Форум Рідного Міста

Андрій Середа

kallisto - 21-9-2003 у 19:50

Тута ще бракує такої видатної постаті як АНДРІЙ СЕРЕДА. Прошу, висловлюйтеся.

Komuvnyz.gothic.com.ua

fish - 22-9-2003 у 08:25

Середа - особистість чудовна.
А якщо диск нарешті допишуть, ще чудовніша буде.
А хто вже чув нові їх речі, що будуть у тому диску? Я в Полтаві слухала, по-моєму, трохи Раммштайном перенасичено...

Олексій Мачехін - 22-9-2003 у 09:01

Мені здавалося, що теми тут заводять коли особистість реєструється :) бо інакше то буде заказник пліток (все ІМХО)

Василь Яворський - 22-9-2003 у 09:04

Слушне зауваження. Навіщо перемивати комусь кості як він не зможе прийняти у тому участь.

Круціфукс. - 22-9-2003 у 09:10

Цитата:
Я в Полтаві слухала, по-моєму, трохи Раммштайном перенасичено...

Ай-яй-яй. Сподіваюсь, на альбомі одноклітинної рамштанятини не буде.

Суттєва дегенерація для Кому Вниз, якщо це дійсно так.

kallisto - 22-9-2003 у 15:55

Я перекажу Андрію, щоб зайшов і почитав, що тут про нього говорять.
А стосовно його робіт - то я слухала його останні роботи на концерті 28 травня. Його було присвячено Святу героїв і там прозвучали як нові, так і старі композиції. І мені здається, що прозвучали пісні "Мамай", "Нива" і ще щось. Наразі не згадаю, давно це було. А ще вони презентували кліп на пісню "Мама виє". Це було трохи раніше.

КВ роблять хорошу, якісну музику, і крім того, вони не продаються, як, скажімо, той самий Скрябін. Середа, наприклад, має офіційне місце роботи - начитує рекламні ролики. Музика - це як хобі, а не основна робота. І тому це якісна музика.

fish - 22-9-2003 у 16:04

рекламні ролики - так, я знаю. Менен спідстік - то був його голос, наприклад.
і господи, ми тут не про Скрябін... див. приват.

fish - 22-9-2003 у 16:13

а ще цікаво, що з проектом молодих акустичних виконавців Тулумбаss? Він ще існує? Його ж бо теж Середа патронував...

Nazar - 22-9-2003 у 16:18

А я колись полював по Ініціативі за словами Андрія "Я дуже люблю Україну..", той ролик крутили дуже часто.
Вполював, з цих слів починається касета.

Наталка - 22-9-2003 у 19:50

Женю, якщо Андрій Середа зайде сюди, то добре, а як ні, то благаю, перекажи йому, щоби на сайті віршик про створіннячко не вміщував, бо я тоді помру - ось так от, брик і все... :D
А якщо серйозно, то найліпше fish сказала - чудовна особистість. :)

Odarka - 23-9-2003 у 12:59

Андрій Середа - суперова людина. В нього кайфовий голос, серце і ще він не забуває друзів і завжди колядує в трубку на Різдво - це приємно :)))

kallisto - 23-9-2003 у 16:28

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Женю, якщо Андрій Середа зайде сюди, то добре, а як ні, то благаю, перекажи йому, щоби на сайті віршик про створіннячко не вміщував, бо я тоді помру - ось так от, брик і все... :D


Він (Середа) просить, щоб це було на офіційному сайті КВ, але контент-менеджер дуже цьому опирається. Так що мабуть не буде.

Якщо хочеш, спитаю слова і вставлю сюди? :D

fish - 23-9-2003 у 16:39

а що то за створіннячко? Розкажіть!

kallisto - 23-9-2003 у 16:45

На концерті він розказував дуже... гм... Коротше, вірш, в якому неповажно говорить про свою дівчину. Абстрактну, я думаю.

Наталка - 23-9-2003 у 19:32

Цитата:
Першим відправив користувач fish
а що то за створіннячко? Розкажіть!


Розказую. Середа переслухав Подерев’янського :lol:

Втім, Женю, сюди його все одно вставити не дадуть, бо заборонено правилами. Тут за дупу он яка буча здійнялась, а за той віршик... уууу... уявляю собі :baddevil:

fish - 24-9-2003 у 07:05

ну як то дуже невштечний віршик, то, мабуть справді не треба.

Зате я вам кину одну з музичних баєчок, якраз про Середу. Мені її на ірпінській тусі розповіли, причому щодо кінцівки сперечалися.

“Добрий день — сказав сьогодні вечір...”
Було це на фестивалі “Срібна Підкова”. Запросили тоді “Кому Вниz”, запросили “Вій”. Андрія Середу і Дмитра Добрийвечора поселили в гуртожитку. Попередили: після 11-ї все зачиняється!
І от глибокої ночі вахтерка скидається від потужного гупання у двері. На порозі стоїть Середа (тут оповідач традиційним рибальським жестом показує народові кремезність Середи). Між ними відбувається наступний діалог:
- Де Добрийвечір?
- Який вечір, друга ночі! - відказує сердита на таке нахабство бабця-вахтерка.
- Я -Середа! Де Добрийвечір?
- Що ви мені голову морочите, сьогодні п’ятниця!..
Щодо завершення конфлікту думки оповідачів розбігаються. Одні стверджують, що Середа вибив вікно й до смерті налякав бабцю. Інші кажуть, що Середа повівся, навпаки, інтеліґентно й мирно. А вікно вибив зовсім іншим разом...

(а хто перший скаже, з чийого вірша взято заголовок, тому віртуальний цукерок :))

Олексій Мачехін - 24-9-2003 у 09:10

:)
Микола ВІНГРАНОВСЬКИЙ

* * *

Довго-довго давнє літо давніло,
Де не йшло — стояла синя мла.
Мамалижна хмара на Молдавію
Ще одну рябеньку повела.

Їм услід і жалібно, й волого
Сів дивитись камінь при воді…
Будяки малиновоголово
Про сніги подумали й собі.

І зібралась, чи збирать-збиралася
У дорогу неба течія…
З будяками тихо привіталася
Малинова молодість моя.

Добрий день — сказав сьогодні вечір,
На далечу налягло крило,
І завдала ластівка на плечі
Хліб і сіль, і літо, і тепло…

google - універсальний інструмент здобування віртуальних цукерок :saint:

Вірш і справді надзвичайний - читайте інші, негірші твори на поетиці.

fish - 24-9-2003 у 09:54

щигля по носі за таку ерудицію! :)
ну хай вже. Віршик-бо справді симпатичний.

fish - 25-9-2003 у 07:11

Був у мене такий випадок.
На День народження мені колєжанка подарувала таке щастя неміряне як десь переписаний з третіх рук "ін кастус ін віво" (у нас тоді укрмузики неможливо було дістати взагалі, тому не спішіть казати фе з приводу явної неліцензійності подарунка).
Згодом я дала його послухати своєму ляпшому колєзі Ведмедю, який його щасливо і вграв, випадково натиснувши запис і стерши добрий кавалок.
Але Ведмідь - хлопець не такий, щоб позбавити друзів великого музичного щастя і, поїхавши до Києва, купив мені навзамін цю тасьму уже в крамниці. Мавши з собою плеєр, ішов та й слухав. Коли виходячи з метро, бачить... про вовка промовка. Тобто, стоїть пан Середа власною персоною.

Тепер я володію касеткою, на вкладці якої ручкою розмашисто намальовано фірмову Комувнизівську сваргу :)

Олексій Мачехін - 25-9-2003 у 10:27

А запобіжники з касет тре виламувати одразу як касета сподобалась!!! Я то втерепав ще році в 92-му.

kallisto - 28-9-2003 у 16:41

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Був у мене такий випадок.
На День народження мені колєжанка подарувала таке щастя неміряне як десь переписаний з третіх рук "ін кастус ін віво" (у нас тоді укрмузики неможливо було дістати взагалі, тому не спішіть казати фе з приводу явної неліцензійності подарунка).
Згодом я дала його послухати своєму ляпшому колєзі Ведмедю, який його щасливо і вграв, випадково натиснувши запис і стерши добрий кавалок.
Але Ведмідь - хлопець не такий, щоб позбавити друзів великого музичного щастя і, поїхавши до Києва, купив мені навзамін цю тасьму уже в крамниці. Мавши з собою плеєр, ішов та й слухав. Коли виходячи з метро, бачить... про вовка промовка. Тобто, стоїть пан Середа власною персоною.

Тепер я володію касеткою, на вкладці якої ручкою розмашисто намальовано фірмову Комувнизівську сваргу :)


Така прикольна історія. :sing:

Чарівник з міста Гамельн - 2-10-2003 у 12:44

Якщо вірити афішам, то там будуть виступати ZSUF (!) та Audi Sile.


N.S.