Форум Рідного Міста

Львівський вояж Ющенка

Василь Яворський - 25-9-2003 у 09:25

Сьогодні до Львова має прибути лідер НУ. Нашоукраїнці мають надію підмуруватися його міцною спиною і трохи попсути нерви найбільшому львівському податківцеві Сергійкові Медведчуку. Щось не маю фест великої надії жи то в них получится але з чим нечистий не жартує, всілякі трафунки бувають.
А ше Віктор Андрійович з нашими міськими і обласними депутатами хоче в одному залі на сесії посидіти. Певно набридли йому стіни Верховної Ради і він хоче отак запросто, з простими хлопами, так би мовити з простим народом... Ну то щасти Вам вікторе Андрійовичу у тій справі.
А найбільше хай Вам пожастить у спілкуванні з нашою львівською елітою. З якою Ви маєте надію домовитися про певні спільні інтереси. Може того разу і вийде, бо у Львові Вас троха люблять не те шо в тому Києві.
Правда хтось приїзду того ся напудив. І вже з самого ранісінька пішла чутка, шо наша ратуша є замінована. Не знаю чи то правда бо сам ніц не видів, а мені тіко казали, жи понаставлєли під мерією пожежних, міліції і шось там порають.

fish - 25-9-2003 у 10:04

то добре було б, якби з податківцями зарадило.
Врешті, ймовірність є.

Василь Яворський - 25-9-2003 у 12:11

Йой, а як наше місто ожило у звязку з приїздом Віктора Андрійовича! Десь коло пів на дванадцяту зібралося чоловік 200-300 під облрадою і давай всю ототу ЄЕПу благим покривати. Правда тут же обладміністрацію міліція обступила і нікого не пускают. А тут ще й есдеків чоловік так 50 підійшло і витягли плакати проти НУ. Шо ся там зачало творити, панове... Одні кричат, інші вже пориваются руками та ногами писки есдекам товкти, треті, ті шо троха розумніші, тримают тих других і кажут жиби вони ся трохи заспокоїли, бо то є чистої води провокація аби тіко бійку зачати. А потім тоті есдеки потікают, а нашоукраїнців позабирают до буцегарні і скажут жи то вони счинили той гармидер...

Odarka - 25-9-2003 у 12:19

Щось, коли я прийшла туду по 12-ій, гармидеру не було, людей зібралося коло 3.500 тисяч. Я сама йшла коло Ющенка, він був рішуче налаштований, сказав. що не дасть занедбати незалежність і зробиьь все можливе, щоб запобігти свавіллю Кучми та Медвечуків. Поки що все мирно.
Але мене вразимло інше6 Я НЕ БАЧИЛА ФОРУМЦІВ!!!! Ще я не бачила студентів!!! Чому? Що таке? Ви розчарувалисчя чи розлінилися?

Василь Яворський - 25-9-2003 у 12:25

Я був біля облради з 11 і десь до 12 за рахунок обідньої перерви. Власне бачив увесь описаний мною гармидер. Щоправда не приєднався ні до перших, ні до других, ні до третіх. Виглядало все так, як завжди - зберемось покричимо і розійдемось.

Василь - 25-9-2003 у 13:25

На відміну від Одарки, я не бачив людей середнього віку. Мені здається що там самі студенти та люди пенсійного віку.

Василь Яворський - 25-9-2003 у 14:00

Можливо, я був там зарано. Бачив здебільшого людей похилого віку. Молоді й справді було не багато. Але я був тоді, коли там зібралось чоловік 200-300, а потім кажуть зійшлося до 10000.

Odarka - 25-9-2003 у 14:55

зійшлося дійсно багато людей, але коли вийшов Ющенко до народу, почав їх цілувати, говорити з ними, всі аж зраділи й кричали %"Ющенка в президенти!!!" - голосно. А коли вийшли голови львівської податкової, то кидали у них яйцями і ще чимось (я так і не побачила чим...)
Але було страшенно зворушливо довідатись те, що українці вже й не такі зневірені, а що хочуть жити вільно і в демократичній державі, а не почувати себе бидлм, бо так воно є, але, можливо скоро не буде!

Василь Яворський - 25-9-2003 у 15:15

Люди в нас і справді не такі вже й зневірені (шкода тільки що одиниці), зле що більшість тих людей є просто доведеними до відчаю. Вони побачили, мабуть останню, надію у певних перемінах, котрі асоціюються з постаттю Віктора Андрійовича.
Так чи інакше, але то є сила. Сила незборна.

Наталка - 25-9-2003 у 22:44

Дійсно, остання надія - на перемогу Ющенка. І все залежить тільки від людей! Вже ні на кого пальцем тицьнеш - ось винуватець всіх наших бід. Визначився для себе, у якій країні ти хочеш жити - у ЄЄП з державною "общєпанятной" чи в Україні - і вперед, на вибори! Жити на Україні нам, і нашим дітям... Треба боротися за неї - зараз, як ніколи!!!

Василь Яворський - 26-9-2003 у 08:30

А може відділитися з заходу від Дніпра. Постане як колись ЗУНР і Російська імперія?

fish - 26-9-2003 у 08:43

ну дякую :(

Василь Яворський - 26-9-2003 у 08:50

А всі хто захочуть жути в Україні - ласкаво просимо до нас, тут житло буду після депортації незадоволених з цього боку Дніпра. Провести таку собі "операцію Вісла", але тепер то буде "операція Дніпро".

fish - 26-9-2003 у 09:08

а я не хочу виїздити. Я хочу України на своїй землі.
Анекдот в тему:
Акція від Рошен. Збери п"ять частин України. Скажи "ні" галицькому сепаратизмові.
(с)

Василь Яворський - 26-9-2003 у 09:10

Ти хочеш. А ще декілька міліонів східняків не хочуть. То чому ми, де ситуація зовсім інакша повинні кучмозитися і єепатися?

Олексій Мачехін - 26-9-2003 у 09:14

Може пан Галич пояснить чим ЗУНР зможе заробляти гроші? А пан Галич знає що таке "гуманітарна криза" в імперському розумінні?

fish - 26-9-2003 у 09:24

я хотіла то дописати, але подумала, що то буде схоже на півняче хизування з мого боку "а у нас виробництво... а у вас..." Не хочу я й того, щоб галичани терпіли нас за ресурсний придаток України. А от якщо я тобі нагадаю, що ми лиш недавно обговорювали? Схід потроху українізується, а захід...

Василь Яворський - 26-9-2003 у 09:25

За заробляння грошей не переживайте. Тут також головаті люди сидять хоч без металу, та зі своєю нафтою і вугіллям (доречі дешевшим ніж Домбас), та ще й багато чого.
Панове, я не прихильник галицького сепаратизму. Просто це зараз вихід з ситуації. Ми відділемося, покажемо, що без кучмоносиків і Москви жити краще, на сході то побачуть, повиганяють усе то .... (лайку опустимо), а тоді можна і назад об"єднатися і зажити дійсно файно.

Олексій Мачехін - 26-9-2003 у 09:27

Щодо диктатора:
Україні не потрібен диктатор НІ В ЯКОМУ РАЗІ!!!
Бо закінчиться це гуманітарною кризою і військовим втручанням.
Натомість нам потрібен ХАРИЗМАТИЧНИЙ АВТОРИТЕТНИЙ ЛІДЕР. Такий, аби при погляді на нього хотілося бути таким, як він. Розбудовувати державу необхідно на повазі а не остраху.
Кожен диктатор викличе протидію проти себе, розумна людина - тільки повагу.

Василь Яворський - 26-9-2003 у 09:30

Диктат - шлях до порядку. А це чи не найбільша наша біда. Пиячити на роботі, красти, "халявити" на Україні перестануть тільки під страхом розплати за це.

Олексій Мачехін - 26-9-2003 у 09:31

Цитата:
Першим відправив користувач Гадяч
За заробляння грошей не переживайте. Тут також головаті люди сидять хоч без металу, та зі своєю нафтою і вугіллям (доречі дешевшим ніж Домбас), та ще й багато чого.
Панове, я не прихильник галицького сепаратизму. Просто це зараз вихід з ситуації. Ми відділемося, покажемо, що без кучмоносиків і Москви жити краще, на сході то побачуть, повиганяють усе то .... (лайку опустимо), а тоді можна і назад об"єднатися і зажити дійсно файно.


Я зараз впаду:lol:
Росія нас задавить політично і економічно так, що люди почнуть тікати на СХІД - де бінзин зроблять знову дешевим і продукти будуть копійчаними. На сході штучно підвищать рівень життя а ЗУНР очікуватиме економічна блокада.
А коли ЗУНР-івці голодні і обідрані через 5 років навколішки прилізуть до Росії або Польші, ніяких натяків на культуру, мову або ж інші прояви національної гідності вже не залишиться ніколи.

Василь Яворський - 26-9-2003 у 09:33

Цитата:
Першим відправив користувач fish
я хотіла то дописати, але подумала, що то буде схоже на півняче хизування з мого боку "а у нас виробництво... а у вас..." Не хочу я й того, щоб галичани терпіли нас за ресурсний придаток України. А от якщо я тобі нагадаю, що ми лиш недавно обговорювали? Схід потроху українізується, а захід...


Ресурсів у нас вистарчить. А українізація почнеться, коли зникне "Нашє радио", "Єнтєр" та інші гидотні кенали чужомовності.

fish - 26-9-2003 у 09:35

>>а тоді можна і назад об"єднатися і зажити дійсно файно.
тоді можна буде знов об"єднатися? Це типу залишившись саменькі, східняки заплачуть-затужать і швиденько українізуються? Дитино ж ти моя, - інакше не скажеш!

Василь Яворський - 26-9-2003 у 09:38

Я не кажу українізуються, а знекучмляться, не секрет, що він тільки завдяки сходу і царює досі.

Олексій Мачехін - 26-9-2003 у 09:38

А зникнуть вони лише тоді, коли з*явиться якісна альтернатива.

Василь Яворський - 26-9-2003 у 09:47

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А зникнуть вони лише тоді, коли з*явиться якісна альтернатива.


Альтернатива? Вона є, але її всі оті кучмоносики дусять.

Олексій Мачехін - 26-9-2003 у 09:54

Всі винні аби не я

Василь Яворський - 26-9-2003 у 10:15

Винні всі. без виключень. Просто тепер треба щось робити.

fish - 26-9-2003 у 10:19

і що саме?

Василь Яворський - 26-9-2003 у 10:23

Цитата:
Першим відправив користувач fish
і що саме?


Дивись в у2у