Форум Рідного Міста

Ресторани міста

tsa - 11-9-2003 у 19:01

Привіт всім!
Вирішив з подругою відсвяткувати свій день народження у Львові. Тема форума де зупинитись прийшла на допомогу, вибір пав між Бюргером і Жоржем.
Питання: Перелік Львівських рестораній я знайшов, але приблизних цін - ні. Хотів би знати які є достойні ресторани і які в них ціни.

Дякую і чекаю відповідей.

tsa - 16-9-2003 у 13:54

Таке враження, що відповідей мені не дочекатись. Мабудь сам при приїзді пошукаю і дотім дам відповідь.

marco - 16-9-2003 у 17:46

Та не ті люди тут, що по реставраціях достойних і різних багато ходять ;)
А реставрацій, ресторанчиків і кавярень тепер у Львові більше напевно ніж телефонів-автоматів.
Ціни (за винятком особливо крутих) приблизно рівні. Конкуренція робить свою справу. Загальна таенденція: чим ближче до центру - тим дорожче, чим дальше - часто гірші сервіс і публіка (хоч і не завжди)
Вибирати варто вже тут на місці, який більше до душі припаде. Для такої оказії раджу підшукати собі якусь затишну кавярню в старій частині міста.

tsa - 17-9-2003 у 18:46

Дякую, я двічи був у Львові, і мені здалося, що багато кав'ярень і ресторанчиків працюють лише до 23 години. Мабуть тому і питав :)

Nazar - 17-9-2003 у 19:20

Суперово було би спланувати то так, щоби попасти на якусь акцію в Ляльці. Якщо ти куриш, звичайно, бо якщо ні, то довго там не витримаєш...
Під Клепсидрою працює до 22 години, там романтично.
Під синьою фляжкою також рання пташка. Ціни помірні, інтер"єр автентичний (багато антиквару).
За дизайном вирізняються ресторації Купол та Кактус. Купол - інтер"єр 30-х років (дещо схоже можна спостерігати в Цукерні на Староєврейській).
То все залежить від того, що Вам до вподоби.

Volodymyr - 17-9-2003 у 19:38

о, прошу пана - не пікжете як надибати фляжку, бо на картах її немає... :(

Nazar - 17-9-2003 у 19:46

То в брамі по вул.Руській, що з"єднює площу Ринок з Підвальною (по ній ще трамваї ходять). Над брамою намальовано ангелика та саму фляжку:), заходиш в браму , а там Фляжка.
Добре, затишно та приємно. Ще й свічки запалюють на столику. Багато вин. З історії, то саме таку назву мала перша кав"ярня у Відні пана Юрія Кульчицького, купця родом з Галичини, що пресуперово знав турецьку мову, що й допомогло йому (як подейкують) врятувати Відень, перебравшись купцем та вивідавши всі Військові таємниці.
Ще подейкують, що пан Юрій спочатку задарма розносив каву, щоби більше люду її могли розпробувати та й зрештою стати клієнтами першої кав"ярні у Відні. Може я щось і наплутав, то завтра виправлю.

Volodymyr - 17-9-2003 у 19:50

то я знаю, за історію створення... просто мені ідея відсвяткувати день народження у львові до душі припала мабуть спробую восени... у фляжці...

дякую tsa за ідею! :)

Volodymyr - 17-9-2003 у 19:57

ще одне питання за фляжку.

місця тре замовляти заздалегідь, чи можна приплентатись увечері і надибати вільні столики?

Nazar - 17-9-2003 у 20:02

Столиків тап п"ять чи шість, то ж кав"ярня. Цікавим мають меню, де пропонують старі галицькі фестфуди, тобто набір конь"як, канапка по-галицьки, кава і ще щось. Таких багато, називаються по-різному та й, як стверджує меню, є найбільш наближеними до автентичних.

Може Дзига має їх телефон, вони й скажуть, чи можна замовити. Наразі табличок "столик замовлено" там не бачив.

Volodymyr - 17-9-2003 у 20:06

дякую, мо' здибаємося 4,5 жовтня... ;)

p.s. за ціни не питаю, пам'ятаю, що у львові вони смішні... :)

ярка-дзвінка - 17-9-2003 у 22:09

Щодо кав'ярень, то Фляжка, без сумніву, #1 (правда, вона фунциклює тільки до 22:00). А мій #1 ресторан цього сезону - Кавказ (початок вул. Шота-Руставелі). Ціни вищі за середні, але задля Дня Народження можна і псіханути:) За моєю шкалою - 4+ зірки.

Volodymyr - 18-9-2003 у 06:36

ой, а що для вас вищі за середні? ;)

ніхто ж не забороняє провести екскурсію з дегустацією ресторанами львова...

Василь Яворський - 18-9-2003 у 08:16

Ну дифіляда ресторанами таки може влетіти у копієчку... Але спробувати можеш.

Volodymyr - 18-9-2003 у 11:36

ну... :)
от тільки чому в "під клепсидрою" таке лороге меню? а?
50 грн... така б згадка була... а так - лишень смак кави та вранішнього чаю... ех...

Nazar - 18-9-2003 у 11:49

Щось я не зрозумів, про що йдеться.
Що таке 50 грн?

Volodymyr - 18-9-2003 у 12:02

я колись хотів придбати меню "під клепсидрою" - з мене захотіли за нього 50 гривень... я б купив, але дівчина запротестувала... :(

tsa - 19-9-2003 у 13:14

Коли я мандрував старим Львовом, то йшовши по вул. Руська знайшов гарну кафешку. Вона ніби з двох залів, знизу три столика і верхній з зходами столиків на шість. Дуже затишно, все у дереві і столикі і стільці і підлога і стіни, навідь сходи! Але назви не пам'ятаю. То не Фляшка була?

Вже не можу дочекатись свята - мандрівки до Львова. Рахую дні.
П.С.: 6 днів лишилося

Nazar - 19-9-2003 у 13:24

Наперед вітаю з днем народження!
То була не Фляжка, бо то була не Руська, то був Ноїв ковчег, ще там на стінах старі антикварні газети розклеяно із знимками Львова.

tsa - 19-9-2003 у 13:36

ДЯКУЮ! :)
Газет не пам'ятаю, а от ліхтарики були на стінах, дуже антикварні. А на якой вул. Ноїв ковчег?

ярка-дзвінка - 19-9-2003 у 14:33

Про ціни (ті, котрі вищі за середні):

В вищезгаданому мною ресторані Кавказ, якщо замовити 2 по 50 гр чачі (20 гр), а до неї малосольні огірки і смажений язик з часником (в якості закуски); плящинку Сапераві (65 гр), або Мукузані (80 гр), або Цинандалі (120 гр), або Кінзмараулі (150 гр); шашлик (в "Кавказі" це зовсім не той шашлик, який ми всі звикли їсти в лісі) з баранини, язика, свинячої полядвиці, свинини, курки, курячих крилець (точної ціни не пам"ятаю) - то вийде вечеря на двох з кошторисом ... (додати всі цифрові показники). Тобто, в середньому виходить десь по 100-120 гр на кожного. Якщо вирішиш піти саме туди - СМАЧНОГО! (Бо там ВСЕ смачне).

Volodymyr - 19-9-2003 у 15:35

ой, не ходили ви по київським рестораціям - на ту суму можна лишень щось на язик покласти та під язик налити :)

дякую - буду орієнтуватися...

Nazar - 19-9-2003 у 15:54

Ходили, і не по яким небудь, сам пам"таю фінансував компанію з 14 чоловік в "РА", троха, як то кажуть "попав".
Особливо згадались дівчата танцівниці, що за кожен танець попросили по сто грн, погодились на двадцять, враховуючи дорогий маскарад. І так всі, офіціанти сажімо феноменально міняють цифри в залежності від виразу обличча, "скільки? - тисяча дев"ятсот, - Скільки???? - Дев"ятсот....", і так майже у всіх.
А якщо ви веселі, то можете у офіціанта попросити, жебим він закликав адміна, тоді той в першу чергу запропонує вам гривень 30-50, щоби забути "старі непорозуміння".
Хоча - то все,що я понаводи в, то найбільш яскраві спогади, переважно доводиться платити стільки, скільки просять....

Volodymyr - 19-9-2003 у 16:16

тому тре брати меню та вивчати. :)

головне ж не гроші - а той настрій, який залишається після відвідин ресторацій. ;) чи не так?

Nazar - 19-9-2003 у 16:25

Та так, якщо звичайно вистачає грошей..
А якщо ні?
Якщо ви собі порахували, (згідно меню) що вам то обійдеться в триста грн, а вам приносять рахунок на шістьсот, що тоді?

Volodymyr - 19-9-2003 у 17:10

а скільки ви випили? ;)

чесно кажу, в києві такого не помічав...

Nazar - 19-9-2003 у 19:36

Та по всякому буває...

Тут ще так, до теми, реокмендую Італійський дворик за умови, що не дощить, там скрипалі цікаві, і настрій такий своєрідний вміють створити.

Не пам"ятаю, до якої години вони працюють, бо до пізна не засиджувався.

rost - 19-9-2003 у 19:50

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Та так, якщо звичайно вистачає грошей..
А якщо ні?
Якщо ви собі порахували, (згідно меню) що вам то обійдеться в триста грн, а вам приносять рахунок на шістьсот, що тоді?

В Москві в дость пристойній, з вигляду, кнайпі за блюдо, що по меню коштувало 340 руб. з мене запросили під тисячу. Офіціант з чесним і ображеним виглядом тицьнув пальцем в дрібний припис в кінці меню "за 100г".
На щастя, більше ніде з таким не зустрічався.

Marjana Pjecuh - 19-9-2003 у 19:57

А чому ніхто не згадує про Смачну плітку. Мабуть, вона вже віджила своє. А ось "Галка", що на Чайковсього -- то шо треба. Доки не потрапила туди вперше після добудови другого поверху, навіть не підозрювала, що у Льові є такі затишні місця.

Щодо цілодобових кав"ярень, яких у Львові просто сташно, як бракне, то можу порадити "1+1" на початку проспекту Шевченка. Там гарні стіни, викладені із каменю, як у піцерії Кульчицького. Маю на увазі нижній зал. Але одного разу я туди прийшла о першій ночі поїсти, то чекала рівно годину, доки мені зварили бульби і переробили на пюре. Тай чай чомусь несли пів години. Проте потім я прийшла на пельмені, то принесли за 10 хв. А щодо музичного оформлення, не пам"ятаю. Здається. нічого особливого.

Щодо Синьої пляшки, то таки для Львівського рівня ціни там високі, зате враження незабутні.

Volodymyr - 19-9-2003 у 20:03

і скільки ж? ;)

ярка-дзвінка - 21-9-2003 у 22:51

Тоді зненацька з'являється якийсь ангел (або Зорро) і рятує ситуацію:)

tsa - 22-9-2003 у 14:31

Cуперово! Багато выдповідей я побачив у форумі. Крім цього мені друзі порадили Елов Сабмарин, кажуть на честь Бітлов, хоча я і не вирос на їхній музиці, аде мені вони дуже до сподоби. Але я чомусь вирішив завітати, вже даже замовив столика при свічках, у ресто "У Бюргера" на Франка, тим паче я там і номер зняв. Навіщо ходити далеко :) У Львові буду 2 доби, тому завітаю до деяких ресто і кав'ярень. Доречі ніколи не заходив до Львівських кав'ярень, (а у Львові не в перше) ганьба.
Що до ошукування юзерів гарсонами мав у Києві таку справу. Поїли у трьох на Подолі десь на гривень 80-90, а це падло нарахувало близько 200. Ми лишили йому 10 грн на чай і пішли у сусіднє кафе. Отакє.

П.С: Лишилося 4 дні ;)

Василь Яворський - 22-9-2003 у 14:44

Найфайніше відпочити з філіжанкою кави можна у "Світі кави" на Катедральній. Тихо і кава суперова.

Volodymyr - 22-9-2003 у 15:07

так організуйте екскурсії кав'ярнями львова - щоб нещасні туристи не мучались у пошуках...

за "у бюргера" можна докладніше...

Василь Яворський - 22-9-2003 у 15:10

колись на "Ініціативі" був "Огляд кнайп" повернути б...

tsa - 22-9-2003 у 15:22

Бачу багато відповідей що до кав'ярень, то я про те створив окрему тему : "Львівські кав'ярні" - чекаю на ваші відгуки!

Питання до Volodymyr: Шановний, ви вже були "У БЮРГЕРА"?

П.С: 4 дні лишилося, аж ніякої роботи.

tsa - 22-9-2003 у 15:24

До Гадячя:
Що таке "філіжанка кави" ?

Наталка - 22-9-2003 у 20:08

Цитата:
Першим відправив користувач tsa
До Гадячя:
Що таке "філіжанка кави" ?


Те ж саме, що і чашка, тільки по-українськи :lol: :lol: :lol:

tsa - 22-9-2003 у 20:23

Стоп! Не згоден!!! По вашому шваблики, п'єц, ровер - це також українські слова?

Наталка - 22-9-2003 у 20:28

Не знаю, не знаю, слово "філіжанка" ви знайдете у першому-ліпшому українському словнику - не вузькопрофільному, а звичайному. А слово "ровер" - ні, бо то діалектизм :)

tsa - 22-9-2003 у 20:30

Не хотів би починати цю тему (про слова).
Всеж таки дякую за роз'яснення про філіжанку.

П.С: Усі мої мрії у Львові ;)

Volodymyr - 22-9-2003 у 20:35

ok! я також почну рахувати - 11 днів... :)

p.s. якщо нічого не зламається, тьху-тьху...

tsa - 22-9-2003 у 20:44

Пропоную зробити на порталі фотоальбом. Наприклад: Львів - враження гостей і мешканців. І всі ці враження це - фото!
Якщо не на порталі, так все одно я для себе щось подібне вже давно замислював. Збиру контент та й в масси його :)

Нажаль ми відволіклися від теми.
Хочу бачити більше інформації що до ресторанів, про яки ви знаєте і в яких були.

tsa - 25-9-2003 у 14:41

Все!
Поїхав я до Львова.

Погодка кепська, але то настрою не зпоганить.

Василь Яворський - 25-9-2003 у 14:47

Приїзди. А погода не така вже й кепська, як на Львів, то можна взагалі сказати СУПЕР!

Нормалайзер - 27-9-2003 у 10:25

ще не згадали "Вертеп" - украЇнську кнайпу на Липинського.

ярка-дзвінка - 27-9-2003 у 18:21

Ніколи не чула про кнайпу під назвою Вертеп.. Чим вона цікава? І де знаходиться вул. Липинського? На свій превеликий встид, не завжди орієнтуюся в нових назвах вулиць.

Odarka - 27-9-2003 у 18:24

Цитата:
Першим відправив користувач tsa
Стоп! Не згоден!!! По вашому шваблики, п'єц, ровер - це також українські слова?

Звичайно, що українські, а чиї ще?:o:lol:

tsa - 28-9-2003 у 16:47

Приїхав!
Нажаль все гарне бистро проходить!
Враження: :) ;) :(
Погода що до Львова - Люксова!
Фотоматеріали скоро кину в мережу.
За 2 дні відзняв близько 100 кадрів

Враженнями поділюся на днях.

Андрій Пелещишин - 28-9-2003 у 17:09

Цитата:

І де знаходиться вул. Липинського? На свій превеликий встид, не завжди орієнтуюся в нових назвах вулиць.


Колишня Улянівська - від стадіону СКА до АС-2

Нормалайзер - 28-9-2003 у 17:46

"Вертеп" - перед залізничним мостом, як їхати з 700-річчя-Чорновола, справа є вказівник. Інтер"єр - в кіч-українському стилі. Кухня - не тільки українська, але вареники з бульбою поливають шкварками. Рекомендувати - не наважуюсЬ, був там востаннє десь рік тому, але, знаючи, як швидко все змінюється, не хочу вводити в оману, хоча від тоді пам"ятаю, що було смачно, не найдорожче, були танці, хоча лабухи відбацують на замовлення і "Владімірскій Централ"