Форум Рідного Міста

Таргани

Василь Яворський - 8-10-2003 у 14:41

Ця проблема, здається, актуальна для всіх львів"ян, як жителів старої частини так і новобудов. Всі якось з тією бідою боряться, цікаво знати хто і як.

Андрій Пелещишин - 8-10-2003 у 14:49

Сухо має бути. І холодно. Це головне. Таргани люблять воду. І тепло.

Так що влада не спить, а думає про нас.
Жарт звичайно, але так воно і є (я про тарганів)

Василь Яворський - 8-10-2003 у 14:51

Сухість і я люблю... А от що до холоду... В мене дитина 6-ти літня, якось не випадає в холоді жити...

Андрій Пелещишин - 8-10-2003 у 14:55

Ну то та зрозуміло, що як не дивно, але людині також потрібно тепло. Але напевно треба приміщення провітрювати (особливо зимою) і тп.

В мене тарганів нема. Дякувати Богу. Правда не можу сказати, що це моя заслуга..

Гарних тарганчиків можна побачити в палатах Обласної Лікарні.....

Василь Яворський - 8-10-2003 у 15:02

В мене зараз немає, здається вивів, а от чи на довго? Наскільки я знаю, та гидота повертається.

Олексій Мачехін - 8-10-2003 у 15:12

Чув про такий метод - взимку на кілька днів переселитися і відкрити в квартирі вікна. Таргани зникнуть. Після цього треба захищатись - закрити щілини в стінах, наприклад.
Я позбувся тарганів задопомоги рейд-ловушок, але поки не переставив вікно на кухні (пластик поставив) - лізли влітку від сусідів.

Ну і мити посуд, зі столу прибирати :)

kallisto - 8-10-2003 у 16:37

Таргани...:lol::lol::lol:
Як довго я від них потерпала. Тепер усе гаразд - в нашому будинку запаяні сміттєпроводи, а сміття в пакетах ми виносимо на вулицю. В нас не смердить у під"ізді, та й консьєржу менше роботи.
А кому вони дошкуляють - є анекдот такий.
Одному чоловіку дошкуляли таргани. І друг йому порадив вийти вночі на кухню в трусах і сказати, що немає що їсти. І вони зникнуть. Він зробив так і на деякий час вони дали йому спокій. А якось вночі він прокинувся, що його хтось торкався. Він розплющив очі й побачив величезного таргана, який тримав тарілку з об"їдками і сказав: "На, ось поїж трохи!!!".
Стосовно того, як з ними боротися: ми весь час мазали стіни попід плінтусами білими олівцями від тарганів, крім того, ловушки Рейд. І ще моя кицька любила їх їсти. Не знаю, як вона не отруїлася...
Або ще анекдот.
Один чоловік каже іншому:
-Недавно купив дуже слизьку клейонку на стіл. А вчора побачив перших тарганів на ковзанах.
Отак...:lol:

Marjana Pjecuh - 8-10-2003 у 18:56

Колись мій вчитель із креслення порадив такий спосіб: з кухні забрати усю їжу, все ідеально почистити, повимивати, щоб і близько духу їжі не було. А потім на вечір поставити шматочок хліба серед кухні і вимкнути світло. Каже, що якщо несподівано зайти вночі в кухню і ввімкнути світло, то усі таргани, які облюбували вашу оселю, зберуться на пікнік на шматочок хліба. А тоді їх всх давити-давти і ще раз давити. Я правда цей спосіб не пробувала, бо сташно буде зайти вночі в кухню і побачити таку картину. Та й давити усіх -- фу, я би морально не витримала скількох живих істот побвивати. Жартую, прото сташно гидко.

Олівці, якщо таргани ну вже дуже облюбували вашу оселю -- не допоможуть, вони до цієї хімії звикають. Ефективний спосіб це борна кислота у порошку з яйцем (треба таку кашку зробити). Потім кульками порозкладати по всій кухні, вони наїдаються і здихають. Але якщо таргани вернуться з часом, то за другий раз то вже так не допоможе, бо знову ж таки звикають.

Десь моя сестра купила чудодійний білий порошок, без упаковки з рук, про його склад не знаю, то вони знову повиздихали. Поки що, здається, тьху-тьху, не повернулися.

Наталка - 8-10-2003 у 20:18

У моїх батьків на Воскресенці тарганів було безліч. Чим тільки не боролися - все марно. І от якось тато купив таблетки, називаються "Фас", проти колорадського жука, але дуже допомогли і проти тарганів, він розчинив їх у воді, і пооприскував усі щілини, між плінтусами, і т.д. Щоправда, у кого є домашні тварини, їх треба віддати, та й самим десь на добу не гріх було б з’їхати з хати, а як немає такої можливості, то зранку обробити, а увечері добряче провітрити. Тарганів немає вже 2 роки :)

dr.Trollin - 8-10-2003 у 22:28

А ще є такий струмент -- Вогнемет називається...
ну може і не В., але тої ж дії -- Запальничка для Люльки.
Розмір з звиклу З., але видає полум'я на 1-8см.
(принагідно -- дійсно Вельми корисна річ -- розморозка замка, експрес-зварка пластику, приклеювання маломіцне -- якщо тягати з собою ще паличку термоклею)

Використання (в тараканопідсмажувальному варіанті) -- як правдивого вогнемета.
Суть в тім, що біологічні конструкти менш вогнестійкі, аніж використовувані у побуті матеріали (ну, звісно, з фіранками обережно треба :) )
Особлива перевага -- у можливості _швидкої_ переоріентації фокусу (це вам не капцем гатити!!! ) а також у пропалюванні щілин.

= = =
(мрійливо-задумливо) а то ще (деякі) іприт рекомендували... :)

Наталка - 9-10-2003 у 21:19

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Паславський
Паромет (папероне - чисто в домі :))
Або праска що генерує потужний струмінь пари (можна уникнути пожежі + варені таракани для любителів :)


Це для яких любителів? Для студентів, яким з дівчатами не поталанило? :D

fish - 13-10-2003 у 17:22

в сільських будинках таргани не живуть (цікаво, чому?) тож у мене ця проблема, на щастя, не виникає.
Натомість маю інший головний біль: у мене завелася МИША.
Гарячкові пошуки кошака нічого не дають. Вона мене саму скоро із"їсть.

dr.Trollin - 13-10-2003 у 17:32

Заходиш у кімнату і розпачливо верещиш
"Мыша уйдИИИИИИИИИИИИИ" (с)
_помогло_ на моїх очах -- Воно (миша) втікло від акустоудару

Андрій Пелещишин - 28-9-2009 у 21:27

Виявляється, зараз в інтернеті купа тем про те, що таргани зникають.
Пошук по "исчезли тараканы" дав 50К сторінок
http://www.google.com.ua/search?hl=uk&client=firefox-a&rls=...

По "зникли таргани" також достатньо, хоч і менше
http://www.google.com.ua/search?hl=uk&client=firefox-a&rls=...

Коротше кажучи, інтернет-спільнота стурбована вимиранням тарганів.

З другого боку, сьогодні одна компетентна особа, яка для МНС робить карти розселення окремих типів шкідливих комах, каже що це повна дезінформація, і тарганів зараз більше ніж будь-коли раніше.

MartinkaDP - 30-9-2009 у 15:18

коли ми знімали квартиру, там тарганів чомусь не було. при тому що ми два свинятка і крихти були всюди :) і вологість доста висока, ну і взагалі малосімейка - це така штука специфічна... а от не приживалися. за 10 місяців штуки так 3-4 бачили, вони пробігали перед компами і кудись тікали...