Форум Рідного Міста

Львівське пиво - не Львівське

Каунтер - 28-9-2003 у 23:40

Увага, любителі Львівського! "Львівське" в капронових пляшках - розлито на Славутичі. :mad:

fish - 29-9-2003 у 07:00

хехе. а ви тільки помітили?

Олексій Мачехін - 29-9-2003 у 09:17

Ну жзагалі-то Славутич давно купив львівське пиво. І незнаю заспокоїть вас це чи ні, але ще давніше Славутич купили німці. :D
З усіх пив, що розливаються в Україні справді українським є лише Оболонь :)

Василь Яворський - 29-9-2003 у 09:23

Ой то вже старе як світ. Згадайте появу "Львівського преміум" з символікою львівської пивоварні, а ззаду допис, що розлито в місті Запоріжжя на заводі Славутича.

Андрій Пелещишин - 29-9-2003 у 09:24

Ну не німці, а шведи - холдинг BBH. Крім того, "Львівську Пивоварню" вони купили напряму, без посередництва Славутича

Василь Яворський - 29-9-2003 у 09:35

А звідки така інформація. Наскільки мені відомо львівська пивоварня вже давно є частиною холдингу "Славутич"

Андрій Пелещишин - 29-9-2003 у 09:44

Ну як там вони організовані, я не знаю, але підпорядковується керівництво "Пивоварні" українським представникам BBH, так само і Славутич. Тобто вони стоять на одному рівні.

У тому ж консорціумі (також керовані шведами) є "Балтика" і ще якісь російські пива. Але основна контора - BBH не українська і не російська

Інформація з джерел, яким я абсолютно довіряю :)

Василь Яворський - 29-9-2003 у 10:06

Таке можливо. При купівлі основного підприємства холдингу, підпорядкованість всіх частин холдингу передається.

tsa - 29-9-2003 у 14:53

ОБОЛОНЬ - це не пиво!
ДЕСНА - не коньяк!

Олексій Мачехін - 29-9-2003 у 14:55

Досить аргументовне повідомлення...
Мені з темних пив найбільше смакує Оболонь, наприклад. Із світлих - Чернігівське біле.

fish - 29-9-2003 у 14:57

то як ваш гурт Тостер у нас на Перлинах співали: Славутич - не пиво, Славутич - консєрва!

Олексій Мачехін - 29-9-2003 у 15:01

Люде, аргументацію бдлск. Оболонь, здається, тримає 40% ринку, а це не мало. Мені воно подобається, то чому ж воно не пиво?

Василь Яворський - 29-9-2003 у 15:01

Я особисто дуже любля "Шинкаря". Живе і дуууже смачне. А оті всі консервовані - то не пиво, а так пародія.

tsa - 29-9-2003 у 15:43

Так і є! Пиво має бути живим. Років 10 тому я дуже любив Оболонь Оксамитове, але зараз воно не те :(

Смаки змінюються з часом.
Є таке прислів"я "О вкусах не спорят, разве что повора"

Наприклад зараз я дуже люблю пити Чернігівське Біле, Подільське.

Про оболонь: Так близько 30% пивного ринку в Україні тримають вони, та й в Росії з нашого пива - тільки Оболонь.

tsa - 29-9-2003 у 15:48

Років 7 тому вув в Москві, підхожу до пивного ларчика, а там одна людина вибирає пиво і питає продавця: "А что єто за пиво ОБОЛОН" (на експортному варианті написано англійською, ну немає у них М"ЯКОГО знаку). А той відповідає: Мабуть фінське, чи польське, але точно не російське.
ОТАКЄ

tsa - 29-9-2003 у 15:50

2 Олексій: Оболонь не пиво (моя точка зору) тому, що це КОНСЕРВА!!!

А їхня пародія на світле нефільтроване - Біле один цикорій чи тмін якийсь.

kallisto - 29-9-2003 у 15:54

Цитата:
Першим відправив користувач tsa
ОБОЛОНЬ - це не пиво!
ДЕСНА - не коньяк!


Друже, ти щось маєш проти мого рідного району та мого рідного пивкомбінату? Хоча пиво я не люблю, я п"ю живчик, але гордість за всесвітньо відоме пиво МОГО РІДНОГО ПИВКОМБІНАТУ просто розпирає мені груди. :mad:

Василь Яворський - 29-9-2003 у 16:03

Як на мене суперечка безглузда. Оболонь, Славутич, Рогань та інші консервовані, то є не більше як пародія на пиво.

kallisto - 29-9-2003 у 16:18

Але тим самим вельмишановний користувач tsa неповажно говорить про мою рідну Оболонь. Якщо вже гратися в лібералізм та демократію - то вже за правилами.

Василь Яворський - 29-9-2003 у 16:22

Згоден. tsa, потрібно вибачитися, негарно вийшло якось.

Олексій Мачехін - 29-9-2003 у 16:33

Щодо Оболонь білого - уважно перечитайте склад, те, що виам видалося цикорієм насправді є пшеничним солодом (в Європі таке пиво вважається елітним ;))

Олексій Мачехін - 29-9-2003 у 16:45

Цитата:
Першим відправив користувач Гадяч
Згоден. tsa, потрібно вибачитися, негарно вийшло якось.


Ну Tsa не зобов*язаний любити пиво чиєгось рідного заводу - мова за смаки взагалі-то.

kallisto - 29-9-2003 у 16:48

Категорично не погоджуюся.

Олексій Мачехін - 29-9-2003 у 16:51

З чим?

kallisto - 29-9-2003 у 16:54

Безглузда дискусія.
Мені не подобається те, що Оболонь обзивають погано.
Безглуздий тред.

Volodymyr - 29-9-2003 у 17:09

найкраще пиво - "сундук" з пабу "сундук"...
а за оболонь - справді, останнім часом серед моїх знайомих відбувається плавний перехід на інші "консерви", то мо' справа таки у "оболоні"?

tsa - 29-9-2003 у 18:51

Ти про який "Сундук"?

Volodymyr - 29-9-2003 у 18:53

який поблизу майдану... паб... а що? :)

tsa - 29-9-2003 у 19:42

А той, я думав, що й у Львові є з такою назвою

Nazar - 29-9-2003 у 19:51

Якщо це повідомлення не затруть, то повенрнусь до Оболоні.
По-перше все пиво однакове за однакову ціну.
По-друге. Ключовим в придбанні являється таки бренд і відповідно його кампанія на момент придбання.
Внаслідок цього купа львів"ян з гордістю купує Львівське. б-ррр.!
Мною керує дещо інше.
Про смакові якості - мені подобаються Славутич Пиво, та Оболонь світле. Так як Оболонь - це єдиний з добрих пивзаводів, що підтримує НУ фінансово, то Славутич в моменті губить свої позиції і аргументує відповідно за будь-що не профінансувати медвесуркісів.

Тому наразі альтернативи Оболоні немає.

Андрій Пелещишин - 29-9-2003 у 20:27

Не зрозумів, що тут треба було витирати.

А пиво "Славутич" немає жодного стосунку до Суркіса, Медведчука та інших власників одноіменного концерну.
Славутич і Львівська Пивоварня є виключною власністю шведського холдингу BBH, якого напевно не надто хвилюють питання української політики.

Нормалайзер - 29-9-2003 у 21:08

Найкраще з вітчизняних - це "Санценбахер", рекомендую. Можна спробувати в Одесі, в єдиній кнайпі - "Пивний сад".

Але то - моя особиста думка :)

Василь Яворський - 30-9-2003 у 10:24

Ой-ой, панове, давейте про пиво без політики. З гальбою доброго пива (яке кому до смаку) про політику то можна, а коли говориш про жінок і про пиво, згадувати про політику то святотацтво :)

Наталка - 30-9-2003 у 20:23

Цитата:
Першим відправив користувач Гадяч
А коли говориш про жінок і про пиво, згадувати про політику то святотацтво :)


Золоті слова!!! Бо то все - справа смаку. Мені сподобалось "Львівське" портер і "Львівське" Преміум, і моя любов до Львова тут ролі не грає, це просто пиво і мій смак :) "Оболонь" останнім часом зіпсувалось (Женечко, не бийся, я проти району ніц не маю, і "Докер-паб" люблю :D ) А "Славутич" мені просто не смакує, кому б він не належав. Ще "Чернігівське біле" подобається :)

Рост - 3-11-2003 у 13:25

За категоричність тут б`ють? :)

Тоді пошепки: найкраще пиво - ужгородське. "ZiP", "Берегівське Бархатне". Це на сьогодні єдине українське пиво, яке я ще можу пити. Від іншого мені просто зле. Тільки вот купити його у Львові проблема. Не те, що в Києві - мало не на кожному кроці.
До речі, термін гідності в нього всього місяць. Це багато про що говорить в плані "живості".
Ще полюбляв львівський ПОРТЕР, але нещодавно взяв плящину і ... воно перетворилось в типове ніяке імпортне пиво. Газ-булька. Шкода, я так полюбляв гарячий портер. Та й холодним він теж нічого так ішов...
Так що, якщо би я був пивоманом, я би мав проблему. Бо після ужгородського, якого майже не знайти, можу сприймати хіба чеське. А воно, звиняйте, 7-8 грн. за пляшку :(

Андрій Пелещишин - 3-11-2003 у 13:46

Ужгородське пиво - хороше.. Але де його взяти...

NetGuy, бізнес не хочеш організувати?

Nazar - 3-11-2003 у 13:54

А Микулинецьке як вам?
У Львові продають його в декількох крапках, а бізнес я можу відкрити. Бо користуючись службовими рейдами на Тернопільщину привозив на замовлення знайомих не один ящик...:D

Олексій Мачехін - 3-11-2003 у 13:55

а щото за славутич-червоне рекламують? Хтось куштував?

Рост - 3-11-2003 у 14:27

Про Славутич-червоне - не знаю. Я до Славутича дуже холодно ставлюсь, після того, як пляшка якогось їхнього пива простояла у нас на роботі, на столі відкритою пів року.
Тільки після четвертого місяця стояння воно трошки почало псуватись. Бррр - оце хімія!

А пробував я Гетьман Червоне. Ніц особливого.

2 Андрій Пелещишин.
Я його в суботу купував в магазині Океан (на Володимира Великого). Там було і ЗіП, і Берегівське Бархатне. О, якщо воно там ще буде, в четвер вип`ємо не кави, а ЗіПа! Тим паче, що є привід ;)

Олексій Мачехін - 3-11-2003 у 14:29

Що, справді бархатне а не оксамитове?

Рост - 3-11-2003 у 15:07

Угу.
ПИВО ТЕМНЕ
"БЕРЕГІВСЬКЕ БАРХАТНЕ"
ПРОДУКТ СП "НОВОТЕХ" ЛТД
УКРАЇНА.

Отакої.

Fgoblin - 4-11-2003 у 10:34

А мені найбільше подобається пиво "Шаріш темне". :) Правда воно дороге і рідко де можна придбати... а так - досить непогане пиво Бузької пивоварні, а саме "Теренівське", "Шинкар"... А Львівське нажаль зіпсувалося :(

Нормалайзер - 4-11-2003 у 12:58

Був на тернопільщині, пробував "Микулинецьке", світле, дужже добре ;)

Nazar - 4-11-2003 у 13:28

О, є з ким пива попити:)
А у Львові його можна придбати (навіть на розлив, але воно псується швидко) поблизу стихійного ринку біля Добробуту, там є такий барчик, і лайтбокс ще їхній висить.
Мені особливо подобається Микулин-900, але там завжди слід на дату дивитись... :D

Роман Голощук - 7-7-2008 у 15:11

Датська компанія Carlsberg припинила існування корпорації ВВН, тепер замість неї є "Carlsberg - Східна Європа". Відтак, український пивний ринок транснаціоналізувавася остаточно, за виключенням компанії "Оболонь", яка змагатиметься вже лише з іноземцями.

Джерело: http://www.epravda.com.ua/publications/486d3e8ea249a/