Форум Рідного Міста

Хіт-парад укр. музики. Вересень. 2003. Опитування

Василь - 16-9-2003 у 13:18

Отже в хіт-парад згідно пропозицій попали такі 10 композицій, вони й вирішать переможця вересня.

Прошу вибачення у всіх хто вже проголосував чи збирався це зробити (виникнений глюк не вдалось "перемогти", тому опитування створили заново).

Чарівник з міста Гамельн - 16-9-2003 у 13:21

Малесеньке зауваження: чому всюди спочатку виконавець, а потім назва пісні, а в Братів Гадюкіних навпаки? :-)


N.S.

Василь - 16-9-2003 у 13:23

Не додивився, дуже спішив. Дякую за зауваження. Нехай вже буде такяк є, головне щоб не глючило.

Василь Яворський - 16-9-2003 у 15:32

о, fish мене і Nazarа з перегонів зняли...
Ну тоді хай будуть ті, що більше на то заслуговують. Я віддав голос за стару-добру Єхидну... Ну люблю я цю пісеньку дуже...

fish - 16-9-2003 у 16:02

еге, панове, я проголосувала, а воно мені ще раз пропонує проголосувати. Це вже не такий серйозний глюк, але все ж. Ану як я буду не така чемна і переголосую?

Василь - 16-9-2003 у 16:08

Всі хто проголосували сьогодні зранку можуть голосувати ще раз. Тамте опитування викинув, а дане було створене десь біля 14-ї години.

Василь - 30-9-2003 у 08:38

Сьогодні останній день голосування.

Мене цікавить думка форумців, чи продовжувати далі хіт-парад.

Чарівник з міста Гамельн - 30-9-2003 у 11:44

Можете закидати мене порожніми пляшками, але мені здається, що продовжувати не варто :-)

Якщо правила подання композицій не міняти, то кожного місяця ми будемо спостерігати deja vu (та й натискати кожного місяця Ctrl-Ins + Shift-Ins принаймні я вже не буду).

Врятувати інтерес до хіт-параду може тільки заборона подавати композиції з альбомів, пісні з яких вже висувались в минулі місяці. Але, по-перше, з кожним місяцем хіт-парад буде виглядати все більш "кастрованим", а по-друге, через деякий час він все одно загнеться, тому що навряд чи хтось наважиться робити вибір між композиціями, про існування яких людина навіть не підозрювала :-)

Так що треба щось міняти радикально. А що саме, я не знаю...


N.S.

Nazar - 30-9-2003 у 11:54

Наприклад розміщати композиції десь на сайтах і скидати лінки.
Тоді не загнеться, та й будуть голосувати за те, що почули.

Дякую за Дежав"ю:))

Чарівник з міста Гамельн - 30-9-2003 у 12:14

Мені здається, що 1. далеко не всі композиції можна буде знайти у цифровому вигляді, 2. далеко не у всіх буде можливість "розміщати композиції десь на сайтах" і 3. далеко не у всіх буде можливість (та бажання) їх стягувати.

А так ідея могла би бути непоганою...


N.S.

Василь - 1-10-2003 у 07:18

Переможець Вересня Плач Єремії "Світло й сповідь"