Форум Рідного Міста

Бешикташ-Динамо

Юрій Сєров - 29-11-2002 у 17:14

Учора відбувся "успішний" дебют Динамо в кубку УЕФА. Чесно кажучи Динамо дуже потішило своїх уболівальників, які зрозуміли, що Гріша нічим принциповим від Рината не відрізняється. І той і той задекларували своє бажання виграти КУЕФА не маючи на те, за великим рахунком, жодних підстав.
Але все по порядку. З перших хвилин Бешикташ кинувся вперед. Спостерігаючи за мобмльними і технічними півзахисниками Бешикташа складалося враження, що я вже десь уе бачив (матч з Ювентусом). Десь в середині першого тайму Динамо змогло трохи вирівняти гру, проте гол Рінкона все одно виглядав нелогічним. Невстигли уболівальники Динамо натішитися голом (до речі їм дісталося від турків) як наші пропустили. Гол вийшов якийсь дурним, але не можна сказати, що нелогічним. Це вже стало доброю традицією динамців пропускати гол, одразу після забитого. Кажуть, що стабільність - ознака класу :).
Почався другий тайм і на поле вийшов Хацкевич, який нічого путнього на полі зробити не зміг. Після того як він завалив неподалік штравного майданчика турка - нашим забили другий. Помилився, як на мене, Рева і недопрацював Гавранчич. Третій гол цілком на совісті Реви.