Форум Рідного Міста

Форум видавців - 2003 у клубі-кафе "Лялька"

Odarka - 4-9-2003 у 14:19

10 вересня, середа
17:00 – презентація книги – Юрія Макарова „Культурний шар” + відео коментарі Оксани Забужко, Олі Герасимюк, та ін. + група „Королівські Зайці”.

20:00 - Дискотека


11 вересня, четвер

18:00 – презентація книги Богуміла Грабала „Вар’яти” за участю Юрія Андруховича, Юрія Винничука, Александра Качоровського.

20:00 - Вечірка до Форуму видавців – 2003 – День свободи!!! Тут ви зможете випити пива або кави з кон’яком і не тільки: з Андруховичами, Ірванцями, Макаровими, Морозовими, Покальчуками, Винничуками зі всіма – ами, -ими – ну дуже відомими видавцями та авторами. Приходьте!!! (Вхід з флаєром: -50%).


12 вересня, п’ятниця

20:00 - Вечірки до Форуму видавців – 2003 – День свободи!!! Тут ви зможете випити пива або кави з кон’яком і не тільки: з Андруховичами, Ірванцями, Макаровими, Морозовими, Покальчуками, Винничуками зі всіма – ами, -ими – ну дуже відомими видавцями та авторами. Приходьте!!! (Вхід з флаєром: -50%).

13 вересня, субота

17:00 – Юрій Покальчук та музичний гурт „Вогні Великого Міста” представляють: книгу Олі Колісніченко (1980-2002) - „Недоспівана пісня”.

20:00 - Вечірка до Форуму видавців – 2003 – День свободи!!! Тут ви зможете випити пива або кави з кон’яком і не тільки: з Андруховичами, Ірванцями, Макаровими, Морозовими, Покальчуками, Винничуками зі всіма – ами, -ими – ну дуже відомими видавцями та авторами. Приходьте!!! (Вхід з флаєром: -50%).



14 вересня, неділя
17:30 – презентації книг Олександра Ірванця „Любіть...” та Петра Мідянки „Дижма”

20:00 – Ramstein party

Nazar - 4-9-2003 у 14:25

Одарочко, приатач будь-ласка флаєр до відповіді, якщо маєш.
А чо ті всі овичі не , скажімо, 12-13 числа, а саме 11????

Odarka - 4-9-2003 у 14:54

У ПАлаці Мистецтв будуть наші люди, які під час форуму будуть роздавати флаєри з -50%-ти знижкою...вечірки так поставилися, бо всюди будуть ще інші акції на яких вони мусять бути -овичі, -ичі...їх просто не буде в Ляльці, я твоє питання добре зрозуміла?

Олексій Мачехін - 4-9-2003 у 18:32

А от Одарка з Назаром цього вечора (11) спілкуватимуться ЗІ МНОЮ і з Наталкою в Києві в палаці Україна!!!!!!!!!!!!!!!!!

Наталка - 4-9-2003 у 20:44

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А от Одарка з Назаром цього вечора (11) спілкуватимуться ЗІ МНОЮ і з Наталкою в Києві в палаці Україна!!!!!!!!!!!!!!!!!


От-от! :D Чекаю - не дочекаюся!!! :cool:

Василь - 5-9-2003 у 07:28

А чи відомі видавництва цих книг?

Odarka - 5-9-2003 у 12:36

Юрія Макарова - видавництво "Факт", а решти ще не знаю, тому що книжок ще не тримала у руках.
Я дійсно буду в Києві дуже тішуся з того :)))

Odarka - 8-9-2003 у 11:53

Книгу Богуміла Грабала видала "Класика" :)

Руслан Кравець - 8-9-2003 у 19:54

А чи буде Макаров 11-го у Ляльці?
Ой, як хочеться побалакати (звичайно, якщо буде доступ до тіла :)

Odarka - 9-9-2003 у 18:32

Цитата:
Першим відправив користувач Руслан Кравець
А чи буде Макаров 11-го у Ляльці?
Ой, як хочеться побалакати (звичайно, якщо буде доступ до тіла :)

Ще й як буде до тіла, завтра зранку іду його зустрічати:D
І Королівські Зайці будуть:D:sing::sing::sing::sing:

Volodymyr - 9-9-2003 у 18:39

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
І Королівські Зайці будуть...


ех... :(

не підкажете, а леся з компанією до києва найближчим часом не збираються?:rolleyes:

Odarka - 10-9-2003 у 10:48

Вона досить часто виступає у Кєві, я її сьогодні запитаю. Добре?

дякую...

Volodymyr - 10-9-2003 у 11:47

просто після закриття "останньої барикади" я вже зовсім не слідкую за музичним життям києва..:(

Роман Голощук - 10-9-2003 у 21:36

Я тільки но з презентації книги Юрія Макарова „Культурний шар” . Кілька вражень:
Макаров і "в живу" видавався надзвичайно інтелектуальним. Вразило те, що його книжка - це романтичний український детектив. Я ж сподівався на щось дослідницько-документальне.
Усі бажаючі можуть придбати його книжку на "Форумі видавців" уже завтра (11 вересня) за спец. ціною - 10 грн.
Окремо слід відзначити виступ „Королівських Зайців”. Хоч це був їх перший виступ після 1,5 місячної відпустки у Криму, і як сказала Леся Герасимчук вони ще "не акліматизувались", все було просто супер! Крім хіта "Лускунчик" і "класики" Beatles прозвучали цілком нові композиції та "драйвова" обробка "Вежі..." Тепер гурту треба побажати записати і опрацювати матеріал, якого у них (за словами гітариста Назара Ясиневича), багато і видати "на гора" новий альбом.

Олексій Мачехін - 10-9-2003 у 23:44

Перепрошую, Юрій Макаров це такий неголений дядечко з 1+1?

Volodymyr - 11-9-2003 у 06:46

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Окремо слід відзначити виступ „Королівських Зайців”. Хоч це був їх перший виступ після 1,5 місячної відпустки у Криму, і як сказала Леся Герасимчук вони ще "не акліматизувались", все було просто супер! Крім хіта "Лускунчик" і "класики" Beatles прозвучали цілком нові композиції та "драйвова" обробка "Вежі..." Тепер гурту треба побажати записати і опрацювати матеріал, якого у них (за словами гітариста Назара Ясиневича), багато і видати "на гора" новий альбом.


ех... не сипте цукор в пиво... :)

Василь - 11-9-2003 у 07:07

Так це той недоголений дядько з 1+1. Навіть на презентації він щось згадав про українськість свого каналу, що викликало в залі сміх. Щодо книги додам, що сьогодні до обіду можна взяти автограф у Макарова на стенді видавництва "Факти" (№ 212, 2-ий поверх). Як сказав директор видавництва Леонід (дуже складне прізвище) - ця книга для масового читача, а не попса. Повірити на слово чи як - то вже самі вирішуйте. На презентацію в Ляльку книг не привезли, щоб не порушувати закону - так сказав видавець. Ще цікаво те, що книга була написана російською, а потім перекладена на укр. за вимогою видавництва.
Про виступ "Королівських зайців" вже висловився Роман. Лише додам, що за попереднюю згодою хоча б один учасник гурту зареєструється в нас на форумі і нами буде створено розділ"Фан-клуб "Королівських зайців"".

Олексій Мачехін - 11-9-2003 у 09:11

Я, власне, і хотів уточнити - Макаров пише російською - принаймні одну його книгу вже було викладено на полиці київських книгарень.

Volodymyr - 11-9-2003 у 11:33

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Про виступ "Королівських зайців" вже висловився Роман. Лише додам, що за попереднюю згодою хоча б один учасник гурту зареєструється в нас на форумі і нами буде створено розділ"Фан-клуб "Королівських зайців"".


вау... (як реклама макдональдсів ;))
дякую! :)

Олексій Мачехін - 11-9-2003 у 11:38

А хто вони такі, ці королівські зайці?

Nazar - 11-9-2003 у 11:47

Олексій, ти що - єретик?:D

Що ж ти не казав, що не маєш?
Я б тобі накатав...:rolleyes:

Олексій Мачехін - 11-9-2003 у 11:50

Ще встигнеш.

Василь - 11-9-2003 у 14:37

Завтра о 12.00 в студентському клубі ЛНУ ім. Франка презентація нового роману Юрка Андруховича "Дванадцять обручів". Буде сам автор, Жадан, Ірванець та ін. Автор підписуватиме книжки.

Василь - 11-9-2003 у 14:43

Тільки щойно з форуму. Маса народу, важко підійти до самих книг. Взяли таки Макарова (може дійсно щось цікаве), в Критики купили 2 книги Жадана, в Лілея-НВ Андруховича + повість його дочки (видавці Лілеї рекомендували прочитати, тільки вчора ця книга вийшла з друку) а також Бойченка, десь здибали Борхеса на укр. мові. Ще По, Москальця та ін. Кальварія грозилася, що завтра буде свіжий 18 номер Четверга.
Загалом біля 100 видавництв і все перейти просто неможливо. Найбільше видавництв зі Львова, Києва та Харкова. Потім мабуть йдуть Тернопіль та Івано-Франківськ.

Руслан Кравець - 11-9-2003 у 21:45

Збірку оповідань Борхеса в перекладі укр. мовою під назвою "Алеф" здибали (ба, й навіть придбали за 10 грн.) на стенді видавництва "ВНТЛ-Класика".

Харківське "Фоліо" приємно здивувало підбіркою світової класики в перекладі українською, ще й з досить пристойною поліграфією. Хотів собі в них придбати Гашекового "Швейка", але перед самим носом забрали. Може завтра ще буде.

Доповнюючи Василя.
З програмою презентацій видавництва "Критика" під час форуму можна ознайомитись тут:
http://www.krytyka.kiev.ua/prezent_krytyky.html

Василь - 12-9-2003 у 17:44

На презентації нового роману Юрка Андруховича “12 обручів” студентський клуб ЛНУ Франка був забитий повністю, всі решта (серед них і багато хто з форумців) сиділи на сходах. Презентацію вів Неборак. Андрухович прочитав 2 уривки з нового роману і годину відповідав на питання, що передавались на листках із залу. Запам’яталось одне питання-прикол “Коли Андрухович напише вірші для “руки вверх”?” На що Юрко відповів, що це мабуть жартують над “Мертвим Півнем”. Я задав питання щодо творчості Софійки Андрухович – і соромно признаватись що цього не знав, але Софія вчиться у нашому рідному Львові і дехто з моїх знайомих її знає особисто. Тепер і я її знаю, навіть отримав автограф на її новій повісті “Старі люди”. Щодо отримання автографа від класика Юрка – тут було набагато складніше. За 20 хвилин, що було вільного часу в Андруховича, він не встиг роздати всім автографи. Тому через годину прийшлось йти в палац Потоцьких на презентацію творів Винничука і там вже “дістати” Андруховича з підписами. За одно поговорили про Інтернет видання “Потяг 76” і наш форум. Якщо Юрко цю розмову не забуде (ми на це сподіваємось), то можлива співпраця. Нагадуємо адресу “Потяг-76” http://www.potyah76.org.ua

Роман Голощук - 12-9-2003 у 23:11

Ще один цікавий фрагмент з презентації: в черговий раз Юрко підтвердив, що з ним ніхто не узгоджував питання про включення його творів у шкільну програму і різко висловився проти цього. І ще - навідріз відмовився читати лекції про сучасну українську літературу ;)

тихий вечір - 13-9-2003 у 20:18

привіт

1) я так зрозумів, шо "12 обручів" були лише на презентації? бо всі шукають і не можуть знайти.
2) Четвер вже в продажу... чи хтось дочекався?

і взагалі, ще що цікавого знайшли-придбали? :)
(бо мені цей форум видався... слабшим чи що...)

Роман Голощук - 14-9-2003 у 12:21

Цитата:
Першим відправив користувач тихий вечір
привіт

1) я так зрозумів, шо "12 обручів" були лише на презентації? бо всі шукають і не можуть знайти.
2) Четвер вже в продажу... чи хтось дочекався?

і взагалі, ще що цікавого знайшли-придбали? :)
(бо мені цей форум видався... слабшим чи що...)


1) "12 обручів" були не лише на презентації - також і на стендах видавництва "Критика" на Форумі
2) Новий номер "Четверга" обіцяли починаючи з Четверга (11 вересня) :) - на стенді казали що його додруковують і ось-ось привезуть. Але у суботу до обіду його ще не було :(

А щодо вражень від "Форуму", то на мою думку, він вдався: і видавництв та якісних книжок побільшало і різних "культурних" акцій було достатньо. І я з порожніми руками не пішов - витратив усі гроші що були зі собою :)

Василь - 15-9-2003 у 08:05

Дуже люблю видавнцтво "Кальварія", але цього разук воно "дістало" із новим №18 Четвергом. В четвер на 3-му поверсі стенду "Кальварія" сказали що журнал буде після обіду. На вулиці хлопці з Кальварії були більш реалістичні чи прагматичні - сказали що буде завтра. Однак завтра (тобто в п'ятницю) його ще не було; на стендах сказали що буде завтра. В суботу прийшли зранку, бо потім стільки народу, що до лавок не проб'єшся. Однак сказали, що новий Четвер буде після обіду. Надалі ні в мене, ні в моїх друзів сил та бажання більше сюди йти не було. Мабуть прийдеться купляти в НТШ. Питання до працівників Дзиги: чи є він у продажі на Вірменській, 35

Круціфукс. - 15-9-2003 у 08:35

Гпф. Шкода, що хворів і пропустив цей Форум. Борхеса українською цікаво було би почитати і оцінити якість перекладу.

fish - 15-9-2003 у 10:36

ого! хочу "12 обручів"! Цікаво, чи скоро буде у Букві? (просто у нас філія тої крамнички - єдине в місті джерело сучукрліт)

Руслан Кравець - 15-9-2003 у 23:15

До Круціфукса: Борхеса українською можу дати почитати.

fish - 16-9-2003 у 08:43

хехе... і я обручі вже от-от матиму у руках :)

Круціфукс. - 16-9-2003 у 09:09

Цитата:
Першим відправив користувач Руслан Кравець
До Круціфукса: Борхеса українською можу дати почитати.

Дякую! То я тоді може звернусь до Вас, коли моя магістерська буде ближчою до завершення.

dru - 22-10-2003 у 21:05

я вже місяць як маю книжку. Тільки прочитати не виходить до кінця, за браком часу.

анетта - 2-11-2003 у 01:07

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Дуже люблю видавнцтво "Кальварія", але цього разук воно "дістало" із новим №18 Четвергом. В четвер на 3-му поверсі стенду "Кальварія" сказали що журнал буде після обіду. На вулиці хлопці з Кальварії були більш реалістичні чи прагматичні - сказали що буде завтра. Однак завтра (тобто в п'ятницю) його ще не було; на стендах сказали що буде завтра. В суботу прийшли зранку, бо потім стільки народу, що до лавок не проб'єшся. Однак сказали, що новий Четвер буде після обіду. Надалі ні в мене, ні в моїх друзів сил та бажання більше сюди йти не було. Мабуть прийдеться купляти в НТШ. Питання до працівників Дзиги: чи є він у продажі на Вірменській, 35


Просимо вибачення у наших улюблених читачів і пропонуємо їм зайти у видавництво і купити Четвер 18 по видавничій ціні. І крім того порадувати Вас, що до кінця року буде 19 та 20 номери з новим Дерешом і новою Карпою. А з 2004 року журнал буде виходити кожних 2 місяця і дуже можливо, що з 2005 року ми оргінізуємо підписку на часопис...

Роман Голощук - 15-11-2003 у 12:28

Цитата:
Першим відправив користувач Круціфукс.
Борхеса українською цікаво було би почитати і оцінити якість перекладу.


Борхеса українською я надибав ось тут:
"Чорна жужелиця - електронна бібліотека" .

Читай та оцінюй :)