Форум Рідного Міста

Єврокубки-03/04

Юрій Сєров - 31-7-2003 у 05:18

Стартував 2 кваліфікаційний раунд Ліги Чемпіонів (Україну представляють Шахтар та Динамо).
Динамо починає з третього кваліфай раунду.
А Шахтар вже почав з другого.
Не можу сказати, що вдало. Але і не можна сказати, що невдало
Перший матч з їхнім суперником тираспольським "Шерифом" на виїзді зіграли унічию 0:0. Швидше за все пройдуть вони той Шериф, а там їх вже чекає московский "Локомотив", а пройти Паравоз, як на мене буде дуже складно.
Суперником Динамо Київ стане переможець пари Марибор (Словенія) - Динамо (Загреб, Хорватія).
Перший матч (у Словенії) закінився з рахунком 1:1.

Юрій Сєров - 7-8-2003 у 04:45

Шахтар - Шериф 2:0
Шахтар пройшов і тепер гратиме з Паравозом.
Динамо зіграє з Загребським Динамо.
Сенсацією став виліт ЦСКА від македонського Вардара. Туди їм і дорога :)

3-ій кваліфай раунд Ліги Чемпіонів

Юрій Сєров - 13-8-2003 у 20:31

Динамо (Київ) - Динамо (Загреб) - 3:1 В ДК непогані шанси пройти далі
Шахтар (Донецьк) - Локомотив (Москва) 1:0. Треба ще буде попотіти "кротам", щоб пройти далі.

Матчі відповіді і жеребкування

Юрій Сєров - 4-9-2003 у 17:13

Ліґа Чемпіонів
ДЗ-ДК 0-2 Київ йде далі
ЛМ-ШД 3-1 Шахта боротиметься за КУЕФА

КУЕФА
Дніпро-Вадуц 1-0. Вимучили...

Жеребкування
ЛЧ
Динамо в групі Б
1.Арсенал
2.Інтер
3.Динамо
4.Локомотив
За вихід з групи можна поборотися...

КУЕФА
Динамо(Бухарест)-Шахтар
Ґамбурґ-Дніпро
Металурґ-Парма
Шанси пройти лише у Шахтаря...

Юрій Сєров - 25-9-2003 у 15:49

Схоже відносно Шахтаря я поспішив... :(
Результати перших матчів
Динамо (Бухарест) - Шахтар 2:0
Металурґ-Парма 1:1
Ґамбурґ-Дніпро - грають нині.
В мене скоро словосполучення Шахтар в Єврокубках буде викликати істеричний сміх. Як команда, яка виграє вдома 9 матчів з дев'яти може так позоритися?
Ганьба одним словом. Амбіцій і грошей купа, а результатів повний нуль.

Олексій Мачехін - 25-9-2003 у 15:53

Ну бо в команди великі амбіції і через те великі комплекси.
Мене трафило коли на Д/Н Ахметова сказали же він створив гранда європейського футболу!!!
Який жах.

Василь Яворський - 25-9-2003 у 15:55

то є стабільна хвороба нашого футболу

Юрій Сєров - 25-9-2003 у 16:01

Мені це чомусь нагадує звичну совдепівську показуху.

Олексій Мачехін - 25-9-2003 у 16:03

Е нє! Совдепівська показуха - то з лайна куля.
Тут же величезні гроші вкладаються, а виходить мов совітська показуха :D

Василь Яворський - 25-9-2003 у 16:10

Нє, то є наша власна рідна дорога і ненаглядна (бодайби) УКРАЇНСЬКА показуха

Юрій Сєров - 26-9-2003 у 14:43

Програв і Дніпро... 2:1
Причому виглядав непогано. Але це не тому, що добре грали, а тому, що Ґамбурґ ніякий. І треба було його взувати!
Проте шанси залишаються...
Як відомо Надія вмирає останньою...
Спочатку Віра і Любов :)

vovka - 27-9-2003 у 10:14

Якы думки з приводу Динамо проти Інтера ?
Наші завжди грали з італійцями важко, але зараз чомусь думаю, що наші не програють з різницею більше чим в один м'яч :)

Доречі контори вже виклали лінію на Лігу.
На Інтер з форою -1 дають 1.88 . Реально як на мене.
Крім того в день матчу коефіцієнти поміняються. Можна і на вилку натрапити.

Олексій Мачехін - 27-9-2003 у 16:49

Ну Надія взагалі-то завжди вмирає передостанньою. Останній - апетит.
А ДК і справді має шанси взути троха розслаблений після Арсу Інтер бодай на нічию.

Юрій Сєров - 27-9-2003 у 18:51

Сподіваюся на нічию, хоча розумію, що напевно програють...

Юрій Сєров - 27-9-2003 у 19:04

Сподіваюся на нічию, розумію, що буде дуууууууже важко.

vovka - 27-9-2003 у 22:26

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Сподіваюся на нічию, розумію, що буде дуууууууже важко.

В наших певно з'явилися непогані шанси.. Інтер просто ніякий в матчі з Удінезе. Пішки по полю ходить.
На фоні вневненої перемоги Динамо над Оболонню :)

Nick - 1-10-2003 у 19:34

ДК тягнуло не тільки на нічию, але й на виграш. Як на мене, то рефері подарував перемогу Інтеру. Перший гол - таки Адані зіграв рукою, другий гол - штрафний з нічого(три штрафних майже підряд з однієї точки за ніщо). Але при стандартних ситуаціях ДК "в ауті", це їхня хронічна проблема.
Думаю, що Аренал вони повинні взути, якщо будуть наполегливо грати.

Юрій Сєров - 15-10-2003 у 16:36

Нині в УЕФА відповіді. треба йти додому повболівати за наших

Grabchuk - 15-10-2003 у 17:18

Попробую за одну годину до початку матчів дати прогноз:
- з трьох українських команд в кубку УЕФА залишиться тільки одна - донецький "Шахтар".
І навіть це буду вважати гарним результатом. Подивимся..

vovka - 15-10-2003 у 21:55

Шахтар ще ніколи з таких ситуацій в єврокубках не виплутувався. Не виплутався і цього разу.
А Дніпро - молодці. Венглинський - красавєц ! Який гол забив!
От хороший приклад команди без тих легіонерів. І тренер наш. А Шахтар ? Нездари. За такі гроші і при таких гравцях не пройти не сильну команду, і тим більше у матчах з нею не взяти ЖОДНОГО очка в таблицю коефіцієнтів. Ганьба.

Мій прогноз на матч Динамо з Арсеналом. Наші не програють.
Трохи оптимістично, враховуючи поганий старт Арсенала, але все ж таки. Гра в наших наразі є.

Юрій Сєров - 17-10-2003 у 15:37

А Шахтар знову проявив свою лузерську ментальність у всій красі...
Не пройшли то одне, але могли хоча б виграти, навіть 3:2.
В таблицю коефіцієнтів вони взяли 2,5 очка, Дніпро - 4., Динамо вже по-моєму -5.

Nick - 18-10-2003 у 10:35

Як вам жереб для "Дніпра"? - ("Динамо" Загреб). Так, те саме "Динамо", яке зустрічалось з нашим "Динамо" в кваліфікації ЛЧ. Хоч наші пройшли їх відносно легко, то, як на мою думку, "Дніпру" буде важче ніж з "Гамбургом" і ніж нашим динамівцям з хорватами. Головне, щоб не недооцінили команду.

Юрій Сєров - 18-10-2003 у 12:35

Думаю буде дуже важко, оскільки ДК набагато потужніше за Дніпро. Але Загреб краще ніж наприклад там Барселона чи Ліверпуль. Можна хоч очки залікові взяти...

Юрій Сєров - 11-11-2003 у 11:07

Я недооцінив Дніпро. І дуже з цього радий. Дніпряни видали фантастичну гру як за результатом, так і за нереалізацією моментів :). Але все одно молодці! Україна вже 14 в рейтингу!

Олексій Мачехін - 11-11-2003 у 11:16

Цікаво Дніпро на якому місці в рейтингу - чи вище Шахтаря?

Юрій Сєров - 11-11-2003 у 15:13

Точно не пам'ятаю, але нижче - 100% . Це пов'язано з тим, що Дніпро давно не брав участі в Єврокубках.

Олексій Мачехін - 11-11-2003 у 15:30

Ні, позаторік, коли Шахтар знову "пропускав" Дніпро був у 3-му раунді КУЄФА а ЦСКА у 2-му.

Юрій Сєров - 12-11-2003 у 14:52

А раніше? Наскільки я пригадую він перед тим давно не грав

Олексій Мачехін - 12-11-2003 у 14:54

Вже й не пригадаю.
А у Шахтаря окрім 1-ї групи в ЛЧ хоч щось було?

Юрій Сєров - 12-11-2003 у 15:21

Ні. Найбільший успіх група Ліги, з якої вони вилетіли в УЕФА, а потім програли здається Сельті. Але то ще було при Прокопенкові. Все таки за новітню історію Шахтаря Прокопенко найкращий тренер.

Олексій Мачехін - 12-11-2003 у 15:25

Ну а Дніпро вже вдруге фактично виходить до 3-го етапу кубку а це не мало по іграм - не меньше 6-ти перемог. Чому ж він нижче Шахтаря?

Юрій Сєров - 12-11-2003 у 17:25

Цитата:

Ну а Дніпро вже вдруге фактично виходить до 3-го етапу кубку а це не мало по іграм - не меньше 6-ти перемог. Чому ж він нижче Шахтаря?

Вдруге? Щось не пригадую...
Не менше 6 перемог? - Не обов'язково. Мілан минулорічну лігу (після групи) взагалі майже без перемог пройшов.

Юрій Сєров - 12-11-2003 у 17:28

Минулого року в УЕФА грали Металург З і Металург Д. Позаминулого якщо не помиляюся - ЦСКА.

Dmy - 12-11-2003 у 18:11

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Ну а Дніпро вже вдруге фактично виходить до 3-го етапу кубку а це не мало по іграм - не меньше 6-ти перемог. Чому ж він нижче Шахтаря?


Перепрошую, але пан явно небайдужий до "Дніпра"! На моїй пам'яті востаннє він грав ув Европі 97-го при Грозному й влетів Владікавказу (граматичне питання: як щодо того, аби в подібних випадках писати Уладікавказ :lol: ). Потім, здаєься, їм було не до міжнароду, а як не вилитіти, аж до Кучереваського (а рахується за 5 останніх років). Тому на порядний коефіцієнт ще працювати й працювати.

Прокопенка, чесно кажучи, не хочеться обговорювати. Просто ситуація дещо нагадує дідуганське скавчання, що в молодості й дівчата були файнішими, і небо блакитнішим, і ковбаса за 2.20-іше (то не до панства, скорше до чинних "кротів";).
Єдине, що в ту ЛЧ, у якій Шахтар заробив нечувані очки, обігравши 1 раз чехів, і 1 раз в чіп бухий "Арсенал" (то не перебільшення, а медичний факт), він потрапив, зрівнявше рахунок на останній хвилині с інними чехами. Певною мірою випадок (зі знаком +), як і досить "лівий" пеналь цього року з Лохомотивом (випадок зі знаком -). А то б потрапили в групу, і всі казали були, що кращий тренер - Бєня Шустєр:)

Юрій Сєров - 17-11-2003 у 21:54

Подивимось матчі останніх 5 років за участю Дніпра:
Отже крім цього сезону, який ще в рейтинг не пішов, дніпряни грали в сезонах 97/98 і 2001-02.
97/98:
КУЕФА Кваліфікація:
Дніпро-Єреван 6:1
Єреван-Дніпро 0:2
Рейтингові очки діляться навпіл.
Аланія-Дніпро 2:1
Дніпро-Аланія 1:4
Тут взагалі очків немає
2001/2002
Дніпро грало лише з Фіорентіною (і де вона тепер ;) )
Дніпро-Фіорентіна 0:0
Фіорентіна-Дніпро 2:1
В результаті за 5 років 3 очки - шось не дуже...

Юрій Сєров - 17-11-2003 у 21:56

А відносно Шахтаря - його кращі часи - при Прокопові. І чемпіонство заслужив більше він ніж Скала...

Олексій Мачехін - 17-11-2003 у 22:06

Я як зара пам'ятаю поза той рік коли ЦСКА з Црвєною звєздою в Києві на Динамо грало, Дніпро з кимось на виїзді катав... І раунд там був не перший ніби....
Невже вже такий забудькуватий став? Кепсько :( (насамперед за себе)

Юрій Сєров - 18-11-2003 у 15:15

Якщо цікавить історія виступів наших команд в Єврокубках, то варто подивитися на history.ukrainiansoccer.net. Навіть не знаю чи можна ще десь знайти якусь інфу. А рейтинг команд десь проскакував десь місяць тому на якомусь з спортивних сайтів, але лінк знайти не зміг.

1/16 фіналу

Юрій Сєров - 15-12-2003 у 19:50

Марсель (Франція) - Дніпро (Дніпропетровськ)
Перший матч - 26 лютого
Другий матч - 3 березня
Шанси пройти досить малі, але зважаючи на рейтинг України, треба проходити.

Олексій Мачехін - 16-12-2003 у 08:36

Я думаю Дніпро майже певно не пройде, але металургом вже не стане.

Юрій Сєров - 16-12-2003 у 19:03

Я також думаю, що не пройде, але хоча б одну нічию візьме.

Нормалайзер - 16-12-2003 у 20:49

Дуже мені імпонує, що "Дніпро" - чи не єдина достойна українська команда, що покладається не на легіонерів, а на місцевих хлопців. Те що Венглинський - кращий цього сезону - дуже показово (як показово й те, що він не надто затребуваний у суркісівському пасьянсі збірної).

На мою думку "Дніпро" не пройде у наступне коло. Але вдома французів обіграє, навіть незважаючи на вкрай препаскудні терміни матчів.

Рейтинг клубних команд є отут: http://uefa.h1.ru/trank04.html

Олімпік-Дніпро 1:0

Юрій Сєров - 27-2-2004 у 02:28

Дніпро програв. АЛЕ,
1. Продемонстував непогану гру;
2. Мав шанси;
3. Пропустив з пенальті, який був досить лівим.
Отже: шанси є і ними треба скористатися 3 березня. Рахунок правда паршивий. Не можна пропускати...

Олексій Мачехін - 27-2-2004 у 10:56

ВАЙ!!! забув подивитися :(

Кутузік - 27-2-2004 у 17:50

<B>СПАРТАК Москва- МАЛЬОРКА 0:3 </B>

А я не плачу і не ридаю :)

Юрій Сєров - 28-2-2004 у 08:42

Погано радіти з чужого горя, але вони наші конкуренти в рейтингу.

Святослав Шеремета - 2-3-2004 у 21:16

Спдіваюсь, що Дніпро таки пройде в наступний раунд. Але рахунок дуже паршивий. Боюсь .щоб при рахунку 2:0 на користь Дніпра не пропустити банку. А найгірше боюсь . що може бути 1:1. Але будемо сподіватись на краще. Між іншим, Венглинський буде грати?

Роман Голощук - 2-3-2004 у 21:55

Цитата:
Першим відправив користувач Святослав Шеремета
Спдіваюсь, що Дніпро таки пройде в наступний раунд. Але рахунок дуже паршивий. Боюсь .щоб при рахунку 2:0 на користь Дніпра не пропустити банку. А найгірше боюсь . що може бути 1:1. Але будемо сподіватись на краще. Між іншим, Венглинський буде грати?



Нажаль, Венглинський грати не буде :( Він щойно повернувся з лікування у Німечинні. Але шанси у Дніпра є і пройти у наступний раунд досить ймовірно.
Надія вмирає остатньою ;)

Юрій Сєров - 3-3-2004 у 08:41

Цитата:

Надія вмирає остатньою

Ага, першими вмирають Віра і Любов :D.

Побачимо. Недовго залишилося чекати. О 17:55 на Інтері.

Dmy - 3-3-2004 у 20:00

Побачили... :(
Рома пройшла турків.
Турки пройшли Парму.
Що ще? А, Дніпро тренувався перед півфіналом із Динамо :yawn:

Святослав Шеремета - 3-3-2004 у 21:43

Таки не пройшли в 1/8, а могли. Хлопці старалися , але мабуть перегоріли ще перед початком гри. Тай звичайно початок сезону дався взнаки. Бо хоч гра і була цікава, але в першому таймі зовсім без моментів, перший удар по воротах( в сітку)Костишина на 44 хвилині. А в другому хоч і атакували, але реальних моментів майже не було. Ударів в ствір воріт не було. Так, що Бартез там був,чи не Бартез, в сьогоднішньому матчі це ролі не грало. Але ,переконаний, що Дніпро зможе про себе заявити, у наступному єврокубкувому сезоні. Якщо звичайно збереже склад, і не понабирає легіонерів.

Юрій Сєров - 4-3-2004 у 08:47

Справді, хочеться лише подякувати Дніпру, зате що привіз нам футбол весною. Грали непогано, мали шанси забити. Трохи неповезло. Дуже бракувало Венглинського.
Легіонерів не назбирають - це політика Кучеревського, а от чи збережуть склад - сказати важко. Втримати молодих, особливо Ротаня, буде важко. Але треба визнати ми маємо ще одну сильну команду в чемпіонаті. Хочу, щоб Дніпро взяв кубок!

Святослав Шеремета - 4-3-2004 у 20:46

Справді маємо ще одну сильну команду в чемпіонаті. Я також бажаю Дніпру перемогу в Кубкцу України. А ще більше хотів би , щоб Дніпро став чемпіоном. Хоча розумію, що в цьому сезоні скласти конкуренцію Шахтарю і Динамо буде майже неможливо. Почекаємо до наступного сезону.

Dmy - 5-3-2004 у 16:34

Цитата:
Першим відправив користувач Святослав Шеремета
Я також бажаю Дніпру перемогу в Кубкцу України. А ще більше хотів би , щоб Дніпро став чемпіоном. Хоча розумію, що в цьому сезоні скласти конкуренцію Шахтарю і Динамо буде майже неможливо. Почекаємо до наступного сезону.

З чемпіонством справді обговорювати нема чого. Але і з КУ, мабуть, ніц не вийде: Дніпро форсував форму, тож попри втому може добре зіграти з Динамо в першому матчі, але в другому і при удачі - в фіналі, схоже, команда буде вже ніяка.

Кутузік - 5-3-2004 у 19:12

Цитата:
Першим відправив користувач Святослав Шеремета
Я також бажаю Дніпру перемогу в Кубкцу України. А ще більше хотів би , щоб Дніпро став чемпіоном.
Почекаємо до наступного сезону.



А ще більше хотів би , щоб Дніпро виграв КЧ.
Почекаємо до наступного сезону? :)

Святослав Шеремета - 6-3-2004 у 14:42

Не думаю ,що за два матчі Дніпро міг настільки форсувати форму, щоб бути ніяким в квітні -травні коли будуть відбуватись півфінали і фінал. Тому шанси у Дніпра звичайно є.

Юрій Сєров - 7-3-2004 у 01:13

Завтра побачимо. Хочеться, щоб суддівство було об'єктивним.