Форум Рідного Міста

"ПОСТУП"

Marjana Pjecuh - 16-9-2003 у 19:36

Шість разів на тиждень. Хто більше?:sing:

Василь - 17-9-2003 у 07:14

Раді вітати журналістку Поступу в нас на форумі. Дуже хороша газета, постійно читаю.
Юрко Винничук колись сюди до нас частенько заходив, тепер десь зник.

Nazar - 17-9-2003 у 08:37

Приєднююсь до Василя.
Зоходьте, поспілкуємось.

Василь Яворський - 17-9-2003 у 08:40

Щиро кажучи, сьогодні "Поступ" не такий вже цікавий як колись. Втратили вони і досить сильно втратили оту свою неповторність і оригінальність мислення. Втратили гостроту і вміння віднайти родзинку у будь якій темі. Кількість виходів на тиждень не показник, накопичування макулатури то ненайголовніша мета читача газути.

Круціфукс. - 17-9-2003 у 08:53

Еге ж. Десь рік-два тому в "Теле-поступі" можна було знайти багато цікавих статей про кіно. Зараз там - лише голівудські жуйки і постійне кривляння Юрка Банзая. Не найкращий варіант еволюції.

Юрій Сєров - 17-9-2003 у 10:51

Відносно телєпоступу - поверніть новий канал на його місце
Відносно ґазети в цілому - колись читав практично всю, тепер лише обсерації і спорт. Подобалися кримінали Юрка Винничука і оповідання Майкла.

Nazar - 17-9-2003 у 10:57

Що до кривляння Юрка - мені подобається.
Що до відсутності обговорення доброго кіна - згоден з Янголом Чарівника.

Що до газет, то найкраще поєднання Львівської з Поступом - вистачає матеріалу на одну газету, решта, що лишається - макулатура, як пише Гадяч.

Василь Яворський - 17-9-2003 у 11:08

Колись читав номер в номер. Нехай вона і не виходила 6 разів на тиждень, а лише один раз. А тепер вже й не пам"ятаю, коли останній раз купував. Перегляну по діагоналі і все, бо нема що читати і все.

Odarka - 17-9-2003 у 13:19

Цитата:
Першим відправив користувач Круціфукс.
Еге ж. Десь рік-два тому в "Теле-поступі" можна було знайти багато цікавих статей про кіно.
Просто цю сторінку вела Катерина Сліпченко, яка тепер працює у Львівській газеті, там не гірші статті:D

Marjana Pjecuh - 17-9-2003 у 19:44

Дякую за відгуки, візьмемо до уваги. Проте таки, в порівнянні з минулим роком, "Поступ" таки стає цікавішим. Це не є виключно моя думка, а думка багатьох людей (які чомусь тут нічого не написали:-)))). Так "Поступ" старих часів був дійсно іншою газетою. Але часи змінюються і підхід керівництва газети до того, якою вона має бути, так само. Невідомо, якщо би "Поступ" з часу свого створення залишася постійно однаковим, чи був би він сьогдні такий ж популярний, як колись. Принаймні, наклад газети тоді був значно менший, ніж зараз.

А Банзаю я обов"зково пораджу прочитати ваші коментарі. (Щодо Нового каналу, ви б мали розуміти, чому він стоїть на першому місті у програмі. Селяві).

Чекаю на нові коментарі. Дякую всім, хто вже відгукнувся.:-)))

Nazar - 17-9-2003 у 19:51

І Вам дякуємо, залучайтесь до інших обговорень!

Василь Яворський - 18-9-2003 у 08:53

Можливо і стане тоді "Поступ" цікавішим. До речі до адміністраторів: чого б не залучити до подібних дискусій і решта львівської преси, нам багатьом їм є що сказати?

Андрій Пелещишин - 18-9-2003 у 09:06

Я і модератори активно над цим працюємо.
І не тільки журналістів пробуємо залучати. Наприклад, про Форум десь тричі на засіданнях ЛМР депутатів інформувалося

Marjana Pjecuh - 23-9-2003 у 19:07

У четверговому Поступі чекайте великої теми щодо конфлікту податкова-підприємці

Андрій Пелещишин - 24-9-2003 у 00:28

Ви там би це саме.... Про наш Форум би написали... Нам би приємно було.... Тай звідсти могли б щось стянути (з посиланнячком звичайно). Колись, пам'ятаю, "Поступ" потішив - опублікував наш тред про жебраків (типу "голос народу";). Мені було приємно

Юлія Божок - 24-9-2003 у 13:23

Гадаю, не лише Вам, пане Андрію, було би приємно аби в "Поступі" з"явилася інформація про цей форум. Ми розглянемо Вашу пропозицію..
Принагідно закликаю усіх відвідувачів форуму і зокрема "медіантів" активніше висловлюіватися щодо тем, які на вашу думку мають бути висвітлені на сторінках "Поступу".

Odarka - 24-9-2003 у 14:50

Поверніть музичну сторінку, будь-ласка...там писав статті Юрко Козій він добре писав про музику. Дякую!

Василь - 24-9-2003 у 15:16

Дуже файна була його стаття про останній альбом Металіки.

Юрій Сєров - 24-9-2003 у 16:16

Цитата:

Щодо Нового каналу, ви б мали розуміти, чому він стоїть на першому місті у програмі

А я не розумію... Просвітіть темного!
Крім того, якщо Ви намагаєтесь таким чином просунути Новий, то у Вас це досить погано виходить. Я на автоматі пропускаю першу колонку - бо я звик, що там УТ-1

Petro Nebajduzhyj - 24-9-2003 у 17:58

А й справді, що за "селяві" примушує до того "нового"? Сам "Поступ" читаю і люблю давно. Але чому йдуть звідти люди? Наприклад, де зараз Наталка Сняданко?

Marjana Pjecuh - 29-9-2003 у 21:03

Пояснюю щодо нового каналу. "Поступ" і ТРК "Люкс" знаходяться в одній копорації. Відповідно, ми намагаємося робити взаєморекламу. ТРК "Люкс" транслюється на Новому каналі. Відповідно, ми намагаємо привернути увагу до програм Нового каналу і тим самим до програм Люкса.

Щодо того, що люди з Поступу йдуть, то вони уже давно не йдуть. Натомість багато людей приходять.

Люди пішли більше, ніж рік тому, коли відбулися серйозні кадрові зміни. Пішов головний редактор і пішла його команда.

Василь Яворський - 30-9-2003 у 11:47

Нажаль "Поступ" тоді (за тих змін) змінився дуже сильно не в кращу сторону. Не скажу, що зараз "Поступ" поганий, ні перший час і справді нікудишній був, а зараз трохи виріс. Ну що ж якщо буде зберігатися тенденція росту, то скоро "Поступ" стане не гірший як колись.

Нормалайзер - 30-9-2003 у 23:43

"Поступ" був дуже довго улюбленим, та й купував його донедавна ще... Містечковість його губить, зацикленість на оперативності, що тягне поверневість у поглядах і судженнях. Бракує газеті авторитетності, мало дійсно серйозних спеціалістів зараз на шпальтах (хоч, і з тим погоджуюсь, якийсь час до того їх було ще менше...)

Але, поза тим, - удачі вам, й опінії "Пост-Поступу" а не "Ескпресу" :)

Ага, ще одне, чисто технічне. Редактор... чи коректор ваш (ну, той, хто слідкує за грамотністю) - нікудишній в вас. Хоч Юзьо там і вишукує всякі бздури десь там в когось на заґумінках, але в вашій оборі їх - дуже ще і дуже...

Але через будь що - удачі вам ;) Бо, крім вас, напевно, у Львові - нікого :)

Юрій Карашівський - 1-10-2003 у 17:00

2 Marjana Pjecuh

а якщо електронною поштою закину матеріал? Він не прив'язаний до часу, тому той тиждень, що я "не бачив" втоєї відповіді мало що змінить. То яка електронна адреса?

Injust - 2-10-2003 у 14:38

Цiкаво дiзнатися Вашу думку щодо роздiлу "Поступ у свiтi".Як часто читаєте i про що саме цiкаво читати?

Андрій Пелещишин - 2-10-2003 у 17:40

Цитата:
Першим відправив користувач Юлія Божок
Гадаю, не лише Вам, пане Андрію, було би приємно аби в "Поступі" з"явилася інформація про цей форум. Ми розглянемо Вашу пропозицію..


Ну як, ще не розглянули?

Marjana Pjecuh - 3-10-2003 у 18:57

До Юрія. Наша електорна адреса (львіськихз новин) ss@lviv.net.

А ще краще відправити на мою адресу
tsvibak@yahoo.com

Щодо пропозиції про інформацію в Поступі про Форум -- ще не розглянули. Соррі

Дякую усім з акомпліменти Поступу, так само, як і за критику. Робимо усе можливе, щоб ставати кращими

Marjana Pjecuh - 3-10-2003 у 19:03

Ага, щодо помилок граматичних. Прото уся проблема в тому, що у нас номер здається пізно. І останні оперативні статі інколи здаються після воськмої-дев"ятої вечора. В той час літредактори уже ніякі і відповідно вичитка йде не на найкращому рівні. Нам усім неприємно, коли на наступний день ми бачимо ці помилки і соромно стає.

Ігор Мартинів - 4-10-2003 у 01:13

Цитата:
До речі до адміністраторів: чого б не залучити до подібних дискусій і решта львівської преси, нам багатьом їм є що сказати?

Якщо є що сказати Львівській газеті - кажіть ;)

PS: Там хтось питав про Наталку Сняданко - вона у нас працює.

Nazar - 4-10-2003 у 20:34

Скажемо, але не в треді для Поступу:D

Юрій Карашівський - 6-10-2003 у 17:03

Мар'яано, див, свій мейл.

Marjana Pjecuh - 6-10-2003 у 20:12

Подивилася. Дякую. Інтерв'ю передала заступнику головного редактора. Коли він щось вирішить, я тобі обов'язково напишу.

Дмитро Тарасов - 21-10-2003 у 14:01

Цитата:
Першим відправив користувач Юлія Божок
Гадаю, не лише Вам, пане Андрію, було би приємно аби в "Поступі" з"явилася інформація про цей форум. Ми розглянемо Вашу пропозицію..

Це не пропозиція, а ідея :) , де шукати цікаві матеріали :)

ЗОРЯНА - 21-10-2003 у 14:35

Я постійно читаю в Поступ в інтернеті. В основному новини та обсервації.

Нормалайзер - 20-11-2003 у 23:28

А в паперовому "Поступі" за 20-те листопада є така стаття, на правах реклами, мабуть, як автомобілісту до зими готуватись... Редактор, як то побачив би - мав би віддати денний заробіток за цей день в фонд заробітної плати вчителів української мови :)

Олександр Ганущин - 21-11-2003 у 11:11

А ще у Поступі... Дослідив я таку закономірність. Кожний четвер, починаючи з 23.10. з'являється публікація Марії Олейко з позитивним висвітленням діяльності глави уряду В.Януковича. І так 4 рази. Певно, кампанія Януковича теж почалася і у Поступі. Не вірите - у їх пошуці наберіть "Марія Олейко":)

Юрій Марків - 21-12-2003 у 13:01

Народ, питання про "Поступ" в неті. Ось сьогодні неділя, а я хочу подивитися "Обсервації" за четвер. Поясніть мені, будь ласка, послідовність дій для цього. Бо пошук за словом "Юзьо" дає список Обсервацій, починаючи з 2002 року, причому перейти відразу в кінець знайденого неможливо, потрібно поступово перегортати сторінки зі знайденим. Одним словом, незручно. Підкажіть, як це робити зручніше.

Nazar - 21-12-2003 у 15:03

Дійсно, в реалі то простіше.
Слід зайти на сайт Поступу, в лівому крайчику близько середини є місячний календар, клякаєте на четверговий номер (там видно дні тижня) і тоді відкриваєте сторінку. З"являється спочатку шапка, зокрема в якій є тема "Львівські обсрвації".
От і все...:cool:

Юрій Марків - 21-12-2003 у 15:18

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
в лівому крайчику близько середини є місячний календар, клякаєте на четверговий номер (там видно дні тижня)


Попрошу про скріншот!

Юрій Марків - 22-12-2003 у 21:31

Повторюю прохання: покажіть мені будь ласка, як відкрити архів. Я не бачу жодного календаря. Ось мій знімок екрану:


Наталка - 22-12-2003 у 21:48

А на знімці його і немає. Він нижче, під написом Купол, що ліворуч. Йде стрічка новин, потім напис "Всі новини", під ним - "Архів поступу", і - календар на грудень. :) Все, як написав Назар.

Ігор Мартинів - 23-12-2003 у 00:19

Цитата:
Першим відправив користувач Efes
Повторюю прохання: покажіть мені будь ласка, як відкрити архів. Я не бачу жодного календаря.


праворуч у вікні браузера є така штука, яка називається "ліфтик", ним можна прокручувати сторіночку вгору і вниз.
Так от - тобі вниз.
Прокручуєш доти, поки не побачиш блок, виділений на схемі:


Юрій Марків - 23-12-2003 у 09:30

Ото вже справді сліпота... :-(
Всім дякую.

Питаннячко...

Nazar - 14-1-2004 у 17:49

Навіщо мені, передплатнику четвергового номеру програма за минулу середу, натомість бракує на попередню?
Я розумію, що телевізор все одно нічого доброго не покаже, але чомусь Львівська справується зі своєчасністю...

І ще, шкода, що не буде більше додатків до Львівської, а буде лише тематичний додаток десь під 30-те, а то я вже почав переживати, що то в мене зі скриньки цуплять....

Alyna - 21-1-2004 у 21:20

Як справи?
Як розумію, що телевізор все одно нічого доброго не покаже?

Новак

Alyna - 21-1-2004 у 21:35

Цитата:
Originally posted by Nazar
Навіщо мені, передплатнику четвергового номеру програма за минулу середу, натомість бракує на попередню?
Я , розумію що телевізор все одно нічого доброго не покаже, але чомусь Львівська справується зі своєчасністю...

І ще, шкода, що не буде більше додатків до Львівської, а буде лише тематичний додаток десь під 30-те, а то я вже почав переживати, що то в мене зі скриньки цуплять....

:cool:

Nazar - 22-1-2004 у 09:25

Забув написати - виправились, то лише перший номер був такий глючний. Зараз з телепрорамою все добре:)

First channel

Alyna - 22-1-2004 у 14:44

Цитата:
Originally posted by Nazar
Забув написати - виправились, то лише перший номер був такий глючний. Зараз з телепрорамою все добре:)


Sorry guys for English. No access to Cyrilic clava for a moment
Advice to get Satdish to be able to see all gluke channel on this planet. What do you think?
:)

freak - 17-2-2004 у 20:26

Дуже хороша газета!!!!Постійно читаю!!!