Форум Рідного Міста

рокотека

fish - 30-7-2003 у 12:01

Зелений каже, буде 26-28 вересня, а у жовтні ще якийсь моцний фест - Альтернатива.

Odarka - 30-7-2003 у 12:32

Так, буде. Детальніша інформація на сайті rockbazar.com.ua
Але я підозрюю, що там будуть грати тільки друзі тих, хто це організовує. Прикро. Але побачимо...

Круціфукс. - 30-7-2003 у 18:11

Це про львівську рокотеку? Її організовують ті ж люди, що і три роки тому? #(

Наталка - 30-7-2003 у 19:16

Цитата:
Першим відправив користувач Круціфукс.
Це про львівську рокотеку? Її організовують ті ж люди, що і три роки тому? #(


А які саме - можна детальніше? Бо, судячи з повідомлення, спогади не дуже...

тихий вечір - 30-7-2003 у 21:52

ага, а ше кажуть що то буде на платній основі...

Юрій Сєров - 31-7-2003 у 04:17

Пішов я на вказаний Одаркою сайт і там пише таке во...

На 26-27 вересня ММЦ “Компанія "Альтернатива” намітила провести черговий рок-фестиваль “Рокотека-2003”

Цьогорічним нововведеннями буде платний вхід на фест, а також проведення його в критому приміщенні: або у львівському велотреку, або ж в Палаці ігрових видів спорту “Спартак”. Покищо не складено повного переліку учасників “Рокотеки-2003”, але достеменно відомо, що на ньому гратимуть львівські гурти Чорний Вересень та Джек о’Лентерн, а також будуть запрошені ватаги з Польщі та Чехії, оскільки організаторам фесту цей інформаційний простір є ближчим як з точки зори фізичної, так і світоглядної.

А вже в жовтні “Альтернатива” збирається відродити славетний у ’94-95 роках однойменний фестиваль – “Альтернатива”. Цього року організатори планують провести акцію “Вибух Альтернативи”, яка не буде фестивалем у його звичному розумінні, а радше спогадом, як то було – до виступу запросяться ватаги, що грали на “Альтернативах-’94-95”: Кому Вниz, Скрябін та інші команди, які виринули на зламі 80-9-х років. Якщо “Вибух” вдасться, тоді наступного 2004 року фест набере звичного для себе вигляду, тобто його учасниками стануть головно молоді гурти. Відроджена “Альтернатива” має немалі шанси стати ще одним провідним вітчизняним фестом, бо чимало колишніх львів’ян, котрі мешкають нині в столиці і посідають далеко не останнє місце на соціальній драбині, дали попередню згоду допомогти повернути Львову функцію витоків українського рок’у. Одним з них, зокрема, є генеральний директор телеканалу ICTV Олександр Богуцький.

Ватаги з Польші, Чехії... А не краще переможців Тараса Бульби (тих що виступали на день міста)?

Скрябін, Кому вниз, а хто решта?

Ще одне питання (мабуть найбільше стосується Одарки) Чи Плач Єремії будуть серед решти?

Круціфукс. - 31-7-2003 у 07:35

Спогади дійсно не дуже. Окрім того, що деякі мої друзі в той день стали жертвами різних черепадл, які зграями шниряли по периферії, ще й виступи були затримані години на три, якщо не більше. Плюс багато різних неприємних дрібниць. Коротше кажучи, коли ми вийшли на сцену після 23.00, настрою до музики особисто в мене не залишилось взагалі.

Платний вхід і закрите приміщення розцінюю, як плюс. Менше непотрібних людей. (Але я все одно на рокотеку не піду #) )

fish - 31-7-2003 у 09:14

мені цікаво було б послухати обіцяні польські і чеські команди, бо цей шар музики для мене взагалі є чимсь невідомим.

Круціфукс. - 31-7-2003 у 09:28

Як стане відомо, які саме групи з Чехії будуть - хтось киньте, будь ласка, сюди інфу.

Odarka - 31-7-2003 у 12:48

Тільки що говорила з організаторами. Рокотека буде у вересні, а от фестиваль Альтернатива планується на кінець жовтня, але вони ще не мають грошей, але ми "Дзига" їм допоможемо, такщо, не переживайте фестиваль буде файним. От щодо рокетеки я сумніваюся...

fish - 31-7-2003 у 13:32

думаєш, ліпше на Альтернативу цілитись? Бо як не матиму доста коштів, муситиму вибирати...
Ох, як воно мені з цими планами... :(

Наталка - 1-8-2003 у 00:00

Якщо "Альтернатива" буде у жовтні, то за мене все вирішила доля :saint: "Рокотека" відпала сама по собі...

Odarka - 1-8-2003 у 12:38

Двічатка, що ви такі нетерпеливі? я ще не знаю за учасників, все ж залежить від того хто на рокотеці буде виступати, якщо те ге яке завжди, тоді неварто їхати, а якщо кльові групи, то...самі розумієте...Про виконавців я буду знати десь остаточно через два тижні. Потерпите?

Наталка - 1-8-2003 у 15:17

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Про виконавців я буду знати десь остаточно через два тижні. Потерпите?


А куди ж ми подінемося з жовтого підводного човна? :D Потерпимо, але терпіти обіцяю з нетерпінням! :)

fish - 4-8-2003 у 10:38

аналогічно :)

Nazar - 4-8-2003 у 11:08

І я в свою чергу приєднююсь до "Двічаток"!

Ювілейна (10) "Рокотека" - 12 листопада

Роман Голощук - 9-10-2005 у 13:05

На сьогодні (9 жовтня) до участі у ювілейному десятому фестивалі «Рокотека», який 12 листопада відбудеться у львівському палаці спорту «Україна», зголосилося уже понад 40 гуртів з усієї України. Про це Західній інформаційній корпорації повідомив представник оргкомітету фестивалю Олег Комарук.
З усіх претендентів буде вибрано десять кращих молодих гуртів, які вийдуть на сцену «Рокотеки». Організатори вирішили, що цьогоріч обиратимуть їх слухачі. Голосування відбуватиметься на веб-сторінці http://www.rockbazar.com.ua і кожен користувач зможе віддати за улюблену команду лише один голос.

Джерело - ЗІК

P.S. Голосуйте, вибирайте що кому до вподоби ;)