Форум Рідного Міста

Три новини від президента, про які досі ніхто й не підозрював. Преско...

Василь Яворський - 30-9-2003 у 14:11

От тобі й на
http://www.provokator.com.ua/p/2003/09/30/145606.html

Василь - 30-9-2003 у 14:25

Тобто:
Кучма за всенародні вибори;
проти відставки Кабміну;
проти вступу в ЄС.

fish - 30-9-2003 у 14:26

не можу відкрити, гальмує... Що за новини, про які ніхто не підозрював? Він іде у відставку?

Василь Яворський - 30-9-2003 у 14:28

Ні. Перше він проти конституційної реформи, друге він підримує уряд Януковича, третє: завжди був проти вступу в ЄС.

Олексій Мачехін - 30-9-2003 у 14:35

Сволота - так проти КР, що створив ганебний референдум і подав кілька її взаємозаперечливих варіанти до КС.

fish - 30-9-2003 у 14:35

а... Шкода... Я, чесно кажучи, досі вірю, що в новорічну ніч обов"язково станеться ЧУДО ;)

Василь Яворський - 30-9-2003 у 14:42

Як в Росії: "Я ухожу"?

fish - 30-9-2003 у 16:55

не повіриш, я щороку вмикаю "вітання народу" зі сподіванням, що зараз він скаже...
Наївно, як вірити в те, що святий Миколай ходить дітям горішки й цукєрки під подушку ховати.

Volodymyr - 30-9-2003 у 18:43

to fish:

на мою думку, у нас тоді все буде добре, коли все залежатиме не від новорічного привітання президента, а від нас самих...

і можна починати з себе вже зараз - перестати дивитися новорічне звернення... :)

моя думка...

kallisto - 1-10-2003 у 11:55

«Если бы нам сегодня предложили вступление в Европейский союз, я бы отказался». – заявил президент Украины Леонид Кучма.

Власне, його ніхто не питає. Бо коли надійде час вступу в ЄС, то його вже на пості не буде.

Дивлюся на все те і думаю: куди ж нас той Татко заведе за рік, що йому залишився.
Пам"ятаю, коли вчилася в ліцеї, в нас були постійні виставки картин. І якось приходив камбоджійський художник Ук Дара Чан. Розказував, що владу захопила ворожа сила (а саме комуністи), і що він змушений був утікати з рідної землі. Торба буде, коли в нас буде ситуація, подібна до їхньої. Але схоже, що такий варіант - не виняток. :-(

Олександр Ганущин - 2-10-2003 у 19:12

Ох і не любите ж Ви його бачу... Та я такий самий, але от про що думаю. Здається десь лунало вже в тредах на Форумі - Президент повинен бути Президентом а не Кучмою??? Коли за такого ставлення до діючого Президента у нас виховається таке (даруйте за каламбур) європейське ставлення???
А щодо тієї прес-конференції - ну не готовий був чоловік. Трошки теє - прогнав так би мовити...

Наталка - 2-10-2003 у 20:21

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Ганущин
А щодо тієї прес-конференції - ну не готовий був чоловік. Трошки теє - прогнав так би мовити...


То, може, здамо його на Формулу-1? Команда "АвтоЗАЗ-Деу", і Леонід Кучма, знаний гонщик, у певних колах відомий під псевдо Шумахер - багато шуму, а толку... мало толку, одним словом. :baddevil: