Форум Рідного Міста

І де ж Литвин таку цяцьку взяв?

Василь Яворський - 28-8-2003 у 13:50

З офіційних джерел стало відомо, що Литвин подарував нашому дорогому президентові з нагоди 65-ти річчя оригінал Рембранта. Нехай картинка і не дуже величенька, та все ж на думку спеціалістів її вартість оцінюється в декфілька сотень тисяч... Ні не гривень, звичайно... І навіть вже не долларів ЮЕсЕй, а євро.
Цікаво те, що як бізнесмен Литвин зовсім не відомий. Доречі і заробітні платні в адміністрації не такі вже й високі. То де ж він того Рембранта взяв?

Наталка - 28-8-2003 у 21:13

Питання, я б сказала, риторичне. Де взяв, де взяв... украв! Властиво, не картину, а гроші на неї - точно. І до ворожки не ходи :mad:

Nick - 28-8-2003 у 22:30

Багато зараз крадуть картин з різних музеїв, картинних галерей, церков, монастирів.
Може крадуть під чиєсь замовлення. Догадайтесь чиє?

тихий вечір - 28-8-2003 у 23:34

картину взяв швидше за все цілком легально, на котромусь з європейських аукціонів. а от де гроші на неї взяв ... **. :mad:
і взагалі,... знайшов кому такі речі дарувати.

Nazar - 29-8-2003 у 07:50

Угу! Краще би фотку Табачника в золотій оправі подарував - гарантові було б приємніше:D

Василь - 29-8-2003 у 08:44

2 Гадячу: а що це за такі офіційні джерела? Може ще якусь цікаву інфу можна з них почерпнути?

Чарівник з міста Гамельн - 29-8-2003 у 10:04

Мені сподобалось, що зробив на день народження Путіна Жириновський: в той час, як всі вимахувались, як могли (дарували яйця Фаберже і т.п.), Жириновський подарував... свій власний портрет :-)



Novy Svet

dr.Trollin - 29-8-2003 у 11:12

2Чарівник
(грізно) Ти цей, з Жиріка мені не шкилюй!!
(розчулено) Зате ж від душі подарував! Найдорожче!!!

Василь Яворський - 29-8-2003 у 14:40

2 Василь: кажучи "офіційні джерела" я мав на увазі джерела "з відтам" в мене знайомий в адміністрації працює, дрібним клєрком але інформація вона всюди інформація :D

Зіронька - 29-8-2003 у 21:45

Ой, а де я точнісінько таке ж обговорення бачила?..
Шановний Гадяч не підкаже?
;) :D ;)

Василь Яворський - 2-9-2003 у 13:12

Цитата:
Першим відправив користувач Зіронька
Ой, а де я точнісінько таке ж обговорення бачила?..
Шановний Гадяч не підкаже?
;) :D ;)


Цю тему я ще на "провокаторі" стрічав, може там і ти його бачила. Але "провокатор" ніколи не був "офіційним джерелом", там здебільшого чутки.