Форум Рідного Міста

хочу переїхати у Львів

Кирило - 7-9-2003 у 16:46

Тут на форумі є тема, в якій викладено кілька посилань на сайти готелів або таких контор, що здають “квартири подобово”. Але, не дивлячись на усі намаганя, ніде не можу знайти щось на зразок “сайтів з оголошеннями” про довгострокову здачу квартир. Якщо хто знає, поділіться, будь ласка...

Ситуація така: я киянин, і в мене є бажання рік-півтора пожити у Львові. Бо мене зовсім не влаштовує приїздити сюди в якості туриста на два-три дні, робити швидкий вояж історичним центром Львова та їхати додому. Я хочу певний період дійсно пожити в вашому чудовому місті.

Власне, це не терміново, бо абсолютно точно я не зберуся переїздити до липня 2004. Але зараз хочу хоча б дізнатися, наскільки обтяжливо це буде для мого бюджету (чи, взагалі, це реально). Скажімо, якщо знімати не подобово, а одразу на півроку, скільки орієнтовно буде коштувати місяць проживання в однокімнатній квартирі з телефоном в центрі Львова? В красивому старому будинку :)

Рост - 8-9-2003 у 10:33

60-80 уо/міс. Мінімум.

Fgoblin - 8-9-2003 у 10:36

Тобі потрібно буде підійти на нашу неофіційну біржу квартир.
Знаходиться вона біля входу на ринок Добробут (за оперним театром). Ціни приблизно наступні:
в центрі - дорого. з телефоном однокімнатна квартира - 60-100 умовних. За місяць. Тому в центрі краще не брати. Дешевше на маршрутці доїхати :)
Біля центру - можна знайти за 40-50. (можна і дешевше, але складніше)
Ціна за квартиру як правило не включає в себе комунальні платежі. Це вже як з власником домовишся. Якщо треба детальніші дані - пиши.

Кирило - 10-9-2003 у 23:03

Цитата:
в центрі - дорого. з телефоном однокімнатна квартира - 60-100 умовних. За місяць. Тому в центрі краще не брати. Дешевше на маршрутці доїхати :)


:-) Після столичних цін цим особливо не налякаєте. В Києві найгидотнішу квартирку в жахливому спальному районі, звідки більше години до центру їхати, без меблів, без нічого, не вийде зняти дешевше, ніж від 150$. Та й то вважайте, що сильно пощастило. В центрі ж зняти квартиру на місяць -- від 600 $ або 1000 $ і аж до тієї суми, на яку уяви вистачить.

Олексій Мачехін - 10-9-2003 у 23:42

Ну не треба так - цілком реально зняти в Києві і за 100$ однокімнатну квартиру.

Капітошка - 18-6-2004 у 15:28

Я теж хочу жити у Львові. Візьміть мене до себе.:(:)

Станкевічас Сергій - 18-6-2004 у 17:08

І що в тому Львові робити, коли там немає води, а на дорогах постійні корки.

Odarka - 18-6-2004 у 17:13

Цитата:
Першим відправив користувач Станкевічас Сергій
І що в тому Львові робити, коли там немає води, а на дорогах постійні корки.


Во! Во! І купа російськомовного населення!
Але приїзджайте...тут деколи скучно і пахне не ахті, але у нас гарна архітектура. Ще залежить з якою тусовкою ви звяжетеся, якщо із Дзигівською або університетського або форумцями, вам буде тут весело, ну а якщо з кимось іншим то сумніваюся:(

Tempika - 18-6-2004 у 20:09

...львів – сумне місто, навіть не знаю, чому... реально за 50 баксів можна зняти тільки *кавалєрку* на околиці
без телефону... як мінімум, 100, а в центрі є й квартири по 1000 :-) долярів.... між головбухом і художником
дизайнером я встигла попрацювати маклером, тому знаю... взагалі особисто мене у львові вражає бруд і
абсолютний базарний *беспредел*... а взагалі місто хороше, тихе, буржуазне :-))) і навіть російськомовне
населення тут говорить українською (як я).

Роман Голощук - 18-6-2004 у 21:15

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...а взагалі місто хороше, тихе, буржуазне :-))) і навіть російськомовне
населення тут говорить українською (як я).


І я знаю багато таких випадків. А ось постійні повідомлення про "притісненіє рускоязичного населенія" - то є суцільна політична вигадка. Яку можна порівняти з наявністю медведів у містах Росії :)
Але висока вартість житла - то проблема. І цікаво - чому?

Tempika - 18-6-2004 у 21:27

...тому що більшість грошей у нашому місті заробляються в італіях, іспаніях та америках...
а витрачаються тут :-))