Форум Рідного Міста

Азаров перейшов на українську

кецо - 26-9-2003 у 15:19

Прочитав в пресі, що Азаров заговорив державною, за що Кучма пообіцяв випити за його здоров"я.

Василь Яворський - 26-9-2003 у 15:25

Взагаліто я чув той виступ з диктофонзапису... Що вам сказати, якщо то була українська... Але позитив, як сказав би Миколка Азаров "на лицьо".

Василь - 26-9-2003 у 15:28

Мабуть буде балатуватись в президенти ЄЕП.

Василь Яворський - 26-9-2003 у 15:31

Можливо... Він же економіст, нехай і гірничий інженер за дипломом...

Яндрух - 26-9-2003 у 15:53

Так, це справжнє диво!
(Як бачимо, є у світі чуда...)

Василь Яворський - 26-9-2003 у 16:09

Так, а особливо, якщо прийняти до уваги. що то чудо родом з Калуша.

Олексій Мачехін - 26-9-2003 у 16:18

Не вірте!!!
Я чув як ще на цьому тижні він ЧИТАВ у ВР промову - він читав її за російськими правилами - акав, тощо.
Чи ви думаєте він за 2 дні її вивчив?

Василь Яворський - 26-9-2003 у 16:27

Я й кажу... якщо то українська...

Наталка - 26-9-2003 у 16:52

В новинах казали, що новий начальник харківської міліції змушує "нещасних" підлеглих вчити державну мову, або - вимітатись з органів... Підлеглі, серед яких багато росіян за походженням, дуже скаржаться на "бєспрєдєл", бо двічі на тиждень їх змушують курси відвідувати і протоколи українською складати...
А що до Азарова... то дохлий номер. Колись на геологічний факультет люди вступали. щоби легше було опинитись у вузі, і кудись перевестисть на інший факультет. До випуску на цьому факультеті, в основному, дотягував квіт, до якого і належить Азаров...

Василь Яворський - 26-9-2003 у 17:02

То не ініціатива харківського міліціонера, а дериктива Білоконя. От цей хлопець мені подобається. Взявся до справи. Крім того коли у Львові був, світлофори працювали, а не жовтим моргали і місто ніхто не перекривав. Приїхав тихенько, зробив справу і поїхав.

Юрій Сєров - 26-9-2003 у 17:03

Цитата:

Так, а особливо, якщо прийняти до уваги. що то чудо родом з Калуша.


Та де він з Калуша...
Юзьо в минулому чи позаминулому Поступі про нього писав.
Він приїхав на Україну лише десь в середині 80-х з вєлікай і нєделімай Західної Монголії :).
І справжнє його прізвище не Азаров. Русскаязичний він словом.

fish - 27-9-2003 у 09:09

ну то й що, що акає. навчиться. Гаразд вже, що намагається.