Форум Рідного Міста

Який з трьох літніх альбомів по-справжньому літній?

14k - 29-6-2003 у 15:29


Роман Голощук - 29-6-2003 у 20:41

Поясніть мені, будь-ласка, назву "ANZHELIKA.RU" - це що, прояв меньшовартості Анжеліки Рудницької?

polidrom - 29-6-2003 у 20:55

А по-моєму зовсім не погано.
ANZHELIKA.RU - Анжеліка Рудницька.
ANZHELIKA.UА це би звучало банально.

Юрій Сєров - 29-6-2003 у 22:50

Ага, а я бачив "інтелектуала" який розшифровував ru - рідна Україна :)
Відносно альбомів - не чув повністю жодного, але не Анжеліка - це 100 процентово

14k - 30-6-2003 у 14:43

Цитата:
Ага, а я бачив "інтелектуала" який розшифровував ru - рідна Україна :)



Ці інтелектуали - ТНМК. Як на мене, це дуже прикольне розшифрування, зважаючи на те, що третина москалів є етнічними українцями, а 50% - українцями за походженням.
А послухати усі три альбоми я радив би, бо давно вже не виходило такої потужної україномовної обойми одночасно. Усі альбоми по-своєму легкі, по своєму танцювальні. А ще ось-ось виходить диск Білик. Що там - побачим, але, сподіваюсь, теж музика з перспективами. І ми маємо з цього радіти.

fish - 1-7-2003 у 07:58

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Поясніть мені, будь-ласка, назву "ANZHELIKA.RU" - це що, прояв меньшовартості Анжеліки Рудницької?

а скрябін.ру це прояв чого?

Не знаю... Руслана у мене вперто асоціюється із зимою, ремікси - взагалі не можуть асоціюватися з наявною пророю року, ремікси - це минуле ж-бо.
Рудницька у мене поки що взагалі ні з чим не асоціюється.

Східняк - 16-7-2003 у 17:15

ANZHELIKA.RU мабуть найбільш неповноЛІТНІЙ з огляду на її "А"удиторію. (тобто найменш ЛІТНІЙ)

а скрябін.ру ? - ру у них то мабуть "рубель", або ще яка грошова одиниця.
Після "любити-платити" Кузьмі варто написати ще пісню "любити-отримувати-гроші"

pit - 6-8-2003 у 10:49

Найгірший альбом у Ані Лорак - він кострубатий і не цільний. Коротше, це збірник, а не альбом, а от у Анжеліки та Руслани - концептуальні, стилістично довершені, хоча і кожен розрахований на певну аудиторію. В музиці головне - концепція!
Я маю усі три альбоми і іншим раджу. Причому раджу купувати усі українські альбоми!