Форум Рідного Міста

З днем народження ЛДК!

Mandalay - 10-8-2003 у 08:01

Шановний Татуську!
Вітаю тебе з 65 літтям. Дуже сподіваюся, що 66 ти вже спрвиш перед самою пенсією, а 67 точно вже на пенсії :)

Mandalay - 10-8-2003 у 08:02

До речі...

Президент Украины издал книгу в Москве
Корреспондент.net

09 Августа 2003, 14:34

В московском издательстве "Время" вышла в свет книга Президента Украины Леонида Кучмы под названием "Украина - не Россия". "Когда страна - неважно, древняя или молодая - начинает привлекать к себе внимание в мире, очень правильно, если ее руководитель напишет о ней книгу", - заявила директор издательства Алла Гладкова, передает Интерфакс-Украина.



"На страницах книги Леодин Кучма делится своими взглядами на историю Украины, события 20-го века и последних лет. Он размышляет о том, можно ли считать Украину бывшей российский колонией, об украинском и русском национальном характерах, о проблемах общего культурно-исторического наследства и взаимных "долгов", - отметила Гладкова.

"Всем, кому это интересно, - говорит автор в предисловии, - я попытаюсь объяснить, прежде всего, что распалась не Россия, а СССР, что русские и украинцы - две отдельные и во многом несхожие нации,… что у Украины свое серьезное прошлое и, уверен, будущее... Главные адресаты моей книги - в Украине и России. В частности, я был бы рад, если бы мою книгу прочли некоторые российские политики".

Книга издана двумя тиражами по 10 тыс. экземпляров - на украинском и русском языках.

Цікаво як він хоче шоб вся Україна її прочитала. Шо то є 10 тис на 48 млн???
Дайош кожному по книзі??? :)

Олексій Мачехін - 10-8-2003 у 08:40

Ну тоді й батька нашого - Омельченка тре привітати - вони в обин день народились обидва. Ну, позаяк народились в один день, то й на пенсію в одинь день треба :)

Доречі сайт кореспондент маэ українську версію ;)

Mandalay - 10-8-2003 у 19:44

До речі вона досить суттєво відстає :( від абщєпанятної. Я спецільно заглядав за нею :saint:, але там ще "висів" Буш, а не Татусько. Так шо звиняйте...

Наталка - 10-8-2003 у 21:06

Приєднуюсь до привітань і від усієї душі бажаю, щоб ЛДК гикалося щоразу, коли кожний доведений його "мудрим" правлінням до зубожіння українець, кожний заробітчанин в чужих краях, кожний, кому заткнули рота (а часом й відібрали здоров’я... а в когось і життя - але тих вже ми мусимо пам’ятати) "татусеві" капітальні хлопи, згадає його незлим тихим словом. Щоправда, тоді, мабуть, стануться у нас з вами дострокові президентські вибори у зв’язку із неможливістю виконання чинним президентом своїх обов’язків за станом здоров’я... бо гикатиметься йому безперервно... :baddevil:

Президент України Кучма Леонід Данилович

Користувач Олесь - 11-8-2003 у 18:23

Сидить президент України Кучма Леонід Данилович і пише заяву:

"Президенту України Кучмі Леоніду Даниловичу

Президент України Кучма Леонід Данилович

ЗАЯВА

Прошу Вас звільнити мене від займаної посади за власним бажанням.

Підпис. Президент України Кучма Леонід Данилович".


Сів, прочитав, бере ручку і накладає резолюцію:

"В проханні відмовити. Президент України Кучма Леонід Данилович".