Форум Рідного Міста

Ван Гог(?)

Captivitas - 7-10-2003 у 13:15

:sing:
Привіт!
Чи є в когось інформація по гурт "Ван Гог", мабуть Київ. Бо до мне потрапив їх диск з окремим проектом "Impressions"(це перший з 3-ох, що присвяцені творчості художника Ван Гога). Цей запис - це такий собі електроний фьюжн, місцями навіть солодкий. Цікаво, що вони роблять у основній діяльності. Найцікавіше, що диск записано у студії Тараса Петруненко.:sing:

vovka - 7-10-2003 у 23:17

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
:sing:
Привіт!
Чи є в когось інформація по гурт "Ван Гог", мабуть Київ. Бо до мне потрапив їх диск з окремим проектом "Impressions"(це перший з 3-ох, що присвяцені творчості художника Ван Гога). Цей запис - це такий собі електроний фьюжн, місцями навіть солодкий. Цікаво, що вони роблять у основній діяльності. Найцікавіше, що диск записано у студії Тараса Петруненко.:sing:


Гурт "Ван Гог" був популярний в часи Території А.
Був кліп на пісню "Зроби так" та " Не відлітай".
Потім десь через 2-3 роки по УТ-1 крутили кліп на пісню "Хто є хто".
Такий собі легкий денсовий музон. Мені подобалося свого часу.
Гурт з Самбора. Соліст Ігор Добрянський. Організатор і спонсор Богдан Козак вроді.
Потім вони розпалися, по слухах, через те що не поділили з Богданом Козаком щось.
Було щось 3 альбоми.
Один маю - "Екстра-клас". Колись купляв як в школу ходив.

Але. Судячи з того що до вас потрапило, це певно якийсь інший гурт. Ван Гог все життя грав в стилі денс. Незамисловаті пісеньки.
Хоча іноді траплялися і такі душевні, типу "Ілюзії", "Чорні квіти", "Сховай мене від дощу".
Хіба може вже щось змінилося, бо вже не чув про нього десь 2 роки.
В принципі маю Ван Гога в МП3 щось 5 пісень. Вони є на
ftp.uar.net в папці з музикою. Я їх звітам стягував.

Captivitas - 8-10-2003 у 09:46

Провів розшук у мережі - це саме той гурт, але вже якийсь 4-5 склад. У 2001 р. вони вирішили зробити проект "Vinsent" і "Impression"- перший диск.

Нормалайзер - 22-11-2003 у 10:53

В сербів є свій "Ван Гог" - досить популярна в них рок-група, я навіть десь диск з моря притарабанив...

vovka - 22-11-2003 у 13:22

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Провів розшук у мережі - це саме той гурт, але вже якийсь 4-5 склад. У 2001 р. вони вирішили зробити проект "Vinsent" і "Impression"- перший диск.

До речі, чи є в когось mp3 цієї групи з альбому "Контрасти".
Перерив весь інтернет, але знайшов тільки на mp3.com.ua, а там швидкість скачування 1кб/с . Через то що безплатно. Мже в кого є десь на фтп ?