Форум Рідного Міста

Допоможіть знайти музику

Олександр Ганущин - 7-7-2003 у 11:56

Допоможіть у знайти десь mp3 "Ти вперше цього літа розцвітеш". А ще краще з гітарними акордами. Може десь є такі сайти, фанатів подібних речей???
Буду вдячний за будь яку інформацію:rolleyes:

Рост - 7-7-2003 у 12:24

В мене є.
І на ФТП УарНЕТу є теж. Принаймні було, здається.
Коротше, не знайдеш на УарНЕТі - стукайся до мене :)

Nazar - 7-7-2003 у 12:59

А може хтось має ТПВГ?

На Уарі нема.:(

Колись на Перехресті було, але тепер чомусь не тягнеться, може в когось ще залишилось з тих часів коли було можна?

Буду вдячний за будь-яку інфу.

Рост - 7-7-2003 у 15:16

Вот із ТПВГ?

Nazar - 7-7-2003 у 15:45

ТПВГ із "Ті, що падають вгору"... Маде ін Тернопіль.

Василь - 7-7-2003 у 15:57

Один з моїх студентів може записати з аудіокасети в mp3 формат. Тільки тепер його здибати можна буде лише після 1-го вересня.

Nazar - 7-7-2003 у 16:04

Та я й сам можу, але біда в тому, що на Аудіокасетах студійного виконання вони звучать аж надто глухо...

Олександр Ганущин - 7-7-2003 у 18:31

А як все таки на рахунок гітарних акордів?!

Рост - 8-7-2003 у 11:53

Вчора послухав її - септакордів там не бракує :) Можна було б спробувати підібрати, але от біда - до шестиструнки своєї зараз доступу не маю, а дванадцятиструнка трохи теє, поламата.
До речі, а чи не знає хто хорошого майстра гітарного, але щоб не дуже дорого брав? А то я її вже два рази ремонтував, але напевно брак досвіду дається взнаки - повністю до пуття довести не вдається :(

Олександр Ганущин - 8-7-2003 у 20:21

Мені можна і без септакордів:)
А про майстра спитаю

Допоможіть знову

Олександр Ганущин - 4-8-2003 у 09:42

Їхав зі знайомим у машині і грав у нього один диск. Сказав, що зветься воно "Дорога в Багдад". Інтсрутментальна музика у напівсхідному стилі. До того ж, кажуть, є частина перша і частина друга. Чи виконавець це, чи назва альбому не знаю, але дуже хотів би її ( цю музичку) мати. Допоможіть хтось з інформацією, що це і де можна зкачати.
Заздалегідь вдячний :sing::sing::sing:

Nazar - 4-8-2003 у 11:04

То взагалі-то Ді-Дю-Ля, і Вам повезло, що то був інструментал, бо там ще співають на общепанятнам.

Найчастіше то можна почути в Нойовому ковчезі, то один з трьох дисків, що в них є:D

Nazar - 4-8-2003 у 11:06

Ага, пе-Ес.
В мене є, можу повибирати інструментал і записати.