Форум Рідного Міста

Скоро День Незалежності

кецо - 19-8-2003 у 11:06

Скоро ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. Хто куда, а я в Карпати. Вже склалася традиція на день незалежності не залежуватися, а їхати в Карпати, а там палити ватру. Два роки тому на водоспаді Кам”янка на нашу двох метрову варту зійшлось біля півсотні чоловік – це практично всі, що в цей час відпочивали на галявині поблизу водоспаду. Минулого року ми зробили щось подібне в Гребенові.

Nazar - 19-8-2003 у 11:59

Ще би туди музикантів запросити, і зробити щось таке організоване...
Сам туди хочу.

Олексій Мачехін - 19-8-2003 у 12:05

Так і зароджуються масові фести після яких аборигени (тут бойки) не зможуть і за рік відновити місцину.
Хоч і свята справа - добре відпочити, але наші люди досі не навчились цінувати дику природу.

кецо - 19-8-2003 у 13:07

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Ще би туди музикантів запросити, і зробити щось таке організоване...
Сам туди хочу.


Приїзджай. Цього року знову у Гребенів - на річці Опір, біля бази відпочинку "Зв"язківець", що при в"їзді в село, по ліву сторону.

Щодо нищення природи, то ватру ми додумуємося палити на старому, вже існуючому згарищі. А крім того площа від нього не перебільшоє одного- двох метрів квадратних.

Олексій Мачехін - 19-8-2003 у 13:11

Я не проте і не про вас.
Просто якось так виходить, що саме дикі туристи, що їдуть тишко-нишком, залишають по собі значно менше сміття, поламаних гілок, бруду, ніж "офіційні".
Про фести - взагалі окрема історія.

Тільки не подумайте що я когось відмовляю чи засуджую. Я радію за вас. Доречі, із яблуневим Спасом :)

Василь Яворський - 19-8-2003 у 15:35

Давайте не переводити теми на поведінку туристів-вандалів на природі.
Я буду зустрічати День Незалежності вдома із сім"єю, сходимо до парку (щастя у Лвові їх багацько), покатаю сина на каруселях, з"їмо морозива вип"ємо соку та пива, привітаємо друзів. Головне аби погода посприяла.
Це свято я люблю проводити у колі найближчих друзів і найрідніших людей.

Наталка - 19-8-2003 у 21:09

А я на День Незалежності, власне, це 25 серпня буде, піду на свято "Київський Вальс". А ще два дні... якщо погода сприятиме - виберусь на Дніпро, а ні - то буду працювати.