Форум Рідного Міста

Новини України

Ігор Мартинів - 29-8-2003 у 15:46

Уже майже рік на ринку українських інтернет-змі працює сайт "Новини України", який за час існування надійно зафіксувався у двадцятці вітчизняних медіа-сайтів. А це, повірте, непросто. Мабуть не всі знають, що сайт робиться у Львові. З чим вас всіх і вітаю :sing:
Пишіть свої міркування щодо проекту тут або ж у форумі сайту

Василь Яворський - 29-8-2003 у 15:50

То чого ж у вас на стартовій двомовність?

Ігор Мартинів - 29-8-2003 у 16:04

Добре розберіться що до чого і зрозумієте.
Сайт є автоматизованою системою для пошуку і фільтрування інформації серед українських новинних ресурсів. Наскільки ви мабуть знаєте, багато з них іще не українізовані. Відповідно на "Новинах України" лише відображається загальна картина. Проте процес українізації повільно, але просувається. Скажімо, коли ми починали, десь 70% або й більше всіх українських новин йшли російською, зараз десь 50/50. Так що все ще попереду.

vuaierist - 6-9-2003 у 09:44

Говорити на Україна.ru, що це українськи новинний ресурс, по меншій мірі, некомпетентно.
Адже його створив Павловський під час виборів з метою забамбулення неграмотних користувачів Інтернетом.
І пишатись рейтингом на російському сайті бігмір я б не став - там користувачі в основному - росіяни. Їм і потрібні саме такі нвоини зі Львова.

Ігор Мартинів - 7-9-2003 у 09:40

Цитата:
Першим відправив користувач vuaierist
Говорити на Україна.ru, що це українськи новинний ресурс, по меншій мірі, некомпетентно. Адже його створив Павловський під час виборів з метою забамбулення неграмотних користувачів Інтернетом.

Перепрошую, а хто каже, що Украина.Ру український сайт? Украина.Ру - географічно та ідеологічно є російським, входить до холдингу Страна.Ру і, більше того, на даний час уже не є власністю структури Павловського, а державним ЗМІ. У "Новинах України" йоно й немаі не може бути, тому що у нас тільки українські сайти. Ось повний список http://www.novyny.org.ua/partners/. Тож ваш закид щодо некомпетентності цілком недоречний. Я ж просив розібратись перед тим як писати щось.
Цитата:
І пишатись рейтингом на російському сайті бігмір я б не став - там користувачі в основному - росіяни. Їм і потрібні саме такі нвоини зі Львова.

Нажаль, найуспішніші українські проекти - російськомовні. Серед них і бігмір. Україномовного рейтингу, знову нажаль, в Україні не існує (може ви нарешті зробите?). Серед українських російськомовних безперечно бігмір є найкращим, оскільки він є найповнішим, а отже найреальнішим. Якщо ви маєте якісь пропозиції щодо українізації українських рейтингових систем, або створенні нової, україномовної, то я з радістю взяв би участь у цьому і допоміг би всім чим можу і що вмію.

Роман Библюк - 1-11-2003 у 16:43

Цитата:
Першим відправив користувач vuaierist
Говорити на Україна.ru, що це українськи новинний ресурс, по меншій мірі, некомпетентно.
І пишатись рейтингом на російському сайті бігмір я б не став - там користувачі в основному - росіяни. Їм і потрібні саме такі нвоини зі Львова.


до чого тут взагалі Україна.ру?

яке має відношення рейтинг (сухі цифри) до мови?

яка різниця хто користється бігміром?

Йдеться про те, що лічильник бігміру присутній на всіх провідних електронних ЗМІ. Тому можна говорити, що його рейтинг певним чином відбиває картину розстановки сил на йьому ринку.

До чого тут мова? До чого відвідувачі? !!!

Serjo - 28-12-2003 у 20:12

Все-таки повинно бути всім соромно, що у Львові народилось таке гермофродитеня :(
І обговорення якось вяло проходить. І форум на новинах досить дохлий - отаке воно IMXO.

Ігор Мартинів - 28-12-2003 у 22:44

А тобі не соромно, що ти замість вживати українські слова, послуговуєшся зкалькованим з російської ІМХО? В такому випадку ти такий же мовний гермафродит

marco - 29-12-2003 у 00:11

BTW, ІМХО скальковано не з російської, а з англійської абревіатури IMHO (in my humble opinion).

А критика сайту (об'єктивна чи необ'єктивна) не є причиною переходити на особистості, ІМХО ;-)

Ігор Мартинів - 29-12-2003 у 00:47

Я знаю, що означає ІМХО. Це слівце взяли собі за моду вживати росіяни, а за ними і ви. Як на мене, дурне слівце, набагата гірше за українські відповідники.

Щодо закиду про перехід на особистості:

Ти не розібрався, що таке сайт "Новини України", а вже спішиш писати всякі бздури. Якби розібрався - не писав би такого.

Форум на Новинах справді не надто активний. І це нормально. Бо до нас приходять скористатись нашим сервісом, а не для того, щоб писати в форум. Інша справа тут - суть проекту у форумі. Новини України не можуть і не мють на меті змагатися в активності форумів з іншими сайтами.

Serjo - 29-12-2003 у 06:47

НМСД - Вас влаштує, румяний, мій критику? - На Мою Скромну Думку, Ваш сайт справді трохи неукраїнський. Пробачте, коли образив Ваші почуття, але мої враження саме такі.

Serjo - 29-12-2003 у 06:50

А може я чогось не розумію? Де ось тут Новини України?

06:15 В Китае начали сооружать самый большой судостроительный завод в мире
06:00 ОАО Туполев планирует начать разработку ТУ-444
05:49 Анна Линд - человек года в Швеции
05:45 Россия. ЕСТЬ боевой самолет пятого поколения, который сможет эффективно решать задачи в трех эшелонах - космос, воздух, земля
05:25 Япония заявляет про значительное списание иракского долга
05:23 Япония заявляет про значительное списание иракского долга
05:09 Сильное землетрясение на севере Японии
04:48 Палестинских премьер посетит с рабочим визитом Саудовскую Аравию
04:26 На востоке Алжира обнаружено место захоронения 200 человек
04:07 Год назад ею были предсказаны события в Ессентуках и у "Националя"... Катастрофический прогноз 2003, продолжает сбываться
04:00 Sharp инвестирует 841 млн. долларов в производство жидко-кристаллических мониторов
03:53 Курникова подарила деду две машины!
03:22 В Саудовской Аравии возможны новые теракты - МИД Британии
02:58 В вооружённом столкновении в секторе Газа погибли три палестинца
02:29 Тель-Авив ликвидирует четыре незаконных еврейских поселений
02:03 Умер основатель и владелец марки "Чупа-Чупс"
02:02 Внучка брежневской любовницы раскрыла тайны Ярмольника и Жванецкого
01:44 В Греции за хранение оружия арестован советник министерства внутренних дел Черногории
01:33 Доказательства несуществования Деда Мороза
01:27 Сегодня в Петербурге пройдёт суд над убийцами Галины Старовойтовой

Олексій Мачехін - 29-12-2003 у 10:29

2Serjo:
"А може я чогось не розумію? Де ось тут Новини України?"

Люкс :)

2Ігор Мартинів:

<title>Новини України : политика события экономика криминал интернет и компьютеры культура спорт наука и техника - Все ленты новостей в одной - Новости Украины</title>

Шэдэвр. :saint::lol::saint:

Ігор Мартинів - 29-12-2003 у 11:26

Цитата:
Першим відправив користувач Serjo
А може я чогось не розумію? Де ось тут Новини України?

Ти справді чогось не розумієш
На сайті збираються новини, які подають УКРАЇНСЬКІ сайти. Жодного не українського нема. невже так важко зайти в розділ "про проект" і прочитати? Так ні - ми ітак найрозумніші :)


Цитата:

На Мою Скромну Думку, Ваш сайт справді трохи неукраїнський.


Ваша скромна думка помилкова. Сайт саме український. На ньому новини тільки українських сайтів (понад 70) і ходять на нього в основному українці (75-85%). Є звичайно і росіяни (десь 3-5%), які приходять дізнатися про що пишуть українські сайти.

Що ще не зрозуміло?

А взагалі той пан з автентичним українським ім"ям Serjo мені декого нагадує :)

Serjo - 29-12-2003 у 13:42

То на чорне Ви, пане, кажете - біле? Смішні Ви якісь і надто соціял-демократичні. о!

Ігор Мартинів - 29-12-2003 у 13:59

Ок. Я тебе впізнав :) Тож дискусію далі продовжувати вважаю недоцільним. Ми з тобою про це вже розмовляли.

Serjo - 29-12-2003 у 14:24

Культура дискусії, бачу, зовсім втрачена нинішньою молоддю.
До того ж незаонно користуються брендом "Львів", який мусив би означати щось негермафродичне...
Та й відгук на Ваш сайт зробив не лише я.
Відповідати треба на аргументи, а не в кущі тікати. Не ображати співбесідника, а любити його.
Хоча б за те, що відгукнувся і подивився на той сайт.

Та я думаю, що Львів залищиться українською культурною столицею, навіть незважаючи на існування в ньому такого недолугого промосковського сайту.

Роман Библюк - 29-12-2003 у 14:42

Львів "культурна столиця" ? Ви явно лестите нашому дрібно міщанському місту. Відкрийте очі і озирніться навколо...

На мою скромну думку, вже давним давно немає.
Рефлексії про те, що Львів українське місто, теж вельми натягнуті. Як часто на наших вулицях чи кавярнях Ви чуєте українську?

Щодо "Новин", то проект є національного маштабу. До Львова привязаний лише тим, що автори народилися, живуть та працюють у цьому колись славному місті.

"Новини" не є політичним проектом, тому закиди у пропагадні чогось є безпідставні. Якщо вдатися до порівнянь, то Новини схожі на дзеркало, що відбиває сучасний стан мас-медіа України :(

Нажаль, змушений з Вами погодитися: Новини двомовні, бо Україна двомовна :(

Як спів-автор проекту, я доклав всіх зусиль, щоб Новини концептуально були українські. Проект має назву "новини", а не "новости", вся поза новинна інформація є лише українською мовою (виключенням є деякі статті рекламного характеру).

А щодо культури дискусії, то на яких підставах Ви вважаєте можливим публічно

Звинувачувати проект "Новини України" у промосковському спрямуванні?

Чим Ви можете аргументувати так звану "недолугість" сайту?

Чи не здається Вам, що Ваші висловлювання мають ознаки зумисного чи несвідомого наклепу?

Serjo - 29-12-2003 у 14:55

До Мартиніва -
Переглянув ваш форум - зрозуміло, найрезонансніші тексти.
Розумію, що Ви господар сайту, але неповага до відвідувачів і зверхнє ставлення до них пре з кожної Вашої відповіді на будь-яке зауваження. Це при тому, що зауваження - ПО СУТІ та АРГУМЕНТОВАНІ. Аналогічними відповідями Ви відзначились і тут.
То може така риса Вашої вдачі - самозакоханість - необхідна складова для такого роду комплесксної діяльності по обмосковленню?

До обох -
Ваш сайт, зауважте, розмножує ті новини, які народжуються в Імперії, в Москві, російською мовою.
Ті сайти, які ви називаєте українськими, фактично є сайтами по ретрансляції московсьих новин, отже є такими, що займаються обмосковленням. Вам перерахувати їх - чи Ви самі знаєте, які сайти є ВІДВЕРТО АНТИУКРАЇНСЬКИМИ ізнайшли притулок на вашій клонувальній підстанції? Попросіть - я перерахую.

Олексій Мачехін - 29-12-2003 у 15:02

якщо дозволите втрутитись у ваш "дискус", то я теж дуже критично висловлююсь про цей сайт. Найнедолужніше в ньому це титул, на який я вже звернув увагу. Мовна мішанина то просто жах якийсь. нехай він вже був би російськомовним, але такий вишуканий суржик це просто навіть неестетично. До того ж якщо це є "дзеркало", то вно якимось чином ажніяк не відображає україномовні версії українських інформаційних ресурсів. А такі версії має і Форум і Кореспондент і інші сайти новин.
Чесно кажучи ваш ресурс тримається в 20-ці рейтингу лише за рахунок назви, бо кожний пошуковик на запит про новини насамперед видасть саме ваш сайт. То просто хитрощі і ажніяк не оцінка проекту.

Serjo - 29-12-2003 у 15:10

>А щодо культури дискусії, то на яких підставах Ви вважаєте можливим публічно Звинувачувати проект "Новини України" у промосковському спрямуванні?
Чим Ви можете аргументувати так звану "недолугість" сайту?

Ви просто не помічаєте аргументів, які висловлені, наприклад у повідомлені від 04:50 AM. Чи Вам повторити?

І щодо "дзеркала". Не став би я спеціально будувати дзеркало, щоб спостерігати чийсь геморой. Лікувального ж еффекту немає ніякого. Немає Вашої позиції - автомат збирає всякий непотріб. Коефіцієнт корисної дії -ККД - дуже низький. Концепція щось не теє...

Роман Библюк - 29-12-2003 у 15:11

пане Олексій, прошу перед тим як робити "випади" і подавати "аргументи", потрудитися їх перевіряти. Кореспондент та Форум у нас транслюються українською мовою , як інші сайти, що мають повноцінну українську версію.

Відповідні линки:
ForUm
http://www.novyny.org.ua/source-28.htm
Кореспондент.net
http://www.novyny.org.ua/source-3.htm

PS: признайтесь, на яку політичну силу Ви працюєте?
Кому не довподоби, що "Новини" єдиний безпартійний аполітичний медіа проект з 20-ки Укрнету? :);)

Роман Библюк - 29-12-2003 у 15:20

Цитата:
І щодо "дзеркала". Не став би я спеціально будувати дзеркало, щоб спостерігати чийсь геморой. Лікувального ж еффекту немає ніякого. Немає Вашої позиції - автомат збирає всякий непотріб. Коефіцієнт корисної дії -ККД - дуже низький. Концепція щось не теє...


Навпаки, ми перші мали сміливість показати реальну картину - "так як є", без спотворень. Якщо ситуація кепська в країні і нам не довподоби, то треба її виправляти.

Тепер черга за Вами, створюйте україномовні контент проекти, пропагуйте українське слово в народі.

Serjo - 29-12-2003 у 15:34

Шановний! Множити московські новини - таких проектів доволі є в Україні - той же властінєт та інші. Всі вони фінансуються антиукраїнськими і неукраїнськими фундаціями. Ви з ними співпрацюєте, рекламуєте.

Отже питання-
1. Ви ж не за свої гроші підтримуєте проект? Явно не за свої. Бо створити в нові новинні проекти без грошей неможливо.

2. Добре, Ви показали, розмноживши московські новини, що у нас справи кепські. Хто мусить робити висновки, Чиж??? Не смішіть.

Ну і я налаштований продовжити дискусію, а Ви ухиляєтесь від поставлених питань.

Олексій Мачехін - 29-12-2003 у 15:45

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Библюк
пане Олексій, прошу перед тим як робити "випади" і подавати "аргументи", потрудитися їх перевіряти. Кореспондент та Форум у нас транслюються українською мовою , як інші сайти, що мають повноцінну українську версію.


Я і не збирався досліджувати двигун та перевіряти алгоритми заповнення вашого проекту. Але навіть якщо ви транслюєте україномовні версії інформаційних порталів, то вам варто перевірити алгоритми, бо на перший погляд україномовних новин у вас нема.

Цитата:

PS: признайтесь, на яку політичну силу Ви працюєте?
Кому не довподоби, що "Новини" єдиний безпартійний аполітичний медіа проект з 20-ки Укрнету? :);)


Ви глуздуєте чи і справді не маєте жодної уяви щодо методів знищення веб-проектів?
Досі я тільки збільшував ваш рейтинг побувавши на сайті і підтримавши ваші намагання зробити тему топтредом цього форуму, замість того, аби попросити адмінів знищити тред як рекламний (що слід було б зробити в разі справедливості вашох підозр щодо мене).
Ви виставили сайт на обговорення, я до нього (обговорення) приєднався. Ваш проект викликає в мене огидь через невиправданий брутальний суржик та майже повну відсутність новин саме про Україну. Для мене справи Японії чи РФ новинами України не є.
Можете щось подібне написати про мій сайт - для мене це стане поштовхом для його вдосконалення. Для вас критика то зазіхання... Що ж, значить ви маєте свою думку щодо всього і питати порад не варто було.

Хоча продовжуйте, бо якщо у вас паранойя, то ще не означає що за вами не стежать.

Ігор Мартинів - 29-12-2003 у 15:54

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
До того ж якщо це є "дзеркало", то вно якимось чином ажніяк не відображає україномовні версії українських інформаційних ресурсів. А такі версії має і Форум і Кореспондент і інші сайти новин.

Олексію, в чому ваша проблема? Не так же насправді важко перевірити те, про що ви кажете. Потратьте кілька хвилин і переконайтеся, що УКРАЇНСЬКІ сайти, які мають україномовну версію, у нас представлені саме українською. Ті УКРАЇНСЬКІ сайти, які мають лише російську - у нас російською. З тим Серйо все давно ясно, він давно виявляє неадекватну поведінку щодо всього що роблю я особисто. Ця людина у різних форумах таким шакальським способом АНОНІМНО просто зводить зі мною свої дрібні порахунки. Мені дивно щодо вас пане Олексій. Чому ви ведетеся на його провокації, адже особисто не так важко переконатися, що він несе бздури.

Цитата:
Чесно кажучи ваш ресурс тримається в 20-ці рейтингу лише за рахунок назви, бо кожний пошуковик на запит про новини насамперед видасть саме ваш сайт. То просто хитрощі і ажніяк не оцінка проекту.


Знову ж таки. Якби ви потрудилися не просто робити безпідставні заяви, а зайти на той рейтинг, про який кажете і переглянули нашу статистику (ВІДКРИТУ СТАТИСТИКУ), по помітили б, що кількість відвідувачів, які ходять до нас з пошуковиків, просто смішна - не більше 50 чоловік на день, тоді як середня щоденна відвідуваність - 1500 хостів. 80% з них - українці. Уявіть собі, до нас ходять УКРАЇНЦІ виключно завдяки сервісу який ми надаємо, а не випадково знайшовши в гуглі слово "новини".

Успіхів

Олексій Мачехін - 29-12-2003 у 16:11

Я в жодному разі не з'ясовую з вами стосунки і не приєднуюсь до деяких безглуздих зазіхань вашого "персонального" опонента. Повірте, моє ставлення до вашого проекту то є моє особисте ставлення. Почитайте інші мої дописи щодо мішанини мов.
Хоч титул переробіть.

Serjo - 29-12-2003 у 16:18

>З тим Серйо все давно ясно, він давно виявляє неадекватну поведінку щодо всього що роблю я особисто. Ця людина у різних форумах таким шакальським способом АНОНІМНО просто зводить зі мною свої дрібні порахунки.

Справді у вас, друзі, манєчка якась - ніхто вас не переслідує. Які у мене з Вами можуть бути порахунки. Ви ось мене ображаєте, а я - ні. Бо я - культурніший.
Ну, і якби ж то ваш сайт був такий популярний, то чого було б цікавитись про наші вражіння?
А якщо виставили на огляд форуму, то чого ображаєтесь, що тут люди під ніками?
Що зміниться, коли я підпишусь іншим, наприклад, kdjklkll3? Суть вашого сайту не зміниться ж, і зауваги ті ж. ОБМОСКАЛЮЄТЕ...

Ігор Мартинів - 29-12-2003 у 16:33

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Я і не збирався досліджувати двигун та перевіряти алгоритми заповнення вашого проекту.

От бачте :) розібратися ліньки, а обгадити ви завжди готові

Цитата:
Але навіть якщо ви транслюєте україномовні версії інформаційних порталів, то вам варто перевірити алгоритми, бо на перший погляд україномовних новин у вас нема.
Це означає лише одне: більшість сайтів в Україні російськомовні. Про дзерокало пам"ятаєте?

Цитата:
Ви глуздуєте чи і справді не маєте жодної уяви щодо методів знищення веб-проектів?
Це ви нас зібралися знищувати?
Цитата:
Досі я тільки збільшував ваш рейтинг побувавши на сайті і підтримавши ваші намагання зробити тему топтредом цього форуму, замість того, аби попросити адмінів знищити тред як рекламний (що слід було б зробити в разі справедливості вашох підозр щодо мене).
У вас збочене поняття про рекламу. Виставлення сайту на обговорення це не реклама. Рекламуємося ми іншими, більш ефективними способами
Цитата:
Ваш проект викликає в мене огидь
З цього треба було починати. У вас упереджене ставлення до Новин, тож ваші відгуки не можна назвати адекватними
Цитата:
через невиправданий брутальний суржик
приклади будь-ласка
Цитата:
та майже повну відсутність новин саме про Україну
брехня
Цитата:
Можете щось подібне написати про мій сайт - для мене це стане поштовхом для його вдосконалення.
Ваш сайт мені не цікавий.
Цитата:
Для вас критика то зазіхання...
Для нас критика - це критика. Ви ж не критикуєте, а змішуєте з брудом. Якби ви критикували Новини, потрудившись зрозуміти що це таке - це критика, а ви ж самі сказали що не маєте бажання розбиратися у тому як працює наш сайт і для чого він потрібен. Я зрозумів, що він не для вас, так само як ваш не для мене.

Цитата:
Хоча продовжуйте, бо якщо у вас паранойя, то ще не означає що за вами не стежать.
А ви лікар?

Олексій Мачехін - 29-12-2003 у 16:43

2 Ігор Мартинів
Я не лікар, проте, здається, вам дійсно час шукати собі психоаналітика. Манера ведення обговорення у вас дитяча - облаяти співбесідника аби затулити йому рота.

Ігор Мартинів - 29-12-2003 у 17:01

Покажіть мені де я вас облаяв?

Олексій Мачехін - 29-12-2003 у 17:18

Нажаль (чи на щастя), я не підтримую бесіди де переходять на особистості. В першому повідомленні ви просили міркувань і їх отримали. Негативні враження виявились упередженими? Ну то бог з ним, мені нема чого сказати більше аніж сказав. На вашому сайті я був двічі. Всі рази - сьогодні. Якщо хочете перевірити можу надати ІР.

Для мене дискусію завершено.

Ігор Мартинів - 29-12-2003 у 18:04

Це добре. Адже яка може бути дискусія, якщо ви не маєте поняття в тому про що розмірковуєте :) Для мене навіть дивно шо ви аж цілих два рази сьогодні були на сайті :) На щастя більшість людей вважають Новини України корисним для себе сайтом. Він допомагає оперативно дізнаватися про що пишуть українські ЗМІ, затрачаючи мінімум часу. Він цікавий тим, хто економить свій час і цікавиться тим, що робиться в Україні і світі. Ваш сайт теж цікавий. Тим, хто шукає весільних пісень наприклад. Як бачимо зі статистики, моя робота цікавить в сотні разів більше людей, аніж ваша. Тож випади з вашого боку для мене не можуть бути сприйняті серйозно, як авторитетна думка.

Nazar - 29-12-2003 у 18:05

Це можливо дуже не фахово, та й зважаючи на те. що Ігор не сприймає виказаних думок від тих, хто "не дотягується до його рівня"(до речі МОЯ ДУМКА), але в мене не виникло жодного бажання відвідувати сайт.
Дякую хлопцям, хто публічно оприлюднив мої думки та по можливості отримав на них відповіді.
Тому, Ігоре, мій нік вважайте таким, що приєднаний до табору "Сергійо" та "Олексія".

Просто бувають речі, які (особливо в мені подібних) викликають аж занадто гострі коменти. сайт на мові загарбників - то звичайно ж кермо, тобто "руллез".:)
Тому попрошу не брати до уваги мої коменти...:P

Ігор Мартинів - 29-12-2003 у 18:09

Ви ж не бачили сайт. Чому ви кажете, що він на мові загарбників? Зайдіть і переконайтеся особисто - сайт зроблений українською мовою. Він автоматично транслює новини всіх українських інтернет-ЗМІ. Те, що багато українських ЗМІ російськомовні - це проблема їх, а не моя. Моє завдання було зробити механізм для моніторингу новин, і я його виконав. Ви можете поставити собі завданням зробити переклад всіх українських сайтів на українську.

Nazar - 29-12-2003 у 18:17

Гадаю, що хтось недооцінює себе, а точніше ставить ну вже надто "блатні" завдання.

А тепер про добре - будь-який шум - то добре,і головне, оправдане. Тому найщиріші Вам Бум-бум-бум!!!!;)

Ігор Мартинів - 29-12-2003 у 18:27

Дякую :) Вам того ж
Просто дивна "дискусія"
Від людей лунають заяви, на кожну з яких я відповідаю, і далі продовжується так, ніби моєї відповіді і не було. Наприклад останнє, що мова сайту - російська. Ви не відповіли. Заява про відвідуваність завдяки слову "новини" теж виявилась бздурами, але ніхто навіть не визнає своєї неправоти. Ніхто сайтом не користувався, але всі знають, що він поганий. А на моє повідомлення в якому я детально і аргументовано відповів на всі зауваження Олексія - він сказав шо я його облаяв і відмовився далі брати участь у розмові... Навіть на запитання, де я його облаяв, він відповісти не зміг. Це у нас тут називається дискусією? :))) Браво панове

Втім, чого я дивуюся. Сам же завжди казав, анонім ніколи не відповідає за свої слова. Нам же за відкритість доводиться розплачуватись :) . Зате сумління чисте.

Роман Библюк - 29-12-2003 у 18:36

от і поговорили... :)

З наступаючим "Новим Роком" друзі!

PS: дуже вже прикільно слідкувати за дискусією :)

Я розумію, що прикро, що Україна до коріння проросійська стала. мене особисто від того аж верне, але що робити?!
та що говорити про всю країну, погляньте на Львів. Це оплот українства?!

Зайдіть у модний магазин, бар чи ресторан, або ж просто пройдіться по центру та прислухайтеся, яку мову Ви чуєте навколо? :(

Олексій Мачехін - 29-12-2003 у 19:01

Для пана Ігоря (не дискусія, роз'яснення)
Іронічне ставлення до співбесідника, перехід на особистості під час бесіди, хворобливі реакції на будь-яку критикуто я вважав під "Манера ведення обговорення у вас дитяча - облаяти співбесідника аби затулити йому рота".
Те, що ви мене облаяли я не писав, не казав.

Наталка - 29-12-2003 у 19:01

А ось мені чомусь не прикільно... :( Сумно, я би сказала, від рівня дискусії, яка чим далі, тим більше нагадує базарну сварку, і від "аргументів"...
Що до мовної ситуації у Львові - мені здається, все залежить від львів’ян. Навіть у столиці, де російську чуєш просто на кожному кроці, українська лунає все частіше. І це не може не тішити! :)

Nazar - 29-12-2003 у 19:02

принаймі хоч "де-хто" працює над цим, тому, якщо брати до уваги "мій" магазин, то тут ви приємно здивуєтесь українською мовою, українською інформацією для споживачів та українською музикою у гучномовцях.
Так, я згоден з тим, що коріння в нас не дуже україномовні, але загалом ми працюємо над тим, і то в нас є однією з задач, що ставиться на сьогодення.
Звичайно, що поплисти за течією та зкинути весь той "тягар" на те, що програму написано російською, то було б простіше та фінансово оправданіше, але ж є ще ті, хто хоче то показати нетаким!
Це не захист, цезаклик не здаватись та гребти ж , хай навіть про течії, але хоч гребти а не тонути.
Ігоре, ви гадаєте що Ви говорите на нашій мові і для нас?
Ви гадаєте, що все решта можна оцінювати як таке, що схвалить вашу крапку зору?
спробуйте використати аргументи, які донедавна були заложені як мова форуму, може тоді знайдемо щось доре?

І ще, до Вас особисто я ставлюсь поважливо, тому очікую від Вас аргументів на "нашій" мові.;)

Наталка - 29-12-2003 у 19:06

Назаре, маленький оф-топ - можна мені на у2у адресу "твого" магазину? Я в гості зайду :)

Nazar - 29-12-2003 у 19:08

Ще раз хочу підкресилити, що будь-який комент з будь-яким знаком "плюс" чи "мінус" несе ж таки плоди.

Тому, обачніше, будь-ласка.;)

Ігор Мартинів - 29-12-2003 у 19:14

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Звичайно, що поплисти за течією та зкинути весь той "тягар" на те, що програму написано російською, то було б простіше та фінансово оправданіше, але ж є ще ті, хто хоче то показати нетаким!
Я не розумію про що йдеться. Про яку програму?
Цитата:
Ігоре, ви гадаєте що Ви говорите на нашій мові і для нас?
Я не говорю на мові. Я розмовляю мовою
Цитата:
Ви гадаєте, що все решта можна оцінювати як таке, що схвалить вашу крапку зору?
знову не розумію
Цитата:
спробуйте використати аргументи, які донедавна були заложені як мова форуму, може тоді знайдемо щось доре?
пишіть або українською або російською. Я не вловлюю що ви маєте на увазі.
Цитата:
І ще, до Вас особисто я ставлюсь поважливо, тому очікую від Вас аргументів на "нашій" мові. ;)
Знову ж - не "на мові", а мовою. Власне я не знаю, яка то "ваша" чудернацька мова, але я тут українською висловлююсь.

Nazar - 29-12-2003 у 19:20

Я не мав на увазі українську, російську чи ще якусь...:D

А ма на увазі просте - якщо ви спілкуєтесь зі співрозмовником - то говоріть ДЛЯ НЬОГО!
Гадаю, що час виходу з ліхтарем правди ще не найшов, для початку слід зав"язати діалог, щоби знайти спільну мову.
Ось і все...;)

Ігор Мартинів - 29-12-2003 у 19:25

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
А ось мені чомусь не прикільно... :( Сумно, я би сказала, від рівня дискусії, яка чим далі, тим більше нагадує базарну сварку, і від "аргументів"...
Власне я б дуже хотів, аби усі учасники "дискусії" все-таки утруднювали себе аргументами. Наразі ніхто крім мене цього не робить.

Цитата:
Першим відправив користувач OlexiyІронічне ставлення до співбесідника, перехід на особистості під час бесіди, хворобливі реакції на будь-яку критикуто я вважав під "Манера ведення обговорення у вас дитяча - облаяти співбесідника аби затулити йому рота".
Як я можу ставитись до "співрозмовника", який АНОНІМНО та НЕ ОЗНАЙОМИВШИСЬ з моєю роботою каже, що вона йому огидна? Іронічно - це ще м"яко сказано :))) Крім того я нікому тут рота не затикаю і не облаяв. Я наводжу аргументи, а аноніми цього не роблять. Ви не відповідаєте за слова. Я собі дозволити цього не можу. Ви лише набір символів, а я реальна людина. І я не боюся висловлювати і АРГУМЕНТУВАТИ свою точку зору. Так що ви, порівняно зі мною, поки що на нижчому щаблі еволюції, Олексію (чи як вас там звуть) :lol:

Nazar - 29-12-2003 у 19:29

Та так і звуть:D

І я, як набір символів не претендую на вираження "волі" громадськості, але якексь своє, хоч і анонімне ставленя таки заслуговую.
зробіть щось, що змінить мене, і то буде супер!:)

Роман Библюк - 29-12-2003 у 19:34

ОК, проте перед тим як продовжувати дискусію, пропоную всім учасникам ознайомитися з концепцією проекту http://www.novyny.org.ua/menu-1.htm .

Оскільки дискусія буде доцільна лише у випадку, коли обидві сторони однково добре проінформовані у темі.

Зі всією відповідальністю можу заявити, що "Новини" не є проросійським, чи проамериканським проектом, ми є цілком аполітичні, нас не фінансують ні олігахи, ні політичні партії.
Ми жодним чином не дискримінували українську мову, навпаки працюючи переважно на києвському, донецькому, дніпропетровському та одеському інтернет просторі подаємо власну інформацію виключно українською.

Ігор Мартинів - 29-12-2003 у 19:37

Не треба чекати поки хтось щось зробить. Треба професійно робити свою справу і тоді всім буде добре в цій державі

Ігор Мартинів - 29-12-2003 у 19:45

Нарешті :))))

Nazar - 29-12-2003 у 20:03

Просто суперово!
Таким чином всі бажаючі надалі проводити "дискусію" можуть вдало себе реалізуватиТут

Олексій Мачехін - 29-12-2003 у 20:20

"Так що ви, порівняно зі мною, поки що на нижчому щаблі еволюції, Олексію (чи як вас там звуть)"

Пан зарвався.
То і називається облаяти співбесідника. Ви таки то зробили і зі мною.

Адміністратору: прошу відреагувати.

Nazar - 29-12-2003 у 20:28

Для цього мудрі (наразі ще не дуже оклигані від забанення) адміністратори придумали ґудзик "звіт" :)

Serjo - 29-12-2003 у 21:28

Так Мартинів ображає форумчан -

>Ця людина у різних форумах таким шакальським способом АНОНІМНО просто зводить зі мною свої дрібні порахунки.

>"Так що ви, порівняно зі мною, поки що на нижчому щаблі еволюції, Олексію (чи як вас там звуть)"

Так він прирівнює себе до кращих маніпуляторів --
>Нам же за відкритість доводиться розплачуватись . Зате сумління чисте.

Так його подільник львівянин Роман Библюк виправдовує свою трансляцію в Україну московських новин --
>Я розумію, що прикро, що Україна до коріння проросійська стала. мене особисто від того аж верне, але що робити?!

Нижче подається перелік осіб, які зробили зауваження щодо сайту новиниорг - згудно хронології -

Гадяч
vuaierist
marco
Serjo
Nazar
Olexiy

ЗА сайт не висловився ЖОДЕН!!! Тобто рахунок 6:0 - голоси авторів в рахунок не беруться, зрозуміло, як зацікавлені.

Невже це не привід задуматись над своїм проектом? Ну, коли ви думаючі люди...

Андрій Пелещишин - 29-12-2003 у 21:56

Ігоре, я закликаю Вас бути стиманим у оцінці інших користувачів і уникати особистих образ, навіть якщо Ви не згодні з думкою опонента. Я вважаю, що вжиті Вами метафори щодо еволюції в першу чергу є принизливими для Вас.
Олексій є цілком реальною людиною, знайомий особисто з багатьма форумчанами.

З другого боку, хочу відмітити, що тред я читав неуважно (і не маю такого бажання), і не виключено, що там є й образи в адресу авторів проекту "Новини України". Знаю, що має місце цілеспрямоване переслідування на різних форумах даного сайту, і мені б не хотілося щоби і цей Форум став місцем такої сварки.

Я думаю, що дана дискусія себе вичерпала, кожен зміг висловити свою думку і познайомитися з думкою опонента.

Тому дискусію закриваю.