Форум Рідного Міста

Опитування: Хто стане 12-им чемпіоном України з футболу

Павло Жежнич - 9-11-2002 у 12:20

12-ий чемпіонат поки-що є найцікавіший серед усіх чемпіонатів України з футболу. Думаю, боротьба за перше місце буде до останнього туру.

Юрій Сєров - 14-11-2002 у 23:09

А чому в списку лише 5 команд, а не 16? :)
А взагалі-то, бажано щоб виграло Динамо!!!

Андрій Пелещишин - 15-11-2002 у 00:26

Цитата:

А взагалі-то, бажано щоб виграло Динамо!!!


Поясніть будь-ласка свою тезу. А то я щось не зрозумів - ДК не ЗБУ - і чому треба обов'язково бажати перемоги ДК? Чим гірші Карпати?

Юрій Сєров - 19-11-2002 у 22:13

Цитата:

Поясніть будь-ласка свою тезу. А то я щось не зрозумів - ДК не ЗБУ - і чому треба обов'язково бажати перемоги ДК? Чим гірші Карпати?

Бо лише ця команда (Динамо) може достойно представити Україну в Єврокубках і тим самим підняти рейтинг. До речі наступного року ми найімовірніше будемо мати одну команду в Лізі Чемпіонів. А якщо це буде Шахтар, то це буде невесело :(
А про Карпати я взагалі мовчу...

Чемпіонат

Теодор - 21-11-2002 у 12:40

Дійсно ДК має мабуть найвищий рівень в ЧУ. Але цього може виявитись замало щоб стати чемпіоном України. Очки то рахують по всіх зустрічах. І я би сказав що зараз досить сильно виглядають ШД та ДД. Арсенал та МД поки що не дотягують, проте попереду міжсезоння і менш-більш реально про все можна буде говорити навесні. Про Карпати дійсно краще помовчати :mad:

Павло Жежнич - 22-11-2002 у 00:35

Цитата:

Юра: А взагалі-то, бажано щоб виграло Динамо!!!


Якщо ти зі Львова, то бажано щоб виграли Карпати!!!:P

Alfred - 10-12-2002 у 21:36

Юрко!!!
Схаменися!!!!
Чи може ти москаль???
За ДК хай Київ вболіває , а ти ж маєш команду за яку вболівати. Ну я ще розумію єврокубки, але внутрішній чемпіонат... Ти мене хвилюєш.

Юрій Сєров - 11-12-2002 у 12:00


Цитата:

Чи може ти москаль???

А ти що на прізвище не дивився??? :D;):D
А за Карпати я звичайно вболіваю і переживаю, інколи ходжу на матчі, але я реаліст (не в сенсі уболівальник Реалу :) ) і не вірю що найближчим часом клуб з таким малим бюджетом зможе виграти чемпіонат:(.
На матчі ходжу не часто - який сенс йти на футбол, якщо наперед впевнений, що рахунок буде в кращому разі 0:0, при відсутності змісту в грі.:(

Alfred - 11-12-2002 у 20:27

Та я з одного разу зрозумів.
В принципі кожен вболіває за кого хоче, а особисто мені ДК вже проїлося і я навіть у лізі за них не вболіваю (також мені "флагман українського футболу"). А взагалі-то в цивілізованих, футбольних країнах Європи кожен вболіває за команду свого міста, ненавидить усі інші команди (а ще більше команду-суперник зі свого міста) і вся країна вболіває за національну збірну. І ніхто не думає ні про які рейтинги UEFA. ;)

Чемпіонат

Теодор - 12-12-2002 у 09:29

Ну й суперечка у вас виходить на рахунок ДК. Вставлю і своїх 5,10,25 копійок.
Динамо К і мені вже давно в печінках сидить. Раніше в суперечці ДК-ШД вболівав за гірників. Але останнім часом вони починають також фігіти. Маючи такі склади можна і не давити на суддів, не підбурювати пресу, зрештою не зневажати вболівальників інших менш титулованих, а то й совсім не титулованих команд. В ЧУ я зрозуміло вболіваю за Карпати. На жаль останні роки вони не дуже радують своїх вболівальників. Може тому , а може з віком ? я став рідше відвідувати Україну. А про СКА, Сокіл чи Юність взагалі мовчу. Хоча 3-5 матчів за сезон я відвідую.
В Єврокубках для мене немає різниці яка команда. Головне щоб вона була з України, щоб захищала честь нашої держави. Тому в Єврокубках я вболівав, вболіваю та буду вболівати за будь-яку українську команду.

Юрій Сєров - 15-12-2002 у 14:28

Згідний з Теодором. А за Динамо вболіваю вже давно, майже все свідоме життя :D.
За Карпати, як уже писав, також вболіваю і слідкую за новинами у команді. Якщо команда почне реально боротися за перші місця, то звичайно підтримуватиму їх. А так... президент Шахтаря мені так само неприємний як і президент Динамо :mad:

Юрій Сєров - 15-12-2002 у 18:33


Цитата:

А якщо через деякий час знайдеться команда, яка краще почне працювати на
рейтинг України, Ви перестанете вболівати за Динамо?

Ви не зрозуміли: я вболіваю за Динамо не тому, що в цієї команди найкращі шанси, а тому що це перша команда за яку я почав вболівати. Це була відповідь на питання про те чому я вболіваю за команду не зі свого міста.
А в Єврокубках я вболіваю за всі українські команди. Навіть за МД :(

Павло Жежнич - 21-12-2002 у 02:15

Вважаю, що кожен вболівальник повинен бути патрітом своєї команди (своїх команд) в межах певного рівня. А саме:

Питання до Юри: За яку (які) команду (команди) ти вболіваєш на кожному з наведених вище рівні?
Якщо ти зі Львова, то я повторюю тобі ще раз: ти повинен в першу чергу вболівати за Карпати. А Динамо можеш симпатизувати, наприклад, в суперечці за золото чемпіонату України (якщо вже тобі так не подобаються Шахтар, Дніпро, Арсенал...), і то при умові, що за золото не борються Карпати.
Цитата:

я вболіваю за Динамо не тому, що в цієї команди найкращі шанси, а тому що це перша команда за яку я почав вболівати

Якщо так підходити до справи, то я зараз повинен вболівати за москальські команди, бо футболом я цікавився ще за совдепії. І тоді вболівали за усі команди зі союзу, і за збірну союзу також.

Павло Жежнич - 16-6-2003 у 02:12

Чемпіоном майже точно стане Динамо, оскільки в передостанньому турі виграло від Арсенала 1-0, а Шахтар зіграв у гостях з Таврією 3-3.
Отже, за тур до завершення чемпіонату Динамо випереджає Шахтар на 3 очки.
Шахтар може стати чемпіоном, якщо:

А може якраз?:P

3003 - 17-6-2003 у 10:16

Динамо

Роман Голощук - 18-6-2003 у 21:02

Опитування перестало бути актуальним :) Чемпіоном у десятий раз стало "Динамо" Київ. Шахтар, розтринькавши фору у 7 очок, провалив фініш чемпіонату і залишився на 2 місці.
Тепер будемо вболівати за 4 наші команди у єврокубках. Хотілось би і залікових очок і змістовної гри.
Ой, щось я розмріявся ;)