Форум Рідного Міста

чоловічий вокал

fish - 28-7-2003 у 08:23

Знічев"я.
Якщо чесно, в аналогічній темі про жіночий вокал я навряд чи могла відповісти щось розумне, бо не дуже відчуваю різницю в жіночих голосах. Чоловічі - інша справа. Як на мене, вони навіть цікавіші. Тому пропоную відновити справедливість і розпочати голосування за найприємніший чоловічий вокал.
Побажання поповнити список Поплавським, або Морозовим, або усіма піккардійцями разом узятими (а ви як думаєте, якби я їх включила в список, кілько б місць лишилося?) приймається.

Круціфукс. - 28-7-2003 у 08:48

Я за Андрія Середу проголосував. Не за тембр чи стиль, а за те, що дійсно вміє Написати Пісню.

fish - 28-7-2003 у 08:56

не приймається. Ми ж вокал оцінюємо. а не щось інше?

otarban - 28-7-2003 у 09:07

Ну, я довго думав, але потім вибрав собі за критерій "від чийого вокалу мене найбільше в житті пробирали дрижаки" і відразу проголосував за Кузьму :)

Чарівник з міста Гамельн - 28-7-2003 у 10:00

Андрій Середа.

І власне за вокал також.



Novy Svet

fish - 28-7-2003 у 11:04

до речі, сама я ще вагаюся

Круціфукс. - 28-7-2003 у 11:08

Цитата:
не приймається. Ми ж вокал оцінюємо. а не щось інше?

Тобто, голос без пісні? "Найприємніший" - не музичний критерій. А потенціал вокалу розкривається саме структурою пісні.

Odarka - 28-7-2003 у 15:34

Середа -це класно, але Тарас Чубай суперовіше

Nazar - 28-7-2003 у 15:44

Було би надзвичайно цікаво почути їх в дуеті.:rolleyes:

Юрій Сєров - 29-7-2003 у 02:06

А Ви чули як Пономарьов співає "Ще не вмерла"? Тільки за це проголосував за нього!

Василь - 29-7-2003 у 07:11

Проголосував за Міська Барбару, недаремно на "Є" він 2 пісні співав.

otarban - 29-7-2003 у 07:31

2 Василь

Ви це називаєте "співав"?
То, може, Юрка Лавріна теж включіть у список? Теж золотий голос сучасності :) І недаремно на "Є" пісню співав.

Василь - 29-7-2003 у 07:47

Про Лавріна я свою думку написав в розділі Афіша про проект "Є". А Барбара мені подобається найбільше з усіх; і я це називаю співав.

Наталка - 29-7-2003 у 12:37

Тарас Чубай - для мене тут і думати нічого :D Не чула голосу, який би справив на мене більше враження. Крім того, я вважаю, що Чубай практично в кожній пісні демонструє "інший" голос - а це ознака великої майстерності. Найвища проба!

Odarka - 29-7-2003 у 13:03

Брабара дійсно не співає, але він має свій стиль і його голос всі впізнають, але до співу - це не можна віднести.
А Середа з Чубаєм вже співали в дуеті, але тільки за святковим столом.

Олексій Мачехін - 29-7-2003 у 14:22

Середа. Дуже потужний голос, надзвичайний тембр.
Піккардійці ж просто поза конкурсом. Не варто їх додавати - то всі й без нас знають. ;)

Наталка - 29-7-2003 у 19:28

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
А Середа з Чубаєм вже співали в дуеті, але тільки за святковим столом.


Півжиття віддала б, щоби почути цей дует... де завгодно... :) Мені чогось уявляється "Микита Швачка" або "Кленовий вогонь" :sing: Моя мрія - почути "Кленовий вогонь" у Тарасовому виконанні.

Nazar - 29-7-2003 у 20:25

То насправді цікаво, тільки я за Пісню химерного краю зі вступом включно.
Також би багато віддав за то.

Наталка - 29-7-2003 у 21:35

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
То насправді цікаво, тільки я за Пісню химерного краю зі вступом включно.
Також би багато віддав за то.


Ага, і за "Пісню Химерного Краю" теж :D І меду, і згущеного молока, і можна без хліба :rolleyes: :saint:

Василь - 30-7-2003 у 07:26

Не буду ні з ким сперечатись на рахунок Барбари співає він чи ні, бо я не компетентний в цьому питанні; погоджусь з Одаркою, що він має свій стиль.

Odarka - 30-7-2003 у 11:54

Наталко боюся, що Тарас не знає ткої пісні "Кленовий вогонь". Наспівай будь-ласка...

fish - 30-7-2003 у 12:03

кленовий вогонь тутай
http://66.40.55.13/mp3/ukraine/KomuVnyz_Maple's_fire(remix1998).mp3

Наталка - 30-7-2003 у 12:40

2 Odarka: Ну от, не встигла наспівати :) Все вірно, цю річ виконує“Кому Вниz”, і коли я була на їхньому концерті в “Докер-Пабі”, в Києві, там всі на вухах стояли, коли звучала ця пісня. Але для мене, як для невиправного романтика, її обробка здалася важкою, надто “металевою”. :saint: Звісно, то справа смаку... Якщо я не помиляюсь, це пісня Івасюка – дуже красива. :saint:

Odarka - 30-7-2003 у 12:44

О ця пісня - знає, він навіть маленьким його з Івасюком наспівував (бабця розказувала)

Odarka - 31-7-2003 у 13:17

Ще вчора Андрій Середа мав 5 голосів, а сьогодні лишень 2, що сталося????

fish - 31-7-2003 у 13:57

справді, було п"ять! Ще зранку! Хто з"їв? Агов, адміни!

Наталка - 31-7-2003 у 23:32

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Ще вчора Андрій Середа мав 5 голосів, а сьогодні лишень 2, що сталося????


Шайтан? :baddevil:

Юрій Сєров - 1-8-2003 у 03:35

Мабуть забанили тих користувачів, які за нього проголосували.

fish - 1-8-2003 у 08:10

по три користувачі на день банять, шо діється...

Круціфукс. - 1-8-2003 у 09:06

Забанили - нонсенс. На першій сторінці троє чоловік відкрито заявили, що проголосували за Середу (я, ЧзмГ і Олексій). З нас трьох начебто ще всі активні дописувачі.

Nazar - 1-8-2003 у 09:26

Ага, а в Пономарьова десь взялись три голоси, і стоять вони поруч, може не вцілили?:D

А моя Зоряна на запитання чий глолос її найбільше пройняв не задумуючись випалила - Дивні!

Дмитро Тарасов - 1-8-2003 у 10:49

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Ще вчора Андрій Середа мав 5 голосів, а сьогодні лишень 2, що сталося????

Спокійно. Схоже, що декому не вдалося накрутити голоси. Подивимось. :)
PS Якщо, у таку спеку, дуже потрібні адміни - не чекайте, а тисніть кнопку "Звіт". :)

Odarka - 1-8-2003 у 12:41

Що? Я щось нічого не розумію...Що таке забанили? Який звіт? Я думала, що тут хоч чесне голосування відбувається? Хто тут хоче крутити голоси, кому це потрібно?

fish - 1-8-2003 у 13:54

дійсно, кому це потрібно? Якби я навіть була шаленим фаном Пономарьова чи Середи, я би лишень спостерігала за рухом свого улюбленця - чи є якась втіха дивитися, що він на першім місці, якщо знаєш, що сам же їх і накрутив?
Я думаю, то система у вас глюканула.

Дмитро Тарасов - 1-8-2003 у 16:52

Тому і "система глюканула", точніше невірно виводить на екран результати голосування. Якщо не вдасться виправити ситуацію - перестворю голосування.
У кого є пропозиції по доповненню списку для голосування ?

Дмитро Тарасов - 1-8-2003 у 17:23

Все ніби працює. Якщо "зникло" 1-2 голоси, то так має бути :) по технічним причинам. Не хвилюйтеся за результати голосування - вони правильні та чесні. Принаймні настільки, наскільки це можливо у Інтернет. Два рази нікому проголосувати не вдалось. І шановні Академіки нічого такого не робили.
Чи є якісь не помічені помилки? Можна писати на U2U (кнопка "ЗВІТ" ->^).
PS
У кого є пропозиції по доповненню списку для голосування ?
Просто з цікавості, Павло Зібров не вокал? :)

Юрій Сєров - 2-8-2003 у 02:47

Я особливо не слідкував за результатами голосування, але те що Пономарьову якщо й додали, то додали не більше 1 голосу можу стверджувати.
Але це швидше за все глюк.
Цитата:

Просто з цікавості, Павло Зібров не вокал?


Навіть не смішно :)

Олексій Мачехін - 2-8-2003 у 08:36

Мушу покаятися, панове - через цей глюк я проголосував двічі - за Середу.
Сталося це так - після того, як у андрія забракло голосів система мені знов запропонувала проголосувати. Я вирішив що це буде справедливо.

Юрій Сєров - 3-8-2003 у 05:54

Вибачте мені темному, але хто такі
Дмитро Добрийвечір
Андрій Підлужний
Любомир Футорський

Чому немає Сашка Положинського, Віктора Павліка і насамкінець Степана Ґіґи?
Десь недавно вичитав, що Ґіґа єдиний в Україні співак який має золотий диск і восени буде робити спільний проект з німцькою групою "В морду товкінг" :)

fish - 4-8-2003 у 10:29

Дмитро Добрийвечір - лідер гурту Вій
Андрій підлужний - він же Нічлава, його могли чути в проекті Еутерпа і самого по собі.
Футорський - фактично засновник гурту Мертвий Півень, його чути, наприклад, в альбомі Ето. Чий вокал приємніший і цікавіший - Барбари чи Футорського - окреме питання.
Про Положинського я думала. Але послухала його пісеньку і рішуче відмовилася, пісні у нього, звичайно, класні, але не через вокал, аж ніяк, думаю, мало хто мені заперечить.
А взагалі, у темі було пропоновано додавати власні варіанти. Тому прошу.

Sophijka - 4-8-2003 у 16:54

Цитата:
Першим відправив користувач Юра

Десь недавно вичитав, що Ґіґа єдиний в Україні співак який має золотий диск і восени буде робити спільний проект з німцькою групою "В морду товкінг" :)


Йому тоді доведеться ту групу заново хіба створювати...Жаль, певно було б дуже колоритно:D

Олексій Мачехін - 20-8-2003 у 22:58

Джон Уінстон Леннон курив марихуану і писав геніальні твори.
Курт Кобейн вживав важкі наркотики і створював епохальні речі.
2 Поплавський - ви б хоч клею понюхали?

fish - 21-8-2003 у 07:43

ну... Поплавський-співак це ж така собі реклама його вузу, в розшифрованому вигляді звучить так: вчіться у нас, ми можемо розкрутити навіть абсолютне...

Captivitas - 5-3-2004 у 15:19

Дякуючи моєму особистому модератору ;) відкопав на "задвірках" Форуму це щастя.
А оскільки у голосуванні лише 23 голоси, пропоную реанімувати цей тред.

Asmera - 5-3-2004 у 22:27

Я за пікардійців, тому не голосую

Captivitas - 14-4-2004 у 16:31

На святах знову вразив Сашко Пономарьов.
Був по телевізії його годинний концерт з оперними на народними речами.
Цікаво, яким буде його англомовний альбом?

сумна - 14-4-2004 у 18:45

Згаданий концерт Пономарьова справив якнайкраще враження. Культура співу, сценічної поведінки - все безоганно. Вкотре себе питаю: що він робить на естраді?! Адже зовсім не має репертуару, щоб показати можливості свого голосу.

Наріжна - 14-4-2004 у 19:19

Проголосувала за Чубая, хоча це добре, що в списку немає Морозова, бо я б сильно завагалася.

Дуже здивована, чому так мало голосів за Скрипку – таку різноманітну роботу голосом в українській музиці ще пошукати. Та й діапазон нічогенький... Між Скрипкою та Чубаєм я теж вагалася, але чуттєвість Тарасового тембру перемогла Олегову неповторну техніку.

Нормалайзер - 14-4-2004 у 20:23

Цитата:
Першим відправив користувач Наріжна

... чуттєвість Тарасового тембру перемогла Олегову неповторну техніку.


Чубаєвому темброві до Скрипчиного безтембря - контра спем сперити і сперити... (ну, то жорстоке ІМХО, звичайно ;) )

Нормалайзер - 14-4-2004 у 20:36

Ага, ше до оформлення пунктів голосування...
Чому Барбара - Місько, а Футорський - цалкєм Любомир, а не Любко?
Чому Вакарчук - Славко, Пономарьов - Саня, Кузьма - упше просто Кузьма, і тіки Скрипка - Олег, Чубай - Тарас...

о, язвєнность в мене нині - ше та...
а голосувати все одно ні за кого не буду ;)

Captivitas - 15-4-2004 у 09:20

Як компроміс для мене це "Пес № 2" з 5-річки Півнів.
Бо там присутні голоси як Барбари, так й Чубая.

Максим Стюфляєв - 6-3-2008 у 14:28

Ми активно обговорюємо вокал жіночий, а про чоловіків зовсім забули. Це схоже на дискримінацію за статевою ознакою.:mad: :lol: Пропоную зробити нове опитування. Подавайте кандидатури.

Dmy - 6-3-2008 у 15:37

То нехай дєвачкі бавляться. Я до чоловічої краси чомусь байдужий. Навіть голосової. Та і мужуків нормальних мало, майже всі присутні. Я б до списку Фішки ще Юрія Поліщука додав навскидку і декого викинув, а так ...

Максим Стюфляєв - 6-3-2008 у 18:42

Так я і сподіваюся насамперед на активність дівчат. Тим паче 8 березня на носі. Чому ж жінкам у свій день не зробити нашим співучим чоловікам такий приємний подарунок?:saint:

Марян Дума - 25-12-2010 у 17:26

Якщо вибирати серед представлених варіантів я б вибрав Тарас Чубай и Вакарчук , а ось насправді вважаю и подобається вокал Klaus Meine із Scorpions

Павло Гротов - 30-5-2011 у 17:49

Пономарьов непогано співає, хоч він і попсовий

Ігор Мацевич - 17-7-2011 у 12:46

[rquote=7972&tid=1339&author=
Піккардійці ж просто поза конкурсом. Не варто їх додавати - то всі й без нас знають. ;)[/ rquote]

Дударик, Пікардійська терція... - які неймовірні барви чоловічого вокалу... А скільки радості ми могли б мати ще.., якби не було безжалісно, по варварськи знищено колиску Галицького (та й всеукраїнського) хорового співу - Львівське музично педагогічне училище ім. Філарета Колесси... Чого вартий був тільки чоловічий хор під керівництвом Михайла Телюка... А однією з недосяжних вершин світового диригентського мистецтва був випускник цього училища Степан Турчак! ... котрий вивів наш Київський оперний на рівень десятка кращих світу!

Ігор Мацевич - 19-7-2011 у 10:58

На початку серпня Львів буде удостоїний концертом "Хору Турецького"
Це перли світового чоловічого вокалу... Рекомендую!

Ігор Мацевич - 31-7-2011 у 13:25

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  
На початку серпня Львів буде удостоїний концертом "Хору Турецького"
Це перли світового чоловічого вокалу... Рекомендую!


Повірте, це один з найкращих в світі (можливо найкращий) чоловічий колектив, і моїм друзям "Пікардійській терції" ще працювати і працювати, (шкода тільки, що я не бачу у них такого бажання) щоб приблизитись до рівня хору Турецького.

Катерина Слобода - 31-7-2011 у 17:29

Попала недавно на концерт колективу "Бельканто". Сподобалося дуже...вживу відспівали цілий концерт...

Ігор Мацевич - 7-8-2011 у 22:03

Чи був хтось на концерті Хору Турецького? Мені не вдалось, а жаль.

Елена Войтович - 4-9-2011 у 18:03

От Кузьму пішла би послухати... :sing:

Оксана Пилипей - 5-5-2012 у 20:35

Для мене найкращим є голос Вакарчука як чую так аж за душу завжди бере

Зоряна Лобода - 18-11-2014 у 19:25

Серед запропонованих Чубай має найгарніший голос.)

Олександр Фролов - 31-7-2015 у 11:27

Моя відповідь: Олег Скрипка. Дуже файно в нього виходить брати різні тональності і гратися голосом.