Форум Рідного Міста

Світло і сповідь - новий альбом "Плачу Єремії"

Odarka - 20-8-2003 у 13:28

Я знаю, що ніхто з вас його не чув, але він вже майже готовий.
Презентація відбудеться у Києві 11 вересня у палаці "Україна".
Все, що можу сказати ( на мою думку). Альбом фантастичний. Чому? Там поєднується батько і син. Батько - поезія, син - музика, музиканти "Плачу Єремії" та камерний оркестр "Віртуози Львова" + бек вокал Ярини Якубяк (вокалістки "Мертвого Півня", Дзвінки Гуцул) - вони душа нового альбому та його родзинка.
Також там будуть пісні Івасюка та Ігоря Білозіра :D

Василь Яворський - 20-8-2003 у 13:31

То певно буде супер. А як скоро з"явиться у вільному продажі компакт і не в Києві на Петрівці, а у Львові і по ціні, бажано, доступній?

Олексій Мачехін - 20-8-2003 у 13:32

Головне питання - де брати квитки?
другорядне - це ж правда випадково так дата трапилась?

fish - 20-8-2003 у 13:55

то якщо у вересні буду біля вас, вже лаштуюся собі той альбом придбати!

О, озкажи, на які батькові тексти будуть пісні! Я навряд на презентацію потраплю (думай, рибо, думай!), а от Наталка, гадаю, встигне вивчити слова і підспівуватиме :)))

Наталка - 20-8-2003 у 14:09

Встигну. Як дивно співпало. 11 вересня це ще для мене день пам’яті бабусі, але вони не проти були б, знаючи, де я його проведу - я впевнена. Так що я обов’язково прийду на презентацію, і альбом придбаю - навіть на петрівці, якщо треба буде... Хоча - я сподіваюсь все ж на презентації :D Я нещодавно купила касету біля Головпошти, "Пісні з-за грат" - українських політв’язнів - це ще, по-моєму, театр "Не журись" записав, а там - ви не повірите, один з найулюбленіших для мене віршів Грицька Чубая "Скрипучі двері пам’яті причинено" Тарас співає, музика чарівна, і "Великдень у Космачі". Fish, пам’ятаєш, про дракона і писанки? :saint:

fish - 20-8-2003 у 14:13

вона там є? О-о! Шукатиму!

Наталка - 20-8-2003 у 14:32

То почекай, може ця пісня і на "Світло і Сповіді" буде - СД ж кращий за касету :)

Василь Яворський - 20-8-2003 у 14:47

Панове, робимо ставки на те, скільки коштуватиме СД у Львові в магазинах.
Моя ціна - 40 грн.

fish - 20-8-2003 у 14:48

Ода-арко! Колися, вже можна і треба!
До речі, хоч ти і попросила не давати новиною про те, що альбом буде, я ту інформацію потім у абсолютно лівих газетках зустрічала. От вам і таємниця...

fish - 20-8-2003 у 14:56

та ну... 18-20 грн коштує диск будь-де.

Олексій Мачехін - 20-8-2003 у 15:03

То ти нашим баригам на Петрівці скажи.

fish - 20-8-2003 у 15:07

хіба в Києві мало крамниць, які охоче беруть у продаж українську музику? На Прорізну піду й там усе буде!

Василь Яворський - 20-8-2003 у 15:28

Цитата:
Першим відправив користувач fish
та ну... 18-20 грн коштує диск будь-де.


Не знаю, не знаю... Диск "Я піду в далекі гори" обійшовся мені у 38 грн. у магазині "Мелодія", єдине місце де можна було його придбати у рік виходу альбому

Odarka - 20-8-2003 у 15:30

Чому така дата?
Тарас хотів робити концерт у неділю і в оперному театрі, але йому відмовили. І палац Україна погодився тільки на таку дату - ви знаєте, що це буде понеділок? Можливо це зроблено спеціально. Квитки також не будуть дешеві, принаймі на перші ряди, але сподіваюся, що людей прийде багато.
Скільки буде коштувати компакт?
сказати не можу - це буде залежати від поліграфії.
Чи буде там ВАеликдень -дракон з писнками: має бути, принаймі, я чула, що Тарас записував вокал.
Точно можу сказата, що там буде повністю три поеми "Світло і сповідь", "Марія" та "Відшукування причетного"

Олексій Мачехін - 20-8-2003 у 15:33

Є в мене таке відчуття, що Одарка нам роз*яснить цінову політику альбомів плачів і, якщо виявиться що ціну свідомо завищують продавці, то зможе дістати СД за нормальною ціною.
Навіть якщо така ціна виявиться умовою контракту і навіть музиканти не зможуть продавати СД дешевше, принаймні мені буде спокійніше як знатиму що переплачую творцеві а не продавцеві.

fish - 20-8-2003 у 15:35

Тобто, раніше ми чули уривки, а тепер буде повністю? Але ж Відшукування - досить об"ємна річ... там така рок-опера має вийти... :)

fish - 20-8-2003 у 15:39

еге. Кожен би з найбільшою охотою купував диск персонально у автора. Але на презентації вже ж мають продавати.

Odarka - 20-8-2003 у 15:39

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Тобто, раніше ми чули уривки, а тепер буде повністю? Але ж Відшукування - досить об"ємна річ... там така рок-опера має вийти... :)

В тому ікайф нового альбому та концерту, що там мають вийти цілі рок-поеми :D

fish - 20-8-2003 у 15:48

ох... якщо я приїду до Києва у день прем"єри, то квитки там лишаться тільки на "передні місця для нових рускіх"...
Все ж напиши, як тільки буде відомо, скільки коштуватимуть - від - до, ок?

Odarka - 20-8-2003 у 16:05

Цитата:
Першим відправив користувач fish
ох... якщо я приїду до Києва у день прем"єри, то квитки там лишаться тільки на "передні місця для нових рускіх"...
Все ж напиши, як тільки буде відомо, скільки коштуватимуть - від - до, ок?


Звичайно напишу, але ніякого доступу до квиткі та запрошень я не маю, і мені за це дуже прокро, боя б вам всіх їх пороздавала:(:D

Nazar - 20-8-2003 у 17:21

Нє-нє. Не треба роздавати, їх треба купувати, це наш обов"язок.

Odarka - 20-8-2003 у 17:27

Говорила тільки що з Тарасом, він сказв, що на беках ще буде Піккардійська терція.

Олексій Мачехін - 20-8-2003 у 17:30

Дайте мені багато вати - слину буду підбирати.
Коли квитки? Де їх взяти?

Наталка - 20-8-2003 у 20:08

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Чому така дата?
Тарас хотів робити концерт у неділю і в оперному театрі, але йому відмовили. І палац Україна погодився тільки на таку дату - ви знаєте, що це буде понеділок? Можливо це зроблено спеціально. Квитки також не будуть дешеві, принаймі на перші ряди, але сподіваюся, що людей прийде багато.
Скільки буде коштувати компакт?
сказати не можу - це буде залежати від поліграфії.
Чи буде там ВАеликдень -дракон з писнками: має бути, принаймі, я чула, що Тарас записував вокал.
Точно можу сказата, що там буде повністю три поеми "Світло і сповідь", "Марія" та "Відшукування причетного"


Угу. Те, що спеціально - так то й до ворожки не ходи. :( Але то ніц не дасть, хто любить справжню музику, кому обридло "хавати фанеру", прийде і в три години ночі, і в понеділок, і пішки дійде, куди треба. :)

Одарочко, а чи не четвер це - 11 вересня? Четвер, по-моєму, бо рівно через тиждень у мене день народження, я дивилася, на який день припадає.
Бек-вокал - піккардійці і Ярка Якуб’як? Оооооо!!! Я вже подумки там :) І "Відшукування причетного" - це супер!!! От тепер я знаю, що собі на день народження просити - квиток в палац "Україну". На перший ряд (про мою скромність ходять легенди :D) Ну, і ще компакт. :rolleyes: Чудові новини!!!:cool:

Олексій Мачехін - 21-8-2003 у 12:58

Щойно з ПАЛАЦУ Україна.
Квитки будуть продаватися з 1 вересня. Тобто лише 10 днів.
Як я наступні 10 витримаю?

Odarka - 21-8-2003 у 13:03

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка


Одарочко, а чи не четверг це - 11 вересня? Четверг, по-моєму, бо рівно через тиждень у мене день народження, я дивилася, на який день припадає.

Вибачте, дійсно четвер :D

Олексій Мачехін - 27-8-2003 у 16:26

В Києві з"явились афіши. В одному місці засвербіло... так і хочеться розбити намета перед касами. От тільки футбол подивлюсь і збирати валізи :D

Наталка - 27-8-2003 у 20:03

Мені за два дні шість чоловік сказали: "А ти знаєш, що твій улюблений "Плач Єремії..." ну і далі за текстом :D Сьогодні сьома дівчина підійшла - вагітна. Каже, будеш брати квитки, візьми й на мене, хочу, щоби моя дитина ВЖЕ справжню музику слухала. :) Не могла відмовити їй - вагітним не можна відмовляти. Тепер дочекаюсь 1 вересня і - вперед. Афіш ще не бачила, завтра буду в місті, подивлюся. Але люде кажуть - дуже класні :D

Сумні зітхання...

Зіронька - 27-8-2003 у 23:03

А мені не те що концерт--навіть альбом, мабуть, не світить... :(
Одарочко, не підкажете, в Одесі він зявиться? Бо "Я піду..." мені тітка з Трускавця привезла...
Взагалі, з українською музикою у нас напряг страшенний. Ех...

Наталка - 28-8-2003 у 08:06

Коли він з’явиться в Одесі, то, певно, не від Одарки залежить. І навіть не від Тараса Чубая. Та - я так собі вважаю - що громада Форуму в біді Зіроньку (і Одесу) не залишить. :) Щось придумаємо... Я, як у столиці альбом побачу, доповім усе, що знатиму :) Невже ж Київ далі від Одеси, аніж Трускавець? :rolleyes:

Nazar - 28-8-2003 у 10:59

Львів далі ніж Київ, але і ми не дамо пропасти. Порятунок Зіроньки - справа шляхетна та вагома!
В продвинутості ми поступаємось столиці, але постараємось використати своє коріння.

Наталка - 28-8-2003 у 11:16

Може, Львів і поступається в продвинутості Києву, хоча про це я б ще посперечалася, зате за людським фактором Львів не те що столиці не поступається, а ще й таки її випереджає, повірте вже на слово ;)
Тому, Зіронько, не турбуйся зовсім, не збавляй собі сна... :saint: Буде у тебе "Світло і Сповідь" - обов’язково.

Nazar - 28-8-2003 у 11:43

Наталю! Хіба можна з Вами сперечатись?
Хоча я мав на увазі модний вислів "продвинутий" а не щось інше. Не обіцяю, що Зіронька буде самою першою власницею цього альбому, але в числі перших - то точно!
Даю слово!

Зіронька - 28-8-2003 у 20:07

Вдруге мене у сльози на форумі тягне...
Людоньки, хіба такі, як Ви, бувають?...

Олексій Мачехін - 28-8-2003 у 21:21

Ще й як бувають!!! Шкода що в мене відрядження до Одеси на тому тижні - тобто альбом ще не вийде. А так би завіз чи передав співробітником - хто поїде ;)

Наталка - 28-8-2003 у 21:23

2 Зіронька: Ой, ну що ти... ми прості собі люди... Але якщо в цьому світі байдуже проходити повз споріднені душі, добра годі й чекати - так я вважаю. Щось застидалась я... :rolleyes: Ну, а що до альбому - то можна буде і поїздом передати. Аби тільки вийшов... я дні в календарі хрестиком закреслюю :)
Ой, а я бачила сьогодні афішу "Світло і сповіді" - директор, що мене в банк возив, спеціально зупинився, щоби я розгледіла. Це він за те до мене такий добрий, що я його футбольні пристрасті в усіх подробицях терпляче вислуховую :D
А афіша дійсно вдала дуже. Чудово знято, якісно і гарно.

Odarka - 29-8-2003 у 12:35

Зіронько! Альбом, навіть, якщо не доїде до Одеси то в тебе він буде, я його сама в Тараса для тебе попрошу.
Афіша дійсно гарна вона в мене на кухні висить (бо вона нами найбільш відвідувана).
Підслухала Трасову телефонну розмуво, я к він з якимись піратами розбирався (було старшно). Але потім оптимістично Тарас сказав, що тепер з ними легше боротися ніж три роки тому...але обіцяв, що комапкт має вийти по цілій Україні (принаймі у великих містах)

Наталка - 29-8-2003 у 18:30

Гм... я би собі тоту афішу зідрала, але, по-перше, це ж на одну афішу менше для інформації, а по-друге, вони таки добре приклеєні ;) Але нічого, я собі на спогад від концерту залишу добру пам’ять і компакт. А Зіронька теж матиме компакт, включить його, прикриє очі, і уявить, що вона на концерті. Впевнена, все буде чарівно! :cool:

Зіронька - 29-8-2003 у 19:23

Народ, я Вам ще не дякувала за те, що Ви є?
Ви ж мені і про концерт у деталях розкажете? ;)
Бо я ото лише зачудовано перечитую "віртуальний кліп" і думаю, скільки талантів приховано... Хоч, може, від дотику до Пісні ще й не таке трапляється...

Наталка - 29-8-2003 у 19:46

У найдрібніших - обіцяю! Бо дотик до Пісні і дотик власне Пісні дійсно творить дива :)

Ігор Мартинів - 30-8-2003 у 00:00

Людиська, як пише внизу головної сторінки, я тут найновіший член, тому наразі не вихоплюю всі ваші фічі, не знаю всіх подробиць :) Сам Тарас тут хоч буває час від часу? Ато тут справжній фанклуб! А взагалі мені ваша тусовка подобається :) Ніколи не думав, що такі фанати ПЄ можуть бути десь крім Галичини. А які УКРАЇНЦІ - то я взагалі мовчу :) Не виключено, що я в цьому форумі затримаюсь )

Наталка - 30-8-2003 у 21:05

2 Ігор Мартинів: Візьму на себе нахабність від імені дописувачів Форуму стверджувати, що ми будемо раді, якщо ти тут затримаєшся якнайдовше. :D
За Чубая спитайся у Одарки, але, наскільки мені відомо - ні, Тарас тут не буває. Та сподіваюсь, хоч іноді вона йому нагадує, як сильно ми його любимо - усім нашим фан-клубом ;)
Ще й тут похвалюся - ну розпирає мене :D Придбала вже квитки на "Світло і Сповідь". :sing::sing::sing:

Олексій Мачехін - 30-8-2003 у 22:39

ДЕ???
СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ????

Наталка - 31-8-2003 у 12:04

Олесю, дивись u2u :D
Щойно блукала інтернетом, і на якомусь сайті "київська міськдовідка" прочитала "11 вересня, палац "Україна", Тарас Чубай і гурт "Єремія"!!!!" Ох, надавати б цим афішменам стусанів :mad:

fish - 1-9-2003 у 08:58

і мені скажіть, скільки коштують!!!

Odarka - 1-9-2003 у 10:20

Тарас просив Вам передати, що квитки коштують від 5 грн. - 100 грн.
Тарас, коли заходить до мене на роботу час від часу читає, що тут на форумі пишуть, деколи сміється, деколи сумує, але щасливий, що ви у нього є. (це не мої слова, а його):D

Олексій Мачехін - 1-9-2003 у 11:21

Григорій Чубай та Володимир Івасюк - ровесники.

1949 рік, коли у світ прийшли дві постаті - поет та композитор,
дві легенди українського безчасся 70х.
Їхня розмова з цим світом залишилася незавершеною.

Тарас Чубай, син одного з найтаємничіших українських поетів Григорія Чубая,
відновлює у слові та мелосі зв'язок зі світом вічних символів,
до якого прагнуть усе нові покоління спраглих Краси.

Концерт "Світло і сповідь" - це зворотній зв'язок між поколіннями,
це зв'язок між композитором Володимиром Івасюком,
Тарасом Чубаєм та його батьком.

Тарас Чубай. "Світло і сповідь". Концерт, який залишиться з тобою назавжди.

Перше відділення:

Марія (сюїта)
Марія. частина 1 "бачу траву..."
Марія. частина 2 "о хто ти, о хто..."
Марія. частина 5 "бачу тіло її..."
Марія. частина 7 "не спиняйте її"

Коли до губ твоїх

День відходить

Світло і сповідь

Відшукування причетного

Пам'ять

Із янголом на плечі

Друге відділення:

Я твоє крило

Водограй

Над морем

Нестримна течія

Ти втретє цього літа зацвітеш...

Жінка

Квіти у росі

Хата моя

Пісня буде поміж нас

Літо

Вона

Червона рута

Запроси мене у сни

Я піду в далекі гори


Це конверт в якому лежать мої квитки - дві штуки по 40 гривень. Партер (центр балкону - ціна та сама). В касі сидить дуже чемний і приємний дядечко, який сказав що дешевше 20 гривень (останні ряди балкону) квитків не було, нема і не буде.

Оформлення і справді люкс.

Odarka - 1-9-2003 у 11:34

Як дешевших нема. Мені Тарас чітко сказав, що від 5 грн. - це для бідних школярів та студентів, що сталося? Піду запитаю....

Олексій Мачехін - 1-9-2003 у 11:38

Цілком можливо що частина квитків - пільгові - буде розповсюджуватись через профкоми. Отже в касах їх не буде.

Odarka - 1-9-2003 у 11:45

Профкоми? Що це таке? Я думала, що це за радянських часів таким займалися. А як же люди, які не будуть мати 40 грн.? Тарас дуже розчарується...

Олексій Мачехін - 1-9-2003 у 11:48

В ВНЗ-х є досі профкоми. Третя справа чим вони займаються, але студентська халява проходить через них.
А найдешевші- 20 гривень і вони ще є.

Odarka - 1-9-2003 у 11:49

20 грн. то не пять, але сподівіаюся, що якось налагодиться. Дякую Олексію за інформацію!!

fish - 1-9-2003 у 11:54

20 - це, мабуть, гранично, скільки я зможу заплатити за квиток. Одна проблема - чи будуть хоча б по такій ціні у день концерту?

Odarka - 1-9-2003 у 11:56

Попроси когось у Києві, щоб тобі купив раніше, я думаю тобі поможуть.

fish - 1-9-2003 у 11:58

кияни! хтось зглянеться з бідолашної риби? :)

Олексій Мачехін - 1-9-2003 у 12:08

Див у2у.

fish - 1-9-2003 у 12:17

дякую за турботу, сподіваюся, якось вирішиться

Наталка - 1-9-2003 у 13:36

2 fish: Доки я бачу повідомлення - а Форум на роботі у мене капітально глючить - напишу, що я тобі теж у2укну, як тільки щось стане відомо. :)

Василь - 1-9-2003 у 15:46

Кияни або киянки, створіть в розділі “Афіша” тему про концерт “Світло і сповідь”; тобто створіть афішу із всією інформацією про концерт, щоб відображалась на першій сторінці.

Олексій Мачехін - 2-9-2003 у 11:26

Я сьогодні зранку думав що помру - реклама концерту по ICTV
"Генеральний медіапартнер концерту (чи якось так) Взрослає радіо шансон". Тримайте мене троє!!!!!
Хіба не можна було до Радіо рокс звернутись? Вони залюбки б рекламували, а тут... І смішно і повіситись хочеться.

fish - 2-9-2003 у 12:36

та ладна... інформаційний спонсор є інформаційний спонсор, що більше, то краще. Чи ви думаєте, серед любітєлєй шансона не може трапитись таких, які хоча б за Воною, але поведуться?

Odarka - 2-9-2003 у 13:13

Я з Тарасом також довго з цього реготали, але рекламодавців шукав не Чубай, а інші люди, це вже від нього не залежало, а реклама має йти по всіх радіостанціях Києва :)

Наталка - 2-9-2003 у 18:34

Цитата:
Хіба не можна було до Радіо рокс звернутись? Вони залюбки б рекламували, а тут... І смішно і повіситись хочеться.


Та годі, Олесю, адже ті, хто ту бридоту слухає, живуть і вішатись не думають, а нас і так мало! :D То, мабуть, власник "Шансону" рекламою Тарасового концерту заробляє містечко, якщо не в раю, то хоч в чистилищі. :saint:

Odarka - 8-9-2003 у 12:06

Хочете прикіл, вчора касир з палацу Україна сказав, що квитки на Тараса Чубая продаються набагато краще ніж на Лєонтьва, а клавішник та труба "Плачу ЄРемії" Юрко Дуда додав :"Але гірше ніж на Кіркорова" :))))))

Олексій Мачехін - 8-9-2003 у 12:24

Незнаю, але ніби дешевше 50 гшривень квитків не було ще в п*ятницю - тобто залишається лише центр партеру (якщо цей чемний дядечко-касир з палацу не приникав якусь частину на інші дні)

Odarka - 8-9-2003 у 12:30

Я знаю. що "Наша Україна" взяла дешеві квитки для того, щоб пороздавати студентам...
А що до дорожчих ніц не знаю.
Там назар ще квитків не купив і мовчить ще досі не знаю чи залишаться для нього якісь не дуже дорогі :(
А так хочеться, щоб він був на концерті :)

Олексій Мачехін - 8-9-2003 у 12:34

Хочеться, проте я як його не запитаю - він все не знає чи їде. Справді шкода.

Nazar - 8-9-2003 у 14:21

Та йому самому дуже шкода, що він ще не знає певно.
Поки що справи покращуються, і все йде до того, що він поїде.

fish - 8-9-2003 у 14:33

логічне питання: може той-во, зустрінемося десь завчасу та всі гуртом пошкутильгаємо?

Олексій Мачехін - 8-9-2003 у 14:39

Я буду перед палацом десь о 18 - 18.20
Наталка, мабуть, може й раніше.

Odarka - 8-9-2003 у 14:49

А мене як поведе Наталка так я і буду :))) Кльово! Давайте зустрінемося

fish - 8-9-2003 у 15:22

оце вам моя фізія - щоб впізнали. Я, ймовірно, все одно приплентаюся найраніше - п"яти свербітимуть :) .
http://smith.lviv.ua/fotos/foto_070c8740ceda1529199c1ad4dfdf13c3.jp...

Odarka - 8-9-2003 у 16:41

Я знаю, як всі виглядають, але не знаю, як виглядає Олексій??? він часо не Зорро?:))))

Олексій Мачехін - 8-9-2003 у 17:25

Мене Наталка впізнає - ми з нев вже бачилися ;)

fish - 8-9-2003 у 17:54

а я нікого крім Одарки не знаю на вигляд...

Nazar - 8-9-2003 у 17:58

Мене впізнаєте - "мурмиза" з аватару а на грудях написано!

Наталка - 8-9-2003 у 18:03

Назаре, приєднуйтесь! :D Дуже хочеться, щоб ви були на концерті! :)

Олексій Мачехін - 8-9-2003 у 19:20

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Мене впізнаєте - "мурмиза" з аватару а на грудях написано!


Що написано?

Наталка - 8-9-2003 у 23:15

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Що написано?


Думаю, написано: "Люби українське!", чи не так? :sing:

Nazar - 9-9-2003 у 08:42

Так.
І на спині також:D

Олексій Мачехін - 9-9-2003 у 08:49

Я теж собі таку футболку хочу!!!!!

fish - 9-9-2003 у 10:48

Наталю, для мене життєво важливо тепер упізнати тебе і вияснити, о котрій ми знайдемося. Кинь на приват, вже пора.
До речі, за якою адресою той Палац Україна?

Олексій Мачехін - 9-9-2003 у 11:13

Див. тему про концерт.

fish - 9-9-2003 у 13:01

еге, дякую

Odarka - 9-9-2003 у 18:30

Я так зрозуміла, що всі знають як я виглядаю :)) Чи не так? Ну в житті я гірша ніж в кліпі, але давайте орінтуватися по мені, бо Наталку, Назара та майже Фіш я впізнаю, от Олексій...давайте, кажіть, де і коли?

Олексій Мачехін - 9-9-2003 у 19:04

Я такий невеличкий - метр шістедсят, чи що... Майже лисий, але те, що ще росте - руде як вогонь в плиті. Маю таке собі пузячко - надбання програміста. Бородатий. Та Наталка мене впізнає - нема чого й казати.

fish - 10-9-2003 у 07:13

>> де і коли
ну-ууу... о третій дня біля Палацу Україна. :)

Сітла сповідь Тараса Чубая - народження на 13 році життя

Юрій Карашівський - 12-9-2003 у 16:44

В столичному житті віддавна існує вакуум культури. Української культури. Хоча нібито саме Київ вважається її центром. У четвер цей вакуум було пробито і "Палац Україна" всмоктав її у буквальному розумінні цього слова - приголомшливий аншлаг, неймовірна підтримка залу, домашня атмосфера концерту таки довели те, що кожного Божого дня і кожної секунди заперечують "акули шоу-бізнесу" в Україні: вітчизняна музика має свого слухача, він готовий за неї платити і отримувати від того шалене задоволення!!!
Преамбулою концерту "Світло і сповідь" було: встановити зворотній зв'язок між сучасниками композитора В. Івасюка і поета Г. Чубая та "героями наших днів", тобто Тарасом Чубаєм та теперішньою молоддю.
Перша частина концерту була лірично-камерною і вмістила пісні на вірші Грицька Чубая. Її відкрила сюїта "Марія" - пісня, що складалася з окремих частин "Бачу траву...", "О хто ти, о хто...", "Бачу тіло її..." і "Не спиняйте її...". Зал реагував стримано, уважно переварюючи фактично новий для себе матеріал. Кожна з пісень, виконана спільно з камерним оркестром "Віртуози Львова" звучала абсолютно не схоже на те, що ми звикли чути на концертах "Плачів". Сюрпризом була присутність на бек-вокалі Ярини Якуб’як (Дзвінки Гуцул) з "Мертвого Півня", а також анонсованої "Пікардійської терції". Чим відрізняється все те, що робить сьогодні "Плача Єремії" від музичного поносу сусідньої Росії та новоспечених "звізд" української естради - так це відсутністю заїжджених гітарних квадратів і силою впливу на свідомість. Кожна пісня складна, але для сприйняття піддатлива. За що й отримали "Плачі" анафему на ТБ і радіо... Доволі контрасним в цій частині концерту кінцем - виконанням "Плач Єремії" пісні "Із янголом на плечі" на слова Малковича - Тарас & Co дав зрозуміти, що далі сумувати не доведеться!..
Друга половина "Світла і сповіді" просто вразила: фактично, Тарас показав якою б була українська музика, якби не трагічна загибель Володимира Івасюка! ВСе, що було зіграно у відкриту пащеку здоровенного Палацу "Україна" ковталося непережовуючи: на більш ліричних піснях я чув лише шелест губ залу, який про себе повторював кожний твір. А "Водограй", "Червону руту", "Запроси мене у сни", "Я піду в далекі гори" зал співав разом з музикантами! Бездоганно пасували до концепції концерту "Ти втретє цього літа зацвітеш", "Хата моя", знаменита "Вона" - пісні, що були створені "Палачами" без сторонньої помічі і давно стали хітами андеграунд-чартів студентського братства.
І ще один момент. Мабуть не бути зайвий раз пояснювати, що таке концерти в Палаці "Україна": м'які крісла та велика кількість нафталінових заходів, що в ньому проводяться, спонукають глядача поважно сидіти в комфортних кріслах і слухняно в кінці кожної потрібної фрази плескати в долоні. Однак 11 вересня стався переворот в історії цієї концертної зали - майже всю другу частину концерту зал провів стоячи, карбуючи кожну пісню ритмічними аплодисментами. Тарас розійшовся на кінець концерту і понаднормово, що теж фактично є рідкісним явищем для стін ПУ, виконав три пісні: "Лента за лентою" і "Хмарицю". Чому три пісні, а не дві? Бо "Хмарицю" він наостанок виконав а капелло.
Шалені оплески зірвав ще один незаявлений учасник цього дійства - Віктор Ющенко з донькою, який особисто вийшов потиснути Тарасові руку і подарувати квіти. "В Україні стаються нечувані досі, неперевершені зміни! Меценати почали вкладати гроші в своє, в те, що їм подобається і саме завдяки цьому відбувся цей концерт. А тому - маємо те що маємо!.." - сказав наостанок лідер "Плача Єремії".
"Світло і сповідь" стало продовженням культурно-мистецького проекту, першою віхою якого стала кінострічка "Мамай" Олеся Саніна. Судяси зі світла, яке було в очах Тараса на концерті, вітчизняна культура таки знайшла свій грунт під ногами і будемо вірити разом з ним - вона його мільше не втратить.

Nazar - 12-9-2003 у 17:10

Саме так все і було...

Юрко, ти сам то написав???
Якщо так, то найщиріші привітання!

Василь - 12-9-2003 у 17:47

Дякуємо Юркові за детальну розповідь. Чуть не розплакався, читаючи це. Невже Київ помаленьку дозріває. І на рахунок Ющенка, що зал зірвався оплесками - це просто супер.

Олексій Мачехін - 12-9-2003 у 17:58

Київ не дозріває - він голодніє.
Багато теж визначило що Ющенко викупив і розповсюдив частину квитків.

Nazar - 12-9-2003 у 18:30

Не знаю, ті люди, що сиділи в зоні нашого прослуховування білети купували, поруч на підлозі сидів "Босий" Миколайчук.

Гардеробниці між собою говорили щось на зразок того, що вперше в свому житті бачуть стільки "украінцев" в палаці.
Йшли додому, якась купка молоді співала шабелину - приємно.

Наталка - 12-9-2003 у 21:58

СВІТЛО І СПОВІДЬ

Отже, концерт відбувся. Тарас відіграв “Світло і Сповідь” при повному аншлагу. Зал палацу культури “Україна”, далеко не маленьких розмірів, був забитий вщерть. Три години пролетіли, як одна мить, і хотілося, щоби це свято не мало кінця. Але одна з причин, чому цей світ не досконалий, полягає в тому, що все колись закінчується, а все хороше закінчується дуже швидко – чи, принаймні, справляє таке враження, що швидко. Алла Мазур у випуску ТСН, що передував концертові, передрікла, як у воду дивилася: “Це буде велике Свято для киян і Тріумф Тараса Чубая”. Збулося.
Сказати хочеться багато, та думки плутаються, слова не знаходяться, а вдовольнятися банальщиною на кшталт “Чудово, прекрасно” не хочеться. Свої враження я викладу по кожній із двох частин окремо. Ті частини рівно чарівні для мене.
Частина перша. Те, що називається Вічністю.
Чим є для мене поезія Грицька Чубая, я вже писала. Цитувати себе якось незручно, але оскільки нічого нового я наразі не придумала, то зроблю це. В листопаді минулого року на студентському круглому столі йшла дискусія “Поезія Грицька Чубая – метафоричність чи сповідальність?”. Я вважала тоді, і переконана нині, що – все разом. Бо метафоричність без сповідальності - це як дорогий сап’ян, напнутий на кістяк. Шкіра є, але немає серця, душі, плоті... І лише тим, хто вкладає своє серце у вірші - остаточно, беззастережно, до кінця - Бог дарує безсмертя. Серце того поета б’ється у його віршах навіть тоді, коли його власне – зупиняється. Це називається Вічністю. “Світло і Сповідь” – це вічність, сповита музикою, це засвідчення того, що безсмертя реальне, як реальна душа.
В першій частині концерту прозвучала лише одна пісня, написана не на вірші Грицька Чубая – “Із Янголом на Плечі”, на слова Малковича, яка, власне, і завершила першу частину. Fish після концерту сказала мені, що її приємно вразила Тарасова версія – чи пак, Тарасове виконання цієї пісні, і саме цього дня. Решта пісень першої частини – і сюїта “Марія”, і “Коли до губ твоїх” – зізнаюсь, коли лунала ця пісня, я розплакалась, і “Світло і Сповідь” – теж при моїх сльозах, нарешті повністю, і “Відшукування причетного”, і “День відходить”, і “Пам’ять” – то все Поезія Тарасового батька, Грицька Чубая. Саме так, Поезія – з великої літери. Поезія світового рівня, світового значення, містично поєднана з чарівною музикою Тарасової душі, і подарована нам, як магічна кришталева куля, у якій ми бачимо так багато неймовірного, а головно – бачимо справжніх себе. Коли голос Грицька Чубая пролунав у залі, словами “І тисяча видимих тигрів нас менше лякає ніж одна невидима зоря”, він розпоров уважну тишу залу, як ніж, чіпляючи щось далеко приховане у собі, щось чисте і світле, що є в глибині душі кожного з нас. А коли ці ж вірші проспівав син поета, мені лишалось тільки подумки схилити коліна перед тим, як кришталево чисто, прозоро, мудро і просто донесені вони до публіки, як талановито – та що вже там казати, не побоюсь гучних слів – геніально підкреслює музика їх глибину, як підіймає філософські пласти думок, ідей, відчуттів, і підносить їх публіці – почуйте це! Вслухайтесь! Вдумайтесь! І зал слухав. Думав. Почув. Бо ще на початку концерту Тарас Чубай, схвильований, і вражений, не сумніваюсь, приємно вражений, видихнув у переповнений зал “Добрий вечір, мої дорогенькі”. І настільки щиро, настільки відкрито прозвучало це привітання, що мені здалося – він знає, що зал почув. Він це відчуває. Цього просто не можна не відчувати.
Частина друга. Зв’язок відновлено.
Про те, що одинадцятого вересня – у “чорний вівторок” – два роки тому американський народ спіткала страшна трагедія, Тарас Чубай згадав ще у першій частині концерту, перед піснею “Пам’ять”. Але, крім того, одинадцятого вересня православна церква ще творить пам’ять воїнів, загиблих в бою. І це знаково, на мою думку, що “Світло і Сповідь” припав на цей день. Бо саме воїнами були Грицько Чубай, Володимир Івасюк та Ігор Білозір. І загинули вони в бою – в бою за право бути собою на рідній землі. Причиною смерті кожного з них стало те, що колись писалося в графі “національність” – українець. Володимиру Івасюку було тридцять, коли його вбили – тридцять років, вдумайтесь в це! Грицько Чубай трохи не дотягнув до тридцяти трьох років. Ігора Білозора вбито у сорок п’ять. Як багато вони могли б встигнути, якби... Якби просто жили. Якби їх не знищили ті, хто думав, що тілесна смерть – то кінець. Як виявилось, далеко не завжди. Пам’ять сильніша смерті. В програмі концерту значилось “Тарас Чубай відновлює у слові та мелосі зв’язок зі світом вічних символів”. І я рада повідомити, що зв’язок із душами тих, хто пішов від нас у Вічність, відновлено.
Віддача переповненого залу була беззастережною. Люди співали разом з Тарасом “Водограй” і “Червону руту”, “Я піду в далекі гори” і “Я твоє крило”, “Запроси мене у сни свої” і “Пісня буде поміж нас” Івасюка, підхопили також знамениту “Вона” Костя Moskalcya, уважно дослуховувалися до “Квітів у росі” Білозора та "Ти втретє цього літа зацвітеш..." того ж Moskalcya, весело наспівували Тарасову “Хата моя високо” і принишкли, коли звучало “Літо” на вірші Грицька Чубая... Поза програмою Тарас заспівав “Лента за лентою” – реакція залу, який підхопив цю пісню з перших слів, його, вочевидь потішила – суджу по зауваженню “О, то я бачу, тут всі свої!” і “Ой, хмариться, туманиться” – під цю пісню, яка власне і завершила концерт, люди танцювали, стоячи. І аплодували, стоячи. Оплески лунали такі, що вуха закладало. Тараса завалили квітами. Мене нарешті пройняла гордість за те, що я – киянка. (Тим, що я українка, я, щоби там не було, пишаюся завжди.) Публіка Києва і, ширше, України (бо на концерт з’їхались музичні гурмани з усіх куточків країни) довела, що смаки українців не такі примітивні, як декому хотілося б. Це підтвердив і Тарас Чубай, коли щасливий, сяючий, промовив до своїх гостей: “Дякую, що ви є. Я не вірив, що ви є, але ви є. Спасибі!”. І Тобі спасибі, Тарасе. Просто – Спасибі Тобі.
Не можу не сказати кілька слів про титанічну, надлюдську працю Тараса Чубая і всіх музикантів, що разом з ним відшліфували “Світло і Сповідь” до діамантового бездоганного блиску. Підготовка до проекту тривала довго, в новинах сказали, що партії для “Віртуозів Львова” Тарас розписував сам, цілих півроку, а з надійних джерел стало відомо, що на генеральній репетицій кожну пісню було відіграно двічі. А тепер – тиша! Замисліться, люде – Тарас Чубай і “Плач Єремії”, “Піккардійська Терція” та Ярина Якуб’як, камерний оркестр “Віртуози Львова” фактично провели цього дня три концерти! Усіх їх вітали стоячи і оплесками. Бо результат цієї неймовірної праці вразив всіх. Ці люди – я не люблю гучних слів, але вживаю їх вже вдруге, бо інші не годяться – герої, а те, що вони створюють справжню Музику в країні вічноквітнучої попсової фанєри – Чин. Хтось вважає героями тих, хто рятує людські життя, і так воно і є, та як же бути з душею? Тіло без душі може існувати досить довго, їсти, спати, працювати, і вважати, що воно живе, та то лише омана, бо недарма SOS розшифровується, як “рятуйте наші душі”. Всіх наших рятівників, які дійсно подарували нам концерт, що лишиться з нами завжди, нехай береже Господь на многіє літа!

І одне малюсіньке питання до Юрія Карашівського – мені здається, а капелло Тарас виконав “Ой, хмариться, туманиться” – хіба помиляюся?

Nazar - 13-9-2003 у 09:27

:o
то я, коли прочитав. Наталю.... Ви написали так, та ще й під Ти втретє, та Квіти у росі що в мене такий дуже приємний передсльозний стан - весняна романтика, дощовий інтим, дуже добре та хочеться плакати, в грудях тепло, відчуття як після сповіді. Сповіді...

ех, писанина то важка річ, бо коли дійсно хочеш шось написати таке як відчуваєш і щоби всі то відчули, то мені не дано. Але дано тим, хто приклався до того альбому, бо їх зрозуміли всі.

А ще про концерт, то хочеться відзначити Дзвінку - вона так суперово виглядала та рухалась!

fish - 13-9-2003 у 10:44

еге, а мені трохи шкода було, що її мало було чути. Вона ж-бо не тільки виглядати та рухатись гарно вміє.

Volodymyr - 13-9-2003 у 11:10

ех... замріяним поглядов дивлячись у монітор - щастить же людям... :)

Nazar - 13-9-2003 у 11:13

Згоден, що не тільки. Але якщо вже про рухи - то те, як вона виглядала при Свтлі і Сповіді ч3. - то мені дуже сподобалось - вона не пропустила нічого.

fish - 13-9-2003 у 11:17

ой, я не пам"ятаю... не на неї дивилася, просто, напевно. А що саме, розкажи?

Юрій Сєров - 13-9-2003 у 12:00

Завидую тим хто бачив...

Може й у Львові щось таке буде...

Наталка - 13-9-2003 у 12:36

Ой, мені теж дуже Ярина Якуб’як сподобалась! У другій частині вона взагалі сяяла, як зірочка, та й у першій була неперевершена. А що до того, що її мало чути було... так, шкода дуже, та все ж бек-вокал. Але те, що я почула - було суперово! :D
Назаре, дуже дякую за теплі слова.

Odarka - 13-9-2003 у 14:35

ПРивіт! Повернулася сьогодні зранку з Києва. Я майже нічого не буду говорити про концерт, бо, впринципі, вже все сказано і навіть ви передали мої відчуть під час концерту, але не всі...
Тарас дійсно заспівав акапелло "Ой, хмариться", а не "Ленту" :). Я розкажу Вам про відчуття сестри, яка бачила як це відбувалося, як писалися пісні, як відбувалися репетиції. Я відчула біль у грудях та водночас легкість, біль від сліз щастя (плакати не можна великим дівчатка), а полігкість від того,що нарешті батька, Тараса почули, не вухами, а душею. Для мене було несподіванкою голос батька та його фотографії, найбільше переживалаза маму, бо боялася. що вона психологічно не витримає (але вона ж сильна), і я в той момент відчула, що батько був коло нас, що він стоїть коло Тараса і просто поклав йому руку на плече, закрив очі, підняв голову і просто насолоджуєьться музикою, і вдумках каже:" Співай, сину, хай вони замість попелу у себе за плечима, нарешті побачать ВОГОНЬ!"

Volodymyr - 13-9-2003 у 14:47

знаєте...

доки у цьому світі є такі люди як ви - він має шанс на порятунок...

так, ремарка...

тихий вечір - 13-9-2003 у 20:00

Цитата:
Першим відправив користувач Volodymyr
знаєте...

доки у цьому світі є такі люди як ви - він має шанс на порятунок...

так, ремарка...


Я погоджуюсь на 1100 відсотків!!!

freewill - 14-9-2003 у 01:38

Здрастуйте, шановні!
дозвольте і мені поділитися своїми враженнями від концерту, але не вербально, а візуально :) Отже, прошу сюди: http://my.lviv.ua/non-commercial/other/2.shtml

Олексій Мачехін - 14-9-2003 у 08:39

Доречі я ще вчора бачив по ICTV рекламу концерту :)
Оце так розкрутка!

ярка-дзвінка - 14-9-2003 у 17:49

вперше вилізла поглянути одним оком (з подачі Соломії), але таке вражіння, що всі ще на форумі (в сенсі, книговидавців). Або ж я просто не туди залізла..

Олексій Мачехін - 14-9-2003 у 18:07

Ні, просто сьогодні вихідні :)

ярка-дзвінка - 14-9-2003 у 18:14

шкода, що так мало народу має доступ до нету вдома... Я, от, сиджу вдома і нудьгую трошки.

ярка-дзвінка - 14-9-2003 у 18:23

Ну, оскільки більшість народу буде тут завтра (мабуть, якраз в той час, коли в мене ефір), то я, користуючись нагодою (ха-ха) хочу немилосердно подякувати всім, хто був на концерті. Коли на самісінькому початку розсунулася куліса, і ми побачили зал - я відчула, що маю коліна.

Олексій Мачехін - 14-9-2003 у 18:51

А тобі спачибі за свято :)

Наталка - 14-9-2003 у 19:53

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А тобі спаcибі за свято :)


Приєднуюсь! :saint: Велике спасибі! :cool:

Василь - 15-9-2003 у 07:34

Вав, хто в нас зареєструвався на форумі!!! Для всіх таких особистостей створюється окрема тема в розділі "Постаті". Отож бо створюємо тему "Ярка (Дзвінка Гуцул)"

Odarka - 15-9-2003 у 10:13

Цитата:
Першим відправив користувач freewill
Здрастуйте, шановні!
дозвольте і мені поділитися своїми враженнями від концерту, але не вербально, а візуально :) Отже, прошу сюди: http://my.lviv.ua/non-commercial/other/2.shtml

Дуже дякую за знимки!!! Можна Тарасові показати?:):rolleyes:

Odarka - 15-9-2003 у 10:20

Мене Фішка запитала, які в Тараса враження після коцнерту. Принаймі ті дні, що я його бачила він ще не усвідомлював, що це вже закінчувалося і постійно повторював, що це ще не все бо йому ще треба місяць, щоб звести новий альбом. Він посміхався на подяки і щиро приймав тости, але нічого не говорив, але був дуже - дуже - дуже щасливий, я його давно таким не бачила:))))
Признався, що переживав, що ненабереться повного залу, але був аншлаг (чим його перед коцертом потішила його дівчина).
Останнім часом він трішки розчарувався в українській публіці, казав, що їм потрібно тільки "гоп-ца-ца-ца", але після концерту в Палаці Україна його дума дуже сильно змінилася, він на концерті й сам це сказав, я вже думав, що вас нема, а ви є. ВАін знову відчув у собі силу, щоб далі працювати не тільки для себе, а й для людей, які зрозуміють музику та поезію - складну ц неповторну.
Ви повернуои йому надію і він за це дуже вдячний :)))))

Василь Яворський - 15-9-2003 у 10:24

2Odarka
Чи вже з"явився на "Дзизі" компакт? І якщо так, то в яку ціну? Як ні, то коли, приблизно, буде?

Odarka - 15-9-2003 у 10:31

Ще нема, Тарас має на цьому тжні привезти, але не компакт, а сінгл, бо компакт вийде через місяць :))

fish - 15-9-2003 у 10:57

еге, можна орієнтуватися, як я висуну писок на альтернативу, то вже має бути :)

Odarka - 15-9-2003 у 11:41

На початку жовтня має вийти :)))
Альтернатива буде в грудні, здається :))
Тут львяни тішаться, я вчора на презентації в Ляльці чула краєчком вуха, що Чубай киянам дав під зад (це цитата)

fish - 15-9-2003 у 11:53

для деяких дивних людей найбільша втіха, як хтось комусь "дає під зад". Вони певно, не дуже люблять людей.
Я особисто бачу це так, що Чубай зробив киянам свято.

Odarka - 15-9-2003 у 11:57

І не тільки киянам :)))

freewill - 15-9-2003 у 12:18

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Дуже дякую за знимки!!! Можна Тарасові показати?:):rolleyes:


:) Дивіться на здоров'я!
Я на сайт виклав далеко не всі фото (їх там 36, а всього зробив біля 110) - на жаль трохи є браку, та і всередині другого акту батарейки сіли :( але може то воно було і на краще (про батарейки), бо вже під кінець геть наніц постирав собі всі коліна під тою сценою :) Як раптом виникне у вас потреба, можу подарувати CD з повноформатними фото (цифра, 1600х1200).

Користуючись нагодою, хочу подякувати і Тарасу, і Плачу Єремії, і Ярині, і віртуозам Львова і Терції і всім-всім, хто подарував нам таке свято і привітати з великим успіхом!

Дуже сподіваюсь, що після цього концерту у всіх трохи додалося сил для роботи над новими музичними проектами. Адже на жаль до цього часу в Києві (та й не тільки) подібних акцій не було. У всякому випадку особисто я не пригадую... Я не маю на увазі збірні солянки типу "Альтернативи" - це не той рівень. У четвер ми мали змогу побачити якісно новий, професійний підхід до проведення таких музичних дійств - світло, звук, відео, режисура... Одним словом - хотілося б бачити таке все частіше й частіше. Всі переконалися на прикладі переповненого палацу "Україна", що людям потрібна українська пісня, потрібні професійні виконавці, якість та живий звук. І я тішуся з того :)

Дякую за увагу.

P.S. Шукав CD з альбомом "Світло і сповідь" і так і не знайшов :( Сингл бачив на Петрівці. І "Нашого Івасюка" теж не зміг знайти. Мо", не там шукаю?.. Кияни, хто зна - підкажіть будь-ласка!

Odarka - 15-9-2003 у 13:01

Цитата:
Першим відправив користувач freewill
Як раптом виникне у вас потреба, можу подарувати CD з повноформатними фото (цифра, 1600х1200).

Вона вже виникла, бо у нас знимок з концерту майже немає, ще й відео версії не буде. Ми будемо тобі дуже вдячні. А як можна те CD отримати?
Ми тобі Івасюка дамо і ще якийсь альбом (якось віддячити)
Я тебе ьачила, як ти повзав (працював):D:sing::sing::sing:

ярка-дзвінка - 15-9-2003 у 13:28

Неймовірно шкода, що майже немає візуальних матеріалів з акції. Багато моїх знайомих думало, що в палаці діє заборона зйомок. Відповідно, фотоапаратів вони не брали...

Odarka - 15-9-2003 у 14:27

Ярка, якщо я буду мати CD з фотографіями ти його також будеш мати :))))

freewill - 15-9-2003 у 14:33

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Цитата:
Першим відправив користувач freewill
Вона вже виникла, бо у нас знимок з концерту майже немає, ще й відео версії не буде. Ми будемо тобі дуже вдячні. А як можна те CD отримати?
Ми тобі Івасюка дамо і ще якийсь альбом (якось віддячити)
Я тебе ьачила, як ти повзав (працював):D:sing::sing::sing:


Там крім мене ще два-три хлопа колінця протирали з ооотакенними апаратами. Мені якось аж ніяково спочатку стало за мою маленьку мінольту :D

А чому це відеоверсії не буде? :( Знімали ж нібито якісь хлопці... Дуже шкода, якщо не буде, я б залюбки купив (та не тільки я), наскільки мені відомо - попит на такі речі є.

На жаль найближчим часом я до Львова не потраплю, отже CD або поштою, або поїздом. Як поштою, то мушу якось знати адресу - в будь-якому випадку зв"яжися будь-ласка зі мною приватним чином (ICQ, email).

Олексій Мачехін - 15-9-2003 у 14:34

Пропоную здибатися і передати все разом - мені Назарові тре 2 компакти передати і в тебе теж СД з фотками випросити :)

freewill - 15-9-2003 у 14:38

Цитата:
Першим відправив користувач ярка-дзвінка
Неймовірно шкода, що майже немає візуальних матеріалів з акції. Багато моїх знайомих думало, що в палаці діє заборона зйомок. Відповідно, фотоапаратів вони не брали...


Дарма, що не брали. Крім мене активною зйомкою під сценою ще кілька людей займалися, так що думаю, що фото ще десь вилізуть - чи в пресі, чи в інтернеті, не знаю, можливо це була приватна зйомка (я-то теж знімав для себе)...

Odarka - 15-9-2003 у 15:10

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Пропоную здибатися і передати все разом - мені Назарові тре 2 компакти передати і в тебе теж СД з фотками випросити :)

Кльово, здибайтеся...

freewill - 15-9-2003 у 18:06

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Пропоную здибатися і передати все разом - мені Назарові тре 2 компакти передати і в тебе теж СД з фотками випросити :)


Давай виходь на приватний зв"язок, бо щось в ICQ ти мовчиш...

Одарко!!!!

Nazar - 15-9-2003 у 18:32

То не від того, що я поганий (хоча то також зіграло), а від того що відчуття ейфорійного захоплення мене протримало аж до сьогодні, і я тобі (Вам з Ромком) не подякував за квитки!!:(

Дуже, предуже-предуже-предуже ДЯКУЮ!!!

Мені соромно. Постараюсь реляксувати своє становище найближчим часом, бо в майбутньому маю надію таки дивитись тобі ввічі.

Odarka - 16-9-2003 у 13:01

Nazare!!!
Дивитися мені у вічі звичайно будеш, я сподіваюся наше спілкування на цьому не закінчилося.
Ці квитки порівняно з тим, що и зробив для ношої групи - дурниця. Ми грпу "Далі..." тоіб вдячні, бо багато з запланованого моглоб не здійнитися. Ти ж сам це знаєш.
Нам було приємно :)))

Юрій Карашівський - 18-9-2003 у 17:40

Привіт! Так дійсно, акапело Тарас співав "Хмарицю", дякую за поправку. Насправді хотілося написати значно більше про концерт - місця вистачає! ;) Але всі ті враження припливами бувають... Взагалі, хотів ще додати про те, що жодного разу я ще не чув Блюз-Плач-Єремії та Соул-Плач-Єремії, на що фактично було переторено першу частину концерту. І неперевершено вплеласб ліра в "Із Янголом на плечі" - аж до мозку кісток пробрало.

Назар, невже я настільки незграбно все те описав, що ти засумнівався в моєму авторстві? <:]

Odarka - 18-9-2003 у 17:47

Тут питалися, чи буде у Львові подібний концерт. Тарас планує, але тут виникає інше запитання, де відбудеться цей концерт у Львові, якщов оперному не можна, в цирку - смішно, де?

Nazar - 18-9-2003 у 19:09

Юрко, ти дивовижно написав, саме тому я й засумнівався!
Але то напевно проблема в мені, бо я ще й до цього часу тебе сприймаю як НБМ-редактора...
Мені соромно.

Руслан Кравець - 18-9-2003 у 20:01

А в Заньковецької?
Чи там нема де розмістити оркестр?

fish - 19-9-2003 у 09:54

Нарід, мені страшенно соромно, що я цілий тиждень копитсалася, але учора таки Дімка статтю виклав. Читайте на
http://uamusic.org.ua
Щоб не здаватися вже зовсім нескромною, кидаю лінки на інші статті про концерт.
http://www.fadiez.com.ua/publ/report57.html
http://www.fdr.com.ua/search.php?artist=Плач%20Єремії
http://www.podrobnosti.com.ua/print/culture/2003/09/12/77034.html

Олексій Мачехін - 19-9-2003 у 10:33

Чудова стаття, Фішко. Єдине що, здається, Тарас не казав же він не вірив що тут всі свої - то він казав вже опсля - невірив що ми такі взагалі є.

Але то пусте - звіт файний, навернув мене знову в той зворушливий вечірній настрій. В моїх навушниках зараз "Не спиняйте її" і чомусь хочеться плакати. Дарма що навіть приводу немає. Мабуть той концерт і справді ще впливатиме на мене дуже довго.

fish - 19-9-2003 у 10:50

ну, я то й мала на увазі... може, не так точно сформулювала.

Василь Яворський - 19-9-2003 у 12:00

Нє файно написано. Мене там не було але я собі принаймні зміг уявити.

Odarka - 19-9-2003 у 12:38

Щодо театру Заньковецької - там не дуже хороший зал у плані звуку, ще він замалий,я думаю, що багато львян і не тільки захоче потрапити на цей концерт. Найкраще. щоб це був оперний :)
У статті з http://www.podrobnosti.com.ua/print/culture/2003/09/12/77034.html мені найбільше сподобалося, що Ющенко подарував Тарасові "штучні подсолнухі", ніби це дуже важливо? :)))

Олексій Мачехін - 19-9-2003 у 12:43

Це важливо тим, кому Ющенко в горлі стоїть. А хто це так соняхи обізвав?

Odarka - 19-9-2003 у 12:54

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Це важливо тим, кому Ющенко в горлі стоїть. А хто це так соняхи обізвав?


Не знаю - напевно, росіяни ;)

fish - 19-9-2003 у 14:04

то не обізвали, то стаття чогось російською

Odarka - 19-9-2003 у 16:41

Цитата:
Першим відправив користувач fish
то не обізвали, то стаття чогось російською

Це не "чогось2 Подробності - вони і ведуть їх російською на "Інтері" :(
Але мені в кайф читати,я к російськомовне населення хвалить Тараса :D:saint::baddevil:

Юрій Карашівський - 19-9-2003 у 17:17

2 Назар:
Все добре, старий, не переймайся. ;)

fish - 19-9-2003 у 17:29

подробності на Інтері російською? Себто, новини? Я в шоці. Треба частіше в телевізор заглядати, багато взнаєш...

Юрій Карашівський - 20-9-2003 у 10:14

але надмірний акцент вони на політиці зробили. акція ж мистецька... а щодо російських нвин: це буквально тиждень тому сталося: якийсь час вони таки робили свої новини українською мовою. а тепер от залишили лише якийсь вечірній україномовний дубль. До речі - про новини цього соціал-демокртично-об'єднаного каналу і Ющенка: пригадуєте, коли син Віктора Андрійовича (Андрій) потрапив в аварію? Так от. Ведуча цього укр-блоку новин повідомляє наступне: "Сьогодні в ДТП потрапив син Віктора Ющенка Андрій Шев..." Потім пауза. "... Шев... Ющенко". Отакі новини. Хоча і трошки поза темою %)

До речі

Андрій Бєсєдін - 23-9-2003 у 09:25

А чи всі прихильники "Плачу" слухали його на альбомі Дячишина "Подорож до країни бас". Я не знаю, може той альбом вже давно вийшов, але побачив на Майдані я його тільки вчора. Дужже такий приємний набір композицій із соло на бас-гітарі. Ну а майстерність Дячишина відома, мабуть, всім, хто в піснях "Плача" звертав увагу на ще щось, окрім Тарасова вокала. :)
Ну от, і крім інструментальних речей є там пісенька "Ода ліжку", що її Тарас співає.
Вельми прикольно. :) Schlaffen Sie Deutch?

fish - 23-9-2003 у 10:43

альбом Дячишина? На Майдані?!!! Я щось цікаве пропустила :(
Одарко, розкажи, що, звідки?!

Юрій Карашівський - 23-9-2003 у 10:44

Сьогодні ж піду на Майдан за альбомом Дячишина!!!

freewill - 23-9-2003 у 11:32

Де саме на майдані? нагорі, чи в глобусі?

Nazar - 23-9-2003 у 11:40

Я на горі був пів години стратив, поки все вивчив, не бачив...
А в Глобусі - то смішно.
Може просто тоді не було?

fish - 23-9-2003 у 12:07

Юрку, я зараз обзаздрюся. Чого я не їжджу до Києва щодня?
А як щодо нам рецензію скласти?

freewill - 23-9-2003 у 12:14

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Я на горі був пів години стратив, поки все вивчив, не бачив...
А в Глобусі - то смішно.
Може просто тоді не було?


Та чого смішно - там є відділ з українською музикою...

Odarka - 23-9-2003 у 12:38

Навіщо їхати до Києва, він є у Львові. Альбом вийшов майже два місяці тому, я його отримала в подарунок від всевола місять тому :) Була приємно вражена, бо скиптично ставлюся до сольних альбомів сол-гітаристів, басистів та клавішників. Отже альбом -СУПЕРОВИЙ. це мало сказати...композиції не подібні одна наодну виконані у ,суперовому драйві.
Я нічого не писала про альбом на форум, бо наскільки я знаю. що вийшло всього лишень 200 екземплярів, бо Всеволод вважа, що ец не буде нікому потрібно. Але якщо ви хочете я попрошу всевола, щоб він видав більше компактів "Подорож в країну бас" - бо альбом фанатастичний :)))

fish - 23-9-2003 у 12:58

еге! тоді 19 ми з ним (альбомом) теж побачимося. І заопікуємося.
а вопче... можна б і проанонсувати було ;)

Odarka - 23-9-2003 у 13:00

Цитата:
Першим відправив користувач fish
еге! тоді 19 ми з ним (альбомом) теж побачимося. І заопікуємося.
а вопче... можна б і проанонсувати було ;)

Сорі:(

fish - 23-9-2003 у 13:23

ну ви ж там той-во, якщо тепер там Каменецький сольний диск запустить, свисніть :)

Odarka - 23-9-2003 у 14:14

Каменецький в Плачах не грає тепер, він виїхав до Німеччини. Тепер ударник - Андрій Надольський

fish - 23-9-2003 у 14:35

о, треба ж... Назовсім?
Дімка засмутиться... А я собі думала, то він у них тимчасово був, під час виступу в Полтаві...

Nazar - 23-9-2003 у 15:58

Я не розумію до кінця, хто там за що засмутиться, але коли я бачу як грає Надольський - то мене дуже захоплює!

Вибачаюсь перед усіма, але він для мене най-най-найударніший ударник!!!

Колись була виставка, і там хлопці джазували, ну і на бубнах друмелував Надольський, я не міг відірватись і прогуляв всю роботу біля музикантів...

Даруйте за офтоп...

Odarka - 23-9-2003 у 16:02

Надольбський дійсно кращий ударник ніж Каменецький. Він більший фанат музики.
Але, звичайно, Тарас би його не виганяв, якщо б той не виїхав до Німеччини:)

fish - 23-9-2003 у 16:21

еге, ми з коліжанкою звернули увагу - політ натхненний! :)

Наталка - 23-9-2003 у 19:41

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Я не розумію до кінця, хто там за що засмутиться, але коли я бачу як грає Надольський - то мене дуже захоплює!

Вибачаюсь перед усіма, але він для мене най-най-найударніший ударник!!!

Колись була виставка, і там хлопці джазували, ну і на бубнах друмелував Надольський, я не міг відірватись і прогуляв всю роботу біля музикантів...


Назаре, підтримую цілком і повністю. Надольський просто суперовий ударник, я не фахівець, але коли людина кайфує від того, чим займається, результат більш ніж тішить.

А тепер - тобто завтра - і я вирушаю на Майдан за альбомом Дячишина. :D

Олексій Мачехін - 23-9-2003 у 21:33

Їхав я колись у справах - поспішав дуже. Переходив з майдану на гору, коли почув як співала дівчина з хлопцем під бандуру. Боже, як вони співали!!!! Я завмер і від пісні до пісні простояв хвилин 20. Навколо люди теж стояли - хто поспішав - тікав між піснями. Я не міг - втік лише коли перебив їх сам. Підійшов, сунув передостанні гривні і запитав чи є в них касети - виявилось же вони просто одне одного знають. Хлопець грав в переході а дівчина побачила і вирішила допомогти товаришеві. Касет себто нема. Я, звісно, спізнився, роки зо 3-4 минуло, але все одно згадую ті 20 хвилин як чарівне свято.
Мабуть варто це було писати в "Музика та асоціації" ;)

Наталка - 23-9-2003 у 22:44

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Мабуть варто це було писати в "Музика та асоціації" ;)


Думаю, проти такого офтопіку ніхто не виступить, Олесю. У мене схожий випадок був, коли в переході на Майдані (тоді ще площа жовтневої революції) я побачила трьох жінок в національних строях. Вони співали - надзвичайно чистими голосами виводили "Ой, чиє ж то жито?". Мені було 17 років, і тоді я ВПЕРШЕ плакала - не просто сльози на очі наверталися, що і раніше траплялося - а саме плакала від народної пісні. :)

Nazar - 23-9-2003 у 23:06

Ах, нема на вас Олексія, він би вас офтопістів швиденько би порозаняв по темах:D

Але мушу з вами миритись, щоби якось напроситись на компакт Дячишина...:saint:

Odarka - 24-9-2003 у 13:04

Назаре, компкт у тебе буде, але за однієї умови (маленький шантаж), якщо ти будеш на наших концерта, боя не перживу :))

Юрій Карашівський - 24-9-2003 у 13:57

Є-є-є-є-є-є-є!!!
Купив диска. Називається - "Подорож у країну "Бас". Зводив його шітарист "Мертвих Півнів" Джон "Сук", записувався він теж у Львові. Щастя від придбання компакту зіпсувало тільки те, що він не хоче програватись на комп'ютері. Тому або доведеться поміняти його, або купити собі таки програвач... (Таня, котра fish, як тільки прослухаю - напишу рецензію для Шкіри Невбитих Ведмедів.орг.юей)

Продається на Майдані нагорі, біля Головпоштамту: там є розкладанка з національним ширвжитком і не тільки. Я спитав у продавця - він миттю знайшов і навіть зробив знижку. Там і останній сингл Плачів є...

Nazar - 24-9-2003 у 15:14

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Назаре, компкт у тебе буде, але за однієї умови (маленький шантаж), якщо ти будеш на наших концерта, боя не перживу :))


Який ж то шантаж? Диск, який не грає на компутері взамін на такееее дійство!

До речі, щойно мої усі повідомили, жи я їм не так вже й конче потрібен в столиці, тому напевно, що зможу бути!!!

Тут до речі розійшлись мої погляди з поглядами дружини - Єдині українські музичні львів"яни в хорошому розумінні цього слова і вокал який полонить.(також в найкращому розумінні)

Odarka - 24-9-2003 у 15:45

Я дійсно говорю, що концерт без тебе та твоєї дружини та форумців не почнеться, і я не жартую!!!

Наталка - 24-9-2003 у 20:35

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Я дійсно говорю, що концерт без тебе та твоєї дружини та форумців не почнеться, і я не жартую!!!


Впевнена, з цієї причини зрив концерту аж ніяк не загрожує! :D

Щойно помітила, що в на обкладинці синглу "Світло і Сповідь", під відеокліпом "Запроси мене у сни" написано: муз. Богдан Стельмах, сл. Володимир Івасюк.
Чи се можна якось виправити на обкладинці альбому? Боюся здатися занудою, але не така вже це й дрібничка... Чи я помиляюся? :saint:

fish - 25-9-2003 у 08:37

http://www.prosvita.poltava.ua/modules.php?op=modload&name=News...
Ще одна стаття про той самий концерт. Мені цікава ваша думка.

Подорож в країну БАС

Юрій Карашівський - 25-9-2003 у 09:14

От-от накатаю реценз, але є питання до тих, хто вже чув роботу Дячишина: у вас також обривається останній трек? чи це таки проблема з моїм диском? Перша композиція взагалі не запускається, навіть у програвачі. :yawn:

А решту - то просто фантастичне естетичне задоволення!!! :D

Олексій Мачехін - 25-9-2003 у 09:59

Цитата:
Першим відправив користувач fish
http://www.prosvita.poltava.ua/modules.php?op=modload&name=News...
Ще одна стаття про той самий концерт. Мені цікава ваша думка.


Я там коментар дописав (другий):mad:

Наталка - 25-9-2003 у 22:12

Угу. Я там теж коментар додала - кілька ласкавих слів... кілька слів... ласкавих... :mad: Ох, як мене заїло, жи ніби-то люди "Світло і Сповідь" не зрозуміли, так вони на це напирали!!! Вже зовсім безголовою хочуть публіку представити - і це при твердженні "зал заповнили друзі". Скажи, хто твій друг - чи як це зрозуміти? Втім, я вже все там написала. :mad::baddevil:

Ну що, "певне коло", для якої "Плач Єремії" - культова група, піднімемо келих пива за нашу певність і за наш прекрасний смак? :D:D:sing::sing:

Odarka - 25-9-2003 у 23:09

Я б не сказала, що взагалі першу частину концерту сприйняли гірше ніж другу (не робіть з нашої публіки обмежених дебілів, які нічого не тямлять у інтелектуальній музиці та поезії). Я бачу з вашої статті, що ви прихильник більш легшої музики, оскільки любите "Вону" та пісні Івасюка...
До вашого відома пісня "Із янголом на плечі" - це слова Малковича.
Якщо ви не сприйняли інтелектуальної частини концерту, не говоріть, що це всі такі ж глухі та неначитані як ви. У другій частині зовсім не було легше (ви що задихалися на першій, бо ваш мозок, нарешті, почав працювати?), просто це були пісні під які можна потанцювати, але вони також заставляють думати. Тарас Чубай не прагне і не прагнув стати мегазіркою, тим більше, що "Океан Ельзи" та "ВВ" є набагато меншовартісними ніж "Плач Єремії" - бо у "Плачів" не має фальшу, бо вони професіонали, бо вони інтелектуали, бо вони революція у цілій українській музимці.
Ось, що я їм у відповідь написала, я думаю, що права...

Наталка - 25-9-2003 у 23:11

Права на 100%, я твій коментар також читала, інколи просто вражають мене такі "писаки", як оті просвітяни, як в анекдоті "Ну й писклявий голос в того Карузо - а всі так хвалять... - А ти його чув? - Нє, мені учора сусіда наспівав". Чули дзвін, одним словом...

Odarka - 25-9-2003 у 23:19

Багато статтей було смішних, нажаль у нас дураків троха є, але тішить одне, що колись ми їх взагалі ніколи не будемо бачити. ні чути.

Наталка - 25-9-2003 у 23:23

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Багато статтей було смішних, нажаль у нас дураків троха є, але тішить одне, що колись ми їх взагалі ніколи не будемо бачити. ні чути.


:D :D:D

Сьогодні не вийшло - поїду на Майдан за альбомом Дячишина у неділю, після церкви. Дуже хочеться :)

Odarka - 25-9-2003 у 23:35

Не треба я у Всевола попрошу

Наталка - 25-9-2003 у 23:39

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Не треба я у Всевола попрошу


Отак ось альбом і розійдеться... ;)

fish - 26-9-2003 у 07:10

ого! 9 коментів - Просвіті така резонансність і не снилася, максимум, що там бувало - це 1-2 відгуки :)

freewill - 26-9-2003 у 09:35

А скажіть но мені, щасливі власники компакту Дячишина - чи він дійсно не грає на комп"ютері? Бо якось мені лячно стало купувати - в мене навколо тільки комп"ютери, ніяких плеєрів. А купувати плеєр зарди одного компакта я не можу, хоч якби я не поважав Дячишина :)

fish - 26-9-2003 у 09:38

еге, і я то хочу знати!

Наталка - 26-9-2003 у 10:45

Цитата:
Першим відправив користувач fish
ого! 9 коментів - Просвіті така резонансність і не снилася, максимум, що там бувало - це 1-2 відгуки :)


То зачепили за живе :D І просто вражаюча некомпетентність! Не такі ми вже, хвалити Бога, обмежені, як то намагаються представити! :cool:

Юрій Карашівський - 26-9-2003 у 17:18

Привіт.
Виявилося, компакт нормальний. Ходив міняти на Майдан - а його більше не було в продавця. Сказав, що якраз сьогодні (у п'ятницю) мав би з'явитись на заміну. Втім, коли продавець встромив його у власний апарат - все загрло суперово.

Перевірив його на іншому компі - то мабуть мій щось кашляє не те (в мене DVD-Rom). А тут запускав - грає чудово. Єдине що мені сказали - він має захист від перекопіювання. БУдемо вірити в позитивний результат. А компакт-програвач я все одно куплю.

Але музика на ньому дійсно класна - маю на бас-гітару якусь слабкість, бо просто волочуся від, скажімо, RHCP, FNM і ще багатьох груп, що не гребують хорошим бас-звучанням.

fish - 27-9-2003 у 09:38

альбоми, захищені від захисту - новинка, яка ще, видно, не пройшла усі випробовування на ховрашках...

Олексій Мачехін - 27-9-2003 у 16:51

Я вам авторитетно кажу - НЕМОЖЛИВО захистити цифровий носій від перезапису. Все, що видає звук на колонки може бути зкопійоване. Хоча й можлива невелика втрата якості. ДУЖЕ невелика.

fish - 27-9-2003 у 17:15

захистити може й неможливо, але зробити що тут програє. тут не програє, тут я рибу загортав - це запросто...

Олексій Мачехін - 27-9-2003 у 18:17

Фішко, всі ці захисти - для дітей.

ярка-дзвінка - 28-9-2003 у 12:21

Фішко, всі ці захисти - для дітей.

Ну, не знаю, не знаю... Я особисто маю ...надцять фірмових компактів, на яких тааакий захист, що вони навіть на старих програвачах не читаються:)

Олексій Мачехін - 28-9-2003 у 12:36

Ярочко, дай їх Назару - він скопіює :)
Як не зуміє - хай мені зазвонить - я скажу як.

fish - 29-9-2003 у 07:31

от, за що я й кажу. Як зробити, щоб не писалося - це проблєма, а от як зробити, щоб не читалося - це ми завше можем... :(

Юрій Карашівський - 29-9-2003 у 10:13

Цитата:
Першим відправив користувач ярка-дзвінка
Ну, не знаю, не знаю... Я особисто маю ...надцять фірмових компактів, на яких тааакий захист, що вони навіть на старих програвачах не читаються:)


І що ти з ними робиш? :rolleyes:

ярка-дзвінка - 29-9-2003 у 10:59

Переставляю на новий і слухаю, слухаю...:)

fish - 30-9-2003 у 10:17

нарід, хто може надіслати малюночок, відскановану обкладинку з альбому Дячишина?

Odarka - 30-9-2003 у 13:28

Цитата:
Першим відправив користувач fish
нарід, хто може надіслати малюночок, відскановану обкладинку з альбому Дячишина?

я СПРОБУЮ :D

Василь Яворський - 30-9-2003 у 14:25

Одарко: чи є вже компакт у продажі на Дзизі (по місту нема, а в тій стороні рідко буваю).

Щодо запису: аудіокаталіст здирає ВСЕ.

Odarka - 30-9-2003 у 14:49

Будуть на наступний тиждень, приходьте, купуйте компакт всеволода Дячишина, Вірменська, 35 :D

Юрій Карашівський - 30-9-2003 у 16:39

Таню, ми ж домовлялися - я просто за роботою не можу того робити вдень чи вранці, але от зараз зісканю (якщо вдасться - в нас адмін обталапаний, апаратуру тільки під себе налаштовує...). ТАк що не переживай!!!

fish - 30-9-2003 у 16:45

Я пам"ятаю, Юрку, але й свідома того, що можуть бути якісь накладки з часом, тому й підстраховуюся з усіх боків.

Юрій Карашівський - 1-10-2003 у 17:07

ВІТАЮ ВСІХ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!!!

Юрій Карашівський - 1-10-2003 у 17:12

Таню, щось я ніц не розмію - Дмитро мабуть таки образився і тепер на сайті "Шкіра невбитих ведмедів" щодо альбому Дячишина стоїть пряме пересилання сюди, та й те якесь неточне. Що сталося?

fish - 1-10-2003 у 17:25

Та ні, Юрку. ти не там дивишся. Про альбом Дячишина була новина тижневої давності, а рецензія - передостання

fish - 6-10-2003 у 08:16

Нарід, а хто знає, де подівся такий чудовний пан - Віталій Живий, отой, що робив сайт Плачам? Чи пан живий-здоровий, та чи при мережі? Бо щось поновлень у нього так давно не було...

Odarka - 6-10-2003 у 12:27

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Нарід, а хто знає, де подівся такий чудовний пан - Віталій Живий, отой, що робив сайт Плачам? Чи пан живий-здоровий, та чи при мережі? Бо щось поновлень у нього так давно не було...


Я з ним спілкувалася місяць тому, він просив надіслати йому новинки від "Плачу Єремії", але через ту кляту податкову ніц не маю часу щось понаписувати тай з Тарасом нема звязку, він приїхав позавчора з Праги, тепер у Києві, потім їде до Німеччини і вже його не побачу, напевно, до кінця місяця:(
Віталій поміняв роботу, живе тепер у Києві і обіцяв, що поповнить сайт - обовязково :D

Odarka - 6-10-2003 у 16:33

тут, на форумі виникло запитання, чи Тарас знає про те, що його компакт буде продаватися цього тижня? Відповідь "ні", бо альбом ще зводиься, янавіть, тільки що чула звуки з "Марії" по телефону. Тарас каже, що альбом буде за два тижні у продажу, найпізхніше за три тижні. Чекаємо :)))

Наталка - 6-10-2003 у 16:45

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
тут, на форумі виникло запитання, чи Тарас знає про те, що його компакт буде продаватися цього тижня? Відповідь "ні", бо альбом ще зводиься, янавіть, тільки що чула звуки з "Марії" по телефону. Тарас каже, що альбом буде за два тижні у продажу, найпізхніше за три тижні. Чекаємо :)))


З НЕТЕРПІННЯМ!!!:) :sing: :saint:

Nazar - 6-10-2003 у 17:14

З превеликим нетерпінням!!!

Зіронька - 6-10-2003 у 22:49

Ну і моє вмліваюче нетерпіннячко з такою улесливою усмішечкою і млявим сподіваннячком на патріотизм одеських диско-магазинів.
;) :D :D ;)

Odarka - 7-10-2003 у 14:12

Всеволод Дячишин для форумцім залишив мені компакти. Вони коштують 15 грн., вибачився, що небезкоштовно, але таке зараз життя. Приходьте, вул. Вірменська, 35, кличте мене :))))

fish - 7-10-2003 у 14:51

файно! мені там притримаєш одненький?

Наталка - 7-10-2003 у 15:24

І мені одненький! :) А за небезкоштовно не треба вибачатися - то його праця. :)

Odarka - 7-10-2003 у 15:31

Добре!!!

fish - 8-10-2003 у 18:04

Передаю запитання Ведмедя:
>Хто займається поширенням CD Дячишина?

Nazar - 9-10-2003 у 08:24

Атлантік, той що антології робив.
А менеджмент О.Богуцький, Т.Чубай.

Є ще мило. windrose@naverex.kiev.ua

fish - 9-10-2003 у 09:21

Дякуєм :-)

Odarka - 9-10-2003 у 12:48

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Передаю запитання Ведмедя:
>Хто займається поширенням CD Дячишина?


Якщо чесно, Всеволод сам цим займається:cool:

Odarka - 29-10-2003 у 14:52

Людоньки. осьі настала довгоочікувана хвилина, альбом "Світло і сповідь" вже має продаватися у кожному українському місті.:)

Олексій Мачехін - 29-10-2003 у 14:57

СЛАВА БОГУ!!!!!!!!!
Ціна у Львові?

Nazar - 29-10-2003 у 15:01

Ой, стільки подій на одну середу!
Такого не буває, щоби так все добре було.

fish - 29-10-2003 у 15:02

у кожному? Я вже можу бігти до музичної ятки, де Дімка працює?
Так... 17 Арт-велес у Києві, 20-го Далі у Львові... Складні хімічні процеси в корі головного мозку...

Odarka - 31-10-2003 у 18:45

http://www.atlantic-records.com.ua/album.php?alb=chubaysvitlo

Тут ви зможете отримати детальну інформацію про новий альбом "Світло і сповідь"

Олексій Мачехін - 31-10-2003 у 18:53

Отже, до альбому не ввійшла сюїта Марія :( прикро
Натомість додано „Я так довго мовчав...” (Уривок з поеми „Говорити, мовчати і говорити знову”).
З синглу ввійшла лише "Із янголом на плечі" і не має "Квіти у росі"

Дотягнуться мої рученьки, дотягнуться. :)

Odarka - 31-10-2003 у 18:55

Зачекайте все буде. Тарас решту пісень вирішив видати у другому альбомі, який вийде зразуж після цього. Все буде :)))

Олексій Мачехін - 31-10-2003 у 18:59

А яка ціна у Львові, Соломіка?

Odarka - 31-10-2003 у 19:02

Я завжди всім говорила і буду говорити, що ніколи не знала і не знаю цін на Тарасові компакти, бо ще ніколи їх не купувала :)

fish - 31-10-2003 у 19:06

Олексію, але чого ти про Львів питаєш, коли ти у Києві?

Олексій Мачехін - 31-10-2003 у 19:07

А бо скоро буду у Львові а у Києві воно як правило чи не вдвічі дорожче :)

Соломійко, глянь пошту.

Ярослав Новицький - 1-11-2003 у 23:27

Vybachte, sho translitom, ale nema ukrajinskoji klaviatury....
Slyhajuchy Solomijku, jak vokalu i Jurka Kozija, jako bass v cej moment i nasolodjujuchys jihnjioju muzykoju. Hochu zapytaty, chy shos novogo vidbulosia za ves cej chas z gurtom "Dali" vid Serpnia do teper? Plz Napy...

"Світло і Сповідь" буде з 10 листопада

Киянин - 3-11-2003 у 11:01

Ціна буде доступною.
Хто мені скаже, в яку ціну у Львові "Наш Івасюк" та серія "Рок-легенди України?
Дякую

Рост - 3-11-2003 у 11:54

"Наш Івасюк" я купив за 17 грн, а Петриненка (Рок Легенди України) - за 18 грн.
Магазин на Гнатюка.

Наталка - 3-11-2003 у 12:01

У Львові - не знаю, а на Майдані в Києві "Наш Івасюк", з якимись незрозумілими мені сезонними коливаннями цін ;) був від 18 до 20 грн, а серія "Рок-Легенди України - від 20 до 25 грн, в залежності від виконавців. :)

fish - 3-11-2003 у 12:35

А що то є за Киянин - пан має стосунок до розповсюдження компакт-дисків?
Упс... і вже забанений. Прикро, і не розпитаєш, як слід. За що то його?

Андрій Пелещишин - 3-11-2003 у 12:55

За порушення правила назв користувачів. Загальна назва.

Можна подумати, Олексій чи Наталя не Кияни.
Нехай просто перереєструється під нормальним ніком. Поки багато не написав. Ми з тобою вже це питання обговорювали, і прийшли до спільної точки зору.

fish - 3-11-2003 у 13:07

а, збагнула. Він якось перейменувався? о, але він знає, що треба перейменуватися?

наприкінці місяця може вдасться виїхати десь... бо альбом собі вже хочу. До речі, хтось там - вже не пригадаю хто - обіцяв подбати про нашу одестику Зіроньку...
А Дячишина наші вже зацінили, навіть дуже...

Наталка - 3-11-2003 у 13:11

Про Зіроньку подбаємо, як тільки побачу в продажу альбом, так відразу і почну дбати :D Бо поки що я бачила тіко великі очі продавця у відповідь на моє питання. "Сам хочу!" ;)

Олексій Мачехін - 3-11-2003 у 13:20

Якщо до завтра хтось в Києві знайде цей альбом, то в п'ятницю я його передам Зіронці в Одесі.

Мій потяг з 90% ймовірністю завтра о 18-30.

Олексій Мачехін - 3-11-2003 у 13:21

Доречи, якщо альбом є в Чернівцях (скажіть тільки де можна пошукати біля вокзалу), то може і я подбаю, проте часу буде дуже мало.

Наталка - 3-11-2003 у 13:22

Олесю, поки що альбому я не бачила. Шукала вчора на Майдані і на Петрівці - ніц немає. Окрім сінглу. :)

Odarka - 3-11-2003 у 15:21

Чому ж вони так тягнуть щодо прдажі? Тарас переконаний, що альбом вже продається...

Nazar - 3-11-2003 у 16:10

Ну а на Дзизі є? Бо я вчора також півКиєва перешукав, і ніде не було. Навіть ще в компутери не ввели...:(

Юрій Сєров - 3-11-2003 у 17:24

Наш Івасюк в новому цумі був по 15 грн. Але не на нижчій розкладці, а та, що знаходиться найвище.

fish - 3-11-2003 у 18:09

Одарко, зате який це створює ажіотаж! Як на нього накинуться, коли нарешті випустять, уявляєш? На старт... увага... РУШ!!!

Odarka - 3-11-2003 у 18:23

Тарас тільки що був на зустрічі з "Атлантіком" вони сказали, що компакт буде через 5 днів у продажі, ще іони хочуть перевидавати "Наші партизани", бо їх вже всі розкупили, а на них дуже великий попит.
На "ДЗизі" також компакту ще не має.

Nazar - 3-11-2003 у 18:29

Тобто з понеділка вже буде?
Ура, ура!!!

Volodymyr - 3-11-2003 у 21:24

:)

Олексій Мачехін - 10-11-2003 у 16:15

Нарешті маю альбом!!!!!
В Києві на майдані 20 гривень!!!

хай живе WWW!

Зіронька - 10-11-2003 у 17:30

Цитата:
Першим відправив користувач fish


До речі, хтось там - вже не пригадаю хто - обіцяв подбати про нашу одестику Зіроньку...

А я тепер сама про себе подбаю!!!
:rolleyes:

ДЯКУЮ всім, хто виявив турботу про мій культурний розвиток.:saint:

Як я купував "Світло і сповідь"

Руслан Кравець - 15-11-2003 у 00:29

Зайшов до універмагу "Львів" (живу поруч) у суботу 8-го.
На розкладку, що біля 8-го залу. Раніше там купував "Нашого Івасюка". У них усі компакти по 15 грн.
Питаю: "Світло і сповідь" маєте?" - "Ще ні."
Заходжу в середу - "Маєте?" - "Маємо." -"Давайте."
"А ще маєте, бо мої знайомі будуть питати?" - "Та нє, взяли тільки один на пробу." - "Ну, то візьміть ще." - "Завтра будуть."
Наступного дня треба було зайти в універмаг за чимось, проходив повз розкладку.
Подивився - мають.
У п'ятницю приніс на кафедру. Віддав Василеві.
Тепер мушу йти знову купувати.

Олексій Мачехін - 15-11-2003 у 09:47

У Львові. Світло і сповідь. Один на пробу.....
Непогано звучить.
Хіба Тарас у Львові концертів не дає?

Odarka - 17-11-2003 у 14:11

Тарас у Львові концертів не дає. Ніхто не запрошую, бо Чубай з плачами "задорогий" для Львова :(
А Тарас каже. що на сусідів Львів має гроші, а на своїх ні, ось так :(

Руслан Кравець - 17-11-2003 у 23:34

За Львiв звичайно прикро...
Хоча ще років 5-10 тому нагода потрапити на концерт "Плачiв" чи Тараса одного випадала досить часто - i в "Спартаку", і в "Дзизі", і в Опері, і в Курбаса (далі йде зітхання, якого ви не чуєте).

Другого компакта купив таки в того ж хлопаки.
Думаю тепер в нього цей альбом на прилавку буде.
Сподіваюсь, що не один. Адже попит є попит :)

Оскільки Соломійка виконує на форумі функцію Тарасового прес-секретаря, то маю два питання:
1. Коли буде другий том "Світла і сповіді"?
2. Чи не пробубав Тарас організовувати концерти ще десь, крім Києва. Наприклад, у Харкові? І, якщо пробував, то з яким успіхом?

fish - 18-11-2003 у 08:18

я чула, що Чубай ав концерти в Полтаві і навіть у Донецьку. Але то було давно, років може п"ять тому. У нас в Запоріжжі теж за тих часів був, але тільки в руслі Червоної Рути, тому не рахується (я тоді ще мала була, дурна і на концерти не ходила).
До речі, Харків мені здається найбільш підготованим для сприйняття подібної музики східним містом. На другому місці йде Дніпропетровськ.

Василь - 18-11-2003 у 08:37

Руслан: "У п'ятницю приніс на кафедру. Віддав Василеві.
Тепер мушу йти знову купувати."

Тобі до універмагу 100 метрів, а мені ...

fish - 18-11-2003 у 09:07

марафонець %-)))))))))))))))

Василь - 18-11-2003 у 09:39

Та ні, стайєр.

Руслан Кравець - 18-11-2003 у 13:21

Цитата:
Василь
Тобі до універмагу 100 метрів, а мені ...


Та я не нарікаю.

Shutkin - 19-11-2003 у 13:30

Світло і сповідь у Тернополі.
вул. Волова 1 Магазин "Оскар"
Центральний ринок магазин "Кiносвiт"

Руслан Кравець - 19-11-2003 у 16:37

Ще "Світло і сповідь" у Львові.
Магазин "Аудiо-вiдео" на пл. Галицькій біля переходу.
Ціна - 16 грн.

fish - 28-11-2003 у 17:35

сьогодні заходила до Ведмедя в ятку. Можу засвідчити - там диск уже є. Власне, Ведмежими турботами.

Captivitas - 1-12-2003 у 14:39

Цитата:
Першим відправив користувач fish
сьогодні заходила до Ведмедя в ятку. Можу засвідчити - там диск уже є. Власне, Ведмежими турботами.


Ведмежими турботами я йго куплю, навіть сьогодні. Хоча диск за "фірмовою" ціною - 25 грн, але ТАКА музика варта таких грошей, бо ВІЧНА.
Велике спасибі Тарасові та всім причетним до запису та розповсюдження.;)

Captivitas - 2-12-2003 у 11:54

Попереднеє повідомлення писалося ще до прослуховування запису. Але потім настав час запитань.

Бо після першого прослуховування викликало якесь незрозуміле відчуття інтерпретування "Говорити і мовчати..."
Бо якщо взяти текст Григорія Чубая, то можна бобачи, що тарас не завершив останнє речення, тобто було випущено частину думки.
Про престановку деяких слів та заміну дієслова "закидати" на "засипати"("Літо";) я промовчу.
Вибачте, якщо це виглядає дисонансно на фоні попереднього треду , бо це лише перші рефлексії сприйняття матеріалу.
"Свіло і Сповідь" та "Відшукування" - це дійсно супер. Відслухав на одному диханні.
Чекаю після куплі запису більшою частиною форумців на більш детальний його аналіз.

Odarka - 2-12-2003 у 14:26

Щодо Тарасових коректив у поезії Грицька Чубая...він його син і має на це право (він сам собі його дав), а якщо чесно, то на батькову поезію важко писати музику :)

Igor_J - 3-12-2003 у 15:16

Цитата:
диск за "фірмовою" ціною - 25 грн

Як це? У нас в Дніпрі - 18 грн. у мережі "Уоллі-боллі". Давно собі придбав. Гадаю, в Запоріжжі повинно бути не дорожче.

Worman - 3-12-2003 у 23:24

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Тарас у Львові концертів не дає. Ніхто не запрошую, бо Чубай з плачами "задорогий" для Львова :(
А Тарас каже. що на сусідів Львів має гроші, а на своїх ні, ось так :(


Ось так.... тому й приходиться підробляти звукорежисером в молодих музикантів з групи "Далі" :D

Captivitas - 4-12-2003 у 10:03

Цитата:
Першим відправив користувач Igor_J
Як це? У нас в Дніпрі - 18 грн. у мережі "Уоллі-боллі". Давно собі придбав. Гадаю, в Запоріжжі повинно бути не дорожче.


Але ж поки дочекаєшся поки з Дніпра у запорізьке представництво мережі "Уоллі-боллі" , так і Новий рік настане.
Краще дорожче, але раніше.:(

Олексій Мачехін - 4-12-2003 у 10:15

Тобто Ведмідь у Запоріжжі руки гріє?

Nazar - 4-12-2003 у 11:25

Тоді не дивно, що так рідко продає:D

fish - 4-12-2003 у 11:47

гм... гріє! Так само, як і ти - на своїх програмістах.

Олексій Мачехін - 4-12-2003 у 12:11

Я на програмістах? Та ні! Я на програмах :)

Кінчаймо офтоп.

Odarka - 4-12-2003 у 13:51

Цитата:
Першим відправив користувач Руслан Кравець

Оскільки Соломійка виконує на форумі функцію Тарасового прес-секретаря, то маю два питання:
1. Коли буде другий том "Світла і сповіді"?
2. Чи не пробубав Тарас організовувати концерти ще десь, крім Києва. Наприклад, у Харкові? І, якщо пробував, то з яким успіхом?


1. не знаю, от він сьогодні приїде і можливо скаже

:)

2. Тарас не організовує собі концертів, його запрошують.
Останнім часом він виступав у Рівному, Івано-Франкові, Ужгороді, Празі і ще десь. я ен пам'ятаю... І це майже все за жовтень і листопад

:D

3. Чому вас саме цікавить Харків?

У мене жила видавець Покальчука (в-во Фоліо м. Харків), вона сказала, що про Тараса Чубая і Плач Єремії не чула, а чула про Ірину Білик і Океан Ельзи, ол вони там найпопулярніші....

fish - 4-12-2003 у 14:21

та, дурня, якщо вже Барбара з Харкова не вилазить, то Плач Єремії точно знайде свого слухача в достатній кількості.

Odarka - 4-12-2003 у 14:50

Цитата:
Першим відправив користувач fish
та, дурня, якщо вже Барбара з Харкова не вилазить, то Плач Єремії точно знайде свого слухача в достатній кількості.


Виступав він у Харкові колись...давно...
Ніхто ж не каже, що він не знайде своєї публіки, а говриться рпо те, що про нього поки що там не знають:rolleyes:

Nazar - 4-12-2003 у 15:04

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Цитата:
Першим відправив користувач Руслан Кравець

Оскільки Соломійка виконує на форумі функцію Тарасового прес-секретаря, то маю два питання:
1. Коли буде другий том "Світла і сповіді"?


1. не знаю, от він сьогодні приїде і можливо скаже

:)


На концерті Далі... Соломія озвучувала наше аналогічне питання перед Тарасом , і ми всі почули, що не раніше весни. Наталка, Роман, Юра, Василь мені свідки:)

Наталка - 4-12-2003 у 15:54

Засвідчую :)

Odarka - 4-12-2003 у 15:59

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Засвідчую :)


:D

Східняк - 4-12-2003 у 17:44

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka

Ніхто ж не каже, що він не знайде своєї публіки, а говриться рпо те, що про нього поки що там не знають:rolleyes:


Не знаю, як в Харкові, а в Донецьку знають "Плач Єремії". Принаймні одну пісню точно. Я досить рідко включаю радіо "Точка", але декілька разів чув, як замовляють пісню "Вона" і вона там досить часто звучить. Звичайно, що фактично нічого іншого крім цієї пісні не знають.
Стосовно "своєї публіки", то я гадаю, що пісні Тараса добре сприймаються найширшим колом слухачів, що поважають гарну музику. Всім, кому я вперше ставлю пісні "Плачу Єремії" вони дуже подобаються.
Взагалі, скажу таку "крамольну" річ, що музику Тараса скоріше можна назвати поп-музикою, ніж елітарною.

Наталка - 4-12-2003 у 17:54

Музику "Плачу Єремії" поп-музикою я би НУ ЗОВСІМ НЕ назвала. Колись чула визначення "арт-рок" - воно краще підходить. Якщо мова йде про пісні Володимира Івасюка - так, це можливо. Дійсно глибока, розумна, красива поп-музика з народним корінням - просто чарівна! :)
P.S. Здається, знову "Вону" Тарасові псує репутацію :baddevil::D:saint:

Олексій Мачехін - 4-12-2003 у 17:58

Ну ти влип :D

А що ти з нього чув?

Руслан Кравець - 4-12-2003 у 18:25

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
На концерті Далі... Соломія озвучувала наше аналогічне питання перед Тарасом , і ми всі почули, що не раніше весни. Наталка, Роман, Юра, Василь мені свідки:)


Я також можу засвідчити, бо власне задавав це питання на концерті. Але згодом полінувався відповісти на нього (самому ж собі) на форумі :)

Nazar - 4-12-2003 у 18:34

Та то я так, для загалу:)

Гадаю, не варта продовжувати на попередній закид, що до попси, хоча, якщо є бажаючі - то вперед!

Наталка - 4-12-2003 у 18:37

Самовбивць немає? :D :D :D
Та що там провдовжувати - НЕ ПОПСА!!! Та й годі! :baddevil:

fish - 4-12-2003 у 18:59

ще одна жертва радіоформату... втомлююся рахувати.

Олексій Мачехін - 4-12-2003 у 19:02

І понеслися діагнози. Думаєте йому приємно то читати? Запропонували краще б послухати людині щось. Бо кепкувати всі ладні.

Dmy - 4-12-2003 у 19:29

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Думаєте йому приємно то читати?

Та він зара не читає. Я - за нього!
Як зрозумів-єм, Східняк ніц не казав про Тараса-попсаря:
Цитата:
Першим відправив користувач Східняк (а виділення моє)
"музику Тараса скоріше можна назвати поп-музикою, ніж елітарною"

До того ж означення "елітарна", судячи з усього, вжито у трохо негативному сенсі. В перекладі слід читати:
"музика Тараса скоріше за все може бути зрозумілою достатньо широким народним масам".
Ото й усе.
Натомість ПЄ - не арт-рок :P (може гарт-рок ;) )

Shutkin - 4-12-2003 у 20:16

Плач Єремії.
“Світло і сповідь”.
Батько і син.


Усі, хто були на концерті Тараса Чубая і “Плачу Єремії” (Палац “Україна”, 11 вересня) мали змогу першими оцінити “Світло і Сповідь” — пісенну сюїту Тараса на вірші батька Григорія Чубая. Оцінити в роскішному живому виконанні за участю славетної “Піккардійської терції” та камерного оркестру “Віртуозів Львова”. Цьому знаковому концерту передував сингл, після концерту з`явився альбом, запис якого здійснювався влітку 2003 року в Карпатах на хуторі Сіда. Цей хутір розташований на висоті 1200 м над рівнем моря і тому якась гірка, настояна на карпатських травах магія, там присутня. Якщо точніше — уся сюїта витримана в кліматі максимального самозаглиблення або медитативного трансу. В принципі “Світло і сповідь” — цілісна річ, вісім частин якої перетікають одна в одну абсолютно легко і вільно. Деякі з речей Чубай виконував раніше. Пісня “Ти не маєш довкола свічадонька жодного” звучала вже в далекому 91-му на “Червоній руті” в Запоріжжі. Але в альбомному варіанті цей та інші треки аранжовані не по роковому, а в стилистиці, близькій стилю нью-ейдж. Для того, власне, і був запрошений відомий оркестр "Віртуози Львова“ з його шляхетним сріблом струнних. Головним чином Тарасові важливо було донести Слово, точніше — різнобарвну, витончено-метафоричну поетику Григорія Чубая. В альбомі не менш переконливо звучить текст Івана Малковича “Із янголом на плечі”. Ця пісня відкриває альбом. На відміну від версії Марії Бурмаки, яка теж зробила пісню з цього вірша, в Чубаєвому творі виразно читаються гуцульські мотиви.

Наталка - 4-12-2003 у 22:46

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
І понеслися діагнози. Думаєте йому приємно то читати? Запропонували краще б послухати людині щось. Бо кепкувати всі ладні.


Пропоную послухати "Плач Єремії"! :D

А що, вже дружнє підшпилювання на Форумі теж заборонено чиєюсь монаршею волею? А як же тоді конструктивна критика і купа інших корисних ідей? Чи я щось пропустила?

Руслан Кравець - 4-12-2003 у 23:09

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Чому вас саме цікавить Харків?


Харків я навів як приклад з двох причин:
1. Найбільше місто Лівобережжя.
2. Маю до нього сентименти особистого характеру.

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
У мене жила видавець Покальчука (в-во Фоліо м. Харків), вона сказала, що про Тараса Чубая і Плач Єремії не чула, а чула про Ірину Білик і Океан Ельзи, от вони там найпопулярніші...


Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Ніхто ж не каже, що він не знайде своєї публіки, а говориться про те, що про нього поки що там не знають


Це можна виправити. Але для цього...

Особисто я познайомив з доробком "Плачів" і Тараса трьох харків'ян, які до того знали тільки "Вону" (тобто, можна сказати, що не знали нічого). Причому не безрезультатно.

Харків'янка, через яку я власне й маю сентименти до Харкова, бо є моєю дружиною, в основному слухає поп-музику. Але тепер до числа її уподобань входять альбоми "Наш Івасюк" та "Наші партизани", а чи не найулюбленішою на сьогодні піснею є "Лента за лентою".

Інша харків'янка - слухає бардів а-ля Висоцький-Окуджава, - яка була в нас на весіллі за дружку, повезла зі Львова "Нашого Івасюка" та "Пікардійську терцію".

Третій. Гостював у мене роки зо два тому. Казав, що слухає рок-музику, але про "Плач Єремії", крім "Вони", не чув.
За вечір та півночі я йому прокрутив на магнітофоні всі, що на той час були випущені, альбоми та сингли "Плачів".
Назад додому він їхав транзитом через Київ з зупинкою на день. Потім з Харкова написав мені, що на Майдані скупив всі альбоми "Плачів".

... треба розірвати зачароване коло "не знають, бо нема концертів - нема концертів, бо не знають".

Олексій Мачехін - 5-12-2003 у 08:23

Та ні, Наталко, то більше до Фішки звернення.

Олексій Мачехін - 5-12-2003 у 08:27

"На відміну від версії Марії Бурмаки, яка теж зробила пісню з цього вірша, в Чубаєвому творі виразно читаються гуцульські мотиви."

Чесно кажучи тут би я посперечався. Ліра характерна для всієї України а не вийнятково гуцульщини. І мелодія що грає лірник не має якихось виразно гуцульських забарвлень.

fish - 5-12-2003 у 08:37

Олексію, невже занадто різко звучить? Нічого поганого до Східняка я точно не мала, навіть маю певні сентименти до присутніх у подібних тусівках східняків, особливо з Донецьку - (но пасаран!)
Зуб маю скорше до політики ЗМІ.
А співвітчизників по мірі можливості просвічую, так шо не треба :)

fish - 5-12-2003 у 09:59

я думаю, то не через ліру було так сказано, а через ритми - їх відразу після ліри добре чути.

Captivitas - 5-12-2003 у 13:24

Цитата:
Першим відправив користувач fish
я думаю, то не через ліру було так сказано, а через ритми - їх відразу після ліри добре чути.


Там вся пісня пронизана якимось "драйво-фолком" . Дуже енергетична річ і 1200м над рівнем ... дають взнаки.:sing:

Східняк - 5-12-2003 у 15:32

Вибачаюсь, що закинув свідомо провокативну думку, і не повернувся в той самий день, щоб її розвинути. Проте, гадаю мій земляк Dmy досить чітко її сформулював "музика Тараса скоріше за все може бути зрозумілою достатньо широким народним масам".
"Плач Єремії" слухаю дуже давно, з 1991 року, з другої "Червоної Рути" в Запоріжжі (а деякі пісні Тараса, ще раніше) Чув всі альбоми (крім останнього), завжди любив ПЄ. Тут справа скоріше в термінології. Як на мене, назвати елітарною можна групу, що грає в маленьких клубах музику для небагатьох слухачів, а якщо збирає аншлаги в Палаці "Україна", то це аж ніяк не елітарна. Не варто лякатись слів поп-музика і краще сприймати їх у первісному, незабрудненому "попсою" значенні - популярна музика. Крім того, ще у нас укорінився штамп протиставлення поп і рок, тому під поп-музикою розуміється щось дуже приземлене, на відміну від рок. Здається стосовно західних виконавців такого нема, ще якесь дуже совєцьке розуміння. Думаю цілком коректним буде назвати Бітлз поп-групою.

Тепер, власне, про ПЄ. Дивно, але багато разів чув, що "Вона" "псує" Тарасові репутацію. Хіба варто боятися популярності??? Чи це така погана пісня? Чи вона викривлює якось творчість групи? Ні.
Може просто комусь хочеться замкнути творчість ПЄ, і сказати не чіпайте - це наше, це елітарне, ви все одно не зрозумієте. Я гадаю як почують, то зрозуміють. Не одних же "Сплін" та "Океан Ельзи" їм слухати.

Наталка - 5-12-2003 у 16:23

Як мені здається, річ не в тім, що "Вону" - погана пісня, яка викривлює творчість гурту, і не в тім, що ПЄ боїться популярності. Річ у тім, що окрім цієї пісні та, може, ще "Коли до губ Твоїх" багато людей більше нічого не чули. І, що найцікавіше, і чути не хочуть. Це як штамп, коли один гурт асоціюється лише з однією піснею, таке часто трапляється, а то не є добре, як на мене. Ну, добре, полишимо в спокої радіво та ТБ, кого, чому і як часто там крутять, вже всім відомо, то писано-переписано. Візьмемо пересічного слухача. Що, альбоми ПЄ - така вже рідкість, і їх ніде не можливо купити, як свого часу (я ще його пам’ятаю :) ) - платівки "Бітлз"? Та ні, наче б то, і є в продажу, і купляють, але багато хто якось дивно замкнув коло сам для себе, ніби вважає: чув одну пісню - решта такі ж самі, я знаю цей гурт. А потім чуєш: "Плач... Плач... а, так, звичайно, "а вона, а вона"... Абідна...
Вважаю, що творчість "Плачу Єремії" - розумна, тонка і надзвичайно красива музика для людей, що вміють думати і відчувати. А в тому, що у нас таких, попри все, дуже і дуже багато, я цілком згодна з Вами. Як почують, то зрозуміють - дуже вірно сказано. Тільки треба почути. Захотіти почути. :)

Odarka - 5-12-2003 у 16:43

колись я говорила з Тарасом про "поп" та "рок"-овість "Плачів"....І взагалі там зхтось спопсився чи хтось став більш альтернативнішим, а він відповів: "ці терміни для дитячого садочку...головне, щоб музика була якісно та професійно зроблена, щоб могла щось донести до слухача, щоб могла у ньому щось залишити приємне, щоб допомогла в чомусь...щоб слухач потребував музику. яку робиш, але потребував її серцем"...
Я думаю, що тут вже нема, що додати!

fish - 6-12-2003 у 16:46

Східняче, ти абсолютно правий, музика ПЄ доступна широким масам, чого вперто не хочуть визнавати ЗМІ і деякі мої колеги (пам"ятаєте статтю на полтавській Просвіті?) Не варто вважати народ дурним і спроможним сприймати виключно невибагливі попсові мотивчики.

Мовби маніфест який виголосила :)

fish - 6-12-2003 у 16:51

для дитячого садочку... ну, може не для дитячого, але правда в тому є. Як я була менша, сприймала рок як щось вузьке. І дуже така була правильно-революційна: рок це рулєз, попса - мастдай!Потім розумнішала, поняття це для мене розширювалося, розширювалося, аж поки не збагнула, що роком називаю все розумне, все, що подобається. А зараз маю інше розуміння: музика, яку надто легко віднести до якогось стилю якраз і далеко не в авангарді для мене...

Shutkin - 17-12-2003 у 17:58

ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ НАШИМ ГЕРОЯМ

ТАРАС ЧУБАЙ\СКРЯБІН\ПЛАЧ ЄРЕМІЇ

На крові тих, що впали на полі бою в обороні рідних хат, сімей і населення, в наступі на гестапівські та енкаведівські гнізда й загони, в індивідуальному двобою в час конспіративної підпільної роботи, на крові тих, що замучені по тюрмах і таборах, виросла безсмертна легенда воюючої поневоленої нації, що вогненним смолоскипом горить у серцях і думах народу й освічує шлях у майбутнє. Україна живе й бореться та силою здобуває перемогу. Хай же вічна буде слава впавшим героям, що склали своє життя на жертівнику нації.

Перевидання "НАШІ ПАРТИЗАНИ" до кінця тижня вже у продажу.
Подробиці на http://www.atlantic-records.com.ua

Shutkin - 18-12-2003 у 14:16

ВІТАЮ.
Запрошую до дискусії Музикант та політика. Як відчути де позиція, а де просто торгівля? Беручи участь у політиці чи залишається музикант незалежним?
Дякую.

Андрій Пелещишин - 18-12-2003 у 18:08

Якщо організовуєте дискусію - то просто створіть нову тему з визначеною назвою

fish - 18-12-2003 у 18:35

так-так, вже бачила... Перевидання це добре, але згадується незлим тихим словом проект Еутерпа... Невже він так ніколи і не вийде?..

Shutkin - 19-12-2003 у 13:11

Я напевно ніколи не зможу остаточно налаштуватися на хвилі цього форуму. Може це тому що я з Києва?

Еутерпа треба ще почекати, робота триває.

У мене питання до Одарки:
На поліграфії "Наших партизан" логотип партії "Реформи та порядок" та напис про допомогу, цією партією, у перевидані диску.
В чому полягала допомога?

Odarka - 19-12-2003 у 13:49

В грошах!

Volodymyr - 30-12-2003 у 17:48

нарешті натрапив на "світло і сповідь" - пишаюся :)

хочу подякувати ярці за прекрасне підкреслення голосом у пісні "світло і сповідь" - то просто супер, клясно і дуже гарно!!!

для мене ця пісня набрала іншого звучання! чесно!

встану та схилюся! велике дякую!
щиро, володимир.

Shutkin - 6-1-2004 у 12:17

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
В грошах!


Щоб перевидати "Партизан" Чубаю це коштувало якихось грошей?! На що?
Альбом, я так розумію, був готовий. Там жодного нового треку.

Олексій Мачехін - 7-1-2004 у 17:54

Тиражування мабуть свого таки варте.

kallisto - 7-1-2004 у 21:24

Слухала перед Новим роком на Радіо Свобода інтерв"ю з Тарасом. Щоправда, було в запису. Була дуже втішена чути на ФМ-хвилях пісні з нового альбому. А ще було інтерв"ю 6 січня.

Odarka - 8-1-2004 у 13:27

Цитата:
Першим відправив користувач Shutkin
Щоб перевидати "Партизан" Чубаю це коштувало якихось грошей?! На що?
Альбом, я так розумію, був готовий. Там жодного нового треку.


А як ти думаєш: поліграфія, випалювання дисків, тиражування ніц не куштують?

Shutkin - 8-1-2004 у 14:02

Цитата:
А як ти думаєш: поліграфія, випалювання дисків, тиражування ніц не куштують?


Думаю коштує. Та хіба за все це не випускаюча компанія розраховується? Хіба виконавець рівня Тараса сам проплачує тираж??

Odarka - 8-1-2004 у 15:28

Уяви собі, що так. Рівень Тараса - це міф, порівняно з рівнем Вєрки Сердючки чи Таїсії Повалій

Shutkin - 9-1-2004 у 14:04

Це не правда! Чубай за тиражи не платить. Ви я так розумію особа наближена до Тараса, тож повині це знати. Для чого створювати додатковий міф?

Олексій Мачехін - 9-1-2004 у 15:02

Одарка прийде на форум в понеділок. Думаю, вона дасть вичерпні відповіді на ваші питання :)

Андрій Пелещишин - 9-1-2004 у 16:03

Цитата:
Першим відправив користувач Shutkin
Ви я так розумію особа наближена до Тараса


Одарка - сестра Тараса Соломія Чубай.

Олексій Мачехін - 9-1-2004 у 16:38

Пане Андрію, я пам'ятаю, Ви були проти розміщення на шпальтах форуму адреси вашої скрині.

Думаю Одарка також має певні підстави використовувати псевдо і не дарма намагається неафішувати своє прізвище, тощо.
Інша справа, якщо Вам вона дозволила публікувати своє прізвище відкрито на форумі. В такому разі прошу видалити моє повідомлення.

Андрій Пелещишин - 9-1-2004 у 17:05

Видаляти не буду.
Цікавий наїзд. Проти скриньки я протестував, бо є такі роботи, які шукають чужі скриньки, а потім завалюють їх спамом.
Річ у тім, що користувач "Одарка" часто на Форумі представляє Тараса (за що я і інші глибоко їй вдячні). Якщо не знати, яке відношення вона має до нього, то складається враження, що хтось (невідомо хто) дозволяє собі забагато говорити практично від чужого імені. Щоби не було ніяких домислів, я і вказав, хто така Одарка.
Прикладом такого треду є наприклад http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1440
або повідомлення тут http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1440&page=2

Крім того, до Одарки часто звертаються по її справжньому імені.
Наприклад Ви, Olexiy, не переймалися її інкогніто, коли 31-10-2003 в 18:59 у цьому му ж треді ( http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1440&page=10 ) звернулися до неї по справжньому імені.
Крім того, Одарка пише і як безпосередній учасник групи "Далі" (можете почитати відповідні повідомлення, http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1883 )

Олексій Мачехін - 9-1-2004 у 17:15

Бачте, я не хотів наїзджати. Просто іноді ставлення до співрозмовника в бесіді є дуже важливим. Цілком можливо (мені справді так здається), Одарка воліла б сама повідомляти співрозмовника ким доводиться Тарасові хоча б тому, що для багатьох людей це є доволі сильним аргументом в розмові і призводить до певних упереджень. Тобто я гадаю що вона б краще відповідала спочатку як Одарка і лише потім як С. Чубай.
Зрозумійте мене будьласка правильно.

Андрій Пелещишин - 9-1-2004 у 20:50

Цитата:
і призводить до певних упереджень

Але відсутність ясності "хто є хто" також призводить до упереджень. Наприклад Одарчина фраза "Підслухала Тарасову телефонну розмову" http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1440&page=2 (якщо не знати, хто така Одарка) лишає широке поле для домислів і упереджень..
Те ж стосується і повідомлень про гурт "Далі" і про "Дзигу". Я як адміністратор не можу допустити щоби на Форумі з’являлася недостовірна інформація приватного характеру. Тому я би просто видалив повідомлення якогось учасника, якщо би я не знав хто він і яке відношення він має до питання, про яке пише.

Наприклад, якби якийсь анонім писав про стан речей на кафедрі "Інформаційні системи та мережі" НУ ЛП, я би мусів або взнати хто він і пояснити іншим, або прибрати повідомлення (чи принаймні поставити їх під сумнів).
Те, що робить Одарка на Форумі, є корисним і цікавим, і те, що вона є реальною фізичною особою, причетною до багатьох питань, що обговорюються на Форумі, тільки збільшує вагу її слів.

А взагалі Одарка раніше була зареєстрована під своїм справжнім іменем. Але в неї виникли проблеми з доступом з під свого ніка, і вона переєструвалася. А далі уже звикла. А так вона ніколи вона не цуралася свого імені.

Але якщо я помиляюся, Одарка може мене виправити і я буду просити у неї пробачення.

Крім того, врахуйте пункт Правил про заборону повідомлень, що
Цитата:

носять характер особистого листування або є нецікавими для загалу.

А коли дописувачі звертаються один до одного по іменах, що відрізняються від ніків (мова не тільки про Одарку), і громаді не роз’яснено причини такого звернення, то виникає певне порушення даного правила. Наприклад, читачу може бути не зрозуміло, до кого Ви, Олексію, зверталися 31-10-2003 в 18:59 у цьому ж треді ( http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1440&page=10 ) :)

Олексій Мачехін - 9-1-2004 у 23:32

Принаймні смайлик наприкінці допису є свідченням вашого розуміння того, про що йдеться :)

Odarka - 12-1-2004 у 14:22

Ви створили неабиякий галас :)
Я думаю. що вже всі знають хто я , а хто не знає, я їм в u2u пояснюю.
А Олексій правий щодо упередженого ставлення:rolleyes:

Odarka - 12-1-2004 у 14:25

Цитата:
Першим відправив користувач Shutkin
Це не правда! Чубай за тиражи не платить. Ви я так розумію особа наближена до Тараса, тож повині це знати. Для чого створювати додатковий міф?


Я зробила помилку за яку вибачаюся. Я не мала права відповідати на Ваше запитання за що Реформи і порядок стоять на компакті в Тараса за що від нього вже отримала догану. І далі буду утримуватися від вдповідей на такі запитання.
Ще раз прошу вибачення.
:saint:

Shutkin - 12-1-2004 у 15:08

Чому це має бути таємницею?

Odarka - 12-1-2004 у 15:15

Цитата:
Першим відправив користувач Shutkin
Чому це має бути таємницею?

Це не має бути таємницею. Я цього не повинна говорити. А от якщо зустрінете Тараса то можете в нього попитати:)

Олексій Мачехін - 12-1-2004 у 16:43

Думаю, тут йдеться про загальновідому проблему тиражування нашої музики. Нажаль, самі виконавці здебільшого майже не отримують прибутків від видання власних альбомів.

Це, звісно, не стосується "мегабрендів" Данилка, Руслани, Вакарчука, що мають певну підтримку в нашому і не нашому шоубізі та успішні кампанії розкрутки альбомів.

Odarka - 12-1-2004 у 16:56

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Думаю, тут йдеться про загальновідому проблему тиражування нашої музики. Нажаль, самі виконавці здебільшого майже не отримують прибутків від видання власних альбомів.

Це, звісно, не стосується "мегабрендів" Данилка, Руслани, Вакарчука, що мають певну підтримку в нашому і не нашому шоубізі та успішні кампанії розкрутки альбомів.


Ти рпочитав мої думки:D

Captivitas - 14-1-2004 у 14:24

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Думаю, тут йдеться про загальновідому проблему тиражування нашої музики. Нажаль, самі виконавці здебільшого майже не отримують прибутків від видання власних альбомів.

Це, звісно, не стосується "мегабрендів" Данилка, Руслани, Вакарчука, що мають певну підтримку в нашому і не нашому шоубізі та успішні кампанії розкрутки альбомів.


Тому, мабуть, і не тре задавати питання, чому той чи інший логотип (мається на увазі фірма чи якась суспільно-політична організація) стоїть на диску.

Видання "Світла та сповіді" наскільки я зрозумів теж підтримував Utel. Але головне, що диск вийшов і з неперпінням чекаємо на другу частину.;)

Головне, щоб ця підтримка не була дуже відверто зазначеною. Наприклад, логотип "Оріфлейму" на півбуклета "З янголом на плечі" Бурмаки. :sing:

Наталка - 14-1-2004 у 15:23

Головне, щоби на диску не було половини пісень про "Оріфлейм", а решта - то дрібниці! :)

fish - 15-1-2004 у 14:31

точно :) з жахом собі уявила...

Рост - 15-1-2004 у 14:37

З о-О-ріфлеймо-О-м на-А обли-И-ччі
і з янго-О-лом на-А плечі...

н-дя... :)

Odarka - 15-1-2004 у 14:46

Ви жорстокі :)

Східняк - 15-1-2004 у 22:58

Всяке буває...
От Вакарчук казав, що писав пісню "Вставай, мила!" про Україну. А вийшла чомусь про "Пепсі" :(

Тарас Сокальський - 16-1-2004 у 12:36

( Злісний офтоп !!! )
NetGuy:
> З о-О-ріфлеймо-О-м на-А обли-И-ччі
> і з янго-О-лом на-А плечі…
О!!! Бачу, що Колективний Розум Форуму виявляє чималі оракульські здібності. :DВчора ввечері саме цей альбом крутили на Промені. :rolleyes:

Рост - 16-1-2004 у 13:13

Та ні, Одарко, це не ми, це життя :( "Матеріал ворлд..."
Дуже сумно, коли таке трапляється...

2 Тарас
Це який "саме цей" - про оріфлейм???

Captivitas - 16-1-2004 у 13:24

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy

2 Тарас
Це який "саме цей" - про оріфлейм???


Та ні "З янголом..." в "Зустрічі..." йшов старий запис. :sing:
А потім були "ВВ".

Тарас Сокальський - 18-1-2004 у 14:22

(ближче до теми)
Пригадую, років 2-3 тому в якомусь радіоінтерв'ю (чи то Промінь, чи то Свобода) Чубай ділився наміром заспівати "Пластунку N" Жадана. Кому відома подальша доля цієї ідеї?

Наталка - 18-1-2004 у 15:00

Мені - трохи. :) Я цю пісню чула ще на Рок-Екзистенції 2002 року, потім ще декілька разів. А ось чи є вона десь на носіях - то треба у Одарки спитати. Я не впевнена...

fish - 19-1-2004 у 08:34

я цю пісню щонайменше тричі чула на різних концертах. Десь навіть в робочих записах вона у мене є. Ясна річ у жахливій якості, властиво, то мені і треба було лишень щоб відновити у пам"яті якісь моменти концерту, проте є, документально можу засвідчити існування цієї пісні у виконанні Чубая.

Odarka - 19-1-2004 у 16:46

Тарас записував демку цієї пісні, але до воно є не знаю.

Shutkin - 22-1-2004 у 11:22

Цитата:
Першим відправив користувач Східняк
Всяке буває...
От Вакарчук казав, що писав пісню "Вставай, мила!" про Україну. А вийшла чомусь про "Пепсі" :(


А ти бачив який відеоряд відбудували на цю пісню на сайті "Український Націоналізм". Тепер коли її чує завжди бачу це відео.
Раджу:
http://www.ukrnationalism.org/old/news/march09.mpg

Тарас Сокальський - 22-1-2004 у 18:04

Fish:
> я цю пісню щонайменше тричі чула на різних концертах.
> Десь навіть в робочих записах вона у мене є.
Перепрошую за нескромне питання – а поділитися вийде ?

fish - 22-1-2004 у 18:20

якщо автор дасть згоду на "розповсюдження" то звісно. Буде принаймні якась нагода побувати в Чернівцях :)

Тарас Сокальський - 26-1-2004 у 10:56

А в MP3 поштою скинути ?

fish - 26-1-2004 у 15:33

я не маю на те обладнання, щоб оцифрувати запис з касетки. Та й потреби не було - кажу ж, то робочий запис, не для поширення.

Тарас Сокальський - 26-1-2004 у 15:38

Тоді перепрошую.

Олексій Мачехін - 26-1-2004 у 15:52

Я можу розповісти як то робиться, але не тут а в приваті.

fish - 26-1-2004 у 15:55

не сумуй, врешті або Чубай то випустить, або я доберуся до Чернівців. На наступний ДрайвомірЪ, приміром...

Nazar - 26-1-2004 у 18:15

О. доречі.
Тань, розкажи про Драйвоміръ.

Олексій Мачехін - 27-1-2004 у 08:23

Ага... але тільки не тут.

Олексій Мачехін - 27-1-2004 у 11:21

Народ, подивіться на назву треду, га?