Форум Рідного Міста

Нові тарифи на мобільний звязок

Андрій Пелещишин - 22-9-2003 у 12:22

Питання до форумців з мобільними, або зацікавлених у них:

Чи розібралися ви з новими тарифами?

Як вам безкоштовні вхідні?

Які пакети і яких провайдерів вам тепер видаються кращими?

Nazar - 22-9-2003 у 13:30

Маю ще й джинс, поки що то найдешевше...
А ще вони дзвонять, та й запитують, з якого оператора ви перейшлди до них.

Василь Яворський - 22-9-2003 у 14:06

Щось володіння "Джинсом" розходиться з твоїм підписом ;) то жарт не ображайся.
Мене щось зацікавив ЮМЗ пакет "Особливий" 40 грн. абонплата на 15 халяви. Бо в пакеті УМЗ-10 тепер абонплата 30 і 10 хвилин халяви, тобто 33 копійки на хвилину переплачуєш. А взагалі халявні вхідні таки трохи боком вилізли, тепер телефонувати з мобільного то є справді розкіш.

kallisto - 22-9-2003 у 15:35

За переліком "Газети по-київськи", зробила висновок, що найдешевше користуватися ЮНІ від Велком. Там найдешевша ціна вихідних. А так - з новими тарифами всі колишні пакети, які були дуже вигідними, втрачають свої переваги. Навіть Ейс від Кучмостару. Дорого все. А в європейських країнах мобільний зв"язок дешевший за міський. І тому з мобілами там ходять навіть бомжі. Цікаво, коли ми до такого доживемося???

Олексій Мачехін - 22-9-2003 у 15:42

На закарпатті з мобілами часто ходять малі діти. Щоправда телефони у них дуже старі і нефункціональні, але батьки розуміють що то таки не розкіш а іноді необхідність.

Василь Яворський - 22-9-2003 у 15:45

Та таке не тільки на закарпатті... Старезні телефони плюс пріпейд беруть для дітей всюди...

kallisto - 22-9-2003 у 16:19

Даруйте, а що то таке пріпейд?

Sergi Adamchuk - 22-9-2003 у 16:32

При вирішенні який пакет брати, думаю найвірніше було б скористатися прогнозами на зміни в тарифах з 01.01.2004, а не поточними тарифами. Думаю вони дуже сильно зміняться... адже всі оператори наголошують на дії теперішніх тарифів тільки до нового року. Он в рекламі кісти так і кажуть "абсолютно всі абсолютно зі всіх - безкоштовні .... до кінця 2003 р".
В пресі кажуть, що оператори будуть боротись з ВР за скасування дармових вхідних х Нового року. Які ваші прогнози?
Чи зменшать плату за з"єднання - 5 центів то така фігня.

Василь Яворський - 22-9-2003 у 16:40

Цитата:
Першим відправив користувач kallisto
Даруйте, а що то таке пріпейд?


То є безконтрактне підключення сім-сім, асі-басі тощо

Нормалайзер - 28-9-2003 у 14:02

я - на корпорації КС. ось що нарахував:

раніше - вихідний в корпорації 2 центи/хвилина
зараз - 2 центи + 5 центів за з"єднання = 7 реальних центів

переважно усі дзвінки - до 1 хв. Тобто реально мої витрати збільшились щонайменше в 3,5 рази...

tsa - 28-9-2003 у 17:09

На мій погляд таки є сенс не рипатись до 2004 року. На данний час У самій дупі лишилися абоненти КС пакету АСЕ. Їм нічого губити. І вони можуть перейти до тогож Голдену або Велкому, даже до Джинсу.

tsa - 28-9-2003 у 17:15

Хоча це особисте бажання кожного!
Наприклад я вже 4-ий рік на КС (КиївСтар) 2 роки з них на корпорації. І поки чекаю. Ну куди і навіщо йти?

Наприклад:
Голден впроваджує мережевий код
Велком за прямі просить 10 уо
Джинс - обрізанний сервіс....

Тому чекаю кращого на КС :)

Андрій Пелещишин - 28-9-2003 у 17:24

Цитата:
Першим відправив користувач tsa
І вони можуть перейти до тогож Голдену або Велкому,


Ага, особливо у Львові. Здається вони працюють лише в столиці.

kallisto - 28-9-2003 у 18:20

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Ага, особливо у Львові. Здається вони працюють лише в столиці.


У пресі була інформація, що вони збираються поширитися на всю територію України :sing:

Наталка - 28-9-2003 у 19:29

Для мене нові тарифи нічого не змінили, ані на краще, ані на зле, а от чоловіку Голден Телеком з його введенням коду підклав велике порося :( Оскільки нічого безкоштовного насправді не буває, то всю катавасію з "безкоштовними вхідними" можу охарактеризувати приказкою "гора мишку народила" :)

kallisto - 28-9-2003 у 19:41

Для мене теж, бо старий телефон я загубила ще в липні, а новим ще не розжилася. Та й поки немає в ньому такої потреби.

Роман Голощук - 28-9-2003 у 23:04

Wellcome дійсео нарешті отримав ліцензію на стандарт GSM і збирається розгорнути мережу у 20 найбільших містах україни (Львів включно) і на основних трасах протягом року. Але це все плани. Пожимо-побачимо. Хай їм щастить - конкуренція це доре. А то "монстри" КС та UMC занадто знахабніли :)

Nazar - 29-9-2003 у 11:07

Тут щойно надійшла інфа про деякі зміни з УМЗ.
Даруйте за переклад - то все той Плай.

Нова послуга • З 1 жовтня UMC упроваджує для абонентів РоР нову послугу «UMC Область».
• Послуга «UMC Область» - нова додаткова послуга, що дозволяє контрактним абонентам GSM мережі робити вихідні локальні дзвоники по Україні по спеціальному зниженому тарифі (з 50% знижкою). 1.10.2003
Опис послуги • Спеціальний тариф застосовується тільки в тому випадку, якщо абонент знаходячись у визначеній зоні робить дзвоник на номер PSTN цієї ж зони.
• Абонент зможе визначити своє місцезнаходження (зону) керуючись повідомленнями CID (Cell Info Display) на екрані свого мобільного телефону. Приналежність номера, що набирає абонент, до тієї або іншої зони визначається абонентом самостійно відповідно до загальнодоступних правил розподілу номерного телефонного ресурсу між областями України.
• Зони послуги «UMC область» відповідають 25 (24 плюс Крим) адміністративним областям України.
• Однозначним індикатором перебування абонента в тій або іншій області (зоні) є трансляція відповідного CID (з національним кодом цієї області) на дисплеї абонента в момент здійснення дзвоника.
• Локальними дзвониками вважаються дзвоники абонента, що знаходиться у визначеній зоні, на номера мережі PSTN з цієї ж зони (області).
• Дзвоники на номери операторів мобільного зв'язку через мережний код оператора не розглядаються як дзвоники послуги UMC Область.
• Дзвоники на номери українських мобільних операторів з використанням прямої номерної ємності (у тому числі дзвоники на прямі номери UMC) розглядаються як дзвоники послуги UMC Область на PSTN у відповідній зоні.
• Якщо дзвоник був початий в одній локальній зоні, а закінчений в іншій, тарифікація проводиться по тарифі зони, з якої був ініційований дзвінкий.
• У випадку, якщо стільника знаходиться на границі двох областей і її зона дії поширюється на двох областей, то для цієї стільники прописуються два параметри CID. У цьому випадку абонент, що ініціює дзвоники в зоні дії даної стільники, буде мати знижку (відповідно до правил послуги «UMC Область») при дзвонику в кожну з прикордонних областей.
• Послуга надається абонентам нових тарифних пакетів 2003 у всіх їхніх модифікаціях (UMC-10, UMC-Копійка, UMC-Сім’я 44).
• Послуга надається тільки після використання пакетних хвилин (у тому числі додаткових пакетних хвилин).
• Послуга не надається контрактним абонентам у старих тарифних пакетах, а також у пакетах UMC- VIP і UMC-Особливий.
• Послуга не поширюється на дзвоники в рамках послуг передача даних, факс.
• Послуга не поширюється на вихідні дзвоники, переадресовані на PSTN номер.
Тарифи Тарифи послуги «UMC-область»
(у грн. із ПДВ) UMC 10 UMC 15 UMC 30 UMC 50 UMC 75 UMC 100 UMC 175
Стоимость активации (единоразово) 10.00 грн
Плата за послугу 0.00 грн
Вартість хвилини розмови в рамках послуги 1.33 грн 1,25 грн 1,15 грн 1,10 грн 1,05 грн 1,00 грн 0,90 грн
Плата за з'єднання 0,27 грн
PoP Private
Опис умов акції • Абонентам надається можливість при підключенні в нові тарифні пакети-2003 активувати послугу «UMC-область» і придбати за спеціальною ціною акційні термінали.
• Термінали надаються за спеціальною ціною тільки за умови висновку ДУ (терміном на 1 рік і на 1,5 року) установленого зразка.
Акційні тарифні пакети • Для підключення пропонуються нові тарифні пакети 2003:
• UMC-15
• UMC-30
• UMC-50
• UMC-75
• UMC-100
• UMC-175
• Суми авансових платежів є стандартними для даних тарифних пакетів.
Акційні термінали для продажу в магазинах UMC і дилерських ТТ • Абонентам пропонуються за спеціальною ціною два термінали:
- Motorola C 350
- LG 1300
Ціни на термінали Термінал Ціна за умови висновку ДУ на 1,5 року (у грн. із ПДВ)
Прейскурант PRI SP контр 18 Ціна за умови висновку ДУ на 1 рік (у грн. із ПДВ)
Прейскурант PRI SP контр 12
LG 1300 149 199
Motorola C 350
199 249
SIM-SIM
Нова послуга • З 1 жовтня UMC упроваджує для абонентів SIM-SIM нову послугу «UMC Область».
• Послуга «UMC Область» - нова додаткова послуга, що дозволяє абонентам SIM-SIM робити вихідні локальні дзвоники по Україні по спеціальному зниженому тарифі (з 30% знижкою).
• Послуга надається в SIM-SIM Команді, SIM-SIM Клубі, SIM-SIM Ювілейному і SIM-SIM Майстру. 1.10.2003
Тарифи Тарифи послуги «UMC-область»
(у грн. із ПДВ) SIM-SIM Команда SIM-SIM Клуб SIM-SIM Ювілейний SIM-SIM Майстер
Вартість активації (единоразово) 10.00
Плата за услугу 0.00
Вартість хвилини розмови в рамках послуги 1.88 08.00-19.00 – 2.09
19.00-22.00 – 1.29
22.00-08.00 – 0.39 1.88 1.95
Плата за з'єднання 0,27
Активація і керування послугою • Керування послугою (активація) проводиться абонентом самостійно за допомогою сервісного меню послуги (використовується DTMF).
• Для активації послуги абонент повинний зробити дзвоник на номер сервісного меню послуг – 7770 і, дотримуючись указівок системи, активувати послугу.
• Активація платна, дзвоник на номер 7770 безкоштовний для абонента.
• Після активації послуги UMC Область абонент зможе дзвонити на локальні номери по зниженому тарифі. Набір – у національному форматі.

Нова ціна • З 1 жовтня стартові пакети (149-і) SIM-SIM Команда, SIM-SIM Клуб, SIM-SIM Ювілейний продаються за новою ціною – 129 грн. (із ПДВ)
• Баланс картки абонента збільшений і складає – 65 грн. (із ПДВ)
• Валидность картки, набір і вартість пропонованих додаткових послуг зберігається.
Додаткова інформація • Збільшення балансу карток SIM-SIM Команда, SIM-SIM Клуб, SIM-SIM Ювілейний до 65 грн. виробляється автоматично в 0.00 1 жовтня.
• Стартові пакети SIM-SIM Команда-99, SIM-SIM Клуб-99 як і раніше пропонуються за ціною 99 грн. з 0-м балансом.
Пропозиція в рамках програми UMC БОНУС
Опис пропозиції • Абонент Po може придбати стартовий пакет SIM-SIM Команда-129, SIM-SIM Клуб-129 у рамках програми UMC БОНУС за 800 бонусів+79 гривень (із ПДВ і ПФ); 01.10.2003 по 15.11.2003
Дилери
РоР • Система дилерських винагород при здійсненні контрактних підключень в акційні тарифні пакети (UMC 15 - UMC-175) залишається без змін. 1.10.2003
SIM-SIM • З 1 жовтня стартові пакети (149-і) SIM-SIM Команда, SIM-SIM Клуб, SIM-SIM Ювілейний продаються за новою ціною – 129 грн. (із ПДВ) у всіх магазинах дилерів.
Розрахунок знижок для дилерів з урахуванням нової ціни на стартові пакети • У залежності від дилерського запасу дилерові буде збільшена знижка в жовтні місяці на стартові пакети SIM-SIM
• Знижки будуть нараховуватися з розрахунку нової ціни на стартовий пакет SIM-SIM 129 грн.(із ПДВ)
• Процедура перерахунку знижок буде надана в понедєльник 29 вересня.


п.с. Гарне слово понедєльник:lol:

Андрій Пелещишин - 29-9-2003 у 11:17

Бррр! Я того мало що зрозумів..
Тобто тепер один раз заплативши 10 грн (активація УМС-область) я зможу розмовляти за півціни з будь-ким на території області де знаходжуся? Якщо так, то в принципі це досить незле..

tsa - 29-9-2003 у 14:49

Це й слід було чекати. В Росії таке. А ЮМіЗі прикупила російська МТС.

Андрій Пелещишин - 29-9-2003 у 14:56

До речі, тепер на мому мобільному (УМС) раніше писало Lviv, а тепер пише 032. Напевно це з УМЗ-область пов'язано

kallisto - 29-9-2003 у 15:46

Цитата:
Першим відправив користувач tsa
Це й слід було чекати. В Росії таке. А ЮМіЗі прикупила російська МТС.


А Джинс - дітисько ЮМЗ, а відповідно, й МТС:cool:

Василь Яворський - 29-9-2003 у 15:53

Панове, від зміни доданків (сума безкоштовні вхідні + плата за вихідні) сума (прибутки операторів) не міняється.

tsa - 29-9-2003 у 15:58

Як ОбСоСи нас "робили", так і зараз буде!

kallisto - 29-9-2003 у 16:01

Так, але в Росії багато мобільних операторів. МТС - величезний гігант. Він без проблем може знизити ціну за свої послуги, і тоді КС не буде вже конкурентно спроможним (хоча і очолює його Татова доця). Маємо ризик продати всі свої мобільні оператори. І буде в нас усе сусіднє - церква їхня, мобільні оператори - їхні, а коли вже щось власне будемо мати?

Василь Яворський - 29-9-2003 у 16:07

Провокаційно, ой як провокаційно...

kallisto - 29-9-2003 у 16:13

Може й так. Але ж як бути з національними операторами? Ти дуже хочеш віддавати свої кровні іншій державі? Чи може краще своїй і при цьому будеш знати, що на них частково побудують дитбудинок чи пенсіонерам пенсії виплатять?

Роман Голощук - 24-10-2003 у 14:54

"Київстар" і UMC уводять нові тарифні плани: "безлімітний" і "необмежений"
Служба інформації "Київстар" оголосила про початок підключення з 20 жовтня до тарифного пакета "XXL Безлімітний", відповідно до якого при щомісячній абонплаті у $100 усі вихідні і вхідні дзвінки (в межах України) не тарифікуються. Крім цього, у пакет включена: послуга коротких повідомлень, "Мобільний Інтернет", "СтарОфіс".
Аналогічний крок почала і компанія UMC. Відповідно до її прес-релізу, з 1 листопаду вводиться тарифний пакет "Необмежений", у якому усі вхідні і вихідні дзвінки по Україні безкоштовні. Плата за з'єднання при цьому не стягується. Вартість нового пакета складе 655 грн. на місяць.

Роман Голощук - 30-10-2003 у 21:39

Нова послуга “Гарячі номери”, впроваджена на “Джинсі”, робить цей пакет серйозним конкурентом карткових тарифних планів Ace&Base від “Київстар Дж.Ес.Ем”. Відповідно до її умов, абонент може обрати собі два будь-які міські номери в межах України і, сплативши 10 грн. за кожен номер, дзвонити на нього за спецтарифом в 1 грн. за хв. (звичайна ціна на дзвінки в межах України становить 2,5 грн. за хв.)
Ось так!

Тарифи???

Павло Тимофійович - 28-1-2004 у 23:11

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Питання до форумців з мобільними, або зацікавлених у них:

Чи розібралися ви з новими тарифами?

Як вам безкоштовні вхідні?

Які пакети і яких провайдерів вам тепер видаються кращими?


Я не розібрався з новими тарифами бо підрахувавши (можливо я помиляюсь) мій сеанс зв'язку тривав 20 секунд це за тарифом UMC Ювілейний(60 сек = 0.99 грн) рівно 0,33 грн +0,27 грн за з'єднання = 0,6 грн, а з рахунку знялось 0,65 грн. СМС = 10 коп , а інколи 11 коп.:(
formusicmail@rambler.ru
Безкоштовні вхідні це супер. Я ж не повинен платити якщо мені телефонують неприємні люди.

Larry79 - 10-3-2004 у 12:08

Цитата:
Першим відправив користувач Павло Тимофійович
Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Питання до форумців з мобільними, або зацікавлених у них:

Чи розібралися ви з новими тарифами?

Як вам безкоштовні вхідні?

Які пакети і яких провайдерів вам тепер видаються кращими?


Я не розібрався з новими тарифами бо підрахувавши (можливо я помиляюсь) мій сеанс зв'язку тривав 20 секунд це за тарифом UMC Ювілейний(60 сек = 0.99 грн) рівно 0,33 грн +0,27 грн за з'єднання = 0,6 грн, а з рахунку знялось 0,65 грн. СМС = 10 коп , а інколи 11 коп.:(
formusicmail@rambler.ru
Безкоштовні вхідні це супер. Я ж не повинен платити якщо мені телефонують неприємні люди.


Справа в тому, що ти не порахував ще 6% сбору до пенсійного фонду.