Форум Рідного Міста

Ярка (Дзвінка Гуцул)

Василь - 15-9-2003 у 07:33

Тема для ведення розмов з Дзвінкою Гуцул (Яркою Якуб'як).

Nazar - 15-9-2003 у 07:56

Дуже тішуся з того, що нудьга приводить Таких людей.
Ярино, дякую за концерт, ще раз хочу відзначити своє захоплення Вами, особливо на "Світло і сповідь ч.ІІІ".

Так само мені подобається, що з Вашою появою в етері ми нарешті маємо собі радіо, хоча прикро є те, що коли Ваш етер закінчується ми його знову втрачаємо...

Найщиріші привітання в очікуванні приємної розмови.

Василь - 15-9-2003 у 08:28

З радістю прочитав, що Ярина хоче залишитись у Львові та працювати на ЛХ. Який час виходу Дзвінки в ефір? Коли був у відпустці, то це було з 11 до 14 (одного разу до 17). Чи він залишився той самий? І ще питання до Ярини: чи дозволяє Вам керівництво ЛХ міняти формат радіо (адже музика, яку ви пропонуєте більше нагадує стару добру Ініціативу, ніж ту що крутять інші ведучі ЛХ)? Чи не виникає з цим на роботі проблем?

Odarka - 15-9-2003 у 10:07

Доречі Ярина була на форумі рідного міста цими вихідними...

fish - 15-9-2003 у 10:31

еге, бачили, сподіваюся, вона ще зайде, бо так на вихідні ми всі по домівках нишкли...

ярка-дзвінка - 15-9-2003 у 12:56

раптом пригадалася фраза зі старого совєтського фільму - Вніманіє! Я вихожУ! (з наголосом на останньому складі). До речі я, як новак, не маю зеленого поняття де ви берете всі ці фізіономії, відображаючі стан душі, зубів, тощо. Але з часом, мабуть, познаходжу..

Василю: ефіри і далі з 11-14, правда, вже не самосстійні, а з Влодком. Трепанація формату була однією з моїх умов перед тим, як я сіла за комбайн (себто, пульт). Це і пояснює відмінність ефіру з 11-14 від іншого ефірного часу.
А сьогодні я хвора і бідолашний Влодко мучиться сам. Підозрюю, що мені важко буде його переконати в потребі прокручування музики, яку я з майже садистичним кайфом крутила протягом 2-х тижнів, коли Влодко був у відпустці.

fish - 15-9-2003 у 14:03

о! Ярко, розказуй, як жиш твої враження від концерту?

ярка-дзвінка - 15-9-2003 у 14:12

Знаєш, найбільш несправедливим по відношенню до музиканта є те, що він не може почути того самого звуку, який чує зал. А про картинку шкода й говорити... Тобто, звук в моєму моніторі містив барабани, бас, Тараса, терцюків і трохи гітари - тобто все, що мені було потрібно для комфортної роботи. Оркестр пробивався до мене в спокійних і тихих частинах, а поза тим я спостерігала, як 20 людей в чорному активно вимахують смичками. Досить-таки кумедне видовище. Так отож, мені практично неможливо оцінити загальний звук. А настрій на концерті був просто феноменальний! Я давно не була на сцені, а ще давніше не була на сцені України, так що для мене це було подвійне свято!

ярка-дзвінка - 15-9-2003 у 14:15

Ого! Мій ранг піднявся до двох зірочок! Треба терміново випити чаю з аспірином!

Odarka - 15-9-2003 у 14:24

Тут вже за твою фразу жінка без.... чоловіки закохуються :))))
Передзвони Осадчій, ти їй потрібна:D;)

ярка-дзвінка - 15-9-2003 у 14:28

Дякую, Солька! Я якраз безнадійно намагаюся до вас додзвонитися... І з тобою теж хочу поговорити.

Олексій Мачехін - 15-9-2003 у 16:08

Цікавенький в тебе оріджн.....

ярка-дзвінка - 15-9-2003 у 17:22

Та, вже який є... Дуже люблю слово дупа і горджуся тим, що першою почала (і продовжую) його вживати в українському радіоефірі:))

Олексій Мачехін - 15-9-2003 у 17:23

Е......
Нічого собі....
Але таки першим мабуть був той, хто запустив в ефір пісню "Дупа джалізовая":rolleyes:

ярка-дзвінка - 15-9-2003 у 17:52

Маєш рацію, до певної міри. Тільки в пісні вона (дупа), так би мовити, статична - ні провідміняти, ні означення якогось надати (напр. Дупа Волова - прекрасно звучить, чи не так?):)

Олексій Мачехін - 15-9-2003 у 17:57

Щось я не розумію - чого це вона статична?
Тобі провідміняти? :)

ярка-дзвінка - 15-9-2003 у 18:32

2 Fish: Чудовий віршик!:)


2 Olexiy: Статична, бо записана на плівку, чи будь-який інший носій. Записане не провідміняєш, правда ж? А я користуюся цим словом як DJ кожного буднього дня:)

Odarka - 16-9-2003 у 13:11

Якщо тобі запропонують не вживати слова "дупа", що ти зробиш?

Василь Яворський - 16-9-2003 у 14:55

нє як Дзвінка перестане говорити простою мовою, то вже буде не Дзвінка (я маю на увазі як ді-джей). Хай вже буде "дупа" :)

Наталка - 16-9-2003 у 22:35

Чекайте, люде, а де той віршик від fish? Невже стерли? :mad:

Василь Яворський - 17-9-2003 у 08:42

А й справді куди віршик поділи про те як УНСОвці ... ПОВЕРНІТЬ ТАМ ДЕ РОСЛО!!!!

АДМІНІСТРАЦІЯ ТИ НЕ ПРАВА! :mad::mad::mad:

Дмитро Тарасов - 17-9-2003 у 10:53

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Чекайте, люде, а де той віршик від fish? Невже стерли? :mad:

Стерли.
Віршик:
містив ненормативну лексику;
ображав честь і гідність відвідувачів Форуму або інших осіб.

(і це все вмістилося у 5 рядках :( )

Олексій Мачехін - 17-9-2003 у 10:54

"і це все вмістилося у 5 стрічках"

У 5 рядках :D
Можете видалити це повідомлення. ;)

(це не стьоб і не революція, а пропозиція видалити допис після виправлення помилки ):P Одарці на нижній допис.

Odarka - 17-9-2003 у 12:33

Революція на форумі :))))

Василь Яворський - 17-9-2003 у 12:39

Просто видалели несправедливо. Там не було образи. Хіба що ментів, але там ані честі ані гідності. Віршик би варто повернути.

Олексій Мачехін - 17-9-2003 у 12:42

Та годі вам.

ярка-дзвінка - 17-9-2003 у 22:13

Господи Боже ж мій! Та ж дупа, то всього-на-всього дві полядвички! Була би я хлопом, не мала би сили собі відмовити в такій розкоші:))

Nazar - 18-9-2003 у 09:32

Тут ще так, до теми, наведу пана Юзя у цитаті з Поступу:

"Але далі пан Печериця дорікає мені, жи я дуже люблю слово “дупа” і пхаю його, де тре і не тре. “Це страшно глупе слово, так і смердить передмістям, де обдерті хати і брудні баби. Наш хлоп на селі каже “с.....ка”, це звучить грубо, але не глупо”.

Не розумію, чому таке гарне слово, як “дупа”, мало б бути глупим. А “дупця”, “дупцюня” чи ще ніжніше – “дупуся”, “дупусечка”, “дупампулька”? У якій іще мові можливі такі соковито-солодкі наймення цього справжнього обличчя жінки?

Живучи власне в передмісті, а не в селі, я значно рідше чую тамте друге слово, тому й не вживаю."

Це так, для більшого розуміння.
Джерело:
http://postup.brama.com/011004/151_6_1.html

fish - 18-9-2003 у 09:40

чи не скоригувати нам заголовок теми? ;)

ярка-дзвінка - 18-9-2003 у 21:33

Які будуть пропозиції?:))

ярка-дзвінка - 18-9-2003 у 21:38

Для зацікавлених львів'ян і гостей міста Лева - Мертвий Півень імовірно буде грати в Ляльці 26-ого вересня в повному складі. Імовірно, бо, хлопці трохи порозбігалися по русифікованих містах в гонитві за довшою чи коротшою гривнею, тому інформація не є 100-відсотковою. Детальніше обіцяю повідомити, як тільки буду знати достеменно.

Василь - 19-9-2003 у 07:10

Себто в п'ятницю. Було б супер.

Юрій Сєров - 19-9-2003 у 14:35

Справді було б непогано...

Nazar - 19-9-2003 у 15:43

"Непогано"???
Було би дужжжжжже добре!!!!

Кілько приємного на скромний вересень....!

fish - 19-9-2003 у 15:55

це вже точно. У нас на сайті останнім часом відсотків сімдесят новин - про львівян :D

Odarka - 19-9-2003 у 15:56

Та не дуже приємне щодо концерту, бо у моєму Ляльківському графіку не має концерту "Півнів" :( Гірше, що з Дзигівських працівників про нього ніхто не знає, а у мене вже графік на наступний тиждень розісланий по всіх газетах

Nazar - 19-9-2003 у 16:00

Я би прийшов, якщо би навіть за п"ять хвилин взанв, що буде "Півень"!!!!

Odarka - 19-9-2003 у 16:02

"Півнів" не буде, принаймі 26 вересня, але спробуємо, щоб вони виступили на початку жовтня, наскільки мені пояснив Сергій Борода - директор "Ляьки", що Півні відповіді так і не дали, чи вони хочуть грати чи ні. Ось тільки одна Ярка...
Але концерт буде, головне, щоб хлопці позїзджалися :))

Nazar - 19-9-2003 у 16:11

Та Півні мусять бути хоча б з тої простої причини, що вони Півні! І все!
Як то так, рокотека без них???
Маю на увазі роковий Львів.
Най Борода їх ставить без застережень, ми ж їх хочемо!
Най жиє Мертвий Півень (каламбур)!!!
Люди. які можуть бути гроші, коли мова йде про мистецтво???

Odarka - 19-9-2003 у 16:29

Назаре ти щось не те зрозумів, це не Борода їх не хоче, він, навпаки, їх запрошує, це хлопці не можуть приїхати, одні з Києві, з Харкова, з Чернівців. А Борода тільки за, він їх дуже любить :))

fish - 19-9-2003 у 16:42

ааа... хочу півнів на рокотеку
як співають Хаммерман, що знищує віруси:
"...Холодний ранок!!!Мама в полі!!! Хочу півня на сніданок!!!"

Василь - 19-9-2003 у 17:14

Коли буде точно відомо, киньте в афішу.

ярка-дзвінка - 27-9-2003 у 18:07

Кинула... Це вперше, що я у Львові, і не граю з хлопцями. Шкода, з одного боку, але, можливо, так і краще. Я вже не можу виконувати (не те, що чути) Літо Буде:))