Форум Рідного Міста

Люди добрі, пробачте, що до Вас звертаюся...

Зіронька - 17-7-2003 у 23:25

Порадьте щось, будь-ласка, бо вдома в цьому ніхто не "шарить", а друзі, які б могли допомогти, зараз далеко.

Чомусь не відкриваються u2u: мовляв, "страница отображается и функционирует неправильно" (це попередження спливає лише на misto.ridne.net). І посилання не завжди спрацьовують.
А я ж нічого поганого не робила...:(

P.S. Олексію дякую привселюдно.

Андрій Пелещишин - 18-7-2003 у 00:14

А яким диво-броузером Ви користуєтеся?

НА u2u ніби і Ява-скріптів немає.... Дивно

Олексій Мачехін - 18-7-2003 у 09:08

Зіронько, тобі доведеться тут написати які програми в тебе стоять, що робила останнім часом та після чого це почалося. Інакше все, що тут напишуть - "пальцем в небо тиць".

А ще краще було б аби я під'їхав до тебе на каву та сам подивився.... ;) Проблема лише в тім, що я в Києві, а ти он де! І їду я у вівторок зовсім навіть і в Краматорськ а не в Тернопіль. :(

Так що згадуй, сонечко, згадуй як ображала компьютер. Мені, наприклад, згадується що ти Вінамп ставила, проте він нічого страшного окрім періодичних позовів до інтернету зробити не може.

rost - 18-7-2003 у 09:55

Я б теж на каву під"їхав і думаю проблему би далося фікснути, але знаходжусь ще далі ніж Краматорськ.

А взагалі, тема класно звучить. Я відразу собі уявив циганят в електичці, в яких хата гейби згоріла/постраждала від повені...

Freeman - 19-7-2003 у 03:21

Привіт усім (сподіваюсь, не поламав вім інтиму :P)! Може скористаємося радикальним рішенням, опираючись на тезу, що "Чистый винт - надёжный винт!" - ПЕРЕСТАВИМО ОС (Операційну систему)?.. :baddevil:

Олексій Мачехін - 19-7-2003 у 09:23

І це ти радиш дівчині, що не знає як настройки системи подивитись? Сором тобі.

Зіронька - 22-7-2003 у 22:00

Ура, мої хороші!!!
З'явився добрий чарівник в обличчі старого друга, попорпався тут хвилин 10-- і от я знову в ефірі.
Щиро вдячна за слушні поради. А слова які розумні Ви знаєте!..
Можна, я ще колись щось зламаю, а потім до Вас звертатимусь?
:D

Freeman - 30-7-2003 у 00:38

2 Зіронька:
Ні, не можна! - Я в такому разі звернуся до тебе ;-).
Стосовно слова "Ламати", то, як на мене, треба спочатку зламати, а потім знаєш як побудувати.