Форум Рідного Міста

До мене вірус приповз

Андрій Пелещишин - 1-10-2003 у 18:51

Приповзло по пошті (електронній). Лист ніби від сапорта Майкрософт з проханням поставити патч для Віндовс. "Патч" звісно йшов у комплекті. :)

Десь собі такого не запустіть - зразу стирайте.

marco - 1-10-2003 у 22:06

Таких листів до мене приходить коло десятка щодня. Я поставив фільтр і всі листи з словом Microsoft в полі відправника - відразу викидає в смітник ;)

dr.Trollin - 2-10-2003 у 06:29

і мене достали :(
Мусив на ІМАП-забирання почти перейти.
а то страшне! (бо десяток листів - то ще ніц)

2marco Я поставив фільтр і всі листи з словом Microsoft в полі
а от який фільтр би на оутлук ото так?

tsa - 2-10-2003 у 07:37

Також отримав позавчора це лайно, але не запускав.
Навіщо мені Червону Шапку пачить?

fish - 2-10-2003 у 08:06

найбридкіше, коли віруси приходять начебто від друзів-дописувачів. Недавно ще пачками їх видаляла, всі з однаковою темою ре-сенкс або ще пару варіантів і проханням зазирнути в аттач. Англійською, ясна річ.

І от минулого тижня приходить лист від Гнатіва з Перкалаби, теж з такою темою, теж з пропозицією до аттачу. Не знаю, як мені прийшло в голову не видалити тупо той лист, а написати Гнатіву з проханням підтвердити лист і сказати, що в аттачі. На диво то виявився їх прес-реліз з Сопот-фесту.
Щаслива людина! певно сам ніколи з поштовими вірусами справ не мав...

marco - 2-10-2003 у 08:19

Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin

2marco Я поставив фільтр і всі листи з словом Microsoft в полі
а от який фільтр би на оутлук ото так?


Аутглюк - це не поштова програма, це муляж поштової програми, ІМХО :sing:

Я читаю пошту Мозіллою і цілком задоволений. Остання версія, доречі має таку гарну функцію, як Junk Mail Controls, яка автоматично помічає весь спам в мейлбоксі і дозволяє одним натисканням миші все сміття витерти.
А фільтрування вхідних повідомлень є і в Аутглюці, наскільки я знаю...

Якщо спам вже зовсім "дістає", як це було з Sobig-ом, то фільтрую ще на сервері за допомогою ще одної гарної поштової програмки - Pine.

Cтосовно IMAPу, то при сьогоднішньому рівні засміченості пошти, про POP можна забути....

Рост - 2-10-2003 у 16:03

Угу, приходила зараза. В мене її одразу Нортон Антивірус порубав на куски і запропонував оглянути свіжого трупа :)

І я теж поставив фільтр на слово Microsoft :D