Форум Рідного Міста

Cупутникове телебачення

Tariq - 30-9-2003 у 10:13

Можливо хтось підкаже, які підприємства у Львові зай маються продажем та встановленням супутникового обладнання? Також було б ціково взнати думку учасників форуму про супутникове ТВ, чи доцільно ставити "тарілку", які закодовані канали реально дивитись в нашому місті?

Василь Яворський - 30-9-2003 у 10:57

Не знаю чи ця фірма досі жива, але раніше лідерами у цій справі була "Антена". Вони сиділи навпроти бару "Театральний", що на вул.Театральній коло вернісажу. Щодо доцільності, то тут як кому, особисто мені кабельного цілком вистарчає. Щодо кодованих каналів, то можна всі, єдине карточки купувати у Львові проблематично.

Tariq - 30-9-2003 у 12:56

Якщо я не помиляюсь то там тепер магазин "Імперія ТВ", причому займаються вони тим, що здають все обладнання в аренду за відповідну плату. Не знаю чи є в них багато клієнтів, на мій погляд дешевше купити тюнер.

Андрій Моравський - 3-1-2006 у 14:48

В яку ціну обійдеться обладнання / встановлення ...???
Може хтось конкретні адреси порадить... чи лінк на фірму кине... бо не знаходжу ніц..

Тарас Гулка - 3-1-2006 у 23:37

Рекомендую магазин "Оріон" на вул. Городоцькій біля магазину "Електрон".

Ціни від 700 до 1000 грн. Продають обладнання, і дають телефон бригади, яка приїздить і встановлює. Правда думаю, що це ціна без встановлення.

Не знаю, як на супутникове телебачення, проте ціни в цьому невеликому магазинчику досить помірні. Часто в них купую різний дрібязок.

А взагалі магазин достатньо знаменитий у Львові саме через продаж супутникових систем.

Ще можна купити на радіобазарах (якщо не боїтесь :) ). На сьогодні радіоринок перенесений із кінотеату "Галичина" у район АС-2. На другому поверсі у будинку зразу біля автостанції на Б.Хмельницького.
Окрім цього недавно відкрився ще один, альтернативний, радіоринок у приміщені бувшого заводу Електрон. Вхід із вулиці О.Степанівни.
Режим роботи у обидвох ринках одинаковий. В середу і суботу із 8 до 13 год.

Ціни на ринках на нові пристрої десь 5-10% будуть дешевшеми. Чи воно того варте :)
Якщо дуже дешевше, то скоріше або б.в. або крадене.

Тарас Ільчишин - 4-1-2006 у 01:09

поставив собі в травні -- довольний як слон. Маю два тюнера -- один Globo5000 від Фергюсона для телевізора, а другий Sky Star 2- для компа. Globo 5000 -- 60$ на Південному -- купляв практично перед Новим Роком, а Sky Star2 --брав за 80$ десь в квітні. Сама тарілка коштує на радіобазарі -- 18$, ну все також залежить від розмірів. Брав собі також позиціонер, бо хотілось мати більше ніж 4 супутники, тому ставив одну звичайну голову, а іншу з кутовою поляризацією. Мені це все обійiлося, якщо рахувати 2 тюнера -- 190$

Юрій Сєров - 4-1-2006 у 11:31

Також почав замислюватися над ідеєю поставити тарілку. В принципі кабельне влаштовує, але ціна - 24 грн. За 3 роки тарілка мала б окупитися, якщо не спіонерять з даху....

Андрій Моравський - 4-1-2006 у 17:53

Для компутера і для телевізора треба різні моделі тюнера???

(у мене TV-тюнер в компі стоїть...)

Тарас Ільчишин - 4-1-2006 у 22:20

для телевізора йде окремий тюнер і для компютера також. але для компютера треба тюнер саме сателітний, а не простий, в який антену втикають

Vlotsk - 9-11-2006 у 16:21

Може хтось з присутніх на форумі експертів в питаннях сателітарного тб наваяв би міні-статтю яка б давала відповіді на питання яке вибрати обладнання, які з українських каналів будуть недоступні, як оновляти прошивку тюнера і т.д. ? Бо тема, мабуть, цікава багатьом читачам.

Demyan - 9-11-2006 у 16:42

Канали залежить від "пакету". Якість зображення значно краще. Зображення псується в сильні дощі, сніги. Однак навіть того вистачає для нормального показу. Для перекодування використовують коди, треба шукати в неті, іноді важко знайти. Або ж носити щоб перекодували - коштує від 5 грн, як домовитеся.
Сайтів є багато наприклад http://vkeys.ubb.cc/ однак шукаєте що вам необхідно, просто в пошуку задайте саталітарне телебачення, спутникове телебачення....
Взагалі треба поставити питання як часто дивитися телевізор і чи потрібно воно вам. Адже якщо буде 300 каналів то по хвилині подивитися вже виходить 5 годин :). Я хотів брати але потім передумав - мені не потрібно, комусь можливо потрібно.

Тарас Ільчишин - 9-11-2006 у 18:38

Зображення не псується!
Перепрошивати -- це секундне діло, хоча можна і запартачити, але це також виправляється легко!

Для кожного тюнера є всій софт.

Якщо є якісь конкретні питання, то пишіть - розкажу.

Demyan - 10-11-2006 у 08:46

Коли вивчав предмет по спутниковому телебаченю - однозначно фігурували навіть розрахунки якості прийому що залежало від погодних умов (туман, сніг дощ). Та й іноді дивялчись в таких умовах сам спостерігав деякі погіршення. ЗВісно в когось вони більші в когось кращі (в залежності від точності установки антени, самого конвектора, довжини кабеля, інших радіо завад....) але те що погоді умови псують в цьому я впевнений, не хочеться піднімати конспектів (які ще треба знайти:) ).

Андрій Моравський - 10-11-2006 у 10:24

Народ! Просвітіть .. от на трапив я на таку таблицю.... ну і я просто ніц толком не розумію.. щось там здогадуюсь... Підкуйте мене теоретично... бо в тих супутникових штуках розуміюсь як піп на звіздах!

Юрій Сєров - 10-11-2006 у 23:19

До речі в моїх кабельщиків після опівночі "зникають" кілька каналів. Зле розкодували?

Тарас Ільчишин - 11-11-2006 у 00:28

http://www.telesputnik.ru/ft/freqtab.php тут є російською.

в тих таблицях пише, частоту, поляризацію, швидкість і кодування

Тарас Гулка - 19-11-2006 у 21:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
А сенс зараз ставити тарілку, коли кабельні мережі дають безліч каналів?


Воно-то так, але кабельне не у всіх є. Скажімо у мене старий район і він не кабельований. Кабельщикам не вигідно тягнути кабелі де в основному 2-3 поверхові будинки і живуть в основному пенсіонери. У Львові таких районів багато.

Андрій Пелещишин - 21-11-2006 у 01:26

Цитата:
А сенс зараз ставити тарілку, коли кабельні мережі дають безліч каналів?

Та невже аж безліч? Більша половина, тих каналів, що давали мені кабельщики - ідуть на звичайну антену. Решту - просто якийсь непотріб.
Наразі від кабельного відмовився взагалі.

Тарас Ільчишин - 3-12-2006 у 08:16

А чоиму так мало лапається на звичайну антену? В мене лапає 15.

Ярема П. - 13-1-2007 у 14:30

Ставив я вчора тарілку, промудохався годин 4. Ставив все на око, рівень сигналу міряв методом проб і тику. Може хтось допоможе. Тарілка офсетна 85, тюнер Фергусон AF-2818SE, 3 головки і світчер. Хотів добитися Амос2, Сіріус2 і HodBird. Натомість маю Амос1, Астра2 і Хотбирд. Куплено все в Польщі, ставилося в Кракові, по ідеї все ніби мало б грати. Питання маю такі:
1. Амос1 і Амос2 - чим відрізняються?
2. Сіріуса я не знайшов. В чому справа?
3. Можливо, неправильно встановлені конвертери на мультифіді. Може хтось підкаже як правильно?
4. Чи Фергусон, куплений в Польщі, треба прошивати?

Хотілося просто мати українські канали, а вони на Амос2 і Сіріус2.

Тарас Задорожний - 13-1-2007 у 22:40

Рекомендую настроїти Panamsat IV (PAS-IV) орбітальна позиція 72 градуси східної довготи, частота 12518 MHz. Вгадай чий там канал ;)

Hanor Narasson - 13-1-2007 у 23:24

Судячи з назви - панамський.:o

Горват Корнелія - 14-1-2007 у 00:14

І що гарне можна побачити?

Ярема П. - 14-1-2007 у 01:19

Здогадуюся:cool: Але однак мені потрібна порада щодо Сіріуса і Амоса, а на один твій канал доведеться іншу антену ставити

Тарас Ільчишин - 14-1-2007 у 14:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
1. Амос1 і Амос2 - чим відрізняються?
2. Сіріуса я не знайшов. В чому справа?
3. Можливо, неправильно встановлені конвертери на мультифіді. Може хтось підкаже як правильно?
4. Чи Фергусон, куплений в Польщі, треба прошивати?

Хотілося просто мати українські канали, а вони на Амос2 і Сіріус2.


Сіріус має бути на центральній голові! Зараз так як ви виставили виходить, що центральна хотбірд. Перше виставіть сіріус, а від нього шукайте хотбірд і амос.
Не знаю як то пояснити як правильно -- так як у вас зараз стоїть -- покрутіть на 8 град. Ще зверніть увагу чи в тюнері нормально виставили дісіки.

Фергюсон потрібно прошивати, щоб показував мегаспорт, 1+1 інтернатіональ, м1 інтернатіональ або просто ввести ключі

Амос 1 і амос 2 -- це просто два супутника, які знаходяться на одному градусі. Так само як є хотбірд 1-7.

Ярема П. - 14-1-2007 у 14:58

О! Взагалі то встановивив я Сіріус посередині - рівень сигналу показує 92, а якість - 0, ніяк не можу його намацати. Амос і Нотбирд по боках, приблизно 8 град. від Сіріуса. Амос1 був в тюнері вшитий, Амос 2 не було, ловить прекрасно, але українських каналів хоч убий не бачу. І як його туди впхати - фактично різниці між ними нема, судячи по флайсату. Де можна знайти ключі? Їх через пульт впроваджується? Тюнер без карти.

Тарас Ільчишин - 14-1-2007 у 15:36

треба мацати!
Ключі є на в софткамах чи на форумах, аплоадах.
Зайди http://www.telesputnik.ru/ft/freqtab.php?sat=34&ad=B&encs=a... сюди і тут є частоти на українські канали. Якщо не найдеш ключів чи не буде показувати певні канали, то потім скину в приват

Тарас Задорожний - 15-1-2007 у 09:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Судячи з назви - панамський.:o


Панама - країна, громядянином якої був, а може і досі є Павло Лазаренко. Тому, вона нам братня і рідна. Українські телеканали не цураються супутникі, які належать країнам, що є батьківщинами наших колишніх прем"єрів :)

Hanor Narasson - 15-1-2007 у 10:35

Що серйозно?:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Я думав, що насправді супутник всеамериканський.

Тарас Задорожний - 15-1-2007 у 11:11

Та він і є всеамериканський, але нам до них не так і далеко :)

Ярема П. - 15-1-2007 у 13:31

Трохи про моє бавлення з антеною. Дякуючи Тарасу Ільчишину маю 5 канал і решта на Сіріусі і ХотБірд з польськими каналами. Амос на жаль зловити не вдається - заважає стіна будинку. Може висунути трохи антену з балкону?

Тарас Ільчишин - 15-1-2007 у 15:39

ну то треба дивитись як голова йде і чи допоможе висунути. Який сигнал на сіріусі?

Ярема П. - 15-1-2007 у 15:41

На Сіріусі 30%, ХотБирд 99 дає.

Тарас Ільчишин - 15-1-2007 у 16:38

на сіріусі дуже малий сигнал -- має бути десь від 80-90

Ярема П. - 15-1-2007 у 16:40

Заважає стіна і кусок балкону, я вислав тобі фотографії.

Андрій Моравський - 25-4-2007 у 12:03

хтось має код до Eurosport Inernational ? (російською, там де 7 звукових доріжок іде) , бо маю німецький тільки... хотілось би якщо є то російський. дякую....

Краївський Микола - 12-5-2007 у 16:13

Поставив собі тюнер Ferguson AF 6318 CR, тарілка з чотирма головками. Маю домашній інтернет. Прошу допомоги: чи можна дивитися всі українські канали і взагалі що можна дивитися, як вводити коди на даній моделі тюнера. Підскажіть де знайти info по даних питаннях для Fergusona.

Ярема П. - 12-5-2007 у 16:48

На сторінці польській http://laki.dvhk.pl/fredka.php (фредками поляки називають Фергусони). Є там все, від ключів до програм прошивки, з форумом і т.п.

Краївський Микола - 6-6-2007 у 11:18

Я не можу зрозуміти чи в тюнер Ferguson AF 6318 CR можна вводити ключі з пульта, якщо так то покажіть мені на прикладі каналу ТВ Київ. Чи нова прошивка змінить кількість відкритих каналів?

Ярема П. - 6-6-2007 у 11:24

Можна вводити (нова прошивка), на пульті червона клавіша (UHF) включає меню, там є "Enter key" вибираєте BISS (на ТВ КИЇВ), вводите 0004 (id каналу) і потім вже сам ключ, наприклад звідси.

Краївський Микола - 7-6-2007 у 10:49

Вибачте, але в моєму тюнері Ferguson AF 6318 CR (Hardware version:AF6018 Software version: TSHA6686S190CNpnc Database version:00008209 Boot version:0020.1 [TSH S230CN]) в меню немає "Enter key", а є тільки "Edit key". Коли я заходу в дане меню то там є різні типи кодувань, а конкретно BISS немає.

Ірина Роздольська - 7-6-2007 у 13:37

Треба прошивку нову.

Тарас Ільчишин - 7-6-2007 у 19:25

біс може бути, але щоб редагувати його треба підключити до компа і прогою Бісс едіт. Чи в самій прошивці прописати ключ і все буде ОК.

Краївський Микола - 9-6-2007 у 10:48

Чому немає BISS в меню "edit key", можливо його немає в самій прошивці? Може в когось є такий тюнер, щоб сказати точно.

Тарас Ільчишин - 9-6-2007 у 22:02

я ж написав, що є прошивки. де бісс не видно, але вони є і правити їх треба підключивши до компа. Нуль модемний кабель, скачати програмне забезпечення до цього тюнера, прогу Бісседіт і ввести ключі. Або просто найти прошивку до цього тюнера з можлмивістю правки бісс.

Олег Мацьоха - 8-10-2011 у 15:27

Чим відрізняється супутникува антена 80 від 90?