Форум Рідного Міста

Хтось геть втартив совість

кецо - 19-9-2003 у 11:31

У вчорашньому номері газети "Ратуша" на одній із сторінок прочитав "Соколу обрізали крила Працівників спецпідрозділу львівського УБОЗу відстрілюють, як куріпок" (журналіст Тара КУХАР) - це назва статті про вбивство працівників УБОЗУ. Як на мене то це досить іронічне ставлення до смерті працівників міліції.

Василь Яворський - 19-9-2003 у 11:35

Та ні просто журналіст (здається то Тарас Кухар) показав, що геть не вміє давати статтям назви. Бо сам матеріал зовсім не іронічний. Цікаво чому її випустили під такою назвою? Зрештою "Ратуша" аж ніяк не може собі дозволити собі іронії на такі теми.

Marjana Pjecuh - 3-10-2003 у 19:30

То, мабуть була не іронія, а намагання "вимахнутись" заголовком. Очевидно, спроба була невдала

Ігор Мартинів - 4-10-2003 у 01:02

Заголовок цілком міг вигадати керівник відділу новин, заступник редактора чи редактор. Так що руки геть від Кухара! :)

Marjana Pjecuh - 5-10-2003 у 16:30

А я на Кухара і не наїжджала. Я його занадто люблю, щоб наїжджати поза очі. Я просто сказла, що то була спроба вимахнутись, а чия саме не уточнювлаа, бо не знаю.

Marjana Pjecuh - 6-10-2003 у 20:20

А таки цей загаловок придумав Кухар. Мені це стало відомо з добре проінформованих джерел! Але Кухара я все одно люблю

Андрій Пелещишин - 6-10-2003 у 20:38

Ну то приведіть його сюди. Поговоримо... А то "Ратуші" в інтернеті навіть сліду нема.

Свiдрик Йокогамський - 20-10-2003 у 11:01

"Про куріпок" -- підзаголовок. А хтось може заперечити, хто того вечора був хижаком, а хто -- жертвою. І найголовніше: чому так сталося?

Нормалайзер - 20-10-2003 у 20:44

Я можу заперечити.
Особа, яка стріляла в міліціонерів, робила це свідомо: вона впізнала підполковника, який декілька років тому її затримував. Звісно, поки що це - лише одна з версій, але, думаю, лише поки що: до моменту, поки цю особу затримають (а я впевнений, шо так буде).