Форум Рідного Міста

Допоможіть скомпонувати збірки української музики.

Nazar - 23-8-2003 у 17:18

Одним словом є така ідея подарувати товаришу декілька компактів з музикою.
Хочу це зробити тематично, і збірки щоби були троха різні.
Наприклад "Дощ". Останнім разом робив компоновку і падав дощ, тому попідбирав таку своєрідну музичку, це мене і наштовхуло на наступне.
Хочу зробити "Дощ", "Гори"(вже маю накреслюнок з мертвого півня, Джек О Лентерн, Перкалаби), "Місто" і ще якусь, де би я зміг поставити пісеньку Кому Вниз "Вийди змучена людьми",; "Автентика, чи етно" і ще якусь веселу.
Ага. і ще якусь щось на зразок "Чиста мов кришталь"(може в неї і поставлю Кому Вниз), де би я зміг зібрати якусь дуже чисту музику (там мусить бути багато Плачу Єремії)
Хтось може має якісь ідеї, що до наповнення, може хтось вже таке робив.
І ще хочу то зробити легким, але не попсовим.

Наталка - 23-8-2003 у 21:23

Назаре, принагідно хочу подякувати за ваш "Дощ" - ту збірку, що я отримала. Ви прекрасно впорались, спасибі Вам. :)
А сьогодні по обіді у Києві був дощ. Якраз під настрій. :saint:

Nazar - 26-8-2003 у 10:29

Нема за що, завжди раді!:sing:

Маєте якісь ідеї?
Особливо скористаюсь Вашими порадами що до компонування збірки "Чиста, мов кришталь".

Люди, та дайте якісь ідеї. Збірка має складатись десь з вісімнадцяти пісень.

Чарівник з міста Гамельн - 26-8-2003 у 10:44

Якби збірка стосувалась будь-якої музики, а не тільки української, то я би тобі багато чого порадив. А так... навіть не знаю. Те, що я міг би тобі порадити, ти вже і сам згадав. Хіба що Марічку Бурмаку забув :-)



Novy Svet

Nazar - 26-8-2003 у 11:06

Дуже цікаво.
А можете скомпонувати збірочку "Ніч" без будь-яких обмежень (хіба не дуже обов"язково туди пропонувати росмовну.муз.). Тобто, слова та назви пісень необов"язково про ніч, а от настрій мусить бути нічний. Мені надзвичайно цікаво.:saint:

Наталка - 26-8-2003 у 11:20

До збірки "Чисте, мов кришталь" перше, щоби я поставила, то це "Світло і сповідь", ч. ІІІ "Плачу Єремії". Чистішої, яснішої пісні я не знаю не те що в українській музиці, а - не побоюсь гучних слів, бо інші не годяться - і в світовій. Це така моя перша ідея :D Друге - подобається Бурмаки "Хтось з дитям удвох"... "Кутає їх благодать у насвітлішім з Садів" - дуже ясна пісенька... Що-небудь з "Піккардійської Терції" можна теж... У них багато пісень чистих... Мені в цьому контексті - за чистотою звучання - дуже подобається "Шалала", тільки я чула, що ніби-то у Львові чи то якийсь грайливий варіант цієї пісні є, чи то пікардійці саме для своїх краян поспівують щось на кшталт "Шалава" - чи то правда є, чи газети брешуть? :D Ну, то, повторюся, у "піккардійців" повно таких чистих пісень, як і у "Плачу Єремії". :) Що ще? Хотілося б у цій збірці почути Соломію Чубай, думаю, її кришталевий голос на те заслуговує... З "Кому Вниз"... навіть не знаю. Люблю їхній "Кленовий вогонь", тільки що до ніжності цієї версії трохи сумніваюся :) До слова, Назаре, чоловік тепер теж свариться словами "Який псалом, яка осанна!" - наслухався :D
Ну, ось поки і все. Ще пригадаю - напишу :)
А до збірки "Ніч" я пропоную пісню Бурмаки "Нехай". Бо у мене вона саме з таким настроєм - нічним - асоціюється. "Тільки вариться кава, як ніч, у вогонь обертається лід... За роки рахуватиму дні - я чекатиму тисячу літ". :saint:

Олексій Мачехін - 26-8-2003 у 11:33

Продивляюсь свій плей-лист:

В "Ніч" потрапляє "Подих", "Ето", "Мама Марія (Мареничі)" , "Чуєш, мила", "Так спроквола", "Ніч (Півень)", "Хата моя", "Насолоди сад", "Діва Марія (Вій)".

В "Ніжність" - "Ти цього літа", "Вийди, змучена...", "Пес", "Відпусти", "Донька мельника(хай з русизмом - пісня гарна)", "Коли до губ твоїх", "Я піду в далекі гори", "Най не буде".

Це з того, що маю на роботі. Може вдома б склався інший.

Чарівник з міста Гамельн - 26-8-2003 у 13:06

> Дуже цікаво.
> А можете скомпонувати збірочку "Ніч" без будь-яких обмежень (хіба не дуже обов"язково туди пропонувати росмовну.муз.). Тобто, слова та назви пісень необов"язково про ніч, а от настрій мусить бути нічний. Мені надзвичайно цікаво.

Та можу спробувати :-)

Тільки не обіцяю, що сьогодні/завтра.



Novy Svet

Nazar - 26-8-2003 у 13:45

Нічого, почекаю, в мене поняття "цікаво" та "з нетерпінням" відрізняються:D

Східняк - 26-8-2003 у 13:47

Гори -
"Карпати" - О.Богомолець
"Королівські зайці" - Залишила гори, В себе на вежі
"Пливе кача" - ПТ або Чубай
лемківська пісня у виконанні Бурмаки (Під облачком)
Можливо Гуцулка Ксеня - Калекції, На долині туман - Братів Гадюкіних, Б"ютифул Карпати - Мертвий півень

Дуже багато пісень Івасюка можна включити - "Водограй", "Чевона Рута", "Я піду в далекі гори", "Горянка", "Я твоє крило" та ще багато у різному виконанні - стара Смерічка, Квітка Цісик, Т.Чубай. (Можна взагалі зробити підбірку пісень Івасюка у різному виконанні, як окремий диск - додати ще дві пісні у виконанні Повалій та Пономарьова

Східняк - 26-8-2003 у 13:51

До гір можна додати пару пісень з першого альбому Руслани наприклад "Вам і не снилось" або "Світанок".

Чарівник з міста Гамельн - 26-8-2003 у 13:53

> Можна взагалі зробити підбірку пісень Івасюка у різному виконанні, як окремий диск

Я так дивлюсь, ви прямо лейбл зібрались відкривати :-)



Novy Svet

Nazar - 26-8-2003 у 17:03

Дуже всім дякую за ідеї.
Олексій взагалі вгадав майже все, що я вже собі планував.
Ще пропонуйте, Ваші пропозиції для мене є надзвичайно цікавими.
Олексіє, чекаю на ваші "домашні" корективи.

Олексій Мачехін - 27-8-2003 у 16:14

Великих змін не сталося, бо вдома не мав змоги послухати музику на РС.
Едине, що захотілося додати в "Ніч", це - "Вставай сонце" (Нічлава ще Блюз), "Туман яром" (Терції), ВСІХ Dire Straits, Богемську рапсодію і "Unplugged" Нірвани. Ще послухаю - може щось і додам, але наразі вже моя НІЧ тягне на мультимедійну збірку. :)

Олексій Мачехін - 2-9-2003 у 11:04

До НІЖНОСТІ необхідно додати ще одну - дві пісеньки Доссена... Щ не кажіть а французька - друга за романтичністю мова (після української, звісно).

Odarka - 2-9-2003 у 13:20

Якщо вже робити збірку Івасюкових пісень не забудьте про: Піккардійську терцію, Софію Ротару, Віктора Морозова + група "Арніка", Наталку Карпу :))

Східняк - 4-9-2003 у 16:32

Пропоную варіант ще одної збірки. В мене на сторінці - http://pidmanula.narod.ru/ вже підібралося майже 40 варіантів виконання пісні "Ти ж мене підманула"
Якось перебераючи МР3 на своєму комп"ютері помітив, що назбиралось дуже багато варіантів саме цієї пісні. Вирішив поділитись з людьми - зробив сторінку. З часом знайшлось ще багато пісень. (Мені сподобалась з того всього пісня у виконанні чехів Аhmed ma Hlad)

От ще передивлявся записи, побачив, що назбиралось досить багато пісень Івасюка. Може варто так само викласти їх на окремий сайт. До речі здається нема в мережі сторінки, присвяченої його творчості.

Чарівник з міста Гамельн - 7-9-2003 у 12:18

Назару

"Nacht Uber Hameln"

1 SIOUXSIE AND THE BANSHEES - "Overground" - 3:49
2 PROFANUM - "Conquering The Highest Of The Thrones In Universe" - 5:07
3 NATURE & ORGANISATION - "Bloodstreamruns" - 4:38
4 SOPOR AETERNUS - "Va(r)nitas, Vanitas... (...Omnia Vanitas)" - 9:06
5 COCTEAU TWINS - "Ivo" - 3:53
6 SUMMONING - "Wyrmvater Glaurung" - 3:05
7 DEATH IN JUNE - "Fall Apart" - 2:29
8 VASHTI BUNYAN - "Diamond Day" - 1:44
9 THE CURE - "The Hanging Garden" - 4:30
10 JULEE CRUISE - "Into The Night" - 4:44
11 BACKWORLD - "Leaves Of Autumn" - 3:42
12 EMPEROR - "Opus A Satana" - 4:16
13 РАДА И ТЕРНОВНИК - "Когда Будет Тепло" - 3:37
14 LACRIMOSA - "Der Letzte Hilfeschrei" - 5:17
15 SWANS - "Miracle Of Love" - 6:43
16 CURRENT 93 - "A Song For Douglas After He's Dead" - 4:55
17 RAISON D'ETRE - "End Of A Cycle" - 7:54

Total time: 79:54


N.S.

Круціфукс. - 7-9-2003 у 13:08

Чарівникові з міста Гамельн,

Тобі знайома фраза "мішання БУЛЬДОГА з НОСОРОГОМ"?

#);

Дякую за увагу.

Чарівник з міста Гамельн - 7-9-2003 у 13:34

> Дякую за увагу

Прошу дуже :-)


N.S.

Наталка - 7-9-2003 у 18:16

Цитата:
Першим відправив користувач Східняк

От ще передивлявся записи, побачив, що назбиралось досить багато пісень Івасюка. Може варто так само викласти їх на окремий сайт. До речі здається нема в мережі сторінки, присвяченої його творчості.


Здається, що нема - я, принаймні, не знайшла, а шукала добре. Все, що є - окремі статті, замітки якісь, та й тих небагато... А Івасюк - це геній, він загинув у 30 років, а лишив таку багатющу творчу спадщину!!! Якщо у Вас є можливість викласти його пісні на окремий сайт, це було б чудово. :rolleyes: Пам’ять людська - як вогнище, її треба підтримувати. :)

Олексій Мачехін - 7-9-2003 у 20:22

До НОЧІ The Вйо - Ганжя

Nazar - 8-9-2003 у 08:33

Дуже дякую Чарівникові за таки знайдений час.
І тепер найголовніше - де То взяти???

Чарівник з міста Гамельн - 8-9-2003 у 09:50

> І тепер найголовніше - де То взяти???

Я можу тобі записати :-)

Або в MP3, або вже в Аудіо на CD-R.


N.S.

Kalinowicz - 10-9-2003 у 00:56

Чарівникові з міста Гамельн:
А мені, можете записати? Я готовий дякувати і в матеріальному плані також :).
Хай там бульдог, чи носорог, та в крамниці такого не купиш, а коли щось не сподобається завжди можна переписати, замінивши, наприклад, російськомовні-українськими піснями :)
Назару:
Збірки, що ви складете я теж хочу, вже займаю чергу, якщо дозволите, звичайно.

fish - 10-9-2003 у 07:27

до гір якісь речі Гуцул Каліпсо й Перкалаби варто долучити... більш "гірських" команд я не знаю.

Наталка - 10-9-2003 у 11:55

Цитата:
Першим відправив користувач Kalinowicz
Назару:
Збірки, що ви складете я теж хочу, вже займаю чергу, якщо дозволите, звичайно.


Назаре, я теж прошу мене в чергу записати - Вашу збірку "Дощ" ми до дір затремо скоро, я чоловіка ніяк не могла "присадити" на "Кому Вниз", а тепер він бігає і у мене ж!:lol: питає: "Як се можна не слухати і не любити?"
Будь-ласка. Наша вдячність не матиме меж... у розумних межах :saint:

Чарівник з міста Гамельн - 10-9-2003 у 12:55

> Чарівникові з міста Гамельн:
> А мені, можете записати?
> Назару:
> Збірки, що ви складете я теж хочу, вже займаю чергу, якщо дозволите, звичайно.

Nazar-у:

Якщо Ви все одно будете займатись розповсюдженням своїх збірок, то може разом з ними ще й мою всім зацікавленим особам запишите? :-)


N.S.

fish - 10-9-2003 у 13:24

ох-хо... Я би за такою річчю пильнувала, якби там були записи молодих команд, які мені десь сподобалися... А Кому вниз чи Мертвого півня чи Масяню все ж волію у їх власних альбомах слухати... До речі, згадала, кого ще хочу в список кандидатів на вересень!

Чарівник з міста Гамельн - 10-9-2003 у 13:34

> До речі, згадала, кого ще хочу в список кандидатів на вересень!

І кого ж, цікаво? Масяня - "В небе ангелочки..."? :-)


N.S.

fish - 10-9-2003 у 14:04

та-а! Масяня - то мій колєжка Ведмідьтак жартома Бурмаку називає.

Чарівник з міста Гамельн - 10-9-2003 у 14:13

> та-а! Масяня - то мій колєжка Ведмідьтак жартома Бурмаку називає.

:-)


N.S.

Східняк - 11-9-2003 у 17:53

Цитата:
Здається, що нема - я, принаймні, не знайшла, а шукала добре. Все, що є - окремі статті, замітки якісь, та й тих небагато... А Івасюк - це геній, він загинув у 30 років, а лишив таку багатющу творчу спадщину!!! Якщо у Вас є можливість викласти його пісні на окремий сайт, це було б чудово. :rolleyes: Пам’ять людська - як вогнище, її треба підтримувати. :)


Викласти можна так само на народ.ру. Принаймні я не знаю іншого сервера, щоб давав під сайт 200 Мб, а можливо і більше. Я зустічав сайти 800 Мб. На платному хостингу це буде коштувати більше 100 ує. Швидкість у них невелика, але сторінка буде доступна будь-де в світі.
200 Мб - це приблизно 50-70 пісень. Досить непогана колекія може вийти. В мене є один альбом Смерічки, трохи пісень Ротару, Яремчука, альбом Т.Чубая. Можливо їх більше, але не досить добре знаю творчість Івасюка.
А інформації справді мало. На сайті "Черемшина" лише пару строчок. Було б цікаво прочитати десь які пісні він написав. Я знаю лише десь з півтора десятка.

Наталка - 12-9-2003 у 22:47

Цитата:
Першим відправив користувач Східняк

А інформації справді мало. На сайті "Черемшина" лише пару строчок. Було б цікаво прочитати десь які пісні він написав. Я знаю лише десь з півтора десятка.


Всього пісень у Володимира Івасюка, якщо не помиляюся, більше 100. Сто сім пісень, 53 інструментальні твори, і музика до спектаклю "Прапороносці". :) Тільки не знаю, де прочитати бодай назви тих 107 пісень :(

Олексій Мачехін - 12-9-2003 у 22:48

І не кажи що все то в тебе є і в різних виконаннях....

Наталка - 12-9-2003 у 22:50

У мене є лише "Наш Івасюк" - бо, наприклад, я не дуже полюбляю, як виконує "Червону Руту" Ротару, хоча чула, що Тарасові Чубаю її (Ротару) виконання дуже подобається. А от "Смерічку" і Яремчука я ще придбаю! :cool:

Східняк - 13-9-2003 у 15:28

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
У мене є лише "Наш Івасюк" - бо, наприклад, я не дуже полюбляю, як виконує "Червону Руту" Ротару, хоча чула, що Тарасові Чубаю її (Ротару) виконання дуже подобається. А от "Смерічку" і Яремчука я ще придбаю! :cool:


Мені дуже подобається як виконують "Червону Руту" Дарка й Славко (здається з Канади). І взагалі я маюбуть чув багато Івасюкових пісень, але не знаю, що вони його. Наприклад, тільки почувше альбом Чубая я дізнався, що пісня Капелюх - теж Івасюка. Смерічку я викачав з http://mp3.rin.ru/ Ротару теж легко знайти в інтернеті. А от наприклад послухати його пісні у виконанні інших співаків 70-х мабуть дуже важко.

Odarka - 13-9-2003 у 15:37

Бо інші, хто співав не були такі відомі, щей не збереглися вархівав. я спробуваю в Тараса Чубая спіляти альбом "Арніки", де співав Морозов Івасюкові пісні, але коли не знаю, бо він у нього в Києві. можливо порошу Наталку, щоб вона туди пробралася десь вночі, коли їх не буде в хаті :))))

Наталка - 14-9-2003 у 13:52

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Бо інші, хто співав не були такі відомі, щей не збереглися вархівав. я спробуваю в Тараса Чубая спіляти альбом "Арніки", де співав Морозов Івасюкові пісні, але коли не знаю, бо він у нього в Києві. можливо порошу Наталку, щоб вона туди пробралася десь вночі, коли їх не буде в хаті :))))


Я згідна!!! :lol: Потім зникнення альбому можна буде списати на Гарі Поттера і компанію, що їх історії так файно переклав пан Віктор! :saint: Цікаво, чи повірить Тарас Чубай?:rolleyes: В разі чого на суді в останньому слові скажу: "З любові до мистецтва!" :D :D :D

Captivitas - 15-9-2003 у 15:18

Привіт, Назаре!
Я би додав у збірку "Ніжність"- Мертвий Півень з альбому 93-го року "Дух" ("Дозволь мені кружляти над тобою" ), "Річка", "Коло" та обовязково "Зелене" та гурт "Колесо"- "Грифон"(абсолютно відрізняється від Плачівської версії).;)

Як з розповсюдженням Ваших збірок на Південний Схід України?

Олексій Мачехін - 15-9-2003 у 15:23

Філіалом розповсюдження в Запоріжжі є Фіш - здибАйтеся :)

fish - 15-9-2003 у 17:48

вже здибалися...

Nazar - 15-9-2003 у 18:22

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Привіт, Назаре!
Я би додав у збірку "Ніжність"- Мертвий Півень з альбому 93-го року "Дух" ("Дозволь мені кружляти над тобою" ), "Річка", "Коло" та обовязково "Зелене" та гурт "Колесо"- "Грифон"(абсолютно відрізняється від Плачівської версії).;)


Дуже дякую, обов"язково врахую. Наразі з тих збірок (наскору руку за годину до поїзда) зробив лише першу частину "Чиста, мов кришталь", і не пам"ятаю що я туди записав, ще матеріалу наскладаю на дві (всередньому 17-18 композицій на одну частину), та маю пошкоджену "А пригоршні повняться" - то про дощ. Світло блимло вже перед самим вилітом на поїзд.

Де можна дістати "Колесо"? Дуже цікаво.
І... Не говоріть, що я єретик;) , але що то за "Дозволь мені кржляти над тобою" - ну то вже може до Дзвінки.

Вже вкотре хочу сказати, що Ваші поради мені є надзвичайно цікавими. Сипте ними!

Олексій Мачехін - 16-9-2003 у 11:12

Ну тоді ще одну в "Чиста мов кришталь"
Руслана, Дикі танці - Я тебе люблю.

Captivitas - 16-9-2003 у 12:16

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar

Де можна дістати "Колесо"? Дуже цікаво.
І... Не говоріть, що я єретик;) , але що то за "Дозволь мені кржляти над тобою" - ну то вже може до Дзвінки.



Гурт "Колесо", наскільки мені відомо не має альбомів. Є лише фестивальні записи. На жаль хлопці розпалися. Мені потрапив їх "Грифон" у збірці "Срібна Підкова-95"(це на вірш Андруховича).

Один з учасників гурту (Костянтин Ігнатчук) заснував у Житомирі Молодіжне Мостецьке об"єднання і має сайт за адресою
http://koleso.iatp.org.ua/

З приводу "Дозволь мені кружляти над тобою" - це з циклу Андруховича "Начерки подорожнього". Ця річ має назву "Дух" і присвячена Йосифі Кун. "Півні" зробили три речі з Начерків у альбомі 1993 року. Там доречі й "Фавстіве Свято. Ніч" - суперова різдвяна пісня.

Олексій Мачехін - 18-9-2003 у 17:21

Чиста, мов кришталь: Ти Руслани

Captivitas - 22-9-2003 у 13:08

"Місто"

Піккардійська Терція - "Старенький трамвай"

Гавайські Гітари - передостання пісня альбому (на жаль не пам"ятаю назви - там щось про запізнення на роботу та зустріч у маршрутці):)

Med Heads - Trane in Lunacy

Наталка - 22-9-2003 у 19:59

А я б хотіла почути саме у збірці "Ніжність" "Талісман" піккардійців, якщо це можливо... З цієї пісні і почалась моя довга і звивиста, як та дорога :D, любов до "Піккардійської Терції". Дехто з моїх знайомих каже - але ж це не рок!!! Погоджуюсь. ЦЕ - НІЖНІСТЬ! :saint:

kallisto - 23-9-2003 у 17:11

Місто:
Рутенія (Легіонер - екс-Рутенія) "Місто"

Nazar - 23-9-2003 у 17:37

Дякую!

А от мені слід показати, що вже виходить, як скажімо Василь з хітпарадом робив, щоби не повторялись.:sing:

kallisto - 23-9-2003 у 18:05

А Рутенія вже була? Здається, що ні

Captivitas - 25-9-2003 у 09:50

Такі пропозиції:

Ніжність
Ольга Богомолець - "Поворожи собі на каві"
Четвертий кут - 1)"Пастораль" (інструментальна),
2)"Богиня"(В.Филипчук, В. Морозов),
3)"Я тобі галантно не вклонюся" (В.Симоненко, В. Морозов)

Чиста, мов кришталь
Ольга Богомолець- "І знов з"єдналися" (вірш О.Теліги)

Ще одина пропозиція

Captivitas - 25-9-2003 у 14:43

Місто

On-line (м. Харків) - "Місто" :)

І ще дійсно настала потреба викласти всі пропозиції по кожній збірці (і нехай їх (пропозицій) буде більше ніж вирішено у збірці). :sing:

Nazar - 14-10-2003 у 18:05

Нарешті мав змогу прослухати збірку, що склав пан Чарівник. - :o:o:o:o
Спочатку я ще хотів якось відзначити Va(r)nitas, Vanitas... але тепер вже хочу ще раз продублювати весь список!
Всім дуже рекомендую! Налітайте!
Чарівникові окрема подяка за знайдений час, і за роботу загалом!
Дякую, нгепередякую.
Очікую скромні типу, та перестаньте, нічого я такого не робив, відповіді, і тому наперед скажу що є за що дякувати однозначно.

Запитання до Круціфукса - хто з них носоріг?

Nazar - 14-10-2003 у 18:07

І ще постараюсь десь з понеділка все те звести, щоби подивитись що вийшло.
До Наталки прохання якось мені удваукнути вміст диску, що я передав, бо я не пам"ятаю, просто щоб не повторялось.

Чарівник з міста Гамельн - 14-10-2003 у 18:28

Та нема за що :-)


> Запитання до Круціфукса - хто з них носоріг?

Якщо не помиляюсь, як раз Sopor Aeternus і є "носоріг" :-)

Але як на мене, то краще вже бульдог з носорогом, ніж, скажімо, єнот з бегемотом :-)


Everywhere and nowhere...

Nazar - 14-10-2003 у 18:32

Гаразд, тоді переформулюю, хто тоді бульдог?

Чарівник з міста Гамельн - 14-10-2003 у 19:12

Ну... сподіваюсь, що принаймні Nature & Organisation - це бульдог :-)

/бульдоги - good guys, носороги - bad guys/


Everywhere and nowhere...

Круціфукс. - 15-10-2003 у 08:55

"Бульдог" = Vashti Bunyan, Cocteau Twins

Чарівник з міста Гамельн - 15-10-2003 у 10:29

Назару

А інше, що я тобі записав, вже слухав? The Legendary Pink Dots, Antony And The Johnsons, Current 93?


Everywhere and nowhere...

fish - 15-10-2003 у 10:32

2Captivitas ганьба! чи тобі не знати, що Онлайн з Херсону?

fish - 15-10-2003 у 10:34

вчора побачила назву гурту: "Чувацький шлях". Тепер дико хочу послухати :D

Captivitas - 20-10-2003 у 14:27

Цитата:
Першим відправив користувач fish
2Captivitas ганьба! чи тобі не знати, що Онлайн з Херсону?


Ну вибачте, преплутав, вже в кутку.:(;):та :sing:

Trickster - 27-10-2003 у 21:33

Назару:
Спробуй мій гурт, TeNeTa. :) http://www.teneta.com.ua

Nazar - 28-10-2003 у 10:00

Порекомендуй щось.
Обов"язково спробую:)
Дякую.

Igor_J - 28-10-2003 у 18:35

Мотор`ролля та ВВ - А я собi гуля
Армада та ВВ - Венецiя

Captivitas - 22-3-2004 у 10:08

Пропоную, правда трошки з запізненням, свій варіант збірки.

Rizdvomagica (c) Dim Records, 2004 :sing:

1. Тарас Чубай-Плач Єремії Із янголом на плечі
2. Мертвий Півень Фаустове свято. Ніч
3. Гайдамаки Св"ят вечір
4. Четвертий кут Пастораль
5. АбиМС Тихий дзвін
6. Мандри Магдалєна
7. Мертвий Півень Ієронім Босх ХХ
8. Гайдамаки Кавалок
9. Марія Бурмака Хтось з дитям удвох
10. Плач Єремії Сніг
11. Мандри Колиска
12. Четвертий кут Повернення
13. Марія Бармака По Різдві
14. Тарас Чубай-Плач Єремії Вечір (День відходить...)
15. Мандри Хай не буде тобі сумно

:sing: