Форум Рідного Міста

Чого досягне новий прем'єр Янукович?

Павло Жежнич - 22-11-2002 у 02:18

За час незалежної України помінялося багато прем'єрів. Кожен з них відзначився по-різному: дехто зробив багато для себе та свого оточення :cool:, дехто зробив багато для українського народу :), а дехто нічого не зробив :o. Який же шлях обере новопризначений прем'єр Янукович?

Юрій Сєров - 24-11-2002 у 23:44

Януковича, мабуть, будуть розганяти на президента. Я так думаю. Бо інших кандидатур у "шайки" я не бачу. Кінах був надто сірим, ось його і замінили на Януковича.

Ярослав - 25-11-2002 у 15:55

Можна навіть сказати, що нарешті хтось прорвався не з Кіровоградщини, а з Донецька. А цей регіон впринципі не бідний і може поборотися за посаду Президента.

львівянин - 26-11-2002 у 15:08

А чи суттєва різниця у досягненнях, власне прем'єрів (не рахуючи особливих досягнень Лазаренко );)

Павло Жежнич - 30-11-2002 у 04:29

Різниця суттєва:


Андрій Пелещишин - 30-11-2002 у 22:30

Ти ще десь штук 6-ть премєрів забув.

Марчук наприклад "втикнув" нас в РЄ з абсолютно нереальними зобов'язаннями (пеклося йому!). І тепер нас постійно звідтам виганяють за їх невиконання.

А ще здається був Масол, Фокін, ......Масол-2 ......


Павло Жежнич - 2-12-2002 у 18:49

Я взагалі не старався згадувати всіх прем'єрів. Хоча Марчука треба було б включити в список. На жаль варіанти відповідей я не можу поміняти.

Юрій Сєров - 3-12-2002 у 16:56

Ще Фіма Звягільський по-моєму був... чи може тільки в.о.

кецо - 10-12-2002 у 14:13

Сьогодні на засіданні Верховної Ради при розгляді Закону про органи виконання покарань депутати кілька раз прогналися на нашим прем"єром Януковичом: перший раз хтось сказав, що в нас тепер найкращі кадри готують на зонах (навіть рівня керівників уряду); інший запропонував переіменувати зібраняя уряду на сходняк.
Чого ш вони тоді за нього голосівали?