Форум Рідного Міста

"Мадам за викликом" у Львові

Василь Яворський - 27-8-2003 у 16:25

Гарна ідея виникла у Закарпатті
http://www.gazeta.lviv.ua/2003/08/27/NewspaperArticle.2003-08-26.46...

То може і ми тут таке голосування відкриємо, а потім щось таке вичудимо аби трохи посоромити наші медіа?

Наталка - 27-8-2003 у 19:53

Це просто фест-ідея! Можна в двох номінаціях: регіональні (львівські, київські і т.д.) та загальноукраїнські. Медіа засоромляться чи нє, сказати важко, але ми, принаймні, будемо знати, хто є who ;) А знання - то сила :D
P.S. Починаю роздумувати над номінантами :o

Василь Яворський - 28-8-2003 у 09:38

Голосування пропоную давати окремими топіками, номінантів писати болдом.

Nazar - 28-8-2003 у 11:51

Знаєте, не заглядував уцю тему з-за назви. Не зрозумів, і маючи досвід наших загальномасових медіа знаходити наймасовіші назви тем якось відразу став в опозицію...
Але менше з тим - ідея суперова! Треба троха часу подумати над кандидатами.

Василь - 29-8-2003 у 09:00

Важко визначитись з таким у Львові - все ж таки не Закарпаття. Може краще пропонувати на рівні всієї держави, а не окремого регіону; тай дописувачів в нас багато не львівських.

Odarka - 29-8-2003 у 12:45

Почитала я цю статтю і щось забагато у мене асоціацій з Львівським телебаченням...
Всі мас-медія продажні!
Краще хай знайдуть хоч одне не продажне я їм памятник поствлю :)

Василь Яворський - 29-8-2003 у 15:30

Ну то давайте почнемо висуватьи номінантів:
То ж по Львову Одарка висунула Львівське телебачення (якщо я тебе правильно зрозумів Одарко)
по Україні я висуваю Інтер

Ігор Мартинів - 29-8-2003 у 16:33

Висування є надто суб"єктивним. Як правильно наголосила Одарка, продажними, або я б сказав проданими є практично всі ЗМІ. У нас уже не соціялізм, тож всі мас-медіа комусь належать. Владі чи опозиції. І висунення кандидатів на нагородження такою відзнакою зводиться до того, що прихильники опозиції висуватимуть провладні ЗМІ, а прихильники влади - опозиційні. У Закарпатті відбулася звичайнісінька піар-акція опозиції. Досить примітивна, хоча, безумовно, весела. А видання, що належать опозиції насправді так само контрольовані. Там так само не допускається писати погане про тих, ким контролюються. Тож свобода слова в Україні - наразі утопія.

Василь - 1-9-2003 у 07:29

Може тоді вже краще окремі програми. Якщо номінантами буде цілий канал, то це буде змагання між 10 каналами. Висуваю передачу "Про те" на каналі 1+1.

Наталка - 1-9-2003 у 20:05

Підтримую Василя - номінант гідний :(

Олексій Мачехін - 1-9-2003 у 20:40

Але мертвий. Ця програма, здається, вже не виходить.

Наталка - 1-9-2003 у 20:43

Ні? Є Бог на небі! Та, на жаль, ще буде багато "достойних". Я вже останнім часом і ТБ не дивлюся - гнітко мені, квітко, гірко мені, зірко...

Василь - 2-9-2003 у 12:11

А мені здається, що ця програма зараз у відпустці. Почнеться новий сезон політикуму і вона знову появиться, і вестимуть її знову ці два коміки.

Василь - 11-9-2003 у 07:09

Ну хто тут говорив про передчасні похорони передачі "Про те". Хтілис би.

Олексій Мачехін - 11-9-2003 у 10:03

Що, вже?

Ігор Мартинів - 12-9-2003 у 01:22

Мені здається, що Епіцентру не може бути ніякої альтернативи. Проте примітивна і вульгарна, тому викликає у нормальної людини відразу. А Епіцентр має значний авторитет і вплив. А по суті своїй це те ж саме Проте

Василь Яворський - 15-9-2003 у 10:48

Піховчик має всі шанси виграти приз "Мадам за викликом". Згадайте як виглядав Епіцентр до минулих виборів. Чого чого, а політичної упередженості там було обмаль. Що ми бачемо зараз? Візьміть хоч вчорашній випуск. Виявляється 70% українців за ЄЕП... Цікаво, також, дізнатися і те, що Ющенко недалекоглядний і обмежений, Тимошенко кримінальний авторитет-рецидивіст, Симоненко близький до маразму, а Кучма, то є наш президент, якому важко протистояти оцим усім що намагаються як умога швидше все розтягнути.