Форум Рідного Міста

Супер проект "Є" 2003 - Але час, як ріка...

Odarka - 1-7-2003 у 17:16

До Десятиліття "Дзиги" (ДДД):D

16 липня, середа
19:00 - Театр імені Марії Заньковецької
Проект „Є” Але час, як ріка – автор Олег (Джон) Сук - в якому беруть участь:
„Океан Ельзи” та Славко Вакарчук
Тарас Чубай („Плач Єремії”)
„Піккардійська терція”
Кузьма („Скрябін”)
Руслана
Михайло Барбара („Мертвий Півень”)
Юрко Покальчук
Соломія Чубай („Далі”)
„Годо”
„Чорний вересень”
Світлана Кирильчук
еx „Клуб Шанувальників Чаю”
Сашко Положинський („Тартак”)
Камерний оркестр „Кластер” під керівництвом Івана Небесного
Автор музики, аранжування: Олег Сук
Літературний продюсер: Юрій Покальчук
Тексти: Богдан Лепкий, Юрій Андрухович, Ігор Римарук, Андрій Кузьменко, Соломія Чубай,
Богдан-Ігор Антонич, Кость Москалець, Віктор Неборак, Юрій Покальчук, Василь Герасим’юк

Наталка - 5-7-2003 у 17:44

Одарко, скажи будь-ласка, як би можна було замовити квитки? Це треба звертатися безпосередньо в театр?

тихий вечір - 5-7-2003 у 20:05

... а Костьець - це часом не той Кость що я подумав??

Odarka - 7-7-2003 у 11:06

Кость Москалець - вибачте.
За квитками звертатися у Мистецьке обєднання "Дзига" - 76-74-20
квитки коштуватимуть від 10-60 грн.

Odarka - 7-7-2003 у 14:06

Я содіваюся, що форумці прийдуть на нашу акцію.

Наталка - 7-7-2003 у 14:13

Прийдуть, неодмінно! Я навіть втечу заради цього з роботи та з Києва! :)

Василь - 7-7-2003 у 14:31

Завтра прийдемо в Дзигу за квитками.

Nazar - 7-7-2003 у 14:58

А для тих, хто з огидою та відразою буде дивитись на морські хвилі в той час, коли всі нормальні люди тішаться світкуванням ДДД буде запис того всього:???

І коли буде видано "Є" на аудіоносіях?

Odarka - 7-7-2003 у 17:08

Готується компакт та мультимедійна енциклопедія. ще було знято кліпи на майже всі пісні з альбому їх будуть показувати по 12 каналу, НБМ, МІСт та ТРК Люкс, звичайно після презентації.

Гриця - 10-7-2003 у 21:54

те, що відбудеться у середу - УРРРРРАААААААА!!!!!!!!!!!!:sing: я готова літати і співати!!

Nazar - 11-7-2003 у 09:31

Вже дещо стає відомо з програми дійства "Є".

1. Увертюра (за мотивами 70-их)

2. "Я тебе люблю" Михайло Барбара & Світлана Кирильчук, текст Кость Moscalec

3."Гобелен" Михайло Барбара, текст Віктор Неборак

4. "Тиша не вміє спіати" Соломія Чубай, текст Соломія Чубай

5."Велосипед" група Чорний вересень, текст Тамар Горгішелі

6. "Трава" група "Годо", текст Юрій Андрухович

7. "Вітер століть" Світлана Кирильчук, текст Богдан-Ігор Антонич

8. "Я хочу бути сам" Юрко Лаврін, текст Юрко Лаврін

9. "Пастух Пустай" - Тарас Чубай, текст Юрій Андрухович

10."Адам" Юрко Покальчук, текст Юрко Покальчук

11. "Готелі" - Руслана Лижичко & Юрко Покальчук, текст Юрко Покальчук

12. "Діва Обидва" "Пікардійська терція". текст Ігор Римарук

13. "В очах твоїх" Славко Вакарчук, текст Богдан Лепкий

14. Фінал


Як на мене, то вийде дуже суперово!

Наталка - 11-7-2003 у 10:09

Якщо ви думаєте, що я хоч на мить засумнівалась, що то буде супер суперово, так таки й ні! :D Я щаслива, що матиму нагоду побачити се на власні очі, почути на власні вуха, і знову побувати в дорогому моєму серці місті Лева! :sing:

Роман Голощук - 12-7-2003 у 23:14

Одарко, а чому "Королівські зайці" не беруть участі у цьому проекті? У 95 році вони були учасниками тогочасного проекту.

Василь - 14-7-2003 у 07:39

Я, Роман Голощук, може ще хтось з кафедри (зараз всі у відпустках - важко сконтактувати) йдемо у середу на "Є". До Наталки: дуже б хотіли з Вами познайомитись. Коли і де могли б зустрітись?

Odarka - 14-7-2003 у 10:57

З Наталкою я б також була рада зустрітись і звичайно з її чоловіком

Наталка - 14-7-2003 у 12:43

Зустрінемось - неодмінно :) Я вже впевнена, що буду у Львові - впіймала директора, коли йому було зле з похмілля (от яка я садюга :D), і він сказав "Йди на всі чотирі боки, але щоби в четверг була на роботі!".
Одарко, сконтактуємось обов’язково. Василю, в середу мій потяг дуже раненько прибуває, я можу підлаштуватися, так що пишіть на u2u. :)
Я хочу, щоби вже була середа! :) І щоби вона тривала довго-довго!

Гриця - 14-7-2003 у 14:25

А квитки уже лишились по 70 і 80 гривень! я не встигла! що робити??

Odarka - 14-7-2003 у 15:35

Гриця не панікуй, якось я тобі тай допоможу. Подзвони на Дзигу.

Worman - 14-7-2003 у 16:39

А мені хто допоможе....? :(

Markijan - 14-7-2003 у 18:26

Odarka, а ти не могла б допомогти і мені?...

Odarka - 14-7-2003 у 18:37

Ви всі підходьте до Заньковецької за годину, щось придумаємо...але не наглійте, бо я невсесильна

fish - 15-7-2003 у 07:55

а від нас таки буде людина! Наш львівський кореспондент Отар :)

Наталка - 15-7-2003 у 09:31

"а від нас таки буде людина! Наш львівський кореспондент Отар :)"

2 fish: Це добре. Хоч опосередковано познайомимся. Прикро тільки, що тебе не буде :(

fish - 15-7-2003 у 11:53

не сумуй, ще здибаємося. Чим більше у мене буде львівських друзів, тим більше мене туди тягтиме. Врешті таки ж і має затягти!

Гриця - 15-7-2003 у 19:44

Одарка, дуже дякую.

Назар - 16-7-2003 у 10:39

Привіт усім шанувальникам.
мій сонячний настрій охмурила наявність відсутності квитків. Хто може допоможіть бувшому депутату "госдуми"©Ільф&Петров

Проект відбувся. Перші враження

Роман Голощук - 17-7-2003 у 11:03

На мою думку концерт вдався на славу! Стильно, музично, феєрично! Особливо сподобалось візуальне супроводження концерту – на великому екрані відтворювалось певне містичне дійство, яке гармонійно доповнювало музичне виконання. Браво Влодко Кауфман! З виконавців особливо сподобалась „Пікардійська терція”, а ось Покальчук не вразив музичністю та голосом ;) Вакарчук виглядав занадто „комерційно” і дещо не вписувався у єдину та родинну „атмосферу” проекту. На жаль я спостерігав за концертом з другого балкону – тому звук видавався не надто якісним – особливо вокал.
Після закінчення увесь переповнений зал театру імені М. Заньковецької довго винагороджував оплесками творчих учасників проекту „Є” -2003... і зичив їм нових успіхів!

P.S. Концерт заслуговув навіть того, щоб на нього приїжджали з інших міст! Так вчинила і дописувачка нашого форуму Наталка з чоловіком – вони приїхали з Києва. Колективу кафедри і мені особисто було надзвичайно приємно з ними познайомитися. Наталка підтвердила наші перші враження, які з’явились після „віртуальних” спілкувань у Форумі і виявилась надзвичайно приємним і цікавим співрозмовником :) З нетерпінням чекаємо на „віртуальні” та очні зустрічі у майбутньому!

Наталка - 17-7-2003 у 11:36

Так, проект «Є” вартий кожної недоспаної хвилини, яку я провела у потязі, кожного улесливого слівця, з якими я пурхала біля свого шефа, щоби відпустив з роботи. Соломія Чубай співала неймовірно, так, що в мене серце стискувалось, я трохи розгублена була вчора, сформулюю сьогодні. Голос, вірші, те, як вона трималась на сцені – вище всяких похвал. Хоча, за словами мого чоловіка, “вона, здається, зовсім не усвідомлює, як органічно виглядає на сцені”. Я з ним згодна, але, гадаю, вона це ще усвідомить. Там – її місце, її життя, вона має такий Божий Дар, про який багато хто і мріяти не може. Тарас Чубай вже в котре продемонстрував, який чудовий і різноплановий у нього голос – різноплановий, і різний в кожній пісні, лірика, рок – все йому підвладне. “Пастух Пустай” у його виконанні (слова Юрія Андруховича) – приголомшливо! А “Піккардійська Терція” зі своєю “Діва Обида” мене ввела в коллапс. Я сиділа, слухала Андрія Капраля, і все десь зникло, розчинилось, залишилася небесна насолода – янгольський спів. Дуже сподобався дует Михайла Барбари і Світлани Кирильчук “Я люблю тебе”. Про Вакарчука – цілком згодна з Романом. Але свято вдалося! З чим я і вітаю себе (о, скромність – мій основний недолік!), львів’ян, Львів, і, звичайно, “Дзигу”. Многая і благая їй літа!
Романе, щиро дякую за теплі слова на мою адресу, мені надзвичайно сподобалось у вас гостювати. Чекаю наступних зустрічей з нетерпінням! Ваш хід!:D

Гриця - 17-7-2003 у 14:38

Це було щось неймовірне! Трохи недоліків зі звуком, але все забувалось, бо було зроблено з такою любов*ю і душею! Хоч і тривало півтори години, чомусь пролетіло дуже швидко, я б там жила! Дякую Дзизі і тим, хто роблять подібні речі у нашому житті!

Odarka - 17-7-2003 у 15:18

Дуже дякую Вам, що Ви прийшли.
Вибачте за недоліки, але це був живий концерт. Ми намагалися все робити з щирою душею.
Дякую за теплі слова. Доречі на репетиції звук був фантастичний. Але потім ніби хтось його підмінив...але всерівно враження залишилися хороші.
Дуже дякуємо.

otarban - 19-7-2003 у 13:56

:))) Я бачив статтю у Львівській газеті, і мені стало трошки соромно, шо я не завважив на концерті 12 скульптур часу, які там, виявляється, були... :) Енівей, я мав на то свій власний погляд, а оскільки я "їхній львівський кореспондент", то http://www.zsu.zp.ua/shkiranew/ua/one.php?id=1375

наперед перепрошую за фактологічні помилки, які там є :(((

Наталка - 19-7-2003 у 23:14

Я в глибокому травматичному шоку. Може, я десь інде була, бо щось не пам’ятаю, коли це публіка поспішно звільняла приміщення. Чогось пригадуються бурхливі оплески, піднесений настрій, ну і тому подібні дурнички.. І ще - назвати сумним видовищем "Піккардійську Терцію" у мене не повернеться язик хоча б тому, що і під музику голос Капраля нікуди не подівся, а порівняти піккардійців з групою "На-На" - це, може, і оригінально далі нікуди, але настільки ж схоже на правду, як свиня на коня.
Про решту писати не буду, то є особисті враження, свої я вже викладала, а про смаки не сперечаються. Особистий погляд - він на те і особистий :(

otarban - 20-7-2003 у 11:32

2 Наталка

:) О, ну хоч враження ше вмієм справити. Ось чомусь позитиву ти не помічаєш,а от за негатив зразу свариш :) Так завжди. Ось після чого я був шокований, так це після панегіриків у львівській пресі, де не було жодного критичного зауваження взагалі. Скажи-но мені, критика - це погано?

Фішка "Піккардійської терції" - в акапельному співі. Якщо вже виходити за його рамки, то якісно; а тут вийшло неясно що, і звучало воно неясно як, про що я і написав. Порівняння моє схвалило принаймні кілька оточуючих, я розумію, звичайно, що воно трошки принизливе :))))
Але ось мені якраз дужжжже цікаво було би побачити твої відповідні особисті враження... :)

Наталка - 20-7-2003 у 22:02

2 otarban:

Ні, критика - це прекрасно, без неї не можна, бо інакше всі зуби сиропом виїсть, але це повинна бути критика, а не напружені роздуми "до чого б причепитися, щоби декому життя медом не здавалось!" :)

"Фішка "Піккардійської терції" - в акапельному співі. Якщо вже виходити за його рамки, то якісно; а тут вийшло неясно що, і звучало воно неясно як, про що я і написав".

Угу, фішка в акапельному співі. Але... не ясно що вийшло? І не ясно звучало? А мені ясно звучало, я кожне слово розчула. І ясно що - прекрасна музика, чарівні слова, голос Капраля, мов у янгола Божого, і повна віддача решти "піккардійців". Мають, кінець кінцем, люди право на експерименти? Мене часто дістає фраза "Але ж ми не цього від них чекали!". Не чекали - тим краще, я сюрпризи люблю!

"Порівняння моє схвалило принаймні кілька оточуючих, я розумію, звичайно, що воно трошки принизливе"

І принаймні кілька не схвалило - з мого оточення. Чоловік, так той ледь не впав. Каже, а що, тепер на черзі порівняння з "Масковим Лаєм"? :(
Трошки? Ну, то пан скромничає. Щастя ще, що ніякі порівняння в світі не опустять "Пікардійську Терцію" до рівня тих уродів кімнатних, а то так можна й інфаркта дістати.

"Але ось мені якраз дужжжже цікаво було би побачити твої відповідні особисті враження..."

Прошу :) Короткий огляд дивись вище.

otarban - 21-7-2003 у 06:45

2 Наталка

:)))))))) Всьо. Словосполученням "урод комнатний" ти мене зачарувала :)))) Стихія мене несе, і я можу хіба шо скромно вибачитись за те, що образив "Піккардійську терцію" :)))

fish - 21-7-2003 у 07:56

ех... Наталка - наша дівчина-воїн, що завше захищає музикантів від злих папарацці.
Дивитися дискусію з Ведмедем ;)

Роман Голощук - 21-7-2003 у 19:15

Браво Наталю! Ось це і є справжня та грунтовна (а головне об'єктивна) критика! Мої особистісні враження від концерту близькі до Ваших.
А ось словосполучення, яке так сподобалось otarbanu, на мою думку призначалось для "талановитих" груп "На-на" та "Масковий Лай" (оцей варіант назви мене дуже потішив) :)

Наталка - 21-7-2003 у 19:19

"А ось словосполучення, яке так сподобалось otarbanu, на мою думку призначалось для "талановитих" груп "На-на" та "Масковий Лай"

Саме так :) У мене тут під це визначенняя вже цілий перелік є. Ростуть "Рукі ввєрх" та "Ноги на ширіну плєч" як гриби після дощу, і ще ж по телевізії їх крутять! :mad: Але то вже тема для іншої розмови!

Роман Голощук - 22-7-2003 у 11:45

Odarko (сподіваюсь Ти вже повернулась з Карпат і гарно відпочила ;)), а коли можна буде придбати (дістати) компакти (аудіо та мультимедійний) проекту "Є"?
Ех, ще б і з автографами виконавців...

Odarka - 22-7-2003 у 14:58

Компакти та MP-3 продаються в нас на Дзизі. Приходьте купуйте. А от, щодо автографів - це важче, а Вам головне захотіти.

Наталка - 22-7-2003 у 16:45

2 Odarka: А скільки коштує компакт? Хотілося б дізнатись, бо вже починаю економити на морозиві :D

Odarka - 23-7-2003 у 10:22

CD - 20 грн.
Mp-3 - 20 грн.
Думаю, що це не є дуже дорого. Але це тільки тут - на Дзизі.

fish - 23-7-2003 у 11:29

Одарко, у тебе випадково немає електронного варіанту малюнку з диску? Треба до статті, а ніде нема.

Odarka - 23-7-2003 у 13:41

Подивися у свою скриньку.

Наталка - 23-7-2003 у 21:29

2 Odarka: Так, ціна більш ніж прийнятна, але до "Дзиги" ще треба дістатися. Що ж, ще один привід завітати до Львова знову... і знову... і знову :)

fish - 24-7-2003 у 07:44

йессссс!
дістатися таки треба... але ж коли? А поштою то якось можливо замовити?

otarban - 24-7-2003 у 07:54

2 fish

Та купити я би тобі купив з задоволенням, а от передати як? :) Поштою компакт не пошлеш, розтопчуть-с :)

fish - 24-7-2003 у 08:06

нічо, шось придумаєм...

otarban - 24-7-2003 у 11:15

2 fish

Тю :) Я тобі пропоную серйозно - давай куплю і якось передам... Але мусиш придумати, як саме передати :)

fish - 24-7-2003 у 11:43

у ящику, засипаному пінопластом :)
Пошта якось має з цим справлятися, вони ж якось компакт-диски пересилають. Якщо продається у вигляді касетки - то, мабуть, безпечніше. А от як пересилати поштою гроші за диск я не знаю. Просто у конверті - мабуть, не надто надійно. Є ще варіант - відправляти потягом, через провідницю. Взнаєш, коли прибуває до нас, називаєш номер вагону. Якщо провідниця не має звички на підозрілі пакунки каву ставити, все сходить добре.

Odarka - 24-7-2003 у 13:45

to Наталка, я маю буди в Києві 14 серпня, але це ще під знаком питання, але якщо хочеш, я тобі привезу, а у Львові - я завжди тебе рада бачити, сподіваюся ти вже довше погостюєш.

otarban - 24-7-2003 у 16:48

2 fish

Я буду 8-10 серпня в Дніпропетровську, може, тобі там є кому передати? Хоча то ше нескоро, я розумію, тобі треба скорше :))) Лана, напиши мені свою поштову адресу на мейл, і всьо токоє, шось придумаю.

Наталка - 24-7-2003 у 20:54

to Odarka: О, звісно, хочу! :rolleyes: (Почервоніла від власної нахабності, але що поробиш?) Це було би суперово, якби ти на Маковія у Київ потрапила :saint:, бо навряд чи я потраплю до Львова раніше вересня, а то й жовтня. І я теж дуже рада буду тебе побачити. Ось так :D :D :D Ми й досі лікті кусаємо, що не встигли тоді в "Ляльку" зайти. Ну, то таке, скоро з моєю роботою я трохи розквитаюся, матиму більше часу, а як приїду до Львова, то гостюватиму, аж доки не набридну!

Наталка - 24-7-2003 у 21:25

"ех... Наталка - наша дівчина-воїн, що завше захищає музикантів від злих папарацці"

2 fish: Я така, я можу. Як буде потрібен захист - звертайся :D

fish - 25-7-2003 у 07:59

2 Наталка
для того ще треба музикантом стати, а до того мені ще мучити гітару й мучити не один рік.

2 otarban
8-9 серпня? Нема нічого простішого. Я постараюся сама приїхати на ті вихідні до Дніпра, ми частенько туди їздимо, а якщо щось завадить, передати можна буде, наприклад, через Тимофія, лідера гурту Вертеп або ще кількох людей. Але ймовірніше, просто зустрінемось. Ближче до дати домовимося.

Наталка - 25-7-2003 у 12:34

"для того ще треба музикантом стати, а до того мені ще мучити гітару й мучити не один рік"

2 fish: Що ж, я нікуди не поспішаю. :D

Odarka - 25-7-2003 у 12:48

Дійсно, Наталко, жаль, що ти ине зайшла в Ляльку ми потім цілу ніч сейшенували з Пікардійцями, Верснями, Далі та барабанщиком Гадюкіних - українські пісня звучали в різноманітних обробка від джазу до важкого року, було суперово.

Наталка - 25-7-2003 у 15:07

ААААААААААА!!! Серце болить!!!!!!
Шкода - то для мене не те слово!!! Просто до сліз боляче, бо не залишилась я через жінку, яка з чистого бажання зробити мені "бяку" сказала, що її не буде на роботі в четверг ранком, і я мусила сідати на львівський потяг, аби встигнути на 9 годин. Її слова "Я тобі наказую прийти вчасно, досить і того, що тебе на день відпустили, крутись, як хочеш!". Прийшла я на роботу, а моя шефіня вже собі на місці. "Я, каже, передумала, завтра поїду у справах! А ти хотіла затриматись?". "Так, кажу, зараз зганяю назад, у Львів, і затримаюсь!" :( А я ж могла сісти спокійно на нічний потяг, ужгородський, наприклад, і всюди встигнути... Не судилось :(

fish - 25-7-2003 у 15:42

а хтось мені обіцяв дати народження вересневих дівчат...

Василь - 29-7-2003 у 07:37

Про проект "Є" ще нічого не писав, бо після 16 липня на форумі не був. Було дуже кльово, особливо вступ та пісня пікардійців; як завжди на висоті Барбара та Чубай, навіть ніби Руслана сподобалась, може тому що з Покальчуком співала. Крім того оце вклинення молодих співаків інтригувало "чи часом не скиснуть", однак напругу вони витримали - особливо тут слід відзначити Соломію та Світлану.
Після похвали можна вказати, як на мене, окремі недоліки:
1. Влодко Кауфман - супер художник, мабуть найкращий у Львові і один з найкращих в Україні, але ведучий... Ось Марта Більська - супер, поставлений голос і т.д.
2. Знову повторюю як на мене, "Трава" та "Пастух Пустай" краще звучать в оригіналі у півнів в "Il testamento"
3. Ваврін із своєю піснею випадав.

Odarka - 29-7-2003 у 14:28

Він не Ваврін, а Лаврін

Nazar - 29-7-2003 у 15:09

Я не був, але першим ділом що я зробив по приїзду до рідного міста-нет, то пішов на Дзигу і придбав компакт "Є".
Мушу не погодитись з Василем про Пастуха, тут він мені більше цікавіший, цілими днями зара тільки то і слухаю, та ще й кліпики є, ті що крутились на концерті, багато інтерв"ю...
Одним словом всім дуже рекомендую!:cool:

Odarka - 29-7-2003 у 15:28

ту Назар - файно. що маєш компакт, бо я дуже переживала, що ти пропустив концерт

fish - 12-8-2003 у 10:27

Ну от, нарешті, маю компакт %)
Кліпи-не кліпи, скоріше відеоряд. Красивенькі, звісно, але один сюжет на всі - дівчина продефілювала, дівчина прихилилася до стіни, дівчина крупним планом, дядько кудись іде, львівський брук крупним планом, львівський фірмовий дощ, Годо: хлопець коло стіни, помаши мамі ручкою, дівчина коло стіни, теж помаши мамі ручкою...
Але то я не кпиню, просто кумедні й незлі роздуми, а то зара Наталка шулікою налетить.
Тамару зазнімкували так гарно, подих захоплює, я аж засумнівалася у своїй орієнтації ;) А Соломійка - як дитина в кадрі: "сиди рівненько, отак, тримай парасольку, не кліпай - зараз вилетить пташка" :)
зараз ще пару раз прослухаю, ще щось напишу з приводу музики. Зара можу сказати, що приємну зацікавленість викликали треки Лавріна, Соломійки і, як не дивно, Покальчука. Може йому ліпше співати, аніж писати? Втім це перше враження, воно може перевернутися уже на третє-четверте прослуховування...

Рецензія на диск “...але час, як ріка”

Роман Голощук - 12-8-2003 у 15:21

“ЖИВИЙ звук” і його електронні метаморфози, камерний оркестр і відео-мультимедійний супровід – це лише деякі зі складових цього дивовижного диску. Та найголовнішими тут є, звісно, не технічні параметри. “Драматургія” альбому майже театральна – з інтригуючою зав’язкою, з кульмінаціями і несподіваними поворотами музичного “сюжету”; багатоликість стилів, які автор – знаний львівський музикант Олег (“Джон”) Сук – немов випробовує на українському ґрунті – і, на диво, всі проростають; а найголовніше – можливість багатьом музикантам випробувати себе в нових ролях, про які вони, здається, давно мріяли, але не наважувались прибрати – все це робить альбом не просто банальним “all-stars збірником”, а справді явищем, свідченням і – попри динамізм назви – майже фотографічним відбитком музичної ситуації сьогодні.

Дивуватиме вас у цьому проекті і лірика “Чорного вересня” (“Велосипед”), й інтелектуальне етно “Піккардійської терції” (“Діва Обида”), відсутність намулу іміджевості в “Океані Ельзи” (“В очах твоїх”) та майже барокова вишуканість “Клубу шанувальників чаю” (бонусна Tysha), нові обличчя “Кузьми” (China Wall) і Міська Барбари (“Гобелен”), Тараса Чубая (“Пастух Пустай”) і поета Юрка Покальчука (“Адам” і “Готелі” в дуеті з Русланою). Не менш важливою є й сама поява таких голосів-імен, як Світлана Кирильчук (“Вітер століть” і “Я тебе люблю” в дуеті з Михайлом Барбарою) чи Соломія Чубай (“Тиша не вміє співати”) та наймолодших представників львівської музики Юрка Лавріна (“Я хочу бути сам”) та групи “Ґодо” (“Трава”). Поєднання рафінованої класики текстів (Лепкий, Антонич, Покальчук, Москалець, Андрухович, Римарук, Неборак, Герасим’юк) на тлі сміливих візуальних експериментів також стає можливим, здається, виключно завдяки цій музиці. Музиці, плинній, як час. А час – він, як ріка...

Музична скринька Лідії Мельник

Галерея “Дзиґа”, вул. Вірменська, 35, аудіо-CD та мультимедійний CD – по 20 грн.
Джерело - Львівська газета

Олексій Мачехін - 12-8-2003 у 15:30

Все, заінтригований вщент.
Одарко, а Одарко! Відклади мені один мультимедійний (там треки окремо ж є?) СД - я тим часом розпочну компанію щодо його покупки і переправлення до Києва.

Nazar - 12-8-2003 у 20:20

Раз вже йдеться про самих-самих інтригуючих, то для мене в цьому проекті з кожним днем йде ротація вниз-гору його учасників. Найчастіше в першій п"ятірці втримуються "Тиша", "Я тебе люблю", "Америка, або Пастух Пустай", "Гобелен", "Адам", "Трава" та "Велосипед". Моя дружина ще полюбляє "Вітер виє".
Проект колосальний, тому спекшел фор Олексій таки настоюю на потяг.(Останній зрозуміє).

тихий вечір - 12-8-2003 у 22:14

а мені найкраще, найсвіжіше, найцікавіше зазвучали "Я тебе люблю" "Тиша" і "Трава" :)

П.С. ... Пастуха і Гобелена лишив собі на потім :)
П.П.С. і ше Руслана кайфово сприймається...
ПППССС: а взагалі, то більшість пісень там суперові !

Наталка - 12-8-2003 у 22:19

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Ну от, нарешті, маю компакт %)
Кліпи-не кліпи, скоріше відеоряд. Красивенькі, звісно, але один сюжет на всі...
Але то я не кпиню, просто кумедні й незлі роздуми, а то зара Наталка шулікою налетить.


Ой, мати Божа, невже я така погана? :( На те виглядає, що людям слова сказати не даю... Доведеться терміново мінятися - ось тільки сумніваюсь, чи вийде... :lol:

Конституція Форуму проголошує "Кожен має право думати свою думку і висловлювати її українською мовою, без будь-яких (окрім цензурних) обмежень. :sing: Я підтримую ;)

Компакта, на жаль, поки що не маю, а зі своїх спогадів найбільше люблю "Діву Обиду" піккардійців, "Пастуха Пустая" у виконанні Тараса Чубая, "Тиша не вміє співати" Соломії Чубай і "Я люблю тебе" Михайла Барбари та Світлани Кирильчук. Так хочеться почути все це знову!

До речі, в газеті "Неформат" біля замітки про Ярку Якуб’як і її творчі плани (як, наприклад, співпрацювати з Тарасом Чубаєм :D ) навіщось вліпили дууууже неякісну, крихітну фотку Міська Барбари. Виходили з того, що все єдино - "Мертвий Півень"? :o

fish - 13-8-2003 у 07:37

у мене кілька фоток Барбари з Рок-екзистенції є. Якщо у когось аж такий дефіцит, можу поділитися.

Наталка - 13-8-2003 у 10:01

Цитата:
Першим відправив користувач fish
у мене кілька фоток Барбари з Рок-екзистенції є. Якщо у когось аж такий дефіцит, можу поділитися.


:D:D
Мабуть, ліпше поділитися фотками Ярки Якуб’як. :saint:

fish - 13-8-2003 у 11:57

хе, зі мнов би хто поділивсь!

Odarka - 13-8-2003 у 12:09

Цитата:
Першим відправив користувач тихий вечір
а мені найкраще, найсвіжіше, найцікавіше зазвучали "Я тебе люблю" "Тиша" і "Трава" :)

НАРОДЕ!!! Уточнюйте, яка тиша, бо там їх є дві та шо співаю я, і та, що Ксенофонтов, чоловік Руслани:D

Odarka - 13-8-2003 у 12:18

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Все, заінтригований вщент.
Одарко, а Одарко! Відклади мені один мультимедійний (там треки окремо ж є?) СД - я тим часом розпочну компанію щодо його покупки і переправлення до Києва.


Звичайно заникаю для тебе компакти:D;)

Nazar - 13-8-2003 у 12:58

незнаю як хто, а мені саме Тиша у виконанні Соломії Чубай запала до серця, і особливо той момент де йдеться "... тиша поселилась в його душі назавжди...".

fish - 13-8-2003 у 13:17

Ой, до речі... На диску написано: 13 пісень, відкривши папку, уздріла 14. Що то за 14-та така? Вона під номером 11 ще й англійською.

Наталка - 13-8-2003 у 13:51

2 Odarka: І для мене заникай – я теж хороша! :D
Звичайно, “Тиша не вміє співати” – адже так правильно називається ця пісня? – у твоєму виконанні. Коли я її вперше почула, враження було таке, ніби хтось дуже обережно і ніжно торкається моєї душі... Я відчувала це, і відчуття вийшло запаморочливим. :saint:

Odarka - 13-8-2003 у 14:38

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
2 Odarka: І для мене заникай – я теж хороша! :D
Звичайно, “Тиша не вміє співати” – адже так правильно називається ця пісня? – у твоєму виконанні. Коли я її вперше почула, враження було таке, ніби хтось дуже обережно і ніжно торкається моєї душі... Я відчувала це, і відчуття вийшло запаморочливим. :saint:


Вау!!!:D

Василь - 18-8-2003 у 07:45

На ЛХ Дзвінка Гуцул за минулий тиждень майже весь "Є" прокрутила

Nazar - 18-8-2003 у 17:54

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Ой, до речі... На диску написано: 13 пісень, відкривши папку, уздріла 14. Що то за 14-та така? Вона під номером 11 ще й англійською.


Ой. Лише зараз даю відповідь на це повідомлення, придивися до аудіодиску, там вони позначені як бонуси
Там є дві англомовні композиції,
одна "silence" - ми вже про неї говорили, то Tysha" від Клубу Шанувальників Чаю, текст О.Ксенофонтов
друга "Lonely" - Алекс Спектор, він ж і автор.

fish - 19-8-2003 у 07:49

А! Ото і є Клуб Шанувальників Чаю? Цікаво, давно хотіла їх почути, казали, навіть десь є їх альбом, але ніколи не бачила. Розкажіть трохи про них, може?

Належно починаю оцінювати насамперед Піккардійців і Пастуха Пустая... А зараз буде перерва в усвідомленні тої музики, бо колєга притяг Русланине Різдво. Дим із вух! :)

Враження:

Олексій Мачехін - 21-8-2003 у 20:42

Сократ був мудрою людиною, хоч і жив дуже давно. Він сказав - "я знаю що нічого не знаю". І не тільки сказав, а й запропонував свій метод пошуку істини: треба взяти кілька людей з різними поглядами і послухати їх. Істина буде посередині.
Я напишу три враження. Істину шукайте самі.

Відчуття:

Олексій Мачехін - 21-8-2003 у 20:44

Хотів написати простими словами - склався вірш. Ще й виявилося - нема чого додати. Хай буде так.
Читати поволі, непоспішаючи, бо слова вже нікуди не втечуть - написані і викладені, набрані, створені. Якщо можна - слухаючи альбом, бо без цього не буде атмосфери. А без того Духу - це лишень прості каструбаті рядки римованих думок. Слухайте, насолоджуйтесь.

Це - музика безсонної ночі.
Спокійна, безперервна,
Глибока, тиха, тепла.
Музика не стуляє очі.

Це - музика моросі Львова.
Гливкої мряки, бруку,
Крапля Неба в руку.
Музика теплої кави, мови.

Це - музика теплих відносин.
Подиху, глини, поля.
Голосу, парасолі.
Музика в Спокій запросить.

Стиль:

Олексій Мачехін - 21-8-2003 у 20:46

Впадає в око "стандартність" набору інструментів і палітр кліпмейкера. Тому роліки ніби втрачають оригінальність - єдиний стиль змазує враження в одне. Залишається лише загальне відчуття. Хоча, може, так було й треба? Саме через це неможливо виділити якусь одну композицію - альбом стає суцільним (нерізноманітним?) твором.

Техніка:

Олексій Мачехін - 21-8-2003 у 20:48

Різні формати роліків - частина 320х256, частина 400х320. І якість оцифровки - не дуже. Те саме стосується і мп3 - 128 то не найкраща якість. З огляду на 92 Мб вільного місця на диску - незрозуміло.

Олексій Мачехін - 21-8-2003 у 21:29

О! І ще одне:
Якщо Світланка Кирильчук палить (бяка), то це необов'язково в кліпі показувати - псує враження про гарну дівчину.

Доречі, мода жіночого паління була занесена з Москви і Пітера після війни.

тихий вечір - 21-8-2003 у 23:34

:) так це ж свідомо так зроблено..., сюжетний хід, якщо хочете.
типу - може не така вона вже й гарна...

fish - 22-8-2003 у 08:01

ох Олексію... Єдність і невиразність візуального ряду - це все-таки не одне й те саме. Трохи відходячи від теми, є дуже мало українських кліпів, які мені подобаються і не справляють враження браку - технічних можливостей чи ідей чи коштів чи ще бозна чого... Те, що в більшости випадків виходить - це не кліп, а відеоролик - такі робили наприкінці 80-х. нехай не ображаються наші шановні режисери - смакує вкрай рідко...

Я зараз більше слухаю без супроводу - і не перешкоджає щось іще робити і кайф не менший.

Олексій Мачехін - 22-8-2003 у 09:01

Фішко, я не мистецтвознавець - я звичайна людина. Такщо якщо чогось непобачив/невідчув/недодивився/неоцінив то даруй мені. Власне і писано - незнаю, можливо так і було треба для поєднання... Власне і аранжировки пісень досить схожі - таке враження, ніби справді робили єдину композицію.

Odarka - 22-8-2003 у 12:46

Те, що пісні сісні та аранжування схожі (хоча я б так не сказала, яко людина, яка займається музикою), свідчить лише проте, що це робила одна людина.
Чому кліпи стильово зроблені однаково?
Це було зроблено свідомо для самого концерту в театрі ім. Марії Заньковецької, яко відеоряд, для того щоб створити атмосферу Проекту "Є".
Так мінуси є, вони мають бути, як без них? Грошей дійсоно бракувало, бо особисто займалася фінансами до цього проекту. І повірте мені, жоден музикант не отримав гонорару, і Зайковський також...Але те, що там було вкладена душа Джона та музикантів це я вас запевняю.

Користувач Олесь - 22-8-2003 у 12:52

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Доречі, мода жіночого паління була занесена з Москви і Пітера після війни.

"Нині майже кожна елегантна дама курить". Ірина Вільде, Сестри Річиньські. 30-і роки XX ст.

fish - 22-8-2003 у 13:01

ну бачте, як відеоряд воно - то шо треба

Nazar - 23-8-2003 у 09:29

Моя дружина як вперше почула Америку (Пастух Пустай, поет, баронський син у виконанні Тараса) то вперше зрозуміла всі слова, навідміну від Півнів. І я вчора подивися на плейлист, що вона собі слухала за день - то там Трава Мертвого півня, Трава Годо, Пастухи, Гобелени. Цікаво буде почути, що їй більше сподобалось. Знаю лише що Барбарин Гобелен їй більше припав до душі, ніж Футорківський.

Наталка - 23-8-2003 у 21:19

Найцікавіше, що у мене така сама історія, як у дружини Назара. :) Я читала в інтерв’ю, що Тарас критично поставився до свого вокалу у цій пісні, але Джон переконав його, що саме так він уявляв цю пісню. Добре, що переконав, бо для мене "Пастух Пустай" - одна з найулюбленіших у проекті "Є". :)

Олексій Мачехін - 26-8-2003 у 05:17

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Те, що пісні пісні та аранжування схожі (хоча я б так не сказала, яко людина, яка займається музикою), свідчить лише проте, що це робила одна людина.

Зрозуміло.
Цитата:

Чому кліпи стильово зроблені однаково?
Це було зроблено свідомо для самого концерту в театрі ім. Марії Заньковецької, яко відеоряд, для того щоб створити атмосферу Проекту "Є".

ОК
Цитата:

Так мінуси є, вони мають бути, як без них? Грошей дійсоно бракувало, бо особисто займалася фінансами до цього проекту. І повірте мені, жоден музикант не отримав гонорару, і Зайковський також...Але те, що там було вкладена душа Джона та музикантів це я вас запевняю.


Не переймайся - альбом вийшов добрий. Мені подобається.

Odarka - 5-9-2003 у 12:03

http://www.virtua.com.ua - тут Ви зможете придбати компакти Проекту "Є"

fish - 5-9-2003 у 12:39

альбом рідкісний... :)