Форум Рідного Міста

Який буде результат бою Кличко-Льюіс?

Ігор Дума - 22-8-2002 у 12:46

Планується бій між обома Кличка (поочереді) та Люісом. Це мають бути останні бої англійця в його кар"єрі. Бій буде не скоро, але буде. Правда чи радісно він закінчиться для українських шанувальників боксу.

Юрій Сєров - 22-8-2002 у 21:49

Люїс перед завершенням кар'єри планує провести не 2, а 4 поєдинки, які якщо відбудуться будуть йти у такому порядку:
Кріс Бірд
Джон Руїс
а потім вже брати Клички. Бої з Кличками відбудуться не раніше як за рік

Павло Жежнич - 3-10-2002 у 08:28

Льюіс не доживе до боїв з Кличками:P

Павло Жежнич - 3-11-2002 у 13:48

В лютому Віталік вб'є Льюіса.

Павло Жежнич - 24-11-2002 у 02:52

Віталій Кличко переміг МакДака нокаутом в 10-ому раунді.
Віталік мав перевагу протягом 9 перших раундів, але справу красиво зробив у 10-ому. 3-й нокдаун автоматично переріс в нокаут.
Вітаю всіх з перемогою! Льюісу буде кінець!

Який буде результат бою Кличко-Льюіс?

Павло Жежнич - 24-11-2002 у 02:58

В лютому 2003 року відбудеться супер бій Віталій Кличко - Леннокс Льюіс.

Бій

Теодор - 25-11-2002 у 09:52

Дуже цікаве опитування. Але я пропоную його трохи модифікувати, якщо це можливо і має сенс. Внести ще один пункт - бій не відбудеться. А точно бій буде в лютому? Бо я чув що 8 березня .

Андрій Пелещишин - 25-11-2002 у 15:02

Цитата:

Але я пропоную його трохи модифікувати, якщо це можливо і


На жаль - опитування трохи погано модификуються:(.
Можете вважати, що про лютий в опитуванні не згадується

Цитата:

Бо я чув що 8 березня


Подарунок радянським жінкам ;)

Юрій Сєров - 27-11-2002 у 14:04

А вони ще збиралися зіграти в шахи. Не чути коли це буде?:)

Павло Жежнич - 30-11-2002 у 03:02

А Льюіс знає, що таке шахи?

Андрій Пелещишин - 30-11-2002 у 22:23

Швидше що таке мати

Ярослав - 3-12-2002 у 13:45

Доречі, про боксерів і шахи - від ударів по голові розумнішими не робляться. Це правда сказав Жиріновський про дисантника Лебедя, але воно і тут актуальне.

Дата поєдинку

Юрій Сєров - 3-12-2002 у 15:55

Вчора чув, що в силу певних обставин, пов'язаних з телетрансляцією матчу, він швидше за все відбудеться десь в квітні-травні. Не раніше

Павло Жежнич - 3-12-2002 у 17:33

Яка різниця, коли Льюісу товкти морду. Просто Льюіс буде мати більше часу, щоб вирішити, а чи варто битися з Кличком.

Руслан Кравець - 17-12-2002 у 00:28

Якщо бій буде організовувати Дон Кінг, то цілком можливий нічийний результат :)

Павло Жежнич - 21-12-2002 у 02:31

До речі, за нічию дехто голосує.

Люіс - Кличко відповідь zizu

Василь Сокирян - 20-1-2003 у 08:42

Стосовно можливого бою Віталія Кличко проти Леннокса Льюіса у квітні 2003 року.
Зараз з таким станом справ важко Віталію думати про такого суперника. Хто бачив його останній бій проти МакДака зрозуміє мене. Руки Віталій тримає внизу, рухається повільно, да і взагалі цікавих комбінацій майже немає. Гарного, чистого бою не вийшло. Навіть трохи боротьби "на грані фолу" побачили.
Суперник, одне тішить не дуже сильний попався, да і нижчий, тому вдалося задавити.
Травми плеча не дають Віталію повністю себе реалізувати. В таких боях важковаговиків головне "нав'язати свою гру". Навіть коли йде довга, знесильюча боротьба неможна розслаблятись.
Але братам ніколи не бракувало бажання у досягненні поставленої мети. Їхня мрія стати чемпіонами за усіма версіями. Віталій та Володимир так просто свою мрію не віддадуть!!! Буду вболівати у березні та квітні за Україну! Вони (Віталій та Володимир) можна сказати належать тому десятку людей, які заставляють весь світ згадувати про існування нашої країни.
Льюісу безумовно буде кінець, але для того головне попрацювати треба над відновленням спортивної форми.
P.S. Всім нам бажаю такої сили духу, як у братів Клічко!

Юрій Сєров - 29-1-2003 у 23:56


Цитата:

Травми плеча не дають Віталію повністю себе реалізувати.

Наразі була лише одна. Тьху-тьху

Цитата:

Гарного, чистого бою не вийшло. Навіть трохи боротьби "на грані фолу" побачили.

На такому рівні не буває "гарного чистого бою" - суперники надто рівні. Нокаут був? - Був! Значить все чудово.

Цитата:

Льюісу безумовно буде кінець, але для того головне попрацювати треба над відновленням спортивної форми.

Важко сказати, що буде. Люїс надзвичайно сильний суперник. А крім того розумний.
За останніми даними він відмовився битися з Віталієм, йому фінансово вигідніше провести матч-реванш з Тайсоном. Та й шансів програти у ньому - менше.
Промовтери Віталія збираються судитися...

Юрій Сєров - 12-6-2003 у 00:39

Таки станеться!!!
21 червня Віталій Кличко буде битися з Леноксом. Одне погано - Кличко дізнався дати за 14 днів до бою. Це може вплинути на його підготовку до бою.
Але ми віримо у нього!!!

Павло Жежнич - 16-6-2003 у 02:04

Кличка підставили, але Льюісу це не допоможе.

Віталій Кличко. Поразка варта перемоги?

Юрій Сєров - 22-6-2003 у 14:13

Нарешті відбулося!!! Кличко не виграв. Але і не програв. Заради цього я встав о сьомій ранку, що зі мною буває дуже рідко. І хоч це не була пряма трансляція, і я випадково на BBC взнав результат, я задоволений, що прокинувся так рано.

Кличко не переміг :(. АЛЕ, мені сподобалося(і публіці в залі також): сам бій, сподобалося як боксував Кличко, сподобалася жага до перемоги.
Кличка, який програв, признали. І не хто небудь, а американська публіка. А це дуже важливо.
Люїса - освистали. Причому з нього поприколювався навіть ведучий, який брав інтерв'ю.
Чи виграв би Кличко, якби суддя не припинив бій (Кличку розсікли брову, рана була дуже велика, але наш мужний боксер не хотів припиняти бій) - складне питання. Але як на мене (дилетанта в боксі) - Кличко не поступався. Про це свідчить розбитий шнобель Люїса.

Отже цекаємо реваншу, який буде точно (цього захочуть американці), хіба що Люїс покине спорт.

Поразка варта перемоги?