Форум Рідного Міста

Театр Леся Курбаса

Anatoly - 20-8-2003 у 17:22

Пятниця: Благодарний Еродій
Субота :Хвала Еросу
Неділя: Сіленус Алкібіадіс

Андрій Пелещишин - 21-8-2003 у 00:25

Дякуємо за цікаву інформацію.

Чи не могли б Ви на майбутнє вказувати точніше - дату події, годину, може ще якийсь коментар?

Anatoly - 21-8-2003 у 11:10

Добре я буду старатися постійно поновлювати афішу театру на цьому форумі. І взагалі старатимусь подавати новини скажімо з перших рук.
А щодо найближчих вистав...

В пятницю "Благодарний Еродій" на 19 00
Вистава за твором Григорія Сковороди. На мою думку це найкраща вистава театру. Звичайно з філософським змістом. З дуже вишуканими декораціями відомого львівського художника Андрія Гуменюка, та світлом теж неменш відомого художника Петра Гуменюка (брат Андрія, художник по світлу нашого театру) Вистава йде мовою оригіналу (староукраїнською), тому місцями трохи не зрозуміло, але зате сама мова робить неабияку атмосферу, в якій глядач сам стає учасником вистави.
Весь діалог умовно поділяється на притчі, в яких йдеться про виховання, вміння жити достойно та Благодарність. Говориться не дидактично, не нав*язливо, не з метою виховання. Твориться ритуальна гра, де з текстами Сковороди сплітаються вічні образи раю та пекла, життя та смерті.

"Благодарность же есть твердь и здравіє сердца, пріємлющаго все во благо и укрепляющагося. Плоды блаженныя жизни суть радость, веселіє и удовольствіє; корень же их и древо благолиственное есть тишина сердечная, а кореню зерном есть благодарность. Она есть дух тихий, чистый, благодушный, благовонный, весна и ведро светлаго смысла" Г. Сковорода "Благодарний Еродій"
Раджу всім прочитати цей прекрасний твір, безумовно великого українського філософа.
Вистава супроводжується чудесними співами ірмосів, стихир та псалмів на старословянській мові (чудесно)
Приходьте!!!


Субота "Хвала Еросу" 19 00
Вистава за текстами Платона "Бенкет"
Театр українського барокко. Вистава надзвичайно весела-
актори, забавляючись, обговорюють складні філософські ідеі і, зокрема, вічні для людства теми Ероса, любові, дружби.


Неділя "Сіленус Алкібіадіс" 19 00 друга частина "Бенкету" Платону.
:sing:

Anatoly - 19-9-2003 у 10:26

Завтра тобто в суботу 20 вересня
о 19 00 буде Хвала Еросу:sing::sing::sing:(Цьона он лайн)

а в неділю Сіленус Алкібіадіс

До речі до учасників форуму що мешкають в Києві
з 14 по 19 жовтня театр ім.Леся Курбаса буде на гастролях в вашому місті так що до зустрічі :)

Олексій Мачехін - 19-9-2003 у 10:40

Вау!!!! Де, коли? Що показуватиме?

Василь Яворський - 19-9-2003 у 12:04

А яка ціна квитка?

Anatoly - 19-9-2003 у 14:29

На рахунок Києва то я ще не знаю де саме будуть вистави, пізніше подам інформацію.

А щодо квитків у Львові то це від 7 до 15 гривень

Anatoly - 19-9-2003 у 14:35

Сайт театру http://www.kurbas.netfirms.com

Anatoly - 25-9-2003 у 09:33

В суботу 27 вересня "Благодарний Еродій"
В неділю "Марко проклятий або східна легенда"
В вівторок "Вість літа"

Всі вистави на 19 00

Дмитро Тарасов - 25-9-2003 у 14:37

Цитата:
Першим відправив користувач Anatoly
В суботу 27 вересня "Благодарний Еродій"

Щоб Ваше НОВЕ оголошення потрапило на афішу (портал) - потрібно створити у розділі Афіша НОВУ тему!

Василь Яворський - 25-9-2003 у 14:41

Доречі якесь... (лайка тут заборонена)... поламало щит з афішами театру на пр.Свободи. Варто б полагодити.

Театр ім. Леся Курбаса

Anatoly - 21-1-2005 у 12:38

22 і 23 в прем'єрна вистава "Наркіс" о 18 00

замовлення квитків 798657, або можна звонити мені

80676855920 Анатолій