Форум Рідного Міста

Якби всі учасники форуму опинились на безлюдному острові, то кого б ...

Чарівник з міста Гамельн - 3-9-2003 у 21:24

Посміхніться :-)



Novy Svet

Чарівник з міста Гамельн - 3-9-2003 у 21:32

Особисто я проголосував за fish - її ім'я звучить найбільш апетитно :-)



Novy Svet

marco - 3-9-2003 у 21:58

Цитата:
Першим відправив користувач Чарівник з міста Гамельн
Особисто я проголосував за fish - її ім'я звучить найбільш апетитно :-)


ні в якому разі!
кобіт варто лишити на десерт

Cannibalism is where it's at, mofos

Круціфукс. - 3-9-2003 у 22:07

Чесно, тут важко зробити вибір... #)

Гриця - 3-9-2003 у 22:09

не хочу нікого їсти ,я хіпі, я всіх люблю, хай краще їдять мене..

marco - 3-9-2003 у 22:16

пропоную почати з найгрубшого, поки не схуд....
Гей, хто тут найбільший і насмачніший??? Відізвися!!!

ЗІ: Я сам такий десь середненький :)

Гриця - 3-9-2003 у 22:24

Марко, ми ще не на острові, а ти вже починаєш... почнем з мене, бо я добровільно, а там вже побачимо :-)

Олексій Мачехін - 3-9-2003 у 22:25

Я за старою традицією почав би з модераторів :)
Цікаво, а за яким критерієм обирали кандидатів?

Наталка - 3-9-2003 у 22:36

Так, детальніше про критерій, прошу, бо на те виглядає, що я несмачна :(
І взагалі, як що до того, щоби когось зловити у морі - рибу якусь (тільки не нашу fish!). Хіба ми людожери? :)

Олексій Мачехін - 3-9-2003 у 22:37

А може тебе прирівняно до модераторів?
Принаймні себе ти запропонувати завжди зможеш :D сама

Наталка - 3-9-2003 у 22:48

Добре. :) Так, дайте подумати. Назара? Ні, він надто милий моєму серцю, ти, Олесю, теж, Юрій Карашівський має бути на смак оцетно-гірчичний, ще й перчений добряче... fish? А хто нам казочки на ніч біля багаття складатиме, щоби ми на безлюдному острові остаточно не здичавіли? Гриця молода ще, її не можна, жити і жити... А чому kristi разом з Отцем Прокопієм? Що за подвійна свіжість? ;) Про решту... ні, не можу! :D Все в мені бунтує... Отже - мене? Чи модераторів за жеребом? :lol: Ех, життя прекрасне!

Роман Голощук - 3-9-2003 у 23:22

Модераторів прошу не чіпати! Вони займаються корисною справою ;)

dr.Trollin - 4-9-2003 у 06:44

А взагалі-то це не особливо корректне опитування.
Зхарчити когось
-з голодухи чи
-задля апетиту?

Круціфукс. - 4-9-2003 у 07:57

Мабуть, "меню" має саме такий склад тому, що в голосуванні максимум - 10 пунктів. Тому не варто ображатись, що когось наш Чарівник не включив до списку. #)))

fish - 4-9-2003 у 08:30

ого! а раптом я велика риба - отака, приміром, яка проковтнула Йону? Тоді мені одного мало! Я би ковтнула усіх разом із островом і добряче подражнивши і полякавши, потім би десь випустила.

Василь Яворський - 4-9-2003 у 08:44

Певно ми би зіли того, шо найбільше би балакав :D

Олексій Мачехін - 4-9-2003 у 09:00

Правильно. Мене себто :)
Тим більше на те виходить якщо зважити що я м*яса не їм, отже й їсти нікого б не став.
Таким чином мене варто було б зжерти першим - поки зовсім не захляв - на мої 190 маю 80 кг. Тобто трішки кістлявий :(

Василь Яворський - 4-9-2003 у 09:03

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Правильно. Мене себто :)
Тим більше на те виходить якщо зважити що я м*яса не їм, отже й їсти нікого б не став.
Таким чином мене варто було б зжерти першим - поки зовсім не захляв - на мої 190 маю 80 кг. Тобто трішки кістлявий :(


:lol: Правильно - вегетаріанців до переду :lol:

Олексій Мачехін - 4-9-2003 у 09:12

Наливайте, бо їдять!!! :D

Nazar - 4-9-2003 у 09:29

Смачна тема.
Важу 84 кіля, то десь 40-50 кіля чистої ваги, і на шашлик буде.

Aндpiй - 4-9-2003 у 10:01

Думаю, що справедливо було б з'їсти того, чия ідея

Василь Яворський - 4-9-2003 у 11:03

Нуууу.... вже й пожартувати не можна.... :)

Ihor Byra - 4-9-2003 у 12:17

Погоджуюсь із Чарівником з міста Гамельн

Ihor Byra - 4-9-2003 у 12:20

:)

fish - 4-9-2003 у 13:12

НУнуну! Обід! Всі їсти!!!!!!

Odarka - 4-9-2003 у 13:16

А що робити з Андрієм Пелещишиним :)

Василь Яворський - 4-9-2003 у 13:19

А давайте в нього спитаєм :)

Nazar - 4-9-2003 у 13:38

Ну якщо би мене не зїли першим, то я би недопустив, щоби зїли Фіш, занадто хороша до компанії...

Рост - 4-9-2003 у 14:57

А скажіть мені панове, чому, якщо купка людей опиняється на безлюдному острові, одразу виникає ідея когось з`їсти?

Василь Яворський - 4-9-2003 у 15:04

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
А скажіть мені панове, чому, якщо купка людей опиняється на безлюдному острові, одразу виникає ідея когось з`їсти?


Бо бідних звіряток, пташок і рибок шкода :saint:

fish - 4-9-2003 у 15:17

бо на свіжому повітрі завше прокидається здоровий апетит

Рост - 4-9-2003 у 15:26

2 Гадяч: Угу... А людей, значить, не шкода... угу...

2 fish: Чи означає це, що їсти людей - це здорОво, а рибок, пташок і звіряток - ні?

Василь Яворський - 4-9-2003 у 15:30

2 NetGuy
Природу треба берегти!

fish - 4-9-2003 у 15:31

з погляду риби - чому ні? ;)

Рост - 4-9-2003 у 15:38

2 Гадяч: А людей?

2 fish: а як ти тоді текст набираєш? Чи, як казав один герой відомого фільму: "Простите, вам хвост на берегу не мешает?" :)

fish - 4-9-2003 у 15:49

а може у мене на голос працює ;)

fish - 4-9-2003 у 16:25

...страшенно цікаво, хто ото другий мене із"їв?

Василь Яворський - 4-9-2003 у 16:27

Люди тілько все псують (і я у їх числі :()

Юрій Сєров - 4-9-2003 у 17:09

Модераторів їсти не можна. Вони мають контролювати процес поїдання інших :)

Odarka - 4-9-2003 у 17:13

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Модераторів їсти не можна. Вони мають контролювати процес поїдання інших :)

Що, модератори, злякалися - -яся-ясяся-сяс:lol::baddevil::lol:

Користувач Олесь - 4-9-2003 у 17:31

Отця Прокопія і так частково з'їли... в кожному разі цей його неповторний нік схрумали... А Крісті здається давно не було на форумі.

Юрій Сєров - 4-9-2003 у 18:02

... так не за себе.
А за те, що процес поїдання учасників форуму перетворитсья у безконтрольну кроваву вакханалію :)

fish - 4-9-2003 у 18:13

от психологія модератора.

Яндрух - 4-9-2003 у 18:30

Та-а-ак, настійливо раджу прочитати "Володара мух" Вільяма Голдінга: там сталась аналогічна ситуація, правда, з 8-10-річними хлопчаками.

fish - 5-9-2003 у 07:35

Отже, на перше у нас борщ із Яндруха і Карашівського, на друге - печеня з нас із Грицею, а на десерт - хтось із модераторів :)))))

Odarka - 5-9-2003 у 12:13

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Та-а-ак, настійливо раджу прочитати "Володара мух" Вільяма Голдінга: там сталась аналогічна ситуація, правда, з 8-10-річними хлопчаками.


Навіщо так жорстоко?

fish - 5-9-2003 у 12:41

а як ми з ним? Він лідер по з"їждженню... цікаво, чому, невже такий вредний?

Василь Яворський - 5-9-2003 у 12:46

2fish: доречі ти теж від лідерів не відстаєш... і не скажеш що вредна :)

Яндрух - 5-9-2003 у 12:53

Незнаю, але є тут такий собі Яндрух, шо пописував-там собі про якихось людожерів... Я б тримався подалі від нього на тому острові: хтозна, шо там в чувака в голові... (хе-хе...)
А якщо серйозно (хе-хе), то першого засмажити й згамати, я вважаю, треба того, в кого найбільший рейтинг на Форумі: хай чувак сі не вимахує ним всюди й так довго! (хе-хе...)
Отож, першим на черзі маємо Андрія Пелещишина...
Проте, так як пан Пелещишин вже прожив якесь життя, - став доцентом, тобто ночей не досипав, так гриз „граніт науки”, – то, напевно, він не годиться для приготування з нього такої нагальної поживи для усіх, закинутих злою доленькою на безлюдний острів, учасників Форуму ...
Ну, шо, пане Андрію, терміново злазьте з подіуму (візьміть собі два-три дни відгулів) й пропустіть Olexiy’а: він ше, напевно, ого-го який соковитий: не доведеться його, як того монаха, аби був м’яким, „обсмалювати, засмажувати, затушковувати, робити з нього барбек'ю-ю-ю і перепробувати силу-силенну способів його маринувати”. (хе-хе-хе)


(Цікаво, з якою метою був вигаданий отсей топик?...)

fish - 5-9-2003 у 15:04

о, мене ще хтось з"їв... приємно бути у лідерах...

Василь Яворський - 5-9-2003 у 15:12

Нарід, а коли до справи перейдемо?

Odarka - 5-9-2003 у 15:12

Цитата:
Першим відправив користувач fish
о, мене ще хтось з"їв... приємно бути у лідерах...

Це все твій нік винен та твоя слабкість до риб :D

Гриця - 5-9-2003 у 17:17

крім того що я б сама себе спершу з*їла, то вже матиму компанію. хтось і до мене охочий знайшовсь. хоча я несмачна - кістлява. До речі непогані назви - лапка модератора у власному соку чи там квашені пальчики Юрія Карашівського...

Круціфукс. - 5-9-2003 у 19:41

Хтось нарешті вирішив поласувати kristi з Отцем Прокопієм! Аплодисменти за вишуканий смак. Z)

Круціфукс. - 5-9-2003 у 19:46

Я бачу, на Форумі сьогодні тотально побував "Mystisch Traumer". Невже йому завдячую такою честю? (Це питання до того, хто сам знає хто $)

Nazar - 5-9-2003 у 19:55

Такого би не сталось з декількох причин, ну по перше ми б не дали, а по друге Крісті сама за себе добряче постоїть.
Та й отців неможна їсти навіть не в піст.:D

Олексій Мачехін - 5-9-2003 у 20:02

Доречі, Назаре, ми з тобою популярність не здобули... Як і Др.Троллін. Може ми не смачні???????

Круціфукс. - 5-9-2003 у 20:10

В будь-якому випадку, судячи з поточних результатів, Яндрух нас захищати вже точно не буде... Q(

fish - 6-9-2003 у 09:07

а я ще й досі нікого не з"їла... думаю, вибираю :) Ну двох за раз я точно не з"їм. Карашівський, напевно, має надто жилаве м"ясо... Олексія й Назара просто шкода їсти, надто славні хлопці... dr.Trollinа піди ще, з"їж! знаємо ми цих гравців. Грицю? А як же жіноча солідарність. Лишається Яндрух і модератори. За жеребом якось не хочеться... мало що попадеться...
Яндруше, скажи чесно, в тебе м"ясо ніжне, смачне?

fish - 6-9-2003 у 09:10

А хто то є - Отець Прокопій? Я його ні разу не бачила, і сюди щось не заглядає...

Nazar - 6-9-2003 у 11:41

То був славетний дописувач...
З дуже хорошим почуттям гумору, цікавими ідеями та поглядами...
А які фотки ставив...
Які сценарії придумував в розділі про кіно...
Одним словом хороший був.

Але зараз він облишив свяченичий сан і став простолюдином. Напевно через захоплення алхемією, не знаю, не мені про то знати.
Деколи його почуття гумору астрально втілюється в не менш загадкового дописувача Круціфукса і тішить всіх тут присутніх.
Чому разом з Крісті? Чит розділ. "Де ми є?...Хто ми є?".,

можливо там
лежить філкам. (каламбур)

Ага, і ще - виглядав десь приблизно так
{:-{D>>>
або так >:-]>>>, то по настрою.

dr.Trollin - 6-9-2003 у 13:03

fish 6-9-2003 в 09:07
<dr.Trollinа піди ще, з"їж! знаємо ми цих гравців>
(гнівливо) "с возмущением мы решительно отбрасываем уничижительные измышления" (с)

_Щодо харчових особливостей dr.Trollin_
Мясо жилаве, малопроперчене
(але перець кайєнський і розподілений нерівномірно, а навіть і стисловипадково з повищенною місцевою концентрацією),
з помітним присмаком витриманого шампаню та живиці.
Подавати добре вивареним, смакувати з почуттям вдячності.

PS. Увага! то є _НЗ_ -використовувати тільки при крайній потребі!
PPS. але при крайній - не вагаючись, бо ж таки не отруйне (хоч і таки не лЮдське - тролль же ж)

Хай живе канібалізм!

Круціфукс. - 6-9-2003 у 15:51

Назаре,

Дякую за довідку;

Алхімія на сьогоднішній день повністю дискредитована, як з літературної, так і з практичної точки зору;

#);

трам-тарарам.

Nazar - 6-9-2003 у 16:15

Не знаю, не знаю. Десь читав про Григорія Лиськевича, може то через туристичний бум, може просто так, щоб читали, але там були сучасні дослідження його роботи з таким глибоким (маю на увазі багато написано:D ) заходом в окультизм з погляду сучасності на чорнокнижників, якось називалось чи то "Чорнокомпутерники", чи щось схоже - знайду - скину лінк.

Та й я розумію, що золото з свинцю то для вас вчорашнє та давно пройдене, тому й написав, що невідомі мені причини вашого виходу в світ...

Я проти канібалізму!

Круціфукс. - 6-9-2003 у 22:01

Не забувайте, що ми зараз на безлюдному острові. Цивілізовані ідеї, світогляди, ідеали протримаються протягом пари-трійки днів; потім залишаться лише вогонь, м'ясо, щелепи і страх темряви.

Крім того, я підозрюю, що саме Ви таємно підсмажили і скуштували печеню з Яндруха, яку я залишив на "чорний день", вдовольнившись лише жиром та жареними ногами.

До речі, корови - вегетаріанці, тому запах їхніх кізяків є цілком нейтральним і не відштовхуючим.

Пісок їсти, думаю, ніхто не схоче. Клац-клац.

Гриця - 6-9-2003 у 22:48

а як щодо червячків і корінців? чи просто таки одразу до людей? можна попірнати за мідіями та вполювати пару диких дельфінів, або залізти на пальму і струсити звідти хлібу, бананів, кокосів і кілька мавп.

dr.Trollin - 6-9-2003 у 23:00

(конструкційне, в'їдливе) мавпи вчепливі.
(природозахистне, обурене)А щодо дельфінів -- то краще вже людей (при їхній згоді, звісно).

Якщо відійти від треду а серйозно, то --
(щодо "дикий дельфін " )
то на моє приватне імхо -- це означення таке ж к раніш було "дикий індіанець" :(

Принаймні поки не буде доведено (!переконливо!) що вони _не є_ сапіенси (правда це і не щодо кожної людини доведено).

Nick - 7-9-2003 у 06:47

Я б казав з'їсти одного з модераторів за жеребом. Їх ітак багато. Тим більше, що лідирують в рейтингу.

Круціфукс. - 7-9-2003 у 07:56

dr. Trollin правий, мавпи вчепливі і прудкі. Струшувати мавп з дерев - те ж саме, що струшувати бізнесменів з офісних вікон у хмарочосах. (І - ррраз!)

fish - 8-9-2003 у 07:14

А скільки саме у нас модераторів? О, незле в такого складу компанії - уявіть, 10 чоловік і n модераторів...

Василь - 8-9-2003 у 07:31

Проголосував за Юрка Карашівського, давно на нього "тримаю зуб". А модераторів не так вже й багато: їх всього 6 + 3 адміністратори.

Nazar - 8-9-2003 у 08:23

І що, чотири рази одного Яндруха?
Я не хтів з"їсти Карашівського, я би краще НБМ-Редактором поласував, Юрко як не як краще виглядає зараз. Зміна роботи пішла однозначно на користь.
З моєї точки зору...

І як я розумію, що питання кого з"їсти постало після смакування останнім хробаком, мавпою, медузою, корінцем...

І ще. Колись думав, що лише одні релігійні теми можуть так... а нє, виявляється є ще альтернатива.

dr.Trollin - 8-9-2003 у 10:41

2 Nazar 8-9-2003 в 08:23
< як я розумію, що питання кого з"їсти постало після смакування останнім хробаком, мавпою, медузою, корінцем... >
саме так (імхо).

PS. Я, доречі, вибрав останній пункт. З переконання, доречі.
надто вже переконливо ця ситуація у "свй серед чужих" прописана.

Яндрух - 9-9-2003 у 18:24

Тут десь хтось питав мене, який я: ну, там, чи м’який (здуріли люди чи шо?...), чи якийсь там ше інший?...
(Може це шановна fish має якийсь інтерес до моєї скромної персони: так здалечку підходить, вивідує...)

Добра, тож повідомляю, жи я, пропри те, що поїдаю шоколад (причому у неймовірній кількості), не є таким гладким, тобто – таким поживним та їстівним (хе-хе...), аніж, скажімо, Nazar, якого годує кохана дружинонька (причому, „на відбій”, хе-хе...). Так що, майте це на увазі: можете зняти „галочку” навпроти мого імени... А як будемо на тому острові, то, зрештою, можете самі (на власні очі!) переконаться, що я собою являю...
Незнаю, чому я не поправляюся від тих чеколяд, але мама моя говоре, жи, мовляв, ось як сі вженеш, то миттю „надолужеш втрачене”, хе-хе...
От так!

Nazar - 9-9-2003 у 20:50

Та нє, таких як я потрібно на кінець залишати, бо на власних запасах протягну довше, а от ребристі псуються швидко, тому потрібно поспішати:lol:

fish - 10-9-2003 у 07:22

Еге. То треба всіх неодружених хлопців переженити, аби погладшали, а тоді вже можна й на острів.
Пана Яндруха прошу не лякатися, інтерес на даний момент я виявляла виключно гастрономічний. :D