Форум Рідного Міста

Бардак, чи чергова дурість?

Василь Яворський - 6-8-2003 у 09:18

До стихійних ринків у центрі міста ми почали вже поволі звикати. Не шокує нас ні базар на розі К.Левицького і Франка, ні бабці-квітарки на розі Дорошенка і пр.Свободи, де через них важкувато тротуаром перейтись, в тому місті і так він вузький...
Але нещодавно в очі кинулась нова дедаль (родзинка) міського краєвиду - торгівці кавунами біля пам"ятника І.Федорову. Наявність книжковогоринку на цьому майдані зрозуміла: першодрукар і книги якось поєднюються. Можливо я не великий спец в історії і не знаю досконально біографії Федорова, але я щось не чув, щоб він працював на баштані, чи займався генними дослідами на кавунах.
Підвальна чи ненайвідвідувана вулиця туристами: вежа Корнякта, Домінікани, Порохова Вежа, Арсенал, а тепер ще й кавуни. Як сказав би представник крайньої півночі: "Інфраструктура, однако".

Юлія Божок - 24-9-2003 у 18:10

Знаєте, що найдивніше, чиновники наші про це знають, санстанція також, усі вунісон говорять про те, що так не можна і це незаконно, але... Гроші заплачені -- торгівля йде...
Туристи ШОКОВАНІ (десь так само як виглядом пам"ятника Чорноволу) ... :)))
Львів"яни байдужі...:(((

marco - 24-9-2003 у 23:53

Кавуни скоро скінчаться, а коло Федорова так само прописались і розкладні лотки з канцтоварами і товарами "все за гривню".
Не думаю що вони комусь гроші за місце платили, просто обжились, а відповідним контролюючим організаціям нема до них діла. Найвище можуть щось сунути в кишеню муніципалам...

Василь Яворський - 25-9-2003 у 08:25

Так, ситуація з площею на підвальній є типовою для Львова. І Львів"яни не байдужі. Не одноразово доводилося чути, як тим же торгашам звертають увагу на те, що вони заважають проходу/проїзду, чи просто псують місто виглядом своїх торгових точок. Мало не щодня на куті Дорошенка і пр.Свободи розпалюється сварка між перехожими і бабцями з квітами, міська влада цього просто не помічає.