Форум Рідного Міста

Проект "Є" - зсередини, зустріч із режисером відеокліпів Володи...

Odarka - 30-9-2003 у 14:46

2 жовтня, четвер – 20:00, клуб „Лялька” представляє:

Проект „Є” – автор Олег (Джон) Сук та його друзі: Барабари, Лижички, Чубаї, Піккардійці, Вакарчуки.
Зустріч та відвертий діалог з автором та режисером відеокліпів Володимиром Зайковським – тут ви можете розпитати його про все, що творилося під час зйомок відеокліпів до Проекту”Є”. Після презентації та розмов, концерт групи „Далі...” та Соломії Чубай.
:D

Nazar - 30-9-2003 у 15:22

Що робиться на світі!
Наперед заздрю всім, хто там буде:rolleyes:

Дуже хочу почути Далі...

Odarka - 30-9-2003 у 16:34

І знову Назара не буде :(

fish - 30-9-2003 у 16:50

Ой класссс... якби я була там, обсіли б Зайковського, як дітлахи Діда Панаса, та й розпитали би справжнього живого кліпмейкера, як нам з тим кліпом на Грифона далі жити :)
Сторінку проекту "Є" про кліпи вже читала, цікаво. Хоч я і кпинила, мовляв, кліпи одноманітні, але все ж, мабуть, більше зі своєї уредної риб"ячої вдачі.
І чому Львів так далеко? Я обзаздрюся, поки 19-го дочекаюся!

Odarka - 1-10-2003 у 12:10

Мені ще повідомили, що там буде прем'єра кліпу групи "Скрябін", яка не увійшла до CD :)

Наталка - 1-10-2003 у 12:11

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Мені ще повідомили, що там буде прем'єра кліпу групи "Скрябін", яка не увійшла до CD :)


Сипете сіль на рани??? І я хочу туди!!!! :rolleyes:

fish - 1-10-2003 у 16:30

еге, то вони спеціально нас із тобою дражнять. Нічо, чим більше дражнитимуть, тим скорше приїдемо :)

Наталка - 1-10-2003 у 16:42

Цитата:
Першим відправив користувач fish
еге, то вони спеціально нас із тобою дражнять. Нічо, чим більше дражнитимуть, тим скорше приїдемо :)


А будуть сильно дражнитися - взагалі у Львові поселюся! О!!! :D

Odarka - 1-10-2003 у 16:53

Цеж супер новина :)) Посиляйти хоч всі, ми тільки раді будемо :)) Львівяни, правда?

Nazar - 2-10-2003 у 19:25

Правда! Буде дуже приємна компанія!

Заздрю тим, хто зара на концерті Далі....:sing:

Наталка - 2-10-2003 у 19:31

І я заздрю їм, Назаре! Здається, сьогодні ми з тобою в одному місті, але не в тому, де би нам хотілось - не у Львові! :)

Nazar - 2-10-2003 у 19:32

Угу, чергова порція солі....:(

Щось не фартить мені з "Є" останнім часом:(

Наталка - 2-10-2003 у 19:34

Ну, нічого, дасть Бог, ще пощастить!!! Я подумки - там, на концерті. Включила уяву :) І "Тиша не вміє співати" - на плей-листі ;) А зараз "Знову ти" буде :sing::sing::sing: Заплющу очі і уявлю собі, що це не запис, а живий голос Соломійки, поруч, вчить збентежену тишу співати :cool:

Odarka - 3-10-2003 у 12:42

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
А зараз "Знову ти" буде :sing::sing::sing: Заплющу очі і уявлю собі, що це не запис, а живий голос Соломійки, поруч, вчить збентежену тишу співати :cool:


Наталочко, пісню Знову ти, група "Далі..." не співає, це була пісня групи "Без цукру"!!! Ми не співаємо безцукрівських пісень у групі "Далі...", бо це пісні керовніка тої групи і ми немає етичного та морального права їх виконувати. чесно кажучи, бажання також :D

Наталка - 3-10-2003 у 12:45

Я знаю, що "Знову Ти" - це пісня "Без Цукру", але вона мені все одно дуже подобається, знаєш, як це буває - торкає за душу, бо колись почувала те саме, про що в ній співається, і оживають спогади... Що ж поробиш? :sing::saint::D І природньо, що "Далі" не хоче співати безцукрівських :) пісень, бо "Далі" - то "Далі". Але ж голос - твій, і я з нетерпінням чекаю, коли знову почую тебе наживо :D

Odarka - 3-10-2003 у 13:46

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Правда! Буде дуже приємна компанія!

Заздрю тим, хто зара на концерті Далі....:sing:


Я концертом дуже задоволена і хлопці також :D
Публіка була фантастична...страшенно було приємно виступати.
Дякую за фктболки ми в них цілий концерт вчора відіграли :sing::sing::sing:
Віктору Морозову аж сподобалося і Ярці Якубяк також :D

Олексій Мачехін - 3-10-2003 у 13:53

А записи, записи хтось робив? (я теж за футболку дякую :D)

Odarka - 3-10-2003 у 14:40

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А записи, записи хтось робив? (я теж за футболку дякую :D)

Один чувчок там знімав на відеокамеру, треба його попросити кумник зйомки, хай нам дасть :D

Василь - 3-10-2003 у 17:39

Все було кльово; особливо виступ "Далі" та цікава бесіда з Яркою та Соломійкою.

Василь - 3-10-2003 у 17:53

До речі в "Далі" нова пісенька (особисто я вчора чув її вперше). Слова та музика повністю належать Соломійці. Там таке чергування ритмів і т.п., що на початку Юрко (Кузя) сидів на сцені, а в кінці весь аж задихався; крім того десь в середині ми думали що це вже кінець, а не тут було...

Наталка - 3-10-2003 у 19:12

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
До речі в "Далі" нова пісенька (особисто я вчора чув її вперше). Слова та музика повністю належать Соломійці. Там таке чергування ритмів і т.п., що на початку Юрко (Кузя) сидів на сцені, а в кінці весь аж задихався; крім того десь в середині ми думали що це вже кінець, а не тут було...


УУУУУУУУ!!!! І Я ХОЧУУУУУ!!!! :sing::sing::sing: Я заздрю тим, хто був на концерті, величезним шматом білосніжної заздрості! :D

Nazar - 3-10-2003 у 19:40

А негайно перестаньте знущатись з теплих почуттів загублених та неприсутніх на концерті!

За футболки не мені дякуйте - бо я тут ні до чого!
Боже той день коли настане, коли на мому компі буде грати Далі... Це так, маленька мрійка - а велика то бути присутнім на концерті!!!:sing:

Мої співчуття друзям по нещастю....:(

Наталка - 3-10-2003 у 19:45

Гуртуймося, бо ми того варті, Назаре! Я теж палко і, не побоюсь цього слова, пристрасно, мрію про компакт "Далі" :)

Nazar - 3-10-2003 у 19:48

Ну то ще напевно не скоро...
Хіба поставимо на концерті між дротами якогось піратського рекордера і будемо собі мати в компенсацію за наше горе.

Наталка - 3-10-2003 у 19:51

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Ну то ще напевно не скоро...
Хіба поставимо на концерті між дротами якогось піратського рекордера і будемо собі мати в компенсацію за наше горе.


Ніц не вийде. Тобто, може, і вийде, та тільки... Одарка піратів не любить :o :rolleyes:

Nazar - 3-10-2003 у 19:53

Ми не будемо розповсюджувати, ми для себе.
А як запишуть демо на гарних залізяках, то стремо.
Обіцяю!

Наталка - 3-10-2003 у 19:55

Тоді можна, я думаю... Цікаво тільки, як (і чим?) ми, Назаре, будемо відбиватися від наших любих форумівців, які теж... ну дуже хотітимуть... ;)
Там Олексій ще за оф-топік не свариться? :D

Nazar - 3-10-2003 у 19:58

А я ще з ним не зустрівся - вечір довгий.
Вже завтра буде сваритись, коли на форум завітає.

Хочу чути Далі...!:sing:

Наталка - 3-10-2003 у 20:01

У мене зараз не солодка Соломія грає ;) (Та, котра "Без Цукру";) І ще "Тиша не вміє співати" з проекту "Є" (це щоб офтопік трохи пом’якшити :) І я теж хочу чути "Далі"!!! :sing:

Volodymyr - 4-10-2003 у 10:28

третім буду! :)

Наталка - 4-10-2003 у 20:42

Цитата:
Першим відправив користувач Volodymyr
третім буду! :)


Ось так бажаючих і набереться... :D

Nazar - 4-10-2003 у 20:46

Ну що ж, враховуючи приємну веселу компанію, пропоную повдягати хустинки з зображенням нашого Веселого Роджера, і десь в засаді чекати на концерт.

Олексій нас всіх приб"є за офтопи:D

Наталка - 4-10-2003 у 20:51

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Ну що ж, враховуючи приємну веселу компанію, пропоную повдягати хустинки з зображенням нашого Веселого Роджера, і десь в засаді чекати на концерт.

Олексій нас всіх приб"є за офтопи:D


Пристаю на пропозицію! :D В дитинстві завжди мріяла бути корсаром! :D

Кіт з хати - мишам свято (це я про Олексія) :lol: Ох, і дістанемо ж на горіхи! :rolleyes:

Odarka - 6-10-2003 у 12:33

Привіт! Дорогоненькі мої. Я також чекаю на запис групи "Далі..." у мене навіть вже малюнок на компакт є, яанвіть хнаю, як він буде виглядати. Ми зараз плідно працюємо над сольним концертом, вчора репетиція тривали 5 годин, мене аже горло болить. МИ, нарешті, купили апаратуру, тепер мої родичі бідні, бо ми робимо репетиції у мене в хаті :))) Зробили ще одну нову пісню, досить непогана вийшла :)))
Запис буде, коли Тарас повернеться зі своїх турів :))
Але ми плануємо записати демку десь через два тижні з репетиції, спробуємо, можливо, вийде щось непогане. Дуже Вам дякую!!! :))))

Наталка - 6-10-2003 у 12:37

Одарочко, думаю, не буде оф-топом, якщо я й тут привітаю тебе і "Далі" з прекрасним виступом, бо пошта моя періодично відлітає у вирій, твої листи від п’ятниці я отримала лише сьогодні. Вітаю і несамовито вами пишаюся! :)
У вас все вийде не просто непогано, а дуже добре, бо ви - молодці, ви працюєте! :)

Олексій Мачехін - 6-10-2003 у 12:41

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Олексій нас всіх приб"є за офтопи:D

Кіт з хати - мишам свято (це я про Олексія) :lol: Ох, і дістанемо ж на горіхи! :rolleyes:


:P:lol::P

Олексій Мачехін - 6-10-2003 у 12:44

Теж дуже чекаю на запис.

Колись кременчузьким водосховищем нісся човен Ял-6. На його щоглі був чорний прапор. В човні був дуже молодий і дещо переляканий (вітер і хвилі там ого-го) я :)

Тобто з дитинства я в піратів грався.:cool:

Nazar - 6-10-2003 у 14:31

Ну що ж, буду константувати дві приємних новини, по-перше - Далі таки скоро будуть мати демо, і друга - Олесь нас не забив за офтопи, більше того - сам приєднався до нашої шайки.
Всім дякую.

Наталка - 6-10-2003 у 23:01

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Ну що ж, буду константувати дві приємних новини, по-перше - Далі таки скоро будуть мати демо, і друга - Олесь нас не забив за офтопи, більше того - сам приєднався до нашої шайки.
Всім дякую.


Але ж і банда вийшла, Назаре! :D Романтики... ;) Ватажок буде чи у нас і шайка побудована на демократичному рівноправ’ї? :saint::rolleyes:

Odarka - 7-10-2003 у 13:16

Стоп! А хто ватажком буде?

Олексій Мачехін - 7-10-2003 у 13:22

Ми всі за тебе :D

Odarka - 7-10-2003 у 13:26

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Ми всі за тебе :D


Це дуже приємно чути :sing::D:sing: