Форум Рідного Міста

Динамо і Ліга чемпіонів

Василь Яворський - 18-9-2003 у 09:36

От і дочекалися ми початку групового турніру в Лізі чемпіонів. Динамо вчора нас троха потішило. 2:0 то звичайно ж перемога. Щиро кажучи, до першого забитого, я вже й не надіявся на перемогу. Ні, гра була цікава але... Знову то кляте "але" у питаннях українського футболу... Здавалося б фі атак досить і пресингували і давили "Локомотив", та все ж виходило все якось натягнуто і довго. Порівняйте хоча б дві останні гри Динамо: вчорашню з Локомотивом і нещодавню з Карпатами. Обидві гри цікаві і напружені і в обидвох іграх ті самі помилки: я маю на увазі довгі передачі у нікуди, удари з далека по воронам і так далі...
Проте, хлопці виграли, так що нічого їм кісточки перемивати. Накінецько зрозуміли: треба вигравати тоді, коли це можливо, а не тоді коли припече.

Ура! В нас перші 3 очки і різниця +2! Граємо далі! :sing:

Олексій Мачехін - 18-9-2003 у 10:27

Справді - ледь не посивів вчора ввечері. Останні 10 хвилин матчу стояв перед ящиком.
Проте Динамо виграло Локовотив і це дууууже приємно.
Нажаль за два тижні Інтер гратиме Динамо і Михайличенкові ще доведеться добре подумати як врятувати свою... репутацію :(

Юрій Сєров - 18-9-2003 у 16:17

Цитата:

...за два тижні Інтер гратиме Динамо

Я дивлюся на це трохи оптимістичніше. Хоча проти італійців наші завжди грають погано. Подивимося. Інтер в серії А, якщо чесно, не вражає...Хоча вчора порвав Арсенал.
А Динамо виграло, і це найголовніше. Я вже думав, що буде нічия.

Nick - 1-10-2003 у 19:53

Інтер Динамо не грав. А те, що він переміг так це "заслуга" рефері - це сугубо моя оцінка матчу. Коли було забито 1-й гол, то Адані таки зіграв рукою. А потім рефері призначив три не обов'язкові штрафні удари з однієї точки (приблизно). А ось гра ДК при стандартах - це їхня стара хронічна хвороба.

Юрій Сєров - 3-10-2003 у 16:37

Суддя справді забагато свистів в сторону ДК. Був би на його місці англієць, він би давав поборотися за м'яч.
Динамо в цілому сподобалося, але фізична виснаженість в кінці матчу, дерев'яність Шацьких, нульовість Белькевича, і як на мене якась боязнь не дала можливість зачепитися за нічию або й перемогу.
Чекаємо на двобій з Арсеналом...

Олексій Мачехін - 3-10-2003 у 16:43

Моя думка - то був напочатку мандраж а потім - втома. Шацу і Валіку не дали грати, а коли вони ледь ходили - було пізно. У всякому разі все одно молодці

Юрій Сєров - 7-10-2003 у 15:09

Валік був просто ніякий. І в матчі з Шахтарем так само.

Misha - 16-10-2003 у 11:05

Арсенал, арсеналом але інтеру скрутилося 3:0

Юрій Сєров - 16-10-2003 у 16:46

Цитата:

Арсенал, арсеналом але інтеру скрутилося 3:0

А можна висловлюватися зрозуміліше?
Хто скрутвся? Якому Інтеру? Чому 3:0?
Динамо програло (не по грі) Інтеру 2:1.

Андрій Пелещишин - 21-10-2003 у 22:49

Сьогодні був справді красивий футбол. 2:1 проти Арсеналу!

Шкода що в кінці трохи підсіли :(

Олексій Мачехін - 21-10-2003 у 23:26

Але яка була ГРА!!!!!

Василь - 22-10-2003 у 07:52

Ще б 5 хвилин і було б 2-3. Останні 10 хвилин динамо фізично підсіло, один раз спасла перекладина, наступний раз думаю арсенал забив би.

Misha - 22-10-2003 у 08:57

я не розумію, що тобі не ясно.

Олексій Мачехін - 22-10-2003 у 09:09

Як на мене, то за 5 хвилин було б 3:1
Річ у тім що підсіли всі - і арс також. ДК якраз і почало виходити на свої фірмові контри, отже я цілком припускаю сценарій з Локомотивом. Проте мистецтво гри якраз і полягає у точному розрахунку ігрових дій на 90+н хвилин гри а не на 95+н.

Ще раз вітаю ДК! Вони молодці :)

Нормалайзер - 22-10-2003 у 11:47

але трішки насторожує тактична помилка Михайличенка: коли Венгер зробив подвійну заміну, кияни нічого не змогли відповісти в тактичному плані - посвіжілі "Каноніри" все ж таки виглядали масивніше, ніж кияни...

Олексій Мачехін - 22-10-2003 у 11:55

Стоп! На ту хвилину вже були зроблені заміни:
Сабліч (вимушена)
Рінкон та Хацкевич (через втому Гіоане та Гусєва)
Які прорахунки? Всього ж 3 заміни і відтягувати на кінець їх не мало сенсу - шустер в Бухаресті затягнув, що мав?
А посилення нападу лондонців наприкінці матчу цілком логічне і ООМ це, звісно, не міг не передбачити.

Наталка - 22-10-2003 у 12:51

Що ж, особисто я можу тільки привітати Динамо-Київ та їхніх вболівальників з перемогою. Бо перемога - завжди перемога, а всілякі якби... Скажу вам по секрету, жодне "якби" ще не трапилось :D Молодці! Так тримати!

Юрій Сєров - 22-10-2003 у 13:18

До наступного матчу ООМ треба справді подумати як підняти фізуху гравців. Бо останні 10 хвилин матчу були передінфарктними. Контратаки були, але вони бездарно запорювалися, і гравці не поверталися.
Але Динамо перемогло, чим показало, що воно не Шахтар, проявило волю, зіграло через не можу.
Але виграв і Паравоз. Тепер треба вивозити з Лондона очки...

З.И. Я вже давно так не переживав за наші команди як під час цього матчу.

Василь - 22-10-2003 у 13:23

Динамо перемогло тому, що гаранта не було на матчі. Буде далі перемагати - татусько прийде на матч і все піде коту під хвіст.

Олексій Мачехін - 22-10-2003 у 13:32

Та нам вдома лише з Інтером грати лишилось :)
Бог не видасть.... не прийде.

Юрій Сєров - 26-10-2003 у 16:01

Треба з Лондона якісь очки вивозити, а це буде дууууже важко.
Та й з тундри треба буде щось привезти... А там на той час снігу по пояс буде і температура певно під - 20 :(

Теодор - 28-10-2003 у 16:49

Всім привіт. Давненько я не ходив на цей форум.
Тепер по темі. Цікава думка про відсутність гаранта на матчі, мій знайомий Вадим цю думку висловив десь пів-року тому , а може і пізніше.
Так от , ВОНА ЦІЛКОМ ТОЧНА, як це не смішно.
Щодо матчу ДК-АЛ : молодці кияни. Самовіддача дала свої плоди. Але над фізикою потрібно ще багато працювати. Не згоден що ще 5 хв. і було б 3:1 - це емоції. Реалії трохи інші, на мою думку було б 2:2. І над цим треба задуматись.
Наводжу слова Шовковського після матчу : " Я би хотів почути щоб Ви тепер говорили якби ми в кінці пропустили ? "

Олексій Мачехін - 28-10-2003 у 17:01

СаШо то казав на пропозицію оголосити його героєм матчу. Просто люблять його поливати гноєм за помилки.

Хто не вірить в 3:1 той не бачив останньої атаки, коли ДК виходило 4 в 3 і файний парубок Пеєв "розрядив" ситуацію, бовдур.

Щодо фізики - ДК в таких матчах включає фізику на максимум на перших хвилинах, коли суперник ще економить сили. Тактика проста - вирішити долю матчу на початку, бо в кінці бозна що може бути.
Арсенал навпаки - європейська модель - грати стабільно весь матч.
Поки що перемагає ДК. Там побачимо.

Юрій Сєров - 28-10-2003 у 17:36

ДК має непогані шанси на вихід, але для того треба непогано зіграти з Арсом і Паравозом. Себто 4 очки. Побачимо. Шанси є!

Бурундучок - 28-10-2003 у 18:01

Коли почнуть випускати на поле аргентинця? За нього ж заплатили купу грошей. Можливо Київ з ним прибавить.

Олексій Мачехін - 28-10-2003 у 18:05

Коли він набере кондицій, тоді і вийде. На заміну, думаю, ще в цьому році.

Юрій Сєров - 29-10-2003 у 11:42

Якщо для ДК все буде добре, то думаю аж після нового року будуть його випускати.
В цих трьох матчах до нового року його можуть випустити лише в разі травми Шацьких чи Рінкона (хоча Рінкона мінятимуть швидше за все кимось іншим) або у випадку, коли на останніх хвилинах треба буде відігруватися...
Є ще один варіант. Якщо Динамо вийде з групи ще перед останнім туром, то може в останньому турі.

Нормалайзер - 6-11-2003 у 10:23

Ех... Десь там згори я вже казав, що Михайличенко поки що не має тактичної чуйки... Ну як так, замінити Гусєва, який разом з Гавранчичем робили гру... Після заміни Гусєва захист-півзахист навіть пас вперед не мали кому віддати. Знову тактична поразка, як на мене... Нанні - просто ніякий, м"яч не тримає...

Абидна...

Юрій Сєров - 7-11-2003 у 17:31

Згідний. Абсолютно невдалі заміни, особливо Гусєва. Рінкон нічого особливого не показав... Але могли і втримати нічию. Треба обігрувати Паравоз.

Теодор - 11-11-2003 у 15:37

Цілком погоджуюсь з невдалою заміною Гусєва. На жаль не втримали. Ох як важко тепер буде.
Слава Богу що швидше за все в таблиці коефіцієнтів нижче 14-15 місця мабуть не опустимся.

Василь - 11-11-2003 у 15:47

"Через століття, через роки, наш шлях йде нізвідки, шлях йде внікуди. Дивися, друже, попереду ворог і ти добре знаєш - то наш справжній ворог. Це локомотив, локомотив, локомотив, ло-ко-мо-тив!!!" - уривок з пісні Кули.

Юрій Сєров - 11-11-2003 у 15:58

Не опустимося, бо в нас є така команда як Дніпро!!! :)
А відносно ДК - перспективи не дуже добрі. Важко здобути буде перемогу з Паравозом. Хоча перемога над Локомотивом майже напевно нас виведе з групи.

Василь - 11-11-2003 у 16:03

А що таке "не дуже добрі перспективи", якщо перемога над локомотивом динамо кудись виводить?

Юрій Сєров - 11-11-2003 у 16:44

Не думаю, що ДК зможе перемогти: чуже поле, заморожене поле, і Локомотив розкочегарився як на зло... Важко буде виграти. А з Інтером взагалі буде важко. Хоча нічия цілком реальна.

Юрій Сєров - 25-11-2003 у 16:37

Підтримаймо нині ДИнамо. Надзвичайно важливий матч!
Нам потрібна перемога!!!

Василь - 25-11-2003 у 17:08

Яким чином я маю його підтримати? Їхати в Москву вже пізно. Біля телевізора кричати, мабуть не почують.
А матч дійсно надзвичайно важливий, навіть якби в когось вже не було шансу - він б залишився таким. А так як шанс пройти далі мабуть обидвоє, то він вдвічі важливіший.

Юрій Сєров - 25-11-2003 у 17:11

Біля телевізора - також підтримка!!!
Емоції передаються і на відстані :)

Роман Голощук - 25-11-2003 у 22:11

Ех, шкода!
Динамо таки заслуговувало принаймні на нічию.
Якби не помилки судді... Прикро пропускати на останніх хвилинах :(

Олексій Мачехін - 25-11-2003 у 23:37

Егеж... третій виїздний матч поспіль!!!
Але ДК досі зберігає шанси вийти з групи першою.
А Арсеналу респект:)

Василь - 26-11-2003 у 08:17

Мабуть емоції не передались.
Чому мені подобається Джулай, бо він вміє лаконічно і влучно передати думку пересічного громадянина. Просто хіт його вчорашня фраза: "Якісь новини на цьому каналі почнуться десь після закінчення матчу". Та кому вони взагалі потрібні?

Юрій Сєров - 26-11-2003 у 10:36

Справді, дуже шкода...
Грали ж непогано! Втретє в цьому році таке невезіння. Суддя звичайно, Їбаньїс :). Хоча судив як Педерсен. :)
Одна пришпильна штука виходить. Якщо Динамо виграє в Інтера (абсолютно реальний результат), то проходить далі. Якщо не виграє - останнє місце. Отак-то воно: Або пан або пропав.

З.И. Дуже вдячний погоді, яка змилостилася над вболівальниками і не дозволила, щоб Семененко прилетів в Москву. :)

Dmy - 26-11-2003 у 19:28

Нічия з Лохо сливе ніц не давала, виграш у Інтера потрібен і так, і так (тре було вигравати, тоді при чинному розкладі достатньо було б нічиєї).
Їдне прикро, жи програли Моськві. :(

Головна проблема, що Динамо у всіх виїзних матчах грало на нічию. Це підтверджує навіть статистика: рахунок постійно був або рівний, або -1, причому всі голи більш-менш швидко відігравалися (2-й з Лохо - півтайма - найдовше), а не відігравалися ті, на які вже часу бракувало. Тобто, як виникає проблемка - команда збуджується, проблемку вирішили - всім спати. Це - явно психологія.

Юрій Сєров - 27-11-2003 у 17:36

Нічия б значно покращувала вихід в УЕФА. Крім того залікові очки в рейтинг країни. Та й просто зливати московитам недостойно...

Dmy - 27-11-2003 у 18:11

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Нічия б значно покращувала вихід в УЕФА.
Крім того залікові очки в рейтинг країни.
Та й просто зливати московитам недостойно...


1. Складається враження, жи Динамо КУЄФА давно має в дупі. Спочатку не складалося, ніколи при будь-яких розкладах, суперниках і власній силі ДК в КУЄФА не переходило крізь зиму. Тепер - то вже традиція. Тому, підозрюю, 3-є місце чи 4-е - великої різниці не становить (для мене, доречі, також).
2. Без питань (хоча своїх +0,25 - то так собі, але -0,25 від Росії - вже дещо :))
3. Оце - таки да. Абыдна :(

Юрій Сєров - 29-11-2003 у 12:13

Може хоч з Інтером візьмуть очки...

Нормалайзер - 29-11-2003 у 13:35

Хоч щиро бажаю, щоб мій прогноз провалився, але думаю, що цього сезону "Динамо" приїхало: "Інтер" після розвалу вдома приїде першим складом і раціональненько так взує киян по самі помідорчики...

Олексій Мачехін - 29-11-2003 у 22:00

Знаєте, в цих питаннях я завжди писиміст, проте вважаю що у ДК зараз непогані шанси порушити традицію.

Юрій Сєров - 2-12-2003 у 14:39

Думаю, що не пройдуть :(. Хоча буду сподіватись і вболівати, але... статистика відома всім. Ми в італійців ще не вигравали. :(
Але чим довше ми не можемо виграти в італійців, тим імовірніше, що ми колись нарешті в них виграємо. :).
Вперед ДИНАМО!