Форум Рідного Міста

1 вересня

Олексій Мачехін - 1-9-2003 у 09:50

Вітаю Вас, колеги, із святом знань.
Перше вересня це - нові і вже заслужені відвідувачі студенти (Зіронько, ти де?), кінець відпусток, нові теми.

І осінь цього року дуже чесна - перше вересня і в Києві похмура злива.

Nazar - 1-9-2003 у 11:06

У Львові теж дощ...
А от нових тем - то добре. Мо навіть хтось настрій змінить з "відпустка" НА СПОГАДИ ПРО НЕЇ.

Аналогічно вітаю всіх.

Наталка - 1-9-2003 у 11:17

Або на спогади про те, якою вона МОГЛА Б БУТИ ;)
У мене спогади про коротеньку тижневу відпустку - Львів, Закарпаття, Львів... Чарівні, ніжні про кожну хвилину... Я ще хоооочу!!!
Бігла на роботу - вона у мене з 10 ранку, а на зустріч першокласники, мокрі, як хлющі... Шкода дітисьок - хоча кажуть, що дощ в дні нових починань - хороша прикмета. :)
З днем знань усіх! І з пешим днем осені!

Odarka - 1-9-2003 у 11:41

Ви собі уявляєте, якщо в них таке паскудне преше вересня, яка їх доля чекає наступні 11 років?

Василь Яворський - 1-9-2003 у 12:10

Я сьогодні сина в перший клас. Ніби сам у школу йду.

Odarka - 1-9-2003 у 12:53

Цитата:
Першим відправив користувач Гадяч
Я сьогодні сина в перший клас. Ніби сам у школу йду.


Вітаю! Бажаю! Файних оцінок!:D

fish - 1-9-2003 у 13:02

а у нас сонечко, спека. Все яскраве і святкове, вкотре відчуваю, як то кайфово, що я залишилася в універі працювати, туса триває! :)

Василь - 1-9-2003 у 15:24

А в нас в політеху свято зробили і для студентів і для викладачів - пар немає; привітало наше керівництво зранку першокурсників і по ...

Олексій Мачехін - 1-9-2003 у 15:28

Ну тре ж випити й закусити :)
А взагалі-то неправильно, звісно з т.з. навчання, але уявіть собі - скільки зара щасливих студентів п'ють пиво у Львові і радіють разом!!!!! Перше перше вересня за останні 17 років я не за партою. Не знаю навіть чи шкодувати? Але пива з сукурсниками випив би :)

Василь Яворський - 1-9-2003 у 15:31

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Цитата:
Першим відправив користувач Гадяч
Я сьогодні сина в перший клас. Ніби сам у школу йду.


Вітаю! Бажаю! Файних оцінок!:D



Дуже дякую :D

Яндрух - 1-9-2003 у 18:25

Я рано встав, глянув у вікно в бік школи і що ви гадаєте подумав собі - суцільна пародія: черговий щопершовересневий спіч директора, пісенька про козаченьків, гарні облесливі слова вчительок, віршики школярів. Одне слово - нудота страшенна!!

Наталка - 1-9-2003 у 19:41

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Я рано встав, глянув у вікно в бік школи і що ви гадаєте подумав собі - суцільна пародія: черговий щопершовересневий спіч директора, пісенька про козаченьків, гарні облесливі слова вчительок, віршики школярів. Одне слово - нудота страшенна!!


Ех, скинути б років 15 і повернутися в цю "нудоту". Завжди любила школу - вірніше, саме навчання. З днем ЗНАНЬ! :saint:

Користувач Олесь - 2-9-2003 у 07:16

А я не любив школу. І дотепер як щось про неї нагадує - от перше вересня наприклад - відразу ніби війне таким собі холодком. Неприємно. :(
Але приєднуюсь до вітань.

1 вересня

Андрій Пелещишин - 2-9-2003 у 10:46

Приєднуюся до привітань з початком нового навчального року. Бажаю викладачам та вчителям - хороших учнів, студентам та учням - хороших вчителів :)

Горват Корнелія - 1-9-2006 у 15:42

Вітаю всіх педагогів з Святом 1 вересня! Хоча, чесно кажучи, хочеться висловлювати скоріше співчуття. Але не все так погано в Королівстві Знань.. Отож, гарних Вам учнів та студентів, шановні колеги і колежанки!!! І, обовязково, ТЕРПІННЯ!

Андрій Пелещишин - 2-9-2006 у 15:28

Приєднуюся до привітань!
Нехай учителям та викладачам легко працюється, а учням - легко вчиться!
Ще би зарплати підняли ;)

Тарас Задорожний - 2-9-2006 у 16:00

Ну то бажаю педагогам високих зарплат!

Горват Корнелія - 3-9-2006 у 08:45

Хм...Високі зарплати... Це з області фантастики. Невже ви вірите, що країна коли-небудь оцінить нашу роботу? Якщо бюджетні лікарі можуть сподіватися хоча би на хворих, що прийдуть "здому", то нам тільки що на уряд в плані підвищення зарплат і слід сподіватися. Тому, надійтеся і будете винагороджені, шановні колеги! (звучить, якось неприродно, так?)

Тарас Гулка - 3-9-2006 у 11:15

На днях Азаров обіцяв підняти до грудня на 10% зарплатню вчителям шкіл (хоча її треба піднімати мінімум на 100%).

Доречі, в новому бюджеті закладено сповільнення темпів росту зарплати викладачам :(

Горват Корнелія - 4-9-2006 у 14:11

Цікаво... Про "підвищення" чула, про сповільнення - ні. Невже гарна ініціатива має вмерти "на корню"? А ці 10% розбиті на 2 етапи - з 1 квітня і 1 липня, що уже сталося і майже не є відчутним. Хіба наші зарплатні є достойними? Рівень 150 у.о. - це достатньій рівень?

Тарас Задорожний - 5-9-2006 у 12:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Горват Корнелія
Хм...Високі зарплати... Це з області фантастики. Невже ви вірите, що країна коли-небудь оцінить нашу роботу?


Це взагалі проблема людства. В освіті, особливо шкільній один з найнижчих показників по зарплатах і в цивілізованому світі. Зрештою, кожен знає куди він йде. Сумніваюсь, що хтось, хто вирішив стати вчителем чи викладачем надіється на казкове багатство. Співчуваю, звичайно, але нема на то ради

Павло Жежнич - 5-9-2006 у 13:13

Львівська політехніка вітає своїх студентів з новим навчальним роком

Фото взято з http://lviv.ridne.net/node/246.

Сергій Бєляєв - 6-9-2006 у 13:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Львівська політехніка вітає своїх студентів з новим навчальним роком

Фото взято тут.

5-й корпус, якщо пам'ять не зраджує.

Павло Жежнич - 6-9-2006 у 14:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
5-й корпус, якщо пам'ять не зраджує.

Пам'ять не зраджує :)

Горват Корнелія - 29-9-2006 у 11:56

Вітаю колег та колежанок зі святом Дня Вчителя! Ми того варті!

Євген Завгордній - 29-9-2006 у 12:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Горват Корнелія
Вітаю колег та колежанок зі святом Дня Вчителя! Ми того варті!


Приєднуюсь до привітань.
Шкода, що сьогодні не зможу взяти участь в урочистих заходах - готуюся до завтрішнього власного весілля ;)

Горват Корнелія - 29-9-2006 у 12:22

Вітаю! І маєте при цьому можливість привітати вчителів? Ще раз ВІТАЮ!!!