Форум Рідного Міста

telnet

Vitalik - 8-10-2003 у 16:46

Як визначити розмір каталогу за допомогою telnet?
:sing:

Андрій Пелещишин - 8-10-2003 у 16:55

Телнет надає доступ до віддаленої системи. А вже на віддаленій системі виконуються команди. Тому коректне питання -
"які команди операційної системи до якої я приєднався допоможуть знати мені розмір каталога на віддаленій машині?"

Рост - 8-10-2003 у 16:58

Як-як? Телнет не вміє визначати розміри каталогів.
Раз телнет, то скоріш за все юнікс. А раз юнікс, то команда ls - це саме те, що треба. Тіпа dir :) Хоча, чесно кажучи, не знаю, чи вміє вона рахувати каталоги, ніколи не пробував. Ну, розмір файлів точно покаже.
Коротше кажучи - man ls - і буде тобі щастя.
А ще, якщо це лінукс, то там є такий собі ненортон командер - mc :)

marco - 8-10-2003 у 23:26

ls -s рахує розмір поточного каталогу, не враховуючи підкаталогів.

все разом рахує du.
man du розкаже все:
The du utility displays the file system block usage for each file argument and for each directory in the file hierarchy rooted in each directory argument. If no file is specified, the block usage of the hierarchy rooted in the current directory is displayed. If the -k flag is specified, the number of 1024-byte blocks used by the file is displayed

Варті уваги опції:
-h "Human-readable" output. Use unit suffixes: Byte, Kilobyte, Megabyte, Gigabyte, Terabyte and Petabyte
-d depth Display an entry for all files and directories depth directories deep.
-c Display a grand total.

mc - Mignight Commander це термінальний файл-менеджер власне для термінальних програм (телнет) будь-яких юнікс систем, за умови що root його поставив в системі :)
Має команду "Показати розміри каталогів"

Vitalik - 9-10-2003 у 09:19

Запустив mc. Запустився нормально. Але коли хочу користуватися верхнім меню, в SecureCrt, воно взагалі не запускається, а в putty - при виборі Show directory size, взагалі нічого не відбувається, і посуті putty зависає

marco - 9-10-2003 у 10:51

mc як і будь-який емулятор не є досконалим. Наскільки коректно він працює залежить від налаштувань терміналу, підтримки мишки, псевдографіки, permissions на сервері etc.

du працює так як потрібно завжди :)

Vitalik - 9-10-2003 у 11:25

Чи є в du, щось наподобі досівського /p - для затримки екрану?

Vitalik - 9-10-2003 у 12:50

Всім сенкю вері мач.

marco - 9-10-2003 у 13:52

А в putty можна ще виставити кількість рядків, які будуть доступні через scrollback