22-6-2004 у 12:26

...так очима зустрічних чоловіків на нас дивиться сама природа... :-))
стра-а-а-а-а-шно...

Рост - 22-6-2004 у 12:39

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...так очима зустрічних чоловіків на нас дивиться сама природа... :-))
стра-а-а-а-а-шно...


Супер! :lol:


Але Таню, подумай, ти не залишаєш чоловікам ніяких шансів! Ну, з тими чистими мештами. Спробуй пройтися по Львову який кілометр - і все, ранкового марафету як не бувало :( І спробуй тут подобатися жінкам... ;)

Тобі до німців тоді треба. Батько розказував, як він тиждень ходив по, ммм..., забув, що за місто німецьке було - і за весь тиждень ні разу не чистив мешти. Просто вони не забруднювалися. Взагалі. Милом вони там дороги миють, чи що...

Та і з руками теж. Ну ось, їхав собі працьовитий чоловік (за руками судимо), від фризієра, в чистих (зауваж!) мештах. Аж тут його нова машина завпиралася, закомизилася, та й стала. Не їде. Але ж чолоік з головою, під капот поліз, дротики посмикав, руки в мастилі вимастив - і поїхала машина. А тепер, залишивши її на стоянці, він іде в офіс помити руки (ні, само собою, що в багажнику у нього є каністерка з водою і фейрі, яке заодно і мікробів повбиває, але ж у холодній воді в таких польових умовах, та ще й від шміру, як каже моя бабця, руки не відмиєш до повної чистоти). Аж тут йому на зустріч Темпіка - глядь на руки, - фууу, який неохайний мужчина!

:)

Tempika - 22-6-2004 у 13:16

...ну та причому тут шанси :-) та й мій *глаз-алмаз*, що побачить у фотошопі кожен нехороший піксель, в стані
відрізнити мешти запилені від мештів недоглянутих, руки забруднені свіжим мастилом від рук, які.... ох, неважно ж
це... я дивлюся, вони дивляться... але це й усе :-)))

Василь Яворський - 22-6-2004 у 13:20

А що до рук: перерахувати пачку свіженьких газет і вигляд вже такииий ніби роки два води не бачили :)

Олександра Бабяк - 22-6-2004 у 18:12

від недавна я теж почала, як Темпіка звертати увагу на мешти, руки, ну і інколи на зачіску. Я зазвичай люблю зазирати чоловікам в очі (звичайно, менш-більш знайомим), тоді стараюсь вгадати, що собою являє та чи інша людина, адже очі дзеркало душі.

Станкевічас Сергій - 23-6-2004 у 11:44

Виходить чоловікам набагато простіше влашуватися в цьому житті - заробити сотню умовних, купити файні мешти і всі красуні його :)
Головне не забувати чичтити мешти :)

Tempika - 23-6-2004 у 12:11

...сотню я й сама заробити в стані... :-) і навіть дві подекуди, але... я просто сказала, на що встигаю подивитися,
поки чоловік проходить мимо... а так тре і в очі дивитися, і на губи, – дехто вважає, що саме вони більше говорять
про натуру і характер... насправді все це фігня... так я оцінюю роботодавців, клієнтів і теде... поруч з *тим самим
чоловіком* просто виникає відчуття такого спокою, затишку і радості, що вже не грають ролі ні мешти (чомусь
виявляється, що вони і чисті, і саме того фасону), ні зачіска (хоча саме та зачіска на саме тій голові), ні форма
рук, бо ця форма і так найкраща у світі... :-)))

Bullet - 24-6-2004 у 08:55

Дивина... Я роздивляюсь людей навколо себе доволі часто і часто подовгу... Але ж то пов'язано з фахом.. У людей надивину різні риси обличчя: приятелька каже: яке аглі, а я кажу: який класний профіль! Отаке би намалювати...
Якось до редакції заходив монах з Ризоположенчеського, так такі має красиві руки - просто неможливо.. За дві хвилини почав ховати руки в рясу (чи як там воно?). А так, звичайним чоловікам подобається, коли їх розглядають. Це вже з часом я второпала, що вони думають, наче я їх розглядаю, як потенційні сексуальні об'єкти. А може, то я неправильно второпала і насправді саме так їх і розглядаю?..
Ще цікаво роздивлятись жінок... Особливо, коли вони про це не знають. Жінка десь призадумалась, розслабилась, вийшла зі створеного образу - так цікаво буває поспостерігати...
Взагалі-то я не люблю жінок. Але трапляються дійсно красиві екземпляри, чому би не отримати від того втіху для ока?:)

Рост - 24-6-2004 у 09:15

Ну, Олександро, і як тобі мої мешти? ;)

Tempika - 24-6-2004 у 12:02

...де мешти?... покажи усім :-)))

Рост - 24-6-2004 у 12:28

Та просто Олександра їх бачила... Чи не встигла?
Тому й питаю.

Рост - 24-6-2004 у 13:04

Напівофтоп :)

http://img.photosight.ru/2004/06/22/530540.jpg

Олександра Бабяк - 25-6-2004 у 00:00

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Ну, Олександро, і як тобі мої мешти? ;)


Якщо це питання стосується мене, то я не встигла звернути увагу. :D
Та й навіщо, адже сумніваюсь що Олександр міг познайомити з кимось невартим моєї уваги. :rolleyes:
Тому те, що я встигла зауважити - Ви цікава людина з якою для кращого знайомства потрібно більше спілкуватися (хоча б на форумі).
:saint:

Рідна - 25-6-2004 у 02:04

"Уявляє, що вона би з ним зробила"....уххахаха...або я забагато пива сьогодні вдудлила, або в мене імеджінейшн дуже розвинута :))

Ігор Луцький - 8-10-2004 у 10:19

Можливо ми хлопці дивимося на дівчват на вулиці,бо просто по інстинкту хочемо побачити красу.

Яндрух - 1-4-2005 у 21:57

Я б сказав, це не погляди: ми їх просто-таки поїдаємо. А за що, спитати б?
От, приміром, дивишся, що на тебе простує гарненька краля, і вже от-от має зрівнятися із тобою, але за яких кілька кроків вона бере і повертає свою голівоньку так убік - той, що від тебе: нібито щось незвичне її десь там зацікавило, або ж принципово: пхе, чого ви на мене так видивилися, не хочу навіть показувати своєї найменшої зацікавленості в вашій персоні!
Та насправді деякі отак демонструють свої принади, що їх просто-таки вбирають чоловічі очі, як от: ніжну білу шийку разом із гарно виліпленим підборіддям, зграбний носик... І проходять повз, так і не зустрівшись з поглядом...
Але дівчата і жінки: авжеж, нам оце дуже й дуже подобається, що ви отак кокетуєте з нами, але, повірте: очі ваші також можуть бути дуже промовистими і такими спокусливими, як і інші члени вашого тіла...

Ото таки сьогодні, прийшовши на прийом, зайнявши чергу, краєм ока запримітив "одну таку", про яку кажуть не інакше, як сексапільна с..чка. Так як при вході до кабінету вільного місця, щоб присісти, не було, сів поряд з нею, трохи здалеку від входу. Ну, а через те що покірний тут усіх слуга - чесний парубок :saint: хе-хе, тому не задивлявся за "кусими воронами", а спокійно "думав думу свою". Ну, а та краля, що була сливе поруч, таки "задивлялася за отими воронами", і їй напевно не докучали якісь там "думи"...
І ось черга порідшала, і моя сусідка, мабуть, таки вирішила, що "час рухатися": вона встає й поволеньки прямує, поцокуючи своїми "шпильками" й погойдуючи стегнами (аякже, як же без того!), просто до вікна, що було якраз попри вхідні двері - і точно навпроти мене. Встала в вікні, обернена до мене спиною, і давай неквапливими жіночими рухами поправляти на собі свої шати: спочатку вона обома руками пригладила ззаду своє довге темне волосся - при тому її коротенький весняний жакетик враз піднявся трохи вище тонкої талії, оголивши поясок спіднички, яка ледве що доходила до колін, після того, звісно, руки подала вниз, через що жакет встав на своє місце, і далі руки вже поволі опускалися ще нижче - до спідниці, що облягала її пружний стан. Відтак поправивши уявні складки на ній (звідки їм там узятися, тим складкам?!!), повільно провела руками по своїх пишних стегнах, що випирали під спідницею...
Все, досить: мені тут більше нічого розказувати, шо було далі...
Одно слово, Playboy відпочиває...
А втім, як на мене, хардкорове муві теж...
(Безсовісна! де ж так можна?!!!..)

Tempika - 2-4-2005 у 07:35

....а кожна з нас, глибоко в душі, а може й не глибоко, хоче, щоб
любили її за щось інше, не за тіло... а може я так думаю тому, що
вже не сексі, і мені давно байдуже, як на мене хтось дивиться на
вулиці, бо не хочу бути *тілом*, не хочу, і все тут... пам*ятаю, як
років в 12 (я іздила на секцію кульової стрільби трамвайчиками
кожен день), до мене стали чіплятися усякі просто чоловіки, а то й
маньяки... ну знаєте, як ото в *общєственном транспорте*... ой, які
у тебе ручки, які у тебе ніжки... або притиснеться в цьому натовпі...
а я ще ж дитина по суті... і оці погляди чоловіків, а у мене ж тоді
вже все було на місці, така собі німфетка...
не раз чула *пішли зі мною, чого така краса пропадає*...
після цього мені неприємні такі погляди, і відвертаю очі саме тому,
хоча дражнити дражнила (як ота кобітка вищевказана), нехай
облизуються, нехай... :-))) якось воно все неправильно, чорт....
ну хоч би вони дивилися на її сяючі очі, її гарну поставу, легку
ходу, звертали увагу на несподіваний стиль у одязі, на її посмішку...
а то *стегна... талія.... сідниці...* .... дівчатка, ми ж не коні, щоб
нас оцінювали по екстер*єру, чи не так?

Кутузік - 2-4-2005 у 15:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...
а то *стегна... талія.... сідниці...* .... дівчатка, ми ж не коні, щоб
нас оцінювали по екстер*єру, чи не так?


Чув навпаки - коні ж не дівчата, щоб їх оцінювати по екстер*єру ..... :)))))

Юрій Сєров - 2-4-2005 у 19:22

2 Кутузік
А ти за своє життя не боїшся? ;)

Яндрух - 2-4-2005 у 20:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...хоча дражнити дражнила (як ота кобітка вищевказана), нехай
облизуються, нехай... :-)))...

Але які ви, Темпіко, злі на нас, чоловіків! :) Та не всі є такими, як оті "самці", що до вас тоді приставали - не треба всіх рівняти під один копил.

Але менше з тим, з вами от було по-одному, з іншими - по-другому: я не раз - і на вулиці, і в громадському транспорті - відчуваю вельми промовисті погляди 12-14-річних "лоліток". Авжеж, це напевно звичайна зацікавленість у зрілих представниках протилежної статі. Зацікавленість, яка, мабуть, має породжувати - з огляду на їхній вік, а від того й такі уявлення - таку ж саму зацікавленість у чоловіків щодо них самих: вони (дівчатка) просто хочуть, щоб ними цікавилися, ними захоплювалися - не знаю, мабуть, такі наслідки дівочого дозрівання (втім, вам це напевно ліпше знати). Але не більше. Бо деякі чоловіки-самці по-прямому розуміють такі погляди. А то й навіть без усяких поглядів, тим більше, що коли "вже все на місці", як ви сказали.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...а то *стегна... талія.... сідниці...* .... дівчатка, ми ж не коні, щоб
нас оцінювали по екстер*єру, чи не так?
...

Завжди оцінювали і будуть так оцінювати.
Краса жіночого тіла була натхненням, можна сказати музою, для митців епохи Відродження, коли вони писали свої шедеври.
(Ну, але, звісно, не зациклюватися тільки на цьому.)

А щодо "трамвайчиків", то це, виходить, найулюбленіше місце приставання всяких там "просто чоловіків" і "маніяків". Зі свого боку пригадую - як тоді пам'ятаю, - коли в кінці 11 класу (а я тоді ше взагалі був хлопчиком у всіх планах) їздив до репетитора, то раз якось напоровся в салоні, власне, трамваю на дорослого дядю-гея (ше досі в пам'яті подеколи виринає його, якась така - навіть не знаю яка - мордяка: в ту хвилю мені годі було щось збагнути щодо цього), який, мабуть, непомітно від інших пасажирів (і що головне: салон був майже порожнім), намагався своєю лапою (авжеж, тоді ту руку я мав за лапу) потертися об "теє" місце. Ну, одно слово, тоді це мене глибоко вразило...

Tempika - 3-4-2005 у 07:20

...ну Вас те вразило... подумаєш... а зі мною таке було не один раз...
тоді у місті була просто дика транспортна проблема, зараз хоч
маршрутки є, а тоді впхалася, і не рипнешся, поки не доїдеш... та і
деколи чоловічі масні погляди противніші за дотик... а що промовляють
погляди 12-14 лоліт, можу сказати... їх погляд шукає у натовпі
принца на білому коні, а натикається на жагучі очі одноразових
користувачів... часто все закінчується плачевно, віра в принців
вмирає, і вони просто хочуть отримати максимум від того, що хтось
ними, лолітами, користується... таке у нас дурацьке життя.

Яндрух - 4-4-2005 у 19:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...часто все закінчується плачевно, віра в принців
вмирає, і вони просто хочуть отримати максимум від того, що хтось ними, лолітами, користується...

За студентські часи, пригадую, раз якогось понеділка один одногрупник "похвалявся", що, мовляв, учора, в неділю, "розважався на природі" з однією 15-річною дівахою. Так вона, мовляв, не то шо нічо не взяла від мене, а ще й запропонувала, чи, мовляв, може пива ше хочеш попити після "нашого з тобою кохання"?..

Тобто, окрім того, що чувак використав її, як ганчірку, то вона ще якось воліла йому віддячити тільки за те, що сам хлопець одержав задоволення (бо, як на мене, які там ще в 15-річних юнок оргазм(и), а втім, достеменно я не знаю..), їй було приємно не від фізичного (статевого) контакту з чоловіком, а, либонь, сама собі навіювала, що, мовляв, хай би тільки йому було приємно. А відтак і їй буде... І почувати вона себе буде після "отого" "справжньою жінкою", такою дорослою вже... Дивитися зверхньо на цнотливих подруг уже буде...
(Як на мене, під час такого періоду дозрівання дівчат кожен з її батьків повинен дивитися із подвійними очима за своєю донькою, яка починає бачити світ у спотворених кольорах)

Tempika - 4-4-2005 у 20:08

...дик, не можна судити про всіх по одній рано дозрілій фізично кобітці,
чи не так?...

Наталка - 4-4-2005 у 21:02

Ой, від історії Яндруха просто кров у жилах холоне!
Поза сумнівом, є й такі дівчата. А є й такі, що у 15 років з плюшевими іграшками сплять. А ще є, так би мовити, середнє арифметичне. Так що я з Tempik’ою згодна. Одного випадку задля закономірності мало.
Хоча мушу зауважити, що вищеописаним чином зазвичай поводять себе дівчатка, які у сім’ї відчувають брак любові, розуміння, не бачать взаємоповаги між батьками, почуваються нікому не потрібними. Де такій у 15 років розмежувати любов, кохання і статевий потяг? Як зрозуміти, що такі стосунки жінку принижують, скільки б років їй не було? Може, така кобіта і буде зверхньо дивитися на цнотливих подруг, а, може, десь ревітиме у кутку, бо той, кого вона, окрім себе, ще й пивом пригощала, чомусь їй більше не дзвонить, і бачити її не хоче... Так що не з періоду дозрівання дівчат батькам слід за ними дивитися, а десь так з першого дня життя дитини. Це на мій погляд...
Але це вже злісний оф-топ, бо безпосередньо теми він не стосується.

Tempika - 5-4-2005 у 07:15

...так, згідна з Наталкою... часто так себе поводять дівчата з так званих
*неблагополучних* сімей... то ще й надивляться фільмів типу *Красунечка*з Джулією Робертс... вони хочуть бути коханими за
будь-яку ціну, і точно знають, що є вартісним для пересічного
чоловіка, що й намагаються йому запропонувати... а всередині, мабуть,
у них все просто волає *тільки кохай мене!*.... еххх... я стикалася з такими, з сімей алкоголіків, наркоманів... їм зовсім не хочеться йти
по батьківському шляху, а по молодості у кожному вони вбачають
чоловіка, що зможе їх витягти і врятувати для іншого життя... я
гадаю, синдром *покористуватися чоловіком задля задоволення
чисто фізичного потягу* характерний для дозрілих кобіт, яким
даааалеко не 15 і вони давно позбавлені дівчачих ілюзій... :-)))

jaguara - 5-4-2005 у 15:21

значить у нас у всіх масові галюцинації...

Олексій Мачехін - 5-4-2005 у 15:27

Щось якось повільно але впевнено тема зійшла на пси... :(
Почали з чоловіків і закінчили 15-річними дівчатами.

Tempika - 5-4-2005 у 15:31

...дик, обговорили, і, здається, дійшли висновків, з якими мабуть усі згідні :-))

jaguara - 5-4-2005 у 16:18

але ж масні погляди є -- питання як їх сприймати то вже дійсно особиста справа кожної...
а позов за сексуальні домагання в маршрутці -- я вас прошу... тут за на робочому місці всі втряпочку дихають, а то маршрутка...

Олексій Мачехін - 5-4-2005 у 16:28

Я як минулий раз був патлатий, мене мужик в маршрутці облапати намагався - груди шукав... Я от досі себе не можу зрозуміти - чому я обмежився е.... скажімо так, усною доганою і утримавя від нанесення подяки? Щось не теє.

Tempika - 5-4-2005 у 16:44

...може мужик накінець-то знайшов себе :-))
згадала ту кінокомедію про гей-круїз на лайнері з Кубою Гудінгом :-)))

сумна - 5-4-2005 у 17:52

Може ви подумаєте, що я ханжа... ну і нехай.
Я вважаю, що навколо таки забагато тілесності. Вона стає такою нав’язливою,
що годі від неї відмежуватися. Всюди, на кожному кроці, - як конкурс
в будинок розпусти. Це зрештою принизливо, ви не вважаєте?
Можеш добре працювати, але не мати “екстер’єра”, – і все, труба! на роботі
будеш людиною другого сорту. Що вже там казати про якесь особисте життя...
Набридло. :-(
Я ніяк не можу до цього пристосуватися, чесно.

Tempika - 5-4-2005 у 19:11

...ми ангелики, Іринко :-))

...а як ви думаєте, що саме має чоловік на думці, називаючи свою кохану
ангелом?... :-)))) аж ніяк не її безтілесність і окриленість... нє?

Яндрух - 5-4-2005 у 22:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
Ой, від історії Яндруха просто кров у жилах холоне!

А йди-йди, Наталко: тадже як може Вам кров стигнути в жилах?! Та ту від моїх інтимних річий напевно, що млосно має бути!..
(Щось інше має не стигнути, а...):saint:

Наталка - 6-4-2005 у 00:02

Ні, думаю, бути ханжою і мати принципи - то трохи різні речі, і це добре, коли людина, жінка чи чоловік обстоює принципи не зі впертості, а тому, що це - її душа. Бо інакше вона перестане бути собою. :)
2 Яндрух : млосно? Та ні, тут трохи від млості слід відволіктися... Не захоплює мене історія про 15-річне дівча, яке тупо використали, і хлопа, не знаю, кілько років, що не годен пристрасть від вдячності відрізнити, а як і годен, то йому байдуже...

Tempika - 6-4-2005 у 06:42

...хлопи ніяк не зрозуміють, що заради них стараються... зара мас-медіа
чітко вчить кобіту, що вона мусить робити для хлопового щастя... а
оскільки у нас проблеми з демографією, і хлопів на усіх не вистачає, то
так вот і получається... це називається *завойовування чоловіка*...
тепер ж так кажуть... типу *за щастя тре боротися*... ну ось вона й
бореться... інтеґрали ж вміє брати в 15 років, чому б не навчитися вже й
чого іншого, тим більше тепер це вже є не стільки таємницею, скільки
нав*язуваною повсюди і всім інформацією :-))))

Яндрух - 6-4-2005 у 15:36

Та ні (це вже зі свого боку), Наталко, я мав на увазі оті попередні: там, де мені з однією ну дуже млосною кобітою ледь не вийшло пригоди, ха-ха…
Ну, а та гісторійка з 15-річною дівчиною, авжеж – то правдивий трилер…:lol:

Tempika - 6-4-2005 у 15:56

...та який там трилер... коли я була мала, у нас завагітніла 13-літня
колєжанка... невідомо причому від кого... батьки наркомани, дитина в
інтернаті... бідне дівчисько.

Наталка - 6-4-2005 у 19:18

Таки не трилер, а справжня драма, якщо не трагедія...

Андрій Біляк - 12-5-2005 у 02:21

Дозвольте я прелистаю сторінки так ... 2 назад :rolleyes: і запитаюсь наступне.
Чому *прийнято* коли особи протилежної статі проходячи повз один одного після того як оцінять один одного згори до низу (чи навпаки;))починають так звану війну поглядів - від яких аж моторошно інколи стає.
І це все *дійство* триває допоки хтось не відверне свій погляд.


Вибачаюсь, що перебив ваші розповіді про ....:o

Tempika - 12-5-2005 у 07:50

...я не знаю :-(( я не дивлюся... у мене глупа звичка гуляючи чи їдучи в
транспорті, повністю в себе занурюватися... якщо йду сама, звичайно, і не
маю з ким побалакати... :-)))) взагалі вперше чую про таку ось *війну*.

Андрій Біляк - 18-5-2005 у 01:22

Така "війна" здебільшого виникає коли назустріч один одному ідуть особи протилежної(звісно;))статі у співвідношені принаймні 2:1.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...я не знаю :-(( я не дивлюся... у мене глупа звичка гуляючи чи їдучи в
транспорті, повністю в себе занурюватися... якщо йду сама, звичайно, і не
маю з ким побалакати... :-)))) взагалі вперше чую про таку ось *війну*.


Взагалі то я таку само гуляючи чи просто ідучи по вулиці, переважно не звертаю увагу на людей що проходять повз мене - я просто крнцентрую свою увагу на те що привертає мою увагу на даний час:sing:. Повірте на слові є на чому відволіктися. Проте коли не до того .....:rolleyes: