Форум Рідного Міста

13 Чемпіонат України з футболу

Юрій Сєров - 12-7-2003 у 20:13

Розпочався 13 чемпіонат України.

1 тур

Юрій Сєров - 12-7-2003 у 20:15

Карпати виграли!!! У Кривбаса.
Забили 5 голів!!!
...правда 1 у свої ворота :)
Але 4:1 - теж непоганий початок. Так тримати.

ЗИ: Їх сайт знову в повному оффсайді :(

НЕМАЄ СПОНСОРА, ЯКИЙ БИ ЗАПЛАТИВ ЗА ТЕЛЕТРАНСЛЯЦІЮ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

Роман Голощук - 12-7-2003 у 22:56

12 ЛИПНЯ стартує 13-й чемпіонат України з футболу у вищій лізі. Літнє міжсезоння тривало якихось три тижні, і невдовзі наш футбол розгорне нову сторінку свого життя. Проте це не означає, що футбольні вболівальники побачать усі сторінки. Річ у тому, що, найімовірніше, 12 липня вітчизняні телеканали не покажуть нам футболу.

Причина в тому, що ПФЛ не зміг знайти титульного спонсора чемпіонату, який би мав оплатити трансляцію телеканалам. Так, саме так, мабуть, тільки в нас таке можливе. В усьому світі канали платять клубам за трансляції, а в нас усе навпаки, треба ще каналам платити за трансляцію. Проте в розмові з кореспондентом “Газети” президент ПФЛ Равіль Сафіуллін зазначив, що все ж таки, мабуть, вдасться домовитися з приводу трансляції з УТ-1, а далі все буде гаразд. У суботу цей канал не транслюватиме футболу. Хоча “Новий канал” і СТБ планують транслювати матчі, відповідно, за участю донецького “Шахтаря” та київського “Динамо”.

Равіль Сафович зазначив: “Знову є конфлікт між ФФУ та суддівським комітетом, з одного боку, та ПФЛ, з іншого. Суддівський комітет і ФФУ, практично без участі ПФЛ, під егідою якого проходить український чемпіонат, визначили арбітрів, які судитимуть матчі в липні. А представникові ПФЛ Анатолію Попову, який мав бути присутнім на засіданні суддівського комітету, дали лише результати. Хіба це правильно? Я давно вже казав, що прийшов час визначати арбітрів із допомогою жеребкування. Та комусь це зовсім не вигідно. І взагалі, якби справа була лише у ПФЛ, ми вже давно б вирішили проблему суддівства. А так щороку одні й ті ж проблеми. І ще, я хочу, щоб у цьому чемпіонаті було менше скандальних матчів, а сам чемпіонат став ще цікавішим і подарував нам багато нових цікавих гравців і команд. І нехай переможе найсильніший!”

Роман Дорош
Джерело - [url= http://www.gazeta.lviv.ua/2003/07/11/NewspaperArticle.2003-07-10.20... Львівська газета [/url]

1 тур

Юрій Сєров - 13-7-2003 у 01:19

решта результатів:
Металург (Д) - Ворскла 2:2. Ворскла вигравала 2:0 і ледь не сталося сенсації.
Металург (З, той що повернутий) - Шахтар 0:3
Борисфен - Дніпро 0:2
Зірка - Арсенал 1:0. Отут облом Грозному.
Лєнінец - Таврія 1:1
Динамо - Волинь 5:1. Порвали Кварцяного.

Василь - 14-7-2003 у 08:02

"Динамо - Волинь 5:1. Порвали Кварцяного. "

Волинь сама винувати. Там якись модак-негр умудрився на 10 хв за 2 жовті покинути поле

Теодор - 15-7-2003 у 14:04

Дуже потішила перемога Карпат у першому турі. Хотілось би відмітити дуже активну та самовіддану гру гравців Карпат. Зараз Карпати на 2-му місці у турнірній таблиці. От би Дніпру не прогати...
Між іншим в четвер о 18:00 по УТ1 має бути пряма трасляція цього, пезперечно центрального, матчу туру.
А може цього сезону покричимо
КАРПАТИ-ЧЕМПІОН !!! КАРПАТИ - ЛІГА ЧЕМПІОНІВ !!!

я не проти :D:D:D

Юрій Сєров - 16-7-2003 у 05:09

Після довогого затишшя на форумі знову Теодор!
Я не поділяю твоїх оптимістичних поглядів на перспективи Карпат. Думаю будуть там само де і минулого сезону або навіть будуть боротися за виживання...
Чемпіонство знову розіграють Шахта та Динамо. Шансів буде більше у Шахти. Вони серйозно настроїлися і зробили ряд радикальних замін.

Другий тур

Юрій Сєров - 18-7-2003 у 03:42

Шахтар - Ворскла 4:0
Чорноморець - Динамо 1:0 Оце так-так
Дніпро-Карпати 4:1 Хет-трик Венглинського. От і приїхали Карпати. Хтось там казав Карпати-чемпіон?
Металург З. - Борисфен 1:0
Арсенал - Оболонь 2:1 А забили між іншим за Арсенал Іванов і Чернов. Чулисьте про таких?
Таврія - Металург Д. 1:1
Кривбас - Зірка 1:0
Волинь - Ленінець 2:2. А чому на цей раз гру не продали? ;)
Лідери Шахтар і Дніпро. Починається як в минулому чемпі?

Третій тур!

Юрій Сєров - 23-7-2003 у 02:12

Ось результати:
Динамо-Арсенал 3:0 Арсенал вже з 6-ї хвилини грав у меншості бо Чернов вломив ногу Дмитруліну. А Динаму скоро в лізі грати...
Борисфен - Шахтар 0:1 А мало шо бракувало, щоб була нічия
Карпати - Металург З 1:0 І то слава Богу... 40 хвилин грали 9 проти 11. 36хв - Мізін, 50 - Сучков. Ото вже певно вболівальники накричалися: "суддя гей!"
Звізда - Дніпро 0:3
Оболонь - Кривбас 1:1
Ленінець - Чорноморець 1:2
Металург Д - Волинь 1:0
Ворскла - Таврія 0:0


Лідери далі Шахтар і Дніпро, за ними Динамо, Чорноморець і Карпати!!! :)

4 ТУР

Юрій Сєров - 27-7-2003 у 22:16

Кривбас - Динамо 0:1
Шахтар - Таврія 2:0
Волинь - Воскла 0:1 Ці волиняки - унікальна команда :)
Чорноморець - Металург Д 1:1
Арсенал - Ленінець 0:2 Ну чому так не везе Грозному? :(
Дніпро - Оболонь 1:0
Металург - Зірка 3:1
Борисфен - Карпати 0:0 Добре що нічия, погано, що з Борисфеном, в таких і на виїзді можна вигравати.
Лідери - ті що й були...

Василь - 29-7-2003 у 07:55

Справді, шкода Борисфен, мало хто грає з Карпатами у нічию в себе дома.

Юрій Сєров - 30-7-2003 у 03:38

Я трохи не те мав на увазі :). Я вважав, що Карпати мали б вигравати.
Хоча останнім часом я навіть не пам'ятаю коли Карпати мали виїзну перемогу

Василь - 30-7-2003 у 07:23

Юрко: "Хоча останнім часом я навіть не пам'ятаю коли Карпати мали виїзну перемогу"

А я не пам'ятаю коли вони мали виїзну нічию. Так що результат в Борисполі - це вже для них закруто

Юрій Сєров - 31-7-2003 у 05:03

Невже ти їх аж так не любиш? :)

Мізін пропустить два матчі

Юрій Сєров - 1-8-2003 у 04:38

Гравець “Карпат” за удар рукою суперника в матчі третього туру проти запорізького “Металурга” пропускає дві гри.
А колишнього львівянина Чернова, який був вилучений за те що поламав Дмитруліну ногу, чекає п’ятиматчева дискваліфікація

Роман Голощук - 2-8-2003 у 18:41

А хто знає коли завтра (3 серпня) має початися матч "Карпати" -"Шахтар"? Я маю намір піти, а не знаю :(

Юрій Сєров - 2-8-2003 у 21:23

Якщо підеш - сідай за воротами Карпат :)

Роман Голощук - 2-8-2003 у 21:39

Я (на відміну від декого - показую пальцем на Василя :)) є палким прихильником "Карпат", тому вболівати буду за львівську команду (якщо, ще не всі квитки розкупили - кажуть у Львові шалений ажіотаж). Ризикну передбачити, що буде бойова і результативна нічия 1:1, або 2:2.
Хто ще побавиться в передбачення ;)

Юрій Сєров - 3-8-2003 у 05:50

Викладу своє бачення справ:
1. Шахтар - лідер чемпіонату і він не наздоганяє ДК - очки не є ДУЖЕ важливі
2. Шахтар грав у середу - з Шерифом - втомлений
3. Шахтар в середу гратиме з Шерифом - треба поберегти сили
4. Ліга Чемпіонів значно важливіша за ЧУ
5. Гра Шахтаря останнім часом не вражає.
6. Карпати теж не на ходу, але на Шахтар налаштуються.
Висновок: Шахтар - не буде викладатися на всі 100, тому в Карпат є шанс. Думаю буде нічия.
Якщо Димінський не вирішить зайнятись "бізнесом" :)
Причому або нульова або 1:1.

Роман Голощук - 3-8-2003 у 10:20

Ну Юрко, ти все обґрунтував і розклав по полицям :)
Я погоджуюсь з твоїми судженнями, але, на мою думку, у цьому матчі важливим чиником буде ще якість судівства (згадай підсудження Шахтареві у матчі з Карпатами минулого чемпіонату :()

Юрій Сєров - 3-8-2003 у 15:27

Хм, справді. Я й забув про таку команду українського чемпіонату, яка майже в кожному турі перемагає :)

Роман Голощук - 3-8-2003 у 22:18

Мої прогнози не справдились. На жаль :( Карпати таки не дотягують до рівня Шахтара, Динамо та Дніпра.
Порадував "пророк" Савелій - після рахунку 2:1 він повідомив, що саме такий рахунок він пророкував. Ну чим не Нострадамус ;)

Василь - 4-8-2003 у 08:05

Суддя модак в матчі ДК-Дніпро, посадив останніх; на останніх хвилинах суркісьяни почали падати в штрафній і на одне суддя купився або був куплений до матчу

Юрій Сєров - 5-8-2003 у 03:13

Василю!
Любов до Ахметова засліпила тебе! :)
Як на мене пеналь був. А якщо й не був - захисники Дніпра самі собі винуваті. Не можна ТАК грати в кінці матчу, бо буде те що було у Вірменії

Тарас Кравець - 5-8-2003 у 11:36

Василькові і нетільки!
Стосовно Ахметова, Абрамовича та інших можна почитати
http://www.korrespondent.net/main/76403

А що до недільного матчу КАРПАТИ-ШАХТАР 1:2 (був присутній на матчі) у цьому матчі не на стільки Шахтар був сильніший, а наскільки Карпати були слабші.
При тому вівці боялися суперника і ненаважувалися на щось путне з м'ячем у першому таймі незнали, що робити.
Стосовно суддівства то невідомо як суддя судив би якщоб Карпати перші забили і вели в рахунку (минулий рік), а вболівальники Шахтаря на терриконі вросплачі що це так помагають Динамо (читайте ГОСТЕВАЯ на http://www.terrikon.dn.ua/). Вони ж забули, що вже цього року їм помагали у матчі з Таврією.
Проте ще невиключно, що а ж червону картку показали Мізіну з МЗ не випадково ??? безперечно, що порушував а чи на червону.

Шкода Дніпро та й будь-яку іншу команду, коли одна людина може зруйнувати всі старання команди, засудивши одну із команд.
"Карпати знову програли у футбол...", а жаль

5 тур

Юрій Сєров - 7-8-2003 у 05:02

Динамо-Дніпро 2:1
Карпати-Шахтар 1:2
Зірка-Борисфен 1:1
Оболонь-Металург З 1:0
Ленінець-Кривбас 1:0
Металург Д - Арсенал 4:2
Ворскла - Чорноморець 1:1
Таврія-Волинь 1:0

Про ДК-ДД вже стільки написано...
А шкода Арсенал...
Лідер тепер Шахтар, друге ДК, а Кaрпати поступово опускаються на своє звичне місце (дупу :baddevil: ). Зараз мають сьоме.

Grabchuk - 31-3-2004 у 18:34

Карпатам світить перша ліга?

Турнірне положення після матчів 18-го туру.
1. "Шахтар" - 45
2. "Динамо" - 43
3. "Дніпро" - 37
4. "Металург" - 29
5. "Чорноморець" - 29
6 "Оболонь" Київ – 26 (17 ігор)
7. "Арсенал" - 25
8. "Борисфен" - 20
9. Металург З - 20
10. "Іллічівець" - 19
11. "Волинь" - 18
12 "Карпати" - 17
13. "Кривбас" - 17
14. "Ворскла-Нафтогаз" - 17
15 "Таврія" -15
16. "Зірка" – 14.

Юрій Сєров - 1-4-2004 у 00:49

Та ні, не думаю. Мають втриматися.

Grabchuk - 1-4-2004 у 11:35

Всі команди, що знаходяться нижче Карпат демонструють серйозне бажання залишитися в вишці і борються за кожне очко. Так що Карпатам буде не легко.

Юрій Сєров - 5-4-2004 у 00:31

Карпати знов програли в футбол. Нині 1:0 Таврії.
Я нічого не розумію. Міжсезоння - конфлікти з рядом основних гравців, розгони... я думав бабки закінчилися.
Початок другого кола. Жодного голу + одне очко. І тут в Карпатах в останній момент з'являються Кудінов, Римшин і Скаченко. Абсолютно незрозуміла трансферна політика, шарахання зі сторони в сторону. Придбання останніх 3 гравців виглядає як надівання рятувального кола. Чи випливуть?

Юрій Сєров - 5-4-2004 у 00:47

А Шахтар програв і Динамо - лідер чемпіонату. В наступну суботу - битва гігантів :)

Остап_М. - 5-4-2004 у 11:13

Я теж люблю "Карпати", але нажаль маю великі сумніви чи вони випливуть того року, щоб хоча залишитись у вищій лізі. З таким бажанням - аж ніяк! Єдина надія на нас - прийти підтримати - і втовкмачити їм що грати потрібно на перемогу!!!

Grabchuk - 5-4-2004 у 17:07

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Карпати знов програли в футбол. ... Я нічого не розумію. Міжсезоння - конфлікти з рядом основних гравців, розгони... я думав бабки закінчилися... І тут в Карпатах в останній момент з'являються Кудінов, Римшин і Скаченко.



Це той Скаченко, який колись грав за збірну і за Динамо?!

Grabchuk - 5-4-2004 у 17:17

Турнірне положення команд, правда я не розумію, чому Таврія не обігнала Карпати після перемоги?

1. "Динамо"( Київ) - 46
2. "Шахтар" (Донецьк) - 45
3. "Дніпро" (Дніпропетровськ) - 38
4. "Чорноморець" (Одеса) - 31
5. "Металург" (Донецьк) - 30
6. "Оболонь" (Київ) - 30
7. "Арсенал" (Київ) - 26
8. "Волинь" - 21
9. "Металург" (Запоріжжя) - 20
10. "Кривбас" (Кривий Ріг) - 20
11. "Борисфен" (Бориспіль) - 19
12. "Іллічівець" (Маріуполь) - 19
13. "Ворскла-Нафтогаз" (Полтава) -18
14. "Карпати" (Львів) - 17
15. "Таврія" (Сімферополь) - 17
16. "Зірка" (Кіровоград) - 14.

Dmy - 5-4-2004 у 19:10

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Це той Скаченко, який колись грав за збірну і за Динамо?!

Чи в Україні багато Скаченків? Хіба що його онук :D
Звичайно, той. Його влітку за Запор заявили, а він травмувався. Тепер, певно, вилікувався.

Цитата:
я не розумію, чому Таврія не обігнала Карпати після перемоги?

Ну, Карпати якось восени теж обіграли Таврію 1:0. Тепер мають однаково очок, однакову різницю, однакові результати одне проти одного, але Карпати - на одну перемогу більше: 4 проти 3. Неймовірно безкомпромісна команда! :lol: Це і врятує :sing:

Юрій Сєров - 6-4-2004 у 07:58

Скаченко - саме той. Він пробував працевлаштуватися в США, але не склалося, тому гратиме за Карпати. Основне, щоб з нього не вийшла допомога як з Максимова ;)
Те що Карпати ще не в зоні вильоту нічого не значить. Думаю, до кінця турніру Таврія і Карпати візьмуть різну кількість очок і кількість перемог Карпати не врятує. Таврія серйозно настроєна залишитися у вишці, накупили багато непоганих гравців.

Dmy - 10-4-2004 у 18:28

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Таврія серйозно настроєна залишитися у вишці, накупили багато непоганих гравців.

Львівяни поки що можуть зітхнути з полегшенням: серйозно налаштована Таврія "попала" в Борисполі!
От хто мені подобається: у них навіть на табло грошей нема, а що витворяють!
Цитата:
(з Афіши, Карпати-Ворскла) Першим відправив користувач vovka
цікаво подивитися на Шактар, Динамо

Подивились... Таки було на що, навіть під дощем. Гойдалка ще та :)

Grabchuk - 12-4-2004 у 09:18

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Львівяни поки що можуть зітхнути з полегшенням: серйозно налаштована Таврія "попала" в Борисполі!


Ще декілька таких матчів ("Карпати" - "Ворскла-Нафтогаз" - 0:1) і львівяни можуть взагалі розслабитися :D

Grabchuk - 12-4-2004 у 09:39

Динамо зробило серйозну заяву на чемпіонство.
Карпати зробило протилежну заявку, але не будем про Карпати в ці святкові дні.
Сподобався Маріс Верпаковскіс. Схоже час, коли найкраще, що було в арсеналі динамівського нападу - це хлопець з Узбекистану, відходить у минуле.

Цікава тренерська інтрига, хто довше протримається - Шустер, чи Маркевич?


До речів, відставання Шахтаря від Динамо таке саме як і Дніпра від донетчан...
1. "Динамо" - 49
2. "Шахтар" - 45
3. "Дніпро" - 41
4. "Металург" Д - 33
5. "Чорноморець" - 31
6. "Оболонь" - 30
7. "Арсенал" - 27
8. "Борисфен" - 22
9. "Волинь" - 22
10. "Іллічівцеь" - 22
11. "Металург" - 21
12. "Кривбас" - 21
13 "Ворскла-Нафтогаз" - 21
14. "Карпати" - 17
15. "Таврія" - 17
16. "Зірка" - 14.

Оголошується конкурс, хто допоможе львівянам очками...?

Маркевич подав у відставку (вчетверте)

Роман Голощук - 12-4-2004 у 12:22

Сталося! Знову!
Маркевич йде в четвертий раз!
Йде для того, щоб знову повернутися?
Цікаво, хто тепер погодиться витягувати "Карпати" з важкого турнірного становища?

Гасло "Нам потрібна перемога" слід доповнити гаслом: "Нам потрібна вища ліга".

Нормалайзер - 12-4-2004 у 20:34

О так, Верпаковскіс - супер... А сама гра Шахтар - Динамо - певно, найцікавіша в сезоні, мала б сприйматись, як перша стрічка нашого Гімну...

Юрій Сєров - 13-4-2004 у 00:31

Цитата:

Сталося! Знову!
Маркевич йде в четвертий раз!
Йде для того, щоб знову повернутися?
Цікаво, хто тепер погодиться витягувати "Карпати" з важкого турнірного становища?

Вже ніхто нікуди не йде :). Керівництво вмовило його залишитися.
А простіше кажучи сказало йому так: "Ти в це гівно нас затягнув - ти й витягуй":)

Юрій Сєров - 13-4-2004 у 00:36

А Верпаковскис справді молодець, і Динамо розкатало кротів... Гра була супер, але в мене ТРК Україна так жахливо показувало, що слів немає...

Карпати-Металург Д. 0:0

Юрій Сєров - 17-4-2004 у 07:58

Не програли і то слава Богу. Але все одно вже на чистому другому місці...

Grabchuk - 17-4-2004 у 11:42

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Але все одно вже на чистому другому місці...


Не на чистому, а на брудному :)

Турнірне положення:
1. "Динамо" - 52
2. "Шахтар" - 46
3. "Дніпро" - 42
4. "Металург" Д - 34
5. "Чорноморець" - 34
6. "Оболонь" - 31
7. "Арсенал" - 28
8. "Іллічівець" - 25
9. "Волинь" - 23
10. "Борисфен" - 23
11. "Ворскла-Нафтогаз" - 22
12 "Металург" З - 21
13. "Кривбас" - 21
14. "Карпати" - 18
15. "Таврія" - 18
16. "Зірка" - 14.


Шахтар знову оступився. Шкода, що з цього не скористалися дніпропетровці.

Цікаво що Ахмєтов про все це каже Шустеру?

Dmy - 19-4-2004 у 17:39

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Але все одно вже на чистому другому місці...

Не на чистому, а на брудному :)

Драма в тому, жи Карпати зіграли, мабуть, найкращий матч за 2 коло
Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Турнірне положення:
...
14. "Карпати" - 18
15. "Таврія" - 18

Насправді
14. "Таврія" - 20
15. "Карпати" - 18
Цитата:
Шахтар знову оступився. Шкода, що з цього не скористалися дніпропетровці.
Цікаво що Ахмєтов про все це каже Шустеру?

Може й каже ЩОСЬ, але Шустріку ПРАВИЛЬНО перекладають. Тому він, певно, єдиний, хто досі не розуміє, жи Шахтар наразі не грає, а мучається.

Мене дивуює відсутність фантазії у букмекерів. Я б на їхньому місці давно запровадив позицію:
хто в ЧУ останнім заб'є на чужому полі - Карпати чи Шахтар (бо інші 14, зокрема, Зірка, Борисфен, Таврія, Ворскла вже забили)?
Не пам'ятаю, куди 2 травня їдуть Карпати, а Шахтар - ув Одесу. Ню-ню...

Юрій Сєров - 21-4-2004 у 07:45

Для Карпат буде надзвичайно важливою наступна гра і Ленінцем. Якщо знову не виграють, то буде дуууууууже важко, насамперед психологічно.

Нормалайзер - 21-4-2004 у 11:27

"Іллічівець" не по-дитячому підсилився... Важко буде "Карпатам"...

Grabchuk - 21-4-2004 у 16:27

http://www.champion.com.ua/football/?football-40416-5
Тут у Таврії 18 очок. Що якась помилка?

Dmy - 21-4-2004 у 19:04

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
http://www.champion.com.ua/football/?football-40416-5
Тут у Таврії 18 очок. Що якась помилка?

Напевне. ПФЛ України
Заодно там написано, жи Карпати вирішили розстатися зі Скаченком. Так хто забивати буде? :mad: Налєпа? ;)

Роман Голощук - 21-4-2004 у 20:01

Щойно почув - Маркевич потрапив до лікарні з гіпертонічним кризом :(
Не солодко зараз команді :(

Grabchuk - 28-4-2004 у 11:11

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
жи Карпати вирішили розстатися зі Скаченком. Так хто забивати буде? :mad: Налєпа? ;)


Нє, Бровченко.

"Карпати" - "Iллiчiвець" - 1:1
Голи: Бровченко 8,Платонов 67

Grabchuk - 28-4-2004 у 11:17

Прощання з Шустером

champion.com.ua, 27.04.2004, 12:42

..відповідно до чуток, які ходять в Росії, головним тренером донецького "Шахтаря" стане екс-наставник ЦСКА Валерій Газзаєв.

Валерій Газзаєв був звільнений з московського клуба наприкінці минулого року, незважаючи на те, що привів його до перших в історії золотих нагород російської першості, і замінений на португальського фахівця Жорже. Газзаєв - єдиний російський тренер, який ставав чемпіоном із двома різними командами ("Спартаком-Аланією" у 1995 році і ЦСКА в 2003 році).

Нагадаємо, що на минулому тижні сербськими ЗМІ була оприлюднена інформація згідно якої слідує, що донецький "Шахтар" проявляє активну заінтересованість в головному тренеру "Црвени Зірки" Славолюбу Мусліну...

Олексій Мачехін - 28-4-2004 у 11:43

Усьо то фігня. Ґазаєва до ШД не візьмуть., як би його росіяни туди не пхали.
Я думаю Шустер до кінця сезону точно працюватиме.

Юрій Сєров - 4-5-2004 у 02:01

Турнірне становище карпат надзвичайно складне і щоб залишитися у вищій лізі їм треба докласти
максимум зусиль
Розглянемо матчі за участю усіх "лідерів" і спробуєм оспрогнозувати їх результати:

+ - перемога першої команди
- - перемога другої
= - нічия

"Карпати" - "Оболонь" +
"Арсенал" - "Таврія" =
"Металург" З - "Іллічівець" =

"Зірка" - "Карпати" -
"Таврія" - "Чорноморець" =
"ДИНАМО" - "Металург" З +

"Шахтар" - "Карпати" +
"Волинь" - "Таврія" =
"Металург" З - "Оболонь" =

"Карпати" - "Борисфен" +
"Таврія" - "Шахтар" -
"Зірка" - "Металург" З +

"Металург" З - "Карпати" =
"Таврія" - "Ворскла" +

"Карпати" - "Днепр" -
"Металург" Д - "Таврія" +
"Борисфен" - "Металург" З =

+ - перемога першої команди
- - перемога другої
= - нічия

Карпати - 8-10
Металург З - 6-7
Таврія 6-7

Багато що вирішуватиметься у матчі Металург З - Карпати, хоча ще й Ворскла може втрутитися в боротьбуу за першу лігу...

Юрій Сєров - 4-5-2004 у 02:02

Відносно Шахтаря - то я вже висловлювався на цю тему, що кращим тренером був Прокопенко. Думаю його треба знову ставити. А Шахтарю ще слід поборотися за 2 місце.

Остап_М. - 4-5-2004 у 17:50

Як Карпати в Києві зіграли???????? Чи хтось чув?????
Бо я засвяткувався :)

Роман Голощук - 5-5-2004 у 11:16

Карпати поступилися 0:1. Але продемонстрували непогану гру.

Остап_М. - 5-5-2004 у 12:51

Дякую!!!
І взагалі то рахунок пристойний, як на команду що покидає елітний дивізіон????

Dmy - 5-5-2004 у 14:48

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Карпати поступилися 0:1. Але продемонстрували непогану гру

Цитата:
І взагалі то рахунок пристойний, як на команду що покидає елітний дивізіон????

Що ви репетуєте вже цілий місяц!
Не казатиму про матч з Динамо, яке ІМГО напружувалося не набагато більше, ніж із Зіркою (але ледь саме собі не привезло в кінці гри), але ігри з Металургом Д й Іллічивцем (за іронією долі опустивших Карпати на передостаннє місце) були чи не найкращими навесні.
Треба обігрувати Запоріжжя, Полтаву і Кривий Ріг (можна з кимось і внічию), і команда залишиться. Хоча така задача для Карпат, звісно, виглядає смішно.

Captivitas - 5-5-2004 у 14:56

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Що ви репетуєте вже цілий місяц!

Треба обігрувати Запоріжжя, Полтаву і Кривий Ріг (можна з кимось і внічию), і команда залишиться. Хоча така задача для Карпат, звісно, виглядає смішно.


Я взагалі дивуюсь, як наш Металург ще тримається. Мабуть свій останній шанс відпрацьовує, бо йому давно вже місце у першій лізі.
отака от непатриотичність з мого боку :lol:
Так що Карпатам нічого не загрожує ;)

Dmy - 5-5-2004 у 15:51

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Я взагалі дивуюсь, як наш Металург ще тримається. Мабуть свій останній шанс відпрацьовує, бо йому давно вже місце у першій лізі.
отака от непатриотичність з мого боку :lol:
Так що Карпатам нічого не загрожує ;)

От-от. Хай мене перепросить усе ФоРуМське Запоріжжя, але мені таки хочеться, жиби Металург нарешті вилетів, бо він вже 2 роки напрошується: спочатку вициганив собі геть незаслужений КУЄФА, а наступного року штучно залишився у вишці. Щоправда, є ще файний конкурент під назвою "Ворскла": судячи з гри з Дніпром - відверто ніяка.
А 1 ліга декому незле дозволяє зробити власну переоцінку і нарешті зайнятися ділом (може стадіон побудують?)

Андрій Пелещишин - 5-5-2004 у 16:31

Шустера зняли

Grabchuk - 5-5-2004 у 17:30

У своєму зверненні до вболівальників, яке оприлюднене на офіційному сайті ФК "Шахтар" президент команди Рінат Ахметов зазначив наступне:
З великим жалем я розстаюся з Берндом Шустером і його асистентами. У цього фахівця я вірив, більш того, я переконаний, що в нього прекрасне тренерське майбутнє.

З 5 травня підготовкою команди до двох майбутніх календарних ігор буде керувати спортивний директор клуба Віктор Прокопенко. Ім'я нового головного тренера команди я назву на прес-конференції 18 травня.


Мірча Луческу ?

Dmy - 5-5-2004 у 18:46

"Память Сігізмунд-Лазарєвіча і сєстру єго із Кішиньова" :(

А Шустер перед початком 2 кола нову зачіску зробив... Може, не варто було? :rolleyes:

А як асистентів шкода... :D

Я от із самого ранку думаю: чи це означає, що Шахтар на Кубок забив? І ще слова Алєксєя Андронова 2 тижні тому в "Нашому футболі" пригадуються (це коли він "качку" про Газзаєва запустив): "Знімати тренера за 8 турів до фініша - це абсурд!" Справді, жиби обійтись без абсурду, Ренат зняв не за 8 турів, а за 7.

Юрій Сєров - 6-5-2004 у 00:16

Відносно Шустера. Відставка напрошувалася, але думаю варто було дочекатися до кінця сезону.
Відносно Карпат. Мусять вигравати домашні матчі з Оболонню, Борисфеном, брати очки із Зіркою і вигравати з металургом, бо з Дніпром дома програють 100%. Тоді будуть шанси.
Може з Шахтарем нічию замутити? :)

Юрій Сєров - 6-5-2004 у 00:27

Ще по Шустеру. Як на мене Ахмет не дає часу тренеру попрацювати. Щоб створити команду треба більше часу. І з приходом Луческу, якщо й буде позитив, то дуже тимчасовий...

Grabchuk - 6-5-2004 у 11:55

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Ще по Шустеру. Як на мене Ахмет не дає часу тренеру попрацювати. Щоб створити команду треба більше часу. І з приходом Луческу, якщо й буде позитив, то дуже тимчасовий...


Тижня 2 тому в ДТ була велика гарна стаття про українські клани-корпораці: київський, донецький і дніпропетровський. На думку автора, впливові українські клани повинні мати 4 речі:
1 - великі бізнес проекти,
2 - свої фракції в парляменті,
3 - впливомі медіа ресурси
4 - сильну футбольну команду.
Всі ці позиції на сьогоднішній день повністю присутні тільки в київського клану, тоді як в донецьких ще не на рівні масмедіа, а в дніпропетровців - футбол.

А от якби Шустеру ще трохи дати час попрацювати і в Шахтаря збереглась теперішня динаміка .. то появився би ще один "нефутбольний" клан :)

Як на мене, Ахмет вчинив правильно. Ще один такий матч і ліга чампіонів завітає до Дніпропетровська :) І тоді 4:2 на користь батьківщини Президента :)

Юрій Сєров - 7-5-2004 у 00:48

А я б хотів, щоб Дніпро зіграв у Лізі. Гірше за Шахту не зіграє - бо це неможливо

Grabchuk - 7-5-2004 у 18:55

champion.com.ua, 7.05.2004, 09:50

Луческу має намір піти працювати в "Рапід"...
Отже, кандидат номер 1 на посаду наставника шахтарів -Славолюб Муслін...

Captivitas - 8-5-2004 у 15:21

9 травня, Запоріжжя: Ільїчівськ-Металург. Але навряд чи це нас врятує, бо претенденти на виліт вже зформувалися
- кіровоградська "Зірка" -100%
- а далі хтось з цієї трійці: Металург, Ворскла, Карпати.

А "Дінамо" вже вітають з черговим чемпіонством.

Роман Голощук - 8-5-2004 у 20:37

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
А "Дінамо" вже вітають з черговим чемпіонством.


А може ще зарано?
Попасти 2:0 від "Борисфена" це, якось не по "чемпіонськи" :)

Олександр Чорнобиль - 11-5-2004 у 12:53

Пане Романе, "Арсенал" з Лондона проводить свій перший сезон в якому він зовсім не програє. І це - унікальний випадок. Як правило чемпіон протягом сезону кілька раз програє. А що поганого в команді "Борисфен", що майбутній чемпіон не може їй програти? Але вітати з чемпіонством справді зарано.

Dmy - 11-5-2004 у 17:28

За не докінця перевіреними даними Андріян Іліє налаштував лижи з Бешикташа в Шахтар. Тобто все таки Луческу?

vovka - 11-5-2004 у 18:28

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
А "Дінамо" вже вітають з черговим чемпіонством.


А може ще зарано?
Попасти 2:0 від "Борисфена" це, якось не по "чемпіонськи" :)

Зато помогли своїй команді покинути зону вильоту :)
Не чистий той матч був...
Всі іноземці будуть думати який в нас сильний чемп, що лідер програє аутсайдеру... Це якщо не знати підводних камнів нашого футболу :)

Dmy - 11-5-2004 у 18:57

Цитата:
Першим відправив користувач vovka
Зато помогли своїй команді покинути зону вильоту :)
Не чистий той матч був...
Всі іноземці будуть думати який в нас сильний чемп, що лідер програє аутсайдеру... Це якщо не знати підводних камнів нашого футболу :)

Не згоден.
1. Борисфен ніколи не був для Динамо "своєю" командою.
2. Борисфен не знаходився у зоні виліту (якщо не помиляюся, був на 12 місці, випереджаючи Карпати - найвищі в "зоні виліту" - на 6(!) очок). Наразі, доречі, Борисфен - на 9 місці з 16. Нічого собі аутсайдер!
3. Динамо "напрошувалося" вже 3 тури (починаючи із Зірки. Зірка і Карпати - також "свої" команди? Чи в останній момент у ціні не зійшлися?). Нарешті напросилося.
4. Якщо згадати: в 15 і 16 турах Таврія-ДК-0:0, ДК-Таврія-0:0 (Таврія - 15 місце, чиста "зона виліту", не те що Борисфен). Таврія для Динамо - "своя" команда?
5. В останніх 2 турах у гишпаському і французському чемпах стільки "дивних" результатів, що ми і за рік не назбираємо. Що іноземці про них подумають! :o

vovka - 12-5-2004 у 18:44

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Не згоден.
1. Борисфен ніколи не був для Динамо "своєю" командою.
2. Борисфен не знаходився у зоні виліту (якщо не помиляюся, був на 12 місці, випереджаючи Карпати - найвищі в "зоні виліту" - на 6(!) очок). Наразі, доречі, Борисфен - на 9 місці з 16. Нічого собі аутсайдер!


Якби програв від Динамо, різниця була б 3 очки, враховуюючи перемогу Карпат. А це вже явна зона виліту.

Цитата:

3. Динамо "напрошувалося" вже 3 тури (починаючи із Зірки. Зірка і Карпати - також "свої" команди? Чи в останній момент у ціні не зійшлися?). Нарешті напросилося.

Я такого ніде не казав. Якраз Карпати і Таврія і найбільше заважають Ахмєтову і Суркісу. Той тягне в вишку Сталь (скоріш за все не дотягне ) , інший Закарпаття. Нафіга в вишці їм нічиї Карпати , Таврія, Зірка. Вот з Зірки ше 3 очки зняли...

Цитата:

4. Якщо згадати: в 15 і 16 турах Таврія-ДК-0:0, ДК-Таврія-0:0 (Таврія - 15 місце, чиста "зона виліту", не те що Борисфен). Таврія для Динамо - "своя" команда?

Ніхто цього не говорив. Ясно шо не своя.

Цитата:

5. В останніх 2 турах у гишпаському і французському чемпах стільки "дивних" результатів, що ми і за рік не назбираємо. Що іноземці про них подумають! :o

Ну, в Іспанії ще більше дивних результатів, та й в Італії немало.. Ну але не треба порівнювати різні речі.

p.s . На рахунок договорняка треба спитати в контор.
Марафон чомусь на Динамо з -1 приймав ставку в 1.5, явно зависоку, як для звичайного матчу. Шось підозрював.
Це звичайно зовсім ні про що не говорить, але певні думки навіює :)

Юрій Сєров - 13-5-2004 у 00:24

Кривбас - Ворскла - ось де не все ясно. Та й Оболонь не дуже напрягалася (мені так здалося).
Наступний матч із Зіркою Карпати просто мусять вигравати. Інакше гаплик...
Борисфен ніколи не був командою ДК, та й рано ще їм зливати - це ж був не останній тур!
Відносно команди, яка має вилетіти - то хай вилітає МЗ, він вже замахав!

Grabchuk - 13-5-2004 у 11:10

Одночасно ведеться дискусія тут в темі 13 Чемпіонат України з футболу і в темі 2-ге коло 13 чеміонату. Бардак!

Captivitas - 13-5-2004 у 11:24

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Відносно команди, яка має вилетіти - то хай вилітає МЗ, він вже замахав!


Дякую:D

Dmy - 13-5-2004 у 16:11

Цитата:
Першим відправив користувач vovka
Цитата:

" Зірка і Карпати - також "свої" команди?" - Я такого ніде не казав. Якраз Карпати і Таврія і найбільше заважають Ахмєтову і Суркісу. Той тягне в вишку Сталь (скоріш за все не дотягне ) , інший Закарпаття

Не знаю, як Ахметов Сталь тягне (він справді був у ній зацікавлений 3 роки тому, але тоді Металург Д ще не був Шахтарем-1,5), а Закарпаття перестало бути Динамо-1,5 відразу як вилетіло з вишки. Тоді з нього пішли Калитвінцев і 2/3 основного складу - гравців Динамо-2, Динамо-3. По тому, судячи з моїх особистих спостережень, Закарпаття Суркісам стало "по барабану".
Цитата:

"Таврія-ДК-0:0, ДК-Таврія-0:0 (Таврія - 15 місце, чиста "зона виліту";). Таврія для Динамо - "своя" команда?" - Ніхто цього не говорив. Ясно шо не своя

А як же тоді пояснити 2 нічиї поспіль 2-ї (на той час, а зараз 1-ї) команди з 2-ю з кінця? Борисфен, доречі, Таврію двічи обіграв.
Цитата:

На рахунок договорняка треба спитати в контор.
Марафон чомусь на Динамо з -1 приймав ставку в 1.5, явно зависоку, як для звичайного матчу. Шось підозрював.
Це звичайно зовсім ні про що не говорить, але певні думки навіює :)

Не знаю, як там Марафон, маю дані по Фавориту:
"Борисфен - ДК, Ф2(-1,5) = 2,02", тобто імовірність рез-ту десь 45%. От, наприклад, "Арсенал - Шахтар, Ф2(-1) = 2,1". 0:0 зіграли.
"-1", звичайно, не "-1,5" :), 2,1 - не 2,02, та й Арсенал - не Борисфен і про договорку говорити важко.

Ні! Переконаний, жи Динамо Борисфену не зливало. Просто лоханулося. Добре, що Борисполю. У тих грошей на заміну дерев'яного табло бракує, гравці біжать, але команда - ГРАЄ, а не вимучує очки, як, скажімо, та ж Поліграфтехніка (земля пухом) :)

Олександр Чорнобиль - 19-5-2004 у 09:04

Луческу таки тренуватиме "Шахтар". От тільки в цьому сезоні це вже нічого не дасть.

Юрій Сєров - 20-5-2004 у 00:19

В мене сумніви і відносно наступних сезонів. Щось не щастить Шахтареві на іноземних тренерів. Новий тренер - нові надії! Як на мене хай би поставили Прокопенка і було б не гірше!

Олександр Чорнобиль - 20-5-2004 у 10:24

Підтримую. Але схоже, що Ахметову важко зробити це. Мабуть, як спортивний директор Прокопенко знає скільки платили і Скала, і Шустеру. Платити Прокопенко стільки ж - так у нього не має такого "імені", платити меньше - якось незручно...

Grabchuk - 20-5-2004 у 11:39

Побільше оптимізму. Луческу - це все таки тренер з великої букви. Та й ментальнол від нас не далеко втік. :)
Я прогнозую значне покращення якості гри Шахтаря в недалекому майбутньому.
А Луческу хочеться побажати протриматися на цій посаді хоча б три- чотири роки......

Олександр Чорнобиль - 20-5-2004 у 11:58

2Grabchuk: Не буду згадувати Шустера, але ж не скажети Ви, що Скала - так собі тренер, тобто тренер з маленької букви? І що з того вийшло?

Dmy - 20-5-2004 у 14:19

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
схоже, що Ахметову важко зробити це. Мабуть, як спортивний директор Прокопенко знає скільки платили і Скала, і Шустеру. Платити Прокопенко стільки ж - так у нього не має такого "імені", платити меньше - якось незручно...

Спортивний директор - не головний бухгалтер, може і не знає. Тай байдуже. Гадаю, Рінат, попри захопленість футболом, не проти в перспективі зробити додатковий бізнес. Тому йому потрібний тренер зі зв'язками в Європі, з довірою тамтих гравців і агентів. Прокопенко, Яремченко тощо їх не мають взагалі, тому можуть бути лише "тимчасово виконуючими обов'язки".

Олександр Чорнобиль - 20-5-2004 у 15:16

Згоден, враховуючи амбіційність Ахметова, такий аргумент більш можливий. І зв"язки у Луческу дійсно серйозні - він працює там давно і успішно.
Але все одно підтримую Юру в тому, що іноземні тренери в українських командах ще не приносять тієї користі, яку мали б приносити, зважаючи на аналогічні приклади в країнах Західної Європи.

Grabchuk - 24-5-2004 у 19:02

"Шахтар" - "Карпати" - 5:0 ....
Скоро Станіслав зустрінеться з Львовом у 1 лізі.

Юрій Сєров - 25-5-2004 у 06:00

А Наді все гірше і гірше...
До Таврії 3 очки. 28 очок буде недостатньо.

Олександр Чорнобиль - 25-5-2004 у 08:12

В Донецьку всі амбіційні - тренером Металурга Д в новому сезоні буде Славолюб Муслін. Він відомий роботою з Бордо часів Зідана і Дюгарі, а також з Цервеною Звездою і Левскі. Дві його останні команди були биті Динамо К в кваліфікаціях Ліги Чемпіонів.

Dmy - 25-5-2004 у 10:39

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
В Донецьку всі амбіційні - тренером Металурга Д в новому сезоні буде Славолюб Муслін. Він відомий роботою з Бордо часів Зідана і Дюгарі, а також з Цервеною Звездою і Левскі. Дві його останні команди були биті Динамо К в кваліфікаціях Ліги Чемпіонів.

Црвена Звезда після вліту від Динамо знову приїхала до Києва грати з ЦСКА в КУЄФА. Більше того сезону вона в Єврокубках участі не брала.

Олександр Чорнобиль - 27-5-2004 у 10:17

Хм. Шахтар провів з двома аутсайдерами дві різних гри: Карпати розтрощив, у Таврії ледве вирвав перемогу. Колеги це що:
1) така різниця між Таврією і Карпатами
2) Шахтар готується до фіналу Кубка і тому не напружувався
3) щось інше

Юрій Сєров - 28-5-2004 у 06:25

Як на мене Таврія сильніша. І з Динамо вони по-різному зіграли... Здається мені, що вилетять саме Карпати. Всі розклади цьому сприяють: і політичні і фінансові, та й в кінці-кінців спортивні!

Captivitas - 28-5-2004 у 12:17

Таки це сталося: "Металург" Зп після гри з "Оболонню" вибрався на 5-ту знизу позицію вже втретє пролетівши повз 1-шу лігу. :baddevil:

Grabchuk - 10-6-2004 у 18:59

28-мий тур першості України з футболу [B] Металург - Карпати 2:0. [/B]
Вища ліга - бай, бай
нас ти не забувай! ???

Металург - Карпати 2:0. Прощавай, вища ліга!

Роман Голощук - 10-6-2004 у 22:35

У Запоріжжі закінчився поєдинок 28-ого туру першості України з футболу. Карпати у присутності 800 львівських фанатів програли найближчому конкуренті у боротьбі за місце у вищій лізі, запорізькому Металургу з рахунком 0:2. Голи: Бошняк (30 хв., пенальті), Демченко (51 хв.).

Юрій Сєров - 11-6-2004 у 00:40

Ну чому? Якщо Карпати 2 рази виграють, а Ворскла 2 програє... Не буде цього!
Йдемо в понеділок прощатися з вишкою. Суперник достойний - Дніпро. Скоро таких не побачимо...

Віва, віва перша ліга!

Остап_М. - 11-6-2004 у 12:00

Але не все так погано.
Може в нижчому дивізіоні вони нарешті створять "народну команду"???????.

Юрій Сєров - 11-6-2004 у 23:21

Маю великі сумніви. Маркевич команду покинув. Покине і вся основа. Або майже вся, бо частина основи - це вчорашній дубль. Залишаться Карпати-2 і Юрчишин або Броварський як тренер. Як виступають Карпати-2 всі знають. Тобто з таким складом боротися у першій лізі за повернення буде неможливо. Тренерські таланти згаданих осіб також не вражають. Все буде залежати від грошей, які захоче/зможе вкласти Димінський (подейкують їх в нього останнім часом мало). Для повернення на другий рік потрібні будуть серйозні фінансові вливання. Навіть якщо зберегти той склад, що грав у вишці, то маю великі суімніви, що він зможе вирішувати такі складні завдання.
"Створити народну команду" - це як? Провести щось типу "Шансу" і зібрати 20 чоловік для команди? :) Пропозиції створити команду суто з місцевих виконавців, які будуть грати за малі гроші - не серйозно. По-перше добрі виконавці будуть тікати зі Львова, по-друге для цього потрібно буде 4-5 років. За цей час Карпати може очікувати доля тернопільської Ниви чи чернівецької Буковини (грають на рівні чемпіонату області чи в найнижчій лізі). А може поставити скриньки для збору пожертв для ФК Карпати? :)
Потрібні великі гроші. Якщо Димінський їх хоче вкладати, то його потрібно забрати подалі від тренерів і гравців, щоб він постійно не втручався...
Почекаємо до початку нового чемпіонату, а там буде видно. Можливо вибори щось змінять. Це якщо Карпати вилетять. Бо в нашому футболі буває стільки несподіванок...
Поживемо - побачимо.
Нам потрібна ВИЩА ЛІГА!!!

Роман Голощук - 15-6-2004 у 23:23

Ну ось і все...
"Карпати" вилетіли у першу лігу...
Хоча "Дніпро" зовсім не прагнуло перемоги. "Карпати" просто не змогли забити бодай одного голу :(
Дивлячись на старання одного Мізіна (решту гравців грали без особливого бажання) я зрозумів - "Карпати" не вартують вищої ліги :(
Ну що - маємо те, що маємо...
Винні усі - а насамперед керівництво клубу.
Якщо я і піду на на матч наступного чемпіонату - то тільки на "галицьке дербі" - "Карпати"- "Газовик-Скала" ;)

Олег Лужний приїхав у Львів, щоб очолити "Карпати"?

Роман Голощук - 15-6-2004 у 23:26

Чемпіон Англії у складі лондонського "Арсеналу", колишній гравець національної збірної України, київського "Динамо" та львівських "Карпат" Олег Лужний роздавав автографи уболівальникам львівської команди у перерві матчу "Карпат" проти "Дніпра" у Львові 14 червня 2004 року. За неперевіреними даними Лужний приїхав до Львова на запрошення почесного президента "Карпат", нардепа Петра Димінського для переговорів про призначення його новим головним тренером львівської команди, повідомляє http://www.ua-football.com

P.S. Це напевно "качка". Не повірю, що Лужний стане тренером зацофаної команди 1 ліги?!

Юрій Сєров - 16-6-2004 у 01:16

Спочатку про матч. Дніпро забезпечивши собі 3 місце приїхало до Львова для відбуття номера. Цікавий епізод.Перед початком матчу біля стадіону були помічені кілька вболівальників Дніпра, які скандували "Дніпро, Дніпро". Львівяни почали свистіти і ті ж вболівальники почали скандувати "Львів, Карпати". Аналогічний настрій був і у футболістів Дніпра.
Склад команди був напівдублюючий і настрій Дніпра на гру був слабенький. За такої ситуації Карпати створили за гру багато моментів, але з нападом в Карпат на сьогодні дуже туго. Посперечаюся з Романом відносно Мізіна, який все ж таки був не дуже помітним. Кабанов дерев'яний! Ковальчук старався. Негри щось там пробували загрожувати воротам Дніпра...
В кінці гри Дніпро вже повністю розслабився і був не проти того щоб програти, але Карпати не змогли. Щось типу "Мадам лягли і просють", а Карпати - повна імпотенція в атаці! Можна скільки завгодно кричати, що Суркіс - жид, суддя - педераст, і т.п. і т.д., але як немає гри, то треба дивитися на себе!
Не знаю хто з гравців Карпат, після фінального свистка сів на землю на лінії штрафного і дуже довго сидів. Шкода хлопців.
Вболівальники йшли понурені і навіть не кричали Карпати-вівці. Справді пізно кричати. Після бою руками не махають. Вітаємо в першій лізі!
Думаю, не скоро потраплю на стадіон. Хіба на Стрий чи Станіслав можна буде піти. При умові, що вхід вільний.
Відносно майбутнього. Лужний навряд чи стане тренером Карпат. Принаймні зараз. Недаввно читав його інтерв'ю, що він хоче ще пограти сезон-два.
Є інша підтверджена Дячуком-Ставицьким інформація, що до Львова приїхав Голац. Але не відомо з якою метою.
Не здивуюся, якщо Голац знову стане тренером. Це в стилі Димінського. Запросити, а потім вигнти або навпаки, вигнати, а потім перепрошувати. Мабуть він Юлії Бодай не слухає :)

Нам потрібна ВИЩА ЛІГА!

Grabchuk - 16-6-2004 у 11:30

Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Сєров
Нам потрібна ВИЩА ЛІГА!


А навіщо?

Остап_М. - 17-6-2004 у 11:34

Поступ
А король же ж голий!..
Юрій ГОРАК

Завтра Апеляційний комітет Федерації футболу України розгляне апеляцію львівських "Карпат" у "справі Максимова".

Нагадаємо, що Юрій Максимов зіграв у матчі "Карпати" --"Борисфен" після дискваліфікації його на одну гру на Бюро професійної футбольної ліги. Ця апеляція, мабуть, є останнім шансом львівської команди зачепитися за вищу лігу. А передував цьому довгий і неоднозначний сезон...

Починалося все непогано. "Карпати" після успішного виступу в 12-му чемпіонаті (7 місце в підсумку) на мажорній ноті стартували і в цьому чемпіонаті (4:1, Львів -- "Кривбас";). У перших шести іграх команда набрала 8 очок і продовжувала триматися у верхній частині турнірної таблиці (7 місце), але поза тим львів'яни стали свідками різкої (і незрозумілої) критики головного тренера команди Івана Ґолаца. А після поразки в кубковому матчі від "Титана" в Арм'янську (за пенальті) критики Ґолаца в один голос здійняли галас, мовляв, погляньте, в другої ліги не виграємо. Яка ганьба.

Після нічиєї у Львові з "Зіркою" (6 тур) Іван Ґолац подав у відставку, яку почесний президент клубу сприйняв доволі легко (чи міг він тоді спрогнозувати ТАКЕ закінчення сезону?). І до керівництва командою повернулися добре знані у Львові фахівці Мирон Маркевич та Юрій Дячук-Ставицький. Їх тренерська програма, зрозуміло, ґрунтувалася на критиці діяльності свого попередника. А саме: а) системи одноразових тренувань, б) дисципліни на полі та в) утиски місцевих футболістів. А ще говорилося, що він надто довіряв футболістам, поводився з ними як з професіоналами. Як можна? Тут тобі не Англія, тут свої нюанси...

От і почали нові-старі тренери працювати з командою. Серію з чотирьох поразок поспіль знову ж таки списали на попереднього тренера (погано комплектував команду). І запевнили всіх, що вже взимку ми займемося комплектацією самі, ми вам покажемо, як це робиться.

...Розповідати читачам про друге коло чемпіонату, мабуть, потреби немає. Нагадаємо лише, що команда набрала на цьому проміжку в чотирнадцяти матчах 7 очок (одна перемога, чотири нічиї та дев'ять поразок, різниця: 4-19). Як наслідок, 15 місце і тяганина з Апеляційним комітетом.

А де ж дворазові тренування й нові футбольні віяння?.. Чомусь згадалася в контексті ФК "Карпати" казка Андерсена про нове вбрання для короля (тому й зацитували у заголовку). Деколи, знаєте, корисно перечитувати дитячі книжки...

Юрій Сєров - 18-6-2004 у 07:42

Як то навіщо?
Може за 130 км на південь відвикли вже ходити на Динамо, Шахтар, Дніпро і т.д. А у Львові ще ні!
Хочу щоб до Львова приїжджали сильні команди, щоб Карпати боролися за місце в Єврокубках, щоб у Львові грала збірна!

Юрій Сєров - 20-6-2004 у 01:07

Динамо - чемпіон! А хто сумнівався?

Юрій Сєров - 20-6-2004 у 01:19

Число 13 стало нещасливим для Карпат :(. А не вистачило всього-навсього 2 очки. Лише одна перемога дома...